Citan Tourer komerciālais automobilis | Mercedes-Benz furgoni

Izcilam darba klimatam: Citan Tourer jūsu uzņēmumam.

Citan Tourer: darītājs. No darītājiem. Priekš darītājiem.

Citan Tourer: pilsētas varonis.

Izturīgs, elastīgs un ideāli pielāgots daudzajiem pilsētas izaicinājumiem: Citan Tourer, jūsu kompaktais mikroautobuss līdz pat 7 personām1 .

No rentabilitātes viedokļa, izvēloties Citan, jūs viennozīmīgi būsiet ieguvējs: tā efektīvie motori ar BlueEFFICIENCY tehnoloģiju2 un degvielas patēriņu no 4,3 l/100 km3, augstā pieejamība ar gariem apkopju intervāliem,4 kā arī pievilcīgie nosacījumi un pakalpojumi5 saudzēs jūsu budžetu. Lai garantētu, ka droši nonāksiet galamērķī, Citan dodas ceļā, aprīkots ar ADAPTIVE ESP® un noderīgām papildfunkcijām, jaudīgām diska bremzēm un līdz pat 6 drošības spilveniem.

Pateicoties ērtiem sēdekļiem, precīzi noregulētai gaitas iekārtai ar neatkarīgo balstiekārtu, kā arī papildaprīkojumā pieejamajai dubultā sajūga pārnesumkārbai 6G-DCT6, Citan pilsētā pārvietojas ļoti komfortabli, veikli un izveicīgi. Arī tā pielāgojamība ir priekšzīmīga, piemēram, 2 atsevišķi sēdekļi 2. aizmugurējo sēdekļu rindā, kas nodrošina 7 sēdvietas1. Vai arī nolokāmās sēdekļu atzveltnes salona aizmugurējā daļā, kas ļauj acumirklī radīt lielu kravas telpu.

Citan ir viss, ko var sagaidīt no kompakta mikroautobusa ar Mercedes zvaigzni. Atklājiet tā priekšrocības izmēģinājuma brauciena laikā. Mercedes-Benz Vans. Born to run.

1

Pieejams tikai Citan Tourer 111 CDI [Citan Tourer 111 CDI ar BlueEFFICIENCY paketi tikai ar 6 pakāpju mehānisko pārnesumkārbu un vieglo automobiļu reģistrāciju (M1). Degvielas patēriņš pilsētā/ārpus pilsētas/kombinētais: 4,9–4,8/4,3–4,2/4,5–4,4 l/100 km, CO2 izmešu daudzums, kombinētais: 119–115 g/km. Efektivitātes klase: A. Patiesais patēriņš cita starpā ir atkarīgs arī no automobiļa svara un izvēlētā aprīkojuma.][*] īpaši garš ar vieglo automobiļu reģistrāciju (M1).

2

BlueEFFICIENCY pakete ir iekļauta sērijveida aprīkojumā visiem motoriem un garumiem, bet nav pieejama kopā ar dubultā sajūga pārnesumkārbu 6G-DCT.

3

Citan Tourer 108 CDI ar BlueEFFICIENCY paketi tikai ar 5 pakāpju mehānisko pārnesumkārbu un vieglo automobiļu reģistrāciju (M1). Degvielas patēriņš pilsētā/ārpus pilsētas/kombinētais: 5,0–4,7/4,4–4,2/4,6–4,3 l/100 km, CO2 izmešu daudzums, kombinētais: 119–112 g/km [*]. Efektivitātes klase: B–A. Patiesais patēriņš cita starpā ir atkarīgs arī no automobiļa svara un izvēlētā aprīkojuma.

4

Apkopju intervāli līdz pat 40 000 km.

5

Piemēram, Mercedes-Benz MobiloVan, Mercedes-Benz mūža mobilitātes garantija. Tā ir spēkā maksimāli 30 gadus, veicot regulāras apkopes pie pilnvarota Mercedes-Benz servisa partnera. Derīga automobiļiem ar pirmo reģistrāciju no 01.10.2012.

