Citan Tourer | Mercedes-Benz furgons

Jaunais Citan Tourer: pilsētas spēkavīrs.

Jaunais Citan Tourer.

Vai vēlaties kompaktu furgonu ar plašu salonu, kas brauc dinamiski un komfortabli un ļauj izbraukt pat šaurās vietās? Vai jūsu furgonam ir jāatvieglo jūsu darba ikdiena un jākalpo kā jūsu uzņēmuma vizītkartei, turklāt drošības aprīkojuma ziņā nav iespējami kompromisi? Tad jums jāiepazīst jaunais Citan Tourer.

Spilgtākās iezīmes.

  1. Kvalitāte
  2. Funkcionalitāte
  3. Drošība
  4. Uzticamība
Zīmolam raksturīga kvalitāte, ko varat redzēt un sajust.

Jaunais Citan apvieno pievilcīgu izskatu un maksimālu komfortu. Tā raksturīgais eksterjera dizains izceļas starp citiem. Iekāpjot, jūs sagaida plašs, gaumīgi veidots interjers. Jauno Citan par klasisku Mercedes-Benz furgonu padara arī plašais tirgum raksturīgais komforta aprīkojums, kas ir pazīstams jau citās sērijās.

Padara ērtāku jūsu darba ikdienu.

Jaunais Citan Tourer padarīs ērtāku jūsu darbu: no ietilpīga, elastīgi lietojama salona ar ērtu vairākvietīgu Fold & Load aizmugurējo sēdekli līdz pat ergonomiski iekārtotai vadītāja vietai. Jūs pārsteigs patīkamie sēdekļi, vienkāršā lietošana un daudzās, labi sasniedzamās novietnes, piemēram, priekšējā panelī.

Apjomīgais, sērijveidā iekļautais drošības aprīkojums.

Braucot ar Citan Tourer, jūs un jūsu līdzbraucēji droši nonāksiet galamērķī. Sērijveida aprīkojumā ietilpst visaptveroša pasažieru aizsardzība, tostarp septiņi drošības spilveni, kā arī četras vadītāja palīgsistēmas. Šādi jaunais Citan Tourer, kā jau visi Mercedes-Benz, ir lieliski sagatavots, lai jūsu aktīvi atbalstītu satiksmē un negadījuma gadījumā nodrošinātu visaptverošu aizsardzību.

Katru dienu kopā ar jums.

Pirms jaunais Citan Tourer nonāk jūsu rīcībā, šis kompaktais furgons tiek rūpīgi pārbaudīts Mercedes-Benz vasaras un ziemas pārbaudēs, kā arī tiek pakļauts nopietnām korozijas pārbaudēm. Tādēļ tas ir tik tieši tik drošs, kā jau to varēt sagaidīt no Mercedes-Benz furgona.

Kompakts no ārpuses, plašs iekšpusē.

Jaunajā Citan Tourer jūsu pasažieri jutīsies ērti jau no paša sākuma: iekāpšanas zona ir ērta, pateicoties abām sērijveida aprīkojumā iekļautajām bīdāmajām durvīm, kuru uz āru atveramie logi nodrošina labu ventilāciju. Visi sēdekļi ir apvilkti ar izturīgu audumu. Vajadzības gadījumā atzveltnes var nolocīt 1/3 līdz 2/3 attiecībā, izveidojot līdzenu kravas telpas grīdu.
Salona sēdvietas
Kravas telpas tilpums
Maks. kravas telpas tilpums
Maksimālā papildu krava

3

 

517 l
2390 l
539 kg

Ienes digitālo pasauli automobilī.

Vai vēlaties darba dienu pavadīt pēc iespējas produktīvi un bez stresa, turklāt būt sasniedzams arī ceļā? Modulāri apvienojamais informācijas un izklaides aprīkojums jaunajā Citan nodrošinās lielisku atbalstu ar jums svarīgām funkcijām. Aprīkojuma iezīme ir multivides sistēma MBUX ar navigāciju un viedtālruņa integrāciju.

Mercedes-Benz User Experience.

MBUX ļaus no jauna atklāt multividi automobilī. Tas attiecas uz plašajām funkcijām un tīklā savienošanas iespējām tādā pašā apmērā, kā uz dažādajiem multivides sistēmas vadības veidiem.

Skārienekrāns.

Ar augstas izšķirtspējas 17,8 cm (7 collu) skārienekrānu jūs varat vadīt multivides sistēmu, kā tas jau ierasts mobilajās ierīcēs. Papildu ievades iespēja: daudzfunkciju stūres rata taustiņi.

“Hey Mercedes.”

Pietiek pateikt frāzi “Hey Mercedes”, lai ieslēgtu plašo balss vadības sistēmu un ar to komfortabli vadītu multivides sistēmu.

Produktīvs darbs ar inteliģentu savienojamību.

Jaunā Citan informācijas un izklaides aprīkojums iekļauj risinājumus teju visam: vai vēlaties nokļūt mērķī ātrāk, izmantojot jaunākos satiksmes datus, un veikt mobilās ierīces bezvadu uzlādi? Vai arī vēlaties vadīt papildaprīkojuma multivides sistēmu MBUX ar lielās izšķirtspējas skārienekrānu, daudzfunkciju stūres rata taustiņiem vai balss komandām? Tas viss ir iespējams. Jaunums ir arī Mercedes me savienojamības pakalpojumi, kas nodrošina teju neierobežotas informācijas un izklaides iespējas, kā arī sniedz jūsu mikroautobusam papildu drošību.

Citan preču furgons

MBUX multivides sistēma

Citan preču furgons

Mercedes me connect pakalpojumi

Citan preču furgons

Bezvadu uzlādes sistēma mobilajām ierīcēm

Izbaudiet Citan Tourer jau tagad.

Izmēģinājuma brauciena rezervēšanas ikona

Rezervējiet testa braucienu.

Piesakieties tagad un dodieties braucienā
Uzziniet vairāk
Tirdzniecības pārstāvja meklēšanas ikona

Meklējiet tirdzniecības pārstāvi.

Un atrašana jūsu apkārtnē
Uzziniet vairāk