Citan preču furgons | Mercedes-Benz furgoni

Jaunais Citan kravas furgons

Jaunais Citan kravas furgons.

Jaunais Citan kravas furgons pārliecina ar dažādiem talantiem: neskatoties uz kompaktiem ārējiem izmēriem, tam ir plaša kravas telpa un salons. Augsta derīgā slodze ir apvienota ar dinamiskām kustības īpašībām. Tā ergonomiski veidotais vadītāja sēdeklis un plašās iespējas pielāgot to jūsu transportēšanas uzdevumiem atvieglos jūsu darbu.

Spilgtākās iezīmes.

  1. Kvalitāte
  2. Funkcionalitāte
  3. Drošība
  4. Uzticamība
Zīmolam raksturīga kvalitāte, ko varat redzēt un sajust.

Jaunais Citan apvieno pievilcīgu izskatu un maksimālu komfortu. Tā raksturīgais eksterjera dizains izceļas starp citiem. Iekāpjot, jūs sagaida plašs, gaumīgi veidots interjers. Jauno Citan par klasisku Mercedes-Benz furgonu padara arī plašais tirgum raksturīgais komforta aprīkojums, kas ir pazīstams jau citās sērijās.

Tas veiks arī jūsu transportēšanas uzdevumus.

Jaunajā Citan kravas furgonā ir daudz labu ideju, kas atvieglos Jūsu darbu: pielāgojamai iekraušanas vietai ir liels tilpums un liela kravnesība. Salons ir jo īpaši ergonomisks: sākot no izturīgajiem sēdekļiem un vienkāršās lietošanas, līdz praktiskajām novietnēm.

Profesionāla drošība.

Braucot ar Citan kravas furgonu, jūs un jūsu līdzbraucēji droši nonāksiet galamērķī. Sērijveida aprīkojumā ietilpst visaptveroša pasažieru aizsardzība, tostarp 6 drošības spilveni. Pēc izvēles jūs var atbalstīt vairākas aktīvās palīgsistēmas.

Vienmēr jums līdzās, kad tas nepieciešams.

Jaunais Citan kravas furgons ir tieši tik uzticams, cik uzticami ir citi Mercedes-Benz automobiļi, turklāt pārliecinās ar robustiem materiāliem un augstu apdares kvalitāti. Pirms nonākšanas jūsu rīcībā, tā robustums tiek rūpīgi pārbaudīts Mercedes-Benz vasaras, ziemas testos, turklāt tiek veiktas arī nopietnas korozijas pārbaudes.

Kompakts ietilpības brīnums.

Jaunajai Citan kravas furgona kravas telpai ir zemāka kraušanas mala, tā ir labi pieejama, nodrošinot vēl ērtāku iekraušanu un izkraušanu: lielais kravas nodalījuma platums starp riteņu arkām ļaus vieglāk iekraut un izkraut, piemēram, paletes. Sērijveidā Citan kravas furgonu varat piekraut pa asimetriski atveramajām divviru aizmugures durvīm. Pēc izvēles varat pasūtīt bīdāmās durvis kreisajā pusē un labajā pusē, kā arī logus aizmugurējās durvīs un pakaļējo aizvaru ar logu.
Kravas telpas platība
Kravas telpas tilpums
Kravas telpas garums
Maksimālā papildu krava
2,35 m2
2,5 - 2,9 m3
1.806 mm
782 kg

Neskaitāmas labas idejas ērtam darbam.

Jaunā Citan kravas furgona elastīgumu uzskatāmi attēlo tā blakussēdētāja telpa: ja bieži paredzēts braukt trijatā, pasūtiet divvietīgu blakussēdētāja sēdekli. Ja reizēm nepieciešams vairāk vietas kravai, papildaprīkojuma nolaižamais blakussēdētāja sēdeklis ar kravas aizsargrežģi ļaus iekraut arī garus priekšmetus. Ērtu furgona vadību nodrošinās Mercedes-Benz intuitīvā vadības un rādījumu koncepcija.

Ienes digitālo pasauli automobilī.

Vai vēlaties darba dienu pavadīt pēc iespējas produktīvi un bez stresa, turklāt būt sasniedzams arī ceļā? Modulāri apvienojamais informācijas un izklaides aprīkojums jaunajā Citan nodrošinās lielisku atbalstu ar jums svarīgām funkcijām. Aprīkojuma iezīme ir multivides sistēma MBUX ar navigāciju un viedtālruņa integrāciju.

Mercedes-Benz User Experience.

MBUX ļaus no jauna atklāt multividi automobilī. Tas attiecas uz plašajām funkcijām un tīklā savienošanas iespējām tādā pašā apmērā, kā uz dažādajiem multivides sistēmas vadības veidiem.

Skārienekrāns.

Ar augstas izšķirtspējas 17,8 cm (7 collu) skārienekrānu jūs varat vadīt multivides sistēmu, kā tas jau ierasts mobilajās ierīcēs. Papildu ievades iespēja: daudzfunkciju stūres rata taustiņi.

“Hey Mercedes.”

Pietiek pateikt frāzi “Hey Mercedes”, lai ieslēgtu plašo balss vadības sistēmu un ar to komfortabli vadītu multivides sistēmu.

Produktīvs darbs ar inteliģentu savienojamību.

Jaunā Citan informācijas un izklaides aprīkojums iekļauj risinājumus teju visam: vai vēlaties nokļūt mērķī ātrāk, izmantojot jaunākos satiksmes datus, un veikt mobilās gala ierīces bezvadu uzlādi? Vai arī vēlaties vadīt papildaprīkojuma multivides sistēmu MBUX ar lielās izšķirtspējas skārienekrānu, daudzfunkciju stūres rata taustiņiem vai balss komandām? Tas viss ir iespējams. Jaunums ir arī Mercedes me savienojamības pakalpojumi, kas nodrošina teju neierobežotas informācijas un izklaides iespējas, kā arī sniedz jūsu mikroautobusam papildu drošību.

Citan preču furgons

MBUX multivides sistēma

Citan preču furgons

Mercedes me connect pakalpojumi

Citan preču furgons

Bezvadu uzlādes sistēma mobilajām ierīcēm

Izbaudiet Citan kravas furgonu jau tagad.

Izmēģinājuma brauciena rezervēšanas ikona

Rezervējiet testa braucienu.

Piesakieties tagad un dodieties braucienā
Uzziniet vairāk
Tirdzniecības pārstāvja meklēšanas ikona

Meklējiet tirdzniecības pārstāvi.

Uzziniet vairāk