6

Dubultā sajūga pārnesumkārba 6G-DCT ir pieejama papildaprīkojumā Citan 112 [Citan Tourer 112 ar BlueEFFICIENCY paketi tikai ar 6 pakāpju mehānisko pārnesumkārbu un vieglo automobiļu reģistrāciju (M1). Degvielas patēriņš pilsētā/ārpus pilsētas/kombinētais: 7,4–7,3/5,8–5,6/6,4–6,2 l/100 km, CO2 izmešu daudzums, kombinētais: 143–140 g/km [*]. Efektivitātes klase: C] un Citan 112 [Citan Tourer 112 bez BlueEFFICIENCY paketes tikai ar 6G-DCT un vieglo automobiļu reģistrāciju (M1). Degvielas patēriņš pilsētā/ārpus pilsētas/kombinētais: 8,1–7,9/5,6–5,5/6,5–6,4 l/100 km, CO2 izmešu daudzums, kombinētais: 147–144 g/km [*]. Efektivitātes klase: C] pieejama. Patiesais patēriņš cita starpā ir atkarīgs arī no automobiļa svara un izvēlētā aprīkojuma.

Spilgtākās iezīmes.

  1. Komforts
  2. Braukšanas bauda
  3. Rentabilitāte
  4. Elastība
  5. Drošība
Zina, kas ir būtiski.

Draudzīgais salons apvieno patīkamo ar lietderīgo: funkcionalitāte un komforts pārliecina visos aspektos – no patīkami augstās sēdekļa pozīcijas braukšanas laikā līdz zemajām durvju malām, kas atvieglo iekāpšanu.

Ērtais vadītāja sēdeklis ar muguru saudzējošu sānu atbalstu ir gaisu caurlaidīgs, izturīgs un manuāli pielāgojams jūsu vajadzībām, tāpat kā augstumā regulējamais stūres rats. Visi vadības elementi ir pārskatāmi izkārtoti un ērti lietojami. Viegli nolasāmais kontrolaparātu panelis vēl vairāk uzlabo salonu. Turklāt arī sērijveida aprīkojumā iekļautā apsildes un ventilācijas sistēma, kā arī papildaprīkojumā pieejamie elektriskie logu pacēlāji papildina patīkamu klimatu.

Praktiskā novietņu koncepcija nodrošina daudz ērtas, pieejamas uzglabāšanas vietas: cimdu nodalījumā ietilpst līdz 8,5 l, sērijveida aprīkojumā iekļautajā novietnē virs priekšējā stikla ietilpst 12,6 l, katrā no abiem nodalījumiem durvīs ietilpst 4,1 l, savukārt novietnē roku balstā var ievietot 8,9 l.

Salons kļūst vēl pievilcīgāks ar pēc izvēles pieejamo aprīkojumu – interjera hroma paketi, interjera dizaina hroma paketi vai interjera krāsu dizaina paketi.

Darbam jāsniedz arī braukšanas bauda.

Citan sniedz patiesu braukšanu baudu: blīvā pilsētas satiksmē būs noderīga tā kompaktā manevrētspēja, savukārt, braucot pa lauku ceļiem vai ātrgaitas autostrādi, varēsiet pilnībā izbaudīt tā griezes momentu.

Kāds no augsta griezes momenta dīzeļmotoriem ar 55 kW1 (75 ZS), 66 kW2 (90 ZS) un 81 kW3 (110 ZS) jaudu vai kāds no mūsdienīgajiem benzīna motoriem ar 84 kW4 (114 ZS) noteikti atbilst jūsu vēlmēm. Novatoriskā BlueEFFICIENCY tehnoloģija5 samazina degvielas patēriņu un tādējādi var saudzēt jūsu budžetu. Atkarībā no motora 5 vai 6 pakāpju mehāniskā pārnesumkārba efektīvi pārveido dzinējspēku par vilces spēku. Papildaprīkojumā pieejamā dubultā sajūga pārnesumkārba 6G-DCT6 apvieno mehāniskās pārnesumkārbas braukšanas dinamikas priekšrocības ar automātiskās pārnesumkārbas komfortu.

