Citan kravas furgons | Mercedes-Benz furgoni

Pilsētas varonis: Citan kravas furgons.

Citan kravas furgons: darītājs. No darītājiem. Priekš darītājiem.

Citan kravas furgons: pilsētas varonis.

Citan ir kompakta izmēra pilsētas piegādes furgons ar lielu kravas telpu, kas ir ideāli piemērots daudzajiem pilsētas izaicinājumiem.

No rentabilitātes viedokļa, izvēloties Citan, jūs viennozīmīgi būsiet ieguvējs: tā efektīvie motori ar BlueEFFICIENCY tehnoloģiju1 un degvielas patēriņu no 4,3 l/100 km2, augstā pieejamība ar gariem apkopju intervāliem,3 kā arī pievilcīgie nosacījumi un pakalpojumi4 saudzēs jūsu budžetu. Lai garantētu, ka jūs vienmēr veiksmīgi nonākat galamērķi, Citan dodas ceļā, aprīkots ar ADAPTIVE ESP® un noderīgām papildfunkcijām, kā arī jaudīgām bremzēm.

Pateicoties ērtiem sēdekļiem, vienkāršai vadībai un precīzi noregulētai gaitas iekārtai ar neatkarīgo balstiekārtu, Citan pilsētā pārvietojas ļoti komfortabli, veikli un izveicīgi – pēc izvēles ar dubultā sajūga pārnesumkārbu 6G-DCT5. Iekraušanas un izkraušanas laikā būsiet pārsteigts, cik elastīgi var izmantot plašo kravas telpu, pateicoties lielajām durvīm un zemajām iekraušanas malām.

Citan ir viss, ko var sagaidīt no pilsētas piegādes furgona ar Mercedes zvaigzni. Atklājiet tā priekšrocības izmēģinājuma brauciena laikā. Mercedes-Benz Vans. Born to run.

1

BlueEFFICIENCY pakete ir iekļauta sērijveida aprīkojumā visiem motoriem un garumiem, bet nav pieejama kopā ar dubultā sajūga pārnesumkārbu 6G-DCT.

2

Citan kravas furgons 108 CDI ar BlueEFFICIENCY paketi tikai ar 5 pakāpju mehānisko pārnesumkārbu un komerciālo automobiļu reģistrāciju (N1). Degvielas patēriņš pilsētā/ārpus pilsētas/kombinētais: 5,0–4,7/4,4–4,2/4,6–4,3 l/100 km, CO2 izmešu daudzums, kombinētais: 119–112 g/km [*]. Patiesais patēriņš cita starpā ir atkarīgs arī no automobiļa svara un izvēlētā aprīkojuma.

3

Apkopju intervāli līdz pat 40 000 km.

4

Piemēram, Mercedes-Benz MobiloVan, Mercedes-Benz mūža mobilitātes garantija. Tā ir spēkā maksimāli 30 gadus, veicot regulāras apkopes pie pilnvarota Mercedes-Benz servisa partnera. Derīga automobiļiem ar pirmo reģistrāciju no 01.10.2012.

5

Dubultā sajūga pārnesumkārba 6G-DCT ir pieejama papildaprīkojumā Citan 112 [Citan kravas furgonam 112 bez BlueEFFICIENCY paketes tikai ar 6G-DCT un komerciālo automobiļu reģistrāciju (N1). Degvielas patēriņš pilsētā/ārpus pilsētas/kombinētais: 8,1–7,9/5,6–5,5/6,5–6,4 l/100 km, CO2 izmešu daudzums, kombinētais: 147–144 g/km [*]. Patiesais patēriņš cita starpā ir atkarīgs arī no automobiļa svara un izvēlētā aprīkojuma. Nav pieejama modelim Citan Mixto.

Spilgtākās iezīmes.

  1. Komforts
  2. Braukšanas bauda
  3. Rentabilitāte
  4. Elastība
  5. Kravas telpa
  6. Drošība
Citan kravas furgons: zina, kas ir būtiski.

Citan apvieno patīkamo ar lietderīgo: tā patīkamajā salonā var ļoti labi strādāt. No iekāpšanas līdz izkāpšanas brīdim funkcionalitāte un komforts pārliecina visos aspektos – no patīkami augstās sēdekļa pozīcijas braukšanas laikā līdz zemajām durvju un iekraušanas malām, kas atvieglo iekraušanu.