Visi tehniskie komponenti ir savstarpēji precīzi saskaņoti – no stūres iekārtas ar pastiprinātāju un ar neatkarīgo balstiekārtu aprīkotās gaitas iekārtas atsperu amortizatoru regulējumu līdz jaudīgajām priekšējā un pakaļējā tilta diska bremzēm. Tādējādi jūs varat atbrīvoti izbaudīt Citan dinamiku.

Izvēle, kas atmaksājas. Īstermiņā un ilgtermiņā.

Zīmolam Mercedes-Benz ir pienākums atbildīgi un ilgstoši veidot mobilitātes nākotni arī ar modeli Citan. Citan šīs ambīcijas priekšzīmīgi realizē tieši pilsētas satiksmē. Pateicoties mūsdienīgiem motoriem un novatoriskai BlueEFFICIENCY tehnoloģijai,5 tiek nodrošināts zems CO2 izmešu un degvielas patēriņa līmenis. Tādējādi Citan degvielas patēriņš no 4,3 l/100 km1 rāda labu piemēru.

Citan ir lieliska izvēle arī jūsu budžetam. Pievilcīgs cenu līmenis, zemas uzturēšanas izmaksas, ko nodrošina efektīvs degvielas patēriņš un apkopju intervāls līdz pat 40 000 km.

Labākā iespējamā pieejamība Mercedes-Benz Vans ir tikpat svarīga kā jums. Tas tiek uzsvērts ar mūža mobilitātes garantiju Mercedes-Benz MobiloVan7, 8. Tādējādi Citan sniedz nozīmīgu ieguldījumu ilglaicīgā un iedarbīgā ienesīgumā. No brauciena uz braucienu.

Mūsdienīgi motori, elektriska stūres iekārta ar pastiprinātāju un pārslēgšanās punkta rādījums ir rentablas braukšanas pamatā. BlueEFFICIENCY pakete5 ļauj vēl vairāk uzlabot jūsu automobiļa efektivitāti.

Gatavs jebkuram izaicinājumam.

Citan aizrauj visās sēdvietās. Līdz pat 7 vilinoši ērti sēdekļi9 un plaša bagāžas uzglabāšanas vieta nodrošina labākos nosacījumus patīkamai un drošai braukšanai – dodoties ceļā ar visu ģimeni vai braucot uz būvmateriālu veikalu.

Sēžot ērtajos sēdekļos ar muguru saudzējošu sānu atbalstu un gaisu caurlaidīgu, izturīgu auduma pārvalku jūsu sajūtas atbilstoši sagaidāmajam no Mercedes-Benz mikroautobusa būs izcilas. Kvalitatīvais un funkcionālais salons ar daudzām praktiskām novietnēm ļauj atslābt arī garāku braucienu laikā. Turklāt papildaprīkojumā pieejamais panorāmas jumts ar 2 sagāžamiem jumta logiem piešķir salonam īpaši draudzīgu, gaišu noskaņu. Papildus izcilajam braukšanas komfortam Citan pārliecina ar trīspunktu drošības jostām ar drošības jostas spēka ierobežošanu katrā sēdeklī.

Iespaidīga drošība.

Citan ir līderis arī drošības jomā: ADAPTIVE ESP®, bremzēšanas asistents un riteņu pretbloķēšanas sistēma ABS, kā arī jaudīgas priekšējā un pakaļējā tilta diska bremzes nodrošina pārliecinoši īsu bremzēšanas ceļu – pat uz mitra ceļa seguma. Gaitas iekārta ar neatkarīgo balstiekārtu uzticami nodrošina saķeri ar brauktuvi. Ja kādreiz nākas braukt pa sniegu, dubļiem vai smiltīm, varat izslēgt pretizslīdēšanas sistēmu ASR.