Ērtais vadītāja sēdeklis ar muguru saudzējošu sānu atbalstu ir gaisu caurlaidīgs, izturīgs un manuāli pielāgojams vadītāja vajadzībām, tāpat kā augstumā regulējamais stūres rats. Visi vadības elementi ir pārskatāmi izkārtoti un ērti lietojami. Viegli nolasāmais kontrolaparātu panelis vēl vairāk uzlabo salonu. Turklāt arī sērijveida aprīkojumā iekļautā apsildes un ventilācijas sistēma, kā arī praktiskā novietņu koncepcija papildina patīkamu darba klimatu.

Citan kravas furgons: darbam jāsniedz arī braukšanas bauda.

Citan stiprās puses atvieglos jebkuru darbu: blīvā pilsētas satiksmē būs noderīga tā kompaktā manevrētspēja, savukārt, braucot pa lauku ceļiem vai ātrgaitas autostrādi, varēsiet pilnībā izbaudīt tā griezes momentu.

Kāds no augsta griezes momenta dīzeļmotoriem ar 55 kW1 (75 ZS), 66 kW2 (90 ZS) un 81 kW3(110 ZS) jaudu vai kāds no mūsdienīgajiem benzīna motoriem ar 84 kW4 (114 ZS) noteikti atbilst jūsu prasībām. Novatoriskā BlueEFFICIENCY tehnoloģija5 samazina degvielas patēriņu un tādējādi var uzlabot jūsu uzņēmuma rentabilitāti. Atkarībā no motora 5 vai 6 pakāpju mehāniskā pārnesumkārba efektīvi pārveido dzinējspēku par vilces spēku. Papildaprīkojumā pieejamā dubultā sajūga pārnesumkārba 6G-DCT6 apvieno mehāniskās pārnesumkārbas braukšanas dinamikas priekšrocības ar automātiskās pārnesumkārbas komfortu.

Visi tehniskie komponenti ir savstarpēji precīzi saskaņoti – no stūres iekārtas ar pastiprinātāju un ar neatkarīgo balstiekārtu aprīkotās gaitas iekārtas atsperu amortizatoru regulējumu līdz jaudīgajām bremzēm. Tādējādi jūs varat atbrīvoti izbaudīt Citan dinamiku.

Citan kravas furgons: izvēle, kas atmaksājas. Īstermiņā un ilgtermiņā.

Zīmolam Mercedes-Benz ir pienākums atbildīgi un ilgstoši veidot mobilitātes nākotni arī ar modeli Citan. Citan šīs ambīcijas priekšzīmīgi realizē tieši pilsētas satiksmē. Pateicoties mūsdienīgiem motoriem un novatoriskai BlueEFFICIENCY tehnoloģijai,5 tiek nodrošināts zems CO2 izmešu un degvielas patēriņa līmenis. Tādējādi Citan degvielas patēriņš no 4,3 l/100 km1 rāda labu piemēru.
Citan nodrošina arī izcilu rentabilitāti. Pievilcīgs cenu līmenis, zemas ekspluatācijas izmaksas, ko nodrošina efektīvs degvielas patēriņš un apkopju intervāls līdz pat 40 000 km.

Labākā iespējamā pieejamība Mercedes-Benz Vans ir tikpat svarīga kā jums. Tas tiek uzsvērts ar mūža mobilitātes garantiju Mercedes-Benz MobiloVan7, 8. Tādējādi Citan sniedz nozīmīgu ieguldījumu ilglaicīgā un iedarbīgā ienesīgumā. No brauciena uz braucienu.

Mūsdienīgi motori, elektriska stūres iekārta ar pastiprinātāju un pārslēgšanās punkta rādījums ir rentablas braukšanas pamatā. BlueEFFICIENCY pakete5 ļauj vēl vairāk uzlabot jūsu automobiļa efektivitāti.

Citan kravas furgons: gatavs jebkuram izaicinājumam.