Nepieciešamības gadījumā augstumā regulējamās trīspunktu drošības jostas ar drošības jostas spriegotāju un drošības jostas spēka ierobežotāju nodrošina ļoti labu fiksāciju. Ārkārtas bremzēšanas gadījumā tiek automātiski aktivizēta avārijas uguņu iekārta.

Citan sērijveida aprīkojumā ietilpst dienas gaitas gaisma, palīgs braukšanas uzsākšanai kāpumā un līdz pat 6 drošības spilveni. Vadītāja drošības spilvens, blakussēdētāja drošības spilvens10, kā arī logu drošības spilveni10 un krūškurvja drošības spilveni1011 var papildus samazināt traumu risku negadījuma situācijā. Pēc izvēles ir pieejamas tādas palīgsistēmas kā gaismas un lietus sensors, riepu gaisa spiediena kontrole10 un atpakaļskata kamera, kas atpakaļskata spogulī parāda zonu zem automobiļa.

Ņemot vērā to, cik Citan ir iekārojams, papildaprīkojumā pieejamā pretielaušanās un pretzādzības signalizācijas sistēma12 var garantēt, ka jūsu automobilis nenonāks svešās rokās.

1

Citan Tourer 108 CDI ar BlueEFFICIENCY paketi tikai ar 5 pakāpju mehānisko pārnesumkārbu un vieglo automobiļu reģistrāciju (M1). Degvielas patēriņš pilsētā/ārpus pilsētas/kombinētais: 5,2–4,7/4,5–4,2/4,7–4,3 l/100 km, CO2 izmešu daudzums, kombinētais: 123–112 g/km [*]. Efektivitātes klase: B–A. Patiesais patēriņš cita starpā ir atkarīgs arī no automobiļa svara un izvēlētā aprīkojuma.

2

Citan Tourer 109 CDI ar BlueEFFICIENCY paketi tikai ar 5 pakāpju mehānisko pārnesumkārbu un vieglo automobiļu reģistrāciju (M1). Degvielas patēriņš pilsētā/ārpus pilsētas/kombinētais: 5,2–4,7/4,5–4,2/4,7–4,3 l/100 km, CO2 izmešu daudzums, kombinētais: 123–112 g/km [*]. Efektivitātes klase: B–A. Patiesais patēriņš cita starpā ir atkarīgs arī no automobiļa svara un izvēlētā aprīkojuma.

3

Citan Tourer 111 CDI ar BlueEFFICIENCY paketi tikai ar 6 pakāpju mehānisko pārnesumkārbu un vieglo automobiļu reģistrāciju (M1). Degvielas patēriņš pilsētā/ārpus pilsētas/kombinētais: 4,9–4,8/4,3–4,2/4,5–4,4 l/100 km, CO2 izmešu daudzums, kombinētais: 119–115 g/km [*]. Efektivitātes klase: A. Patiesais patēriņš cita starpā ir atkarīgs arī no automobiļa svara un izvēlētā aprīkojuma.

4

Citan Tourer 112 ar BlueEFFICIENCY paketi tikai ar 6 pakāpju mehānisko pārnesumkārbu un vieglo automobiļu reģistrāciju (M1). Degvielas patēriņš pilsētā/ārpus pilsētas/kombinētais: 7,4–7,3/5,8–5,6/6,4–6,2 l/100 km, CO2 izmešu daudzums, kombinētais: 143–140 g/km [*]. Efektivitātes klase: C. Patiesais patēriņš cita starpā ir atkarīgs arī no automobiļa svara un izvēlētā aprīkojuma.

Citan Tourer 112 ar BlueEFFICIENCY paketi tikai ar 6 pakāpju mehānisko pārnesumkārbu un komerciālo automobiļu reģistrāciju (N1). Degvielas patēriņš pilsētā/ārpus pilsētas/kombinētais: 8,1–7,9/5,6–5,5/6,5–6,4 l/100 km, CO2 izmešu daudzums, kombinētais: 147–144 g/km [*]. Patiesais patēriņš cita starpā ir atkarīgs arī no automobiļa svara un izvēlētā aprīkojuma.