Citan meistarīgi pārvalda ikdienu ar iespaidīgu elastību. Tas nevar paveikt darbu jūsu vietā, bet – neatkarīgi no jūsu nozares – ievērojami atvieglot. Jūs negribēsiet aizmirst tā inteliģento kravas telpas koncepciju un zemās iekraušanas malas. Pie tā stiprajām pusēm ir pieskaitāma viegla iekraušana un izkraušana, kā arī elastīga augstās transportēšanas spējas izmantošana: līdz pat 2 bīdāmās durvis un divdaļīgās aizmugurējās durvis ar līdz 180° atvēršanas leņķi nodrošina izcilu piekļuvi.

Citan kravas furgons: pirmais varonis, kas pieejams 3 izmēros.

Citan kravas furgons nodrošina plašas iespējas: kā nozares speciālists tas izceļas ar pielāgojamo pielietojumu. Varat izvēlēties kādu no 3 virsbūves modeļiem – kompaktu, garu un īpaši garu. Īpaši garā modeļa maksimālo kravas telpas garumu – 2137 mm – pēc vēlēšanās var pagarināt līdz 2937 mm, nolokot blakussēdētāja sēdekli. Apvienojumā ar 1258 mm kravas telpas augstumu Citan kravas furgons nodrošina līdz pat 3,8 m3 kravas telpas tilpumu. Tās maksimālā papildu krava ir 768 kg, kas ļauj iekraut arī smagu kravu. Plašais papildaprīkojuma klāsts sniedz iespēju Citan ideāli pielāgot jūsu prasībām.

Citan kravas furgons: iespaidīga drošība.

Citan ir līderis arī drošības jomā: ADAPTIVE ESP®, bremzēšanas asistents un riteņu pretbloķēšanas sistēma ABS, kā arī jaudīgas bremzes nodrošina pārliecinoši īsu bremzēšanas ceļu – pat uz mitra ceļa seguma. Gaitas iekārta ar neatkarīgo balstiekārtu uzticami nodrošina saķeri ar brauktuvi. Ja kādreiz nākas braukt pa sniegu, dubļiem vai smiltīm, varat izslēgt pretizslīdēšanas sistēmu ASR.

Nepieciešamības gadījumā augstumā regulējamās trīspunktu drošības jostas ar drošības jostas spriegotāju un drošības jostas spēka ierobežotāju nodrošina ļoti labu fiksāciju. Ārkārtas bremzēšanas gadījumā tiek automātiski aktivizēta avārijas uguņu iekārta.

Citan sērijveida aprīkojumā ietilpst vadītāja drošības spilvens, dienas gaitas gaisma un palīgs braukšanas uzsākšanai kāpumā. Papildaprīkojumā pieejamais blakussēdētāja drošības spilvens un krūškurvja drošības spilveni9 var papildus samazināt traumu risku negadījuma situācijā. Turklāt pēc izvēles ir pieejamas tādas palīgsistēmas kā gaismas un lietus sensors, riepu gaisa spiediena kontrole un atpakaļskata kamera, kas atpakaļskata spogulī parāda zonu zem automobiļa.

Ņemot vērā to, cik Citan ir iekārojams, papildaprīkojumā pieejamā pretielaušanās un pretzādzības signalizācijas sistēma var garantēt, ka jūsu automobilis nenonāks svešās rokās.

1

Citan kravas furgons 108 CDI ar BlueEFFICIENCY paketi tikai ar 5 pakāpju mehānisko pārnesumkārbu un komerciālo automobiļu reģistrāciju (N1). Degvielas patēriņš pilsētā/ārpus pilsētas/kombinētais: 5,0–4,7/4,4–4,2/4,6–4,3 l/100 km, CO2 izmešu daudzums, kombinētais: 119–112 g/km [*]. Patiesais patēriņš cita starpā ir atkarīgs arī no automobiļa svara un izvēlētā aprīkojuma.

2

Citan kravas furgons 109 CDI un Citan Mixto 109 CDI ar BlueEFFICIENCY paketi tikai ar 5 pakāpju mehānisko pārnesumkārbu un komerciālo automobiļu reģistrāciju (N1). Degvielas patēriņš pilsētā/ārpus pilsētas/kombinētais: 5,2–4,7/4,5–4,2/4,7–4,3 l/100 km, CO2 izmešu daudzums, kombinētais: 123–112 g/km [*]. Patiesais patēriņš cita starpā ir atkarīgs arī no automobiļa svara un izvēlētā aprīkojuma.

3

Citan kravas furgons 111 CDI un Citan Mixto 111 CDI ar BlueEFFICIENCY paketi tikai ar 6 pakāpju mehānisko pārnesumkārbu un komerciālo automobiļu reģistrāciju (N1). Degvielas patēriņš pilsētā/ārpus pilsētas/kombinētais: 4,9–4,8/4,3–4,2/4,5–4,4 l/100 km, CO2 izmešu daudzums, kombinētais: 119–115 g/km [*]. Patiesais patēriņš cita starpā ir atkarīgs arī no automobiļa svara un izvēlētā aprīkojuma.

4

Citan kravas furgons 112 ar BlueEFFICIENCY paketi tikai ar 6 pakāpju mehānisko pārnesumkārbu un komerciālo automobiļu reģistrāciju (N1). Degvielas patēriņš pilsētā/ārpus pilsētas/kombinētais: 7,4–7,3/5,8–5,6/6,4–6,2 l/100 km, CO2 izmešu daudzums, kombinētais: 143–140 g/km [*]. Patiesais patēriņš cita starpā ir atkarīgs arī no automobiļa svara un izvēlētā aprīkojuma.

Citan kravas furgons 112 bez BlueEFFICIENCY paketes tikai ar 6G-DCT un komerciālo automobiļu reģistrāciju (N1). Degvielas patēriņš pilsētā/ārpus pilsētas/kombinētais: 8,1–7,9/5,6–5,5/6,5–6,4 l/100 km, CO2 izmešu daudzums, kombinētais: 147–144 g/km [*]. Patiesais patēriņš cita starpā ir atkarīgs arī no automobiļa svara un izvēlētā aprīkojuma.

5

BlueEFFICIENCY pakete ir iekļauta sērijveida aprīkojumā visiem motoriem un garumiem, bet nav pieejama kopā ar dubultā sajūga pārnesumkārbu 6G-DCT.

6

Dubultā sajūga pārnesumkārba 6G-DCT ir pieejama papildaprīkojumā Citan 112 [Citan kravas furgonam 112 bez BlueEFFICIENCY paketes tikai ar 6G-DCT un komerciālo automobiļu reģistrāciju (N1). Degvielas patēriņš pilsētā/ārpus pilsētas/kombinētais: 8,1–7,9/5,6–5,5/6,5–6,4 l/100 km, CO2 izmešu daudzums, kombinētais: 147–144 g/km [*]. Patiesais patēriņš cita starpā ir atkarīgs arī no automobiļa svara un izvēlētā aprīkojuma. Nav pieejama modelim Citan Mixto.

7

Maksimāli 30 gadus, veicot regulāras apkopes pie pilnvarota Mercedes-Benz servisa partnera.

8

Derīga automobiļiem ar pirmo reģistrāciju no 01.10.2012.

9

Blakussēdētājam pieejams tikai ar vadītāja un blakussēdētāja krūškurvja drošības spilveniem.

Izturīga un pielāgojama bāze.

Automobiļa garums
Kompakts
Garš
Īpaši garš
Maks. kravas telpas garums
Kravas telpas platība
Kravas telpas tilpums
Maksimālā papildu krava
1369 mm
TBD
2,4 m³
460 kg
1753 mm
TBD
3,1 m³
735 kg
2137 mm
TBD
3,8 m³
770 kg

Mobila, brīnumaina ietilpība pilsētā.

Ietilpīgs preču furgons ar 3 virsbūves garumiem.

Visi 3 Citan preču furgona virsbūves garumi pārliecina ar plašu kravas telpu un lielu elastību, piemēram, ar papildaprīkojumā pieejamo paceļamo vāku. Atkarībā no modeļa kabīnē ir sēdvietas līdz 3 cilvēkiem.

Svarīgākās preču furgona priekšrocības:

  • modeļu daudzveidība ar 3 virsbūves garumiem – kompaktu, garu un īpašu garu dažādām kravas telpas prasībām
  • Liels kravas telpas tilpums līdz pat 3,8 m³ īpaši garajam modelim, kravas telpa vienai eiropaletei1 gareniski vai perpendikulāri kompaktajā virsbūves garumā, 2 eiropaletēm perpendikulāri garajā un īpaši garajā virsbūves garumā
  • 3 sēdvietas kabīnē ar papildaprīkojumā pieejamo divvietīgo blakussēdētāju sēdekli
  • Plašs papildaprīkojuma klāsts, piemēram, paceļams vāks vai nolokāms blakussēdētāja sēdeklis, nodrošina augstu iekraušanas elastību – pat lielgabarīta kravai
1

Tikai modelim ar papildaprīkojumā pieejamo iekšējo apšuvumu platums starp riteņu arkām nav pietiekams, lai novietotu eiropaleti.

Gatavs jebkuram izaicinājumam.

Citan meistarīgi pārvalda ikdienu ar iespaidīgu elastību. Tas nevar paveikt darbu jūsu vietā, bet – neatkarīgi no jūsu nozares – ievērojami atvieglot. Jūs negribēsiet aizmirst tā inteliģento kravas telpas koncepciju un zemās iekraušanas malas. Pie tā stiprajām pusēm ir pieskaitāma viegla iekraušana un izkraušana, kā arī elastīga augstās transportēšanas spējas izmantošana: līdz pat 2 bīdāmās durvis un divdaļīgās aizmugurējās durvis ar līdz 180° atvēršanas leņķi nodrošina izcilu piekļuvi.

Citan preču furgons, starpsienas apšuvums

Starpsienas apšuvums

 

Citan preču furgons, nepārtraukta starpsiena, 1 logs

Nepārtraukta starpsiena ar 1 logu

Citan preču furgons, nolokāms kravas aizsargrežģis, blakussēdētāja pusē

Nolokāms kravas aizsargrežģis, blakussēdētāja pusē

Citan preču furgons, paceļams vāks

Paceļams vāks

Citan preču furgons, pakaļējais aizvars

Pakaļējais aizvars

Citan preču furgons, koka grīda

Koka grīda

Nepārprotami – Mercedes-Benz mikroautobuss.

Zīmolam raksturīgs eksterjera dizains.

Ar tā pievilcīgo, tipisko Mercedes-Benz Vans dizainu un atbilstoši augsto kvalitāti Citan nevainojami ienes citu mikroautobusu konstrukcijas tipu pozitīvo tēlu nelielo mikroautobusu segmentā. Citan oriģinālajā dizainā acīs duras augstā precizitāte: salaidumi un virsmu padziļinājumi ir veidoti precīzi un sniedz kvalitatīvi augstvērtīgu iespaidu.


4 vienkrāsainie krāsojumi un pēc izvēles pieejamie 6 metālikas krāsojumi pasvītro kopto ārieni. Papildaprīkojumā pieejamās paketes –- eksterjera apvidus dizaina pakete, eksterjera hroma pakete un krāsojuma pakete – vēl vairāk uzlabo Citan izskatu.

* Šīs vērtības tika aprēķinātas, izmantojot norādīto mērīšanas procedūru. Tas attiecas uz „izmērītajām NEDC CO2 vērtībām” izpildes regulas (ES) 2017/1152 Nr. 2 2. panta kontekstā. Degvielas patēriņa vērtības tika aprēķinātas, balstoties uz šīm vērtībām. Pamatojoties ar likumdošanas izmaiņām atbilstošo pārbaudes metožu jomā, transportlīdzekļa reģistrācijai un transportlīdzekļa nodevas aprēķināšanai nepieciešamajā atbilstības apliecinājumā ievadītās automobiļa vērtības var būt augstākas. Dati neattiecas uz konkrētu automobili un nav piedāvājuma sastāvdaļa; tie ir paredzēti dažādu automobiļu tipu salīdzināšanas nolūkiem.

Papildu informāciju par jaunu vieglo automobiļu oficiālo degvielas patēriņu un oficiālo konkrēto CO2 izmešu daudzumu var atrast „Vadlīnijās par jaunu vieglo automobiļu degvielas patēriņu, CO2 izmešu daudzumu un strāvas patēriņu”, kas bez maksas pieejamas visās tirdzniecības vietās.