5

BlueEFFICIENCY pakete ir iekļauta sērijveida aprīkojumā visiem motoriem un garumiem, bet nav pieejama kopā ar dubultā sajūga pārnesumkārbu 6G-DCT.

6

Dubultā sajūga pārnesumkārba 6G-DCT ir pieejama papildaprīkojumā Citan 112 [Citan Tourer 112 ar BlueEFFICIENCY paketi tikai ar 6 pakāpju mehānisko pārnesumkārbu un vieglo automobiļu reģistrāciju (M1). Degvielas patēriņš pilsētā/ārpus pilsētas/kombinētais: 7,4–7,3/5,8–5,6/6,4–6,2 l/100 km, CO2 izmešu daudzums, kombinētais: 143–140 g/km [*]. Efektivitātes klase: C] un Citan 112 [Citan Tourer 112 bez BlueEFFICIENCY paketes tikai ar 6G-DCT un vieglo automobiļu reģistrāciju (M1). Degvielas patēriņš pilsētā/ārpus pilsētas/kombinētais: 8,1–7,9/5,6–5,5/6,5–6,4 l/100 km, CO2 izmešu daudzums, kombinētais: 147–144 g/km [*]. Efektivitātes klase: C] pieejama. Patiesais patēriņš cita starpā ir atkarīgs arī no automobiļa svara un izvēlētā aprīkojuma.

7

Maksimāli 30 gadus, veicot regulāras apkopes pie pilnvarota Mercedes-Benz servisa partnera.

8

Derīga automobiļiem ar pirmo reģistrāciju no 01.10.2012.

9

Pieejams tikai Citan Tourer 111 CDI [Citan Tourer 111 CDI ar BlueEFFICIENCY paketi tikai ar 6 pakāpju mehānisko pārnesumkārbu un vieglo automobiļu reģistrāciju (M1). Degvielas patēriņš pilsētā/ārpus pilsētas/kombinētais: 4,9–4,8/4,3–4,2/4,5–4,4 l/100 km, CO2 izmešu daudzums, kombinētais: 119–115 g/km. Efektivitātes klase: A. Patiesais patēriņš cita starpā ir atkarīgs arī no automobiļa svara un izvēlētā aprīkojuma.][*] īpaši garš ar vieglo automobiļu reģistrāciju (M1).

10

Sērijveida aprīkojums Citan Tourer ar vieglo automobiļu reģistrāciju (M1), speciālaprīkojums ar komerciālo automobiļu reģistrāciju (N1).

11

Blakussēdētājam pieejams tikai ar vadītāja un blakussēdētāja krūškurvja drošības spilveniem.

12

Pieejams tikai Citan Tourer ar komerciālo automobiļu reģistrāciju (N1).

Izveicīga braukšanas pilsētā septiņu personu kompānijā.

Ērtais Tourer pasažieru pārvadājumiem.

Citan Tourer ir ērts pasažieru furgons ar līdz pat 7 sēdvietām. Papildus vadītāja un blakussēdētāja sēdeklim, kā arī trīsvietīgajam aizmugurējam sēdeklim garajā modelī 2. aizmugurējo sēdekļu rindā ir iebūvēti 2 atsevišķi sēdekļi. Turklāt Citan Tourer daudzās praktiskās novietošanas iespējas kopā nodrošina līdz pat 77 l tilpumu.

Interjera paketes speciālaprīkojumā.

Citan Tourer, interjera krāsu dizaina pakete

Interjera krāsu dizaina pakete

Citan Tourer, interjera hroma dizaina pakete

Interjera hroma dizaina pakete

Citan Tourer, interjera dekoratīvo šuvju pakete, sarkana

Interjera dekoratīvo šuvju pakete, sarkana

* Šīs vērtības tika aprēķinātas, izmantojot norādīto mērīšanas procedūru. Tas attiecas uz „izmērītajām NEDC CO2 vērtībām” izpildes regulas (ES) 2017/1152 vai (ES) 2017/1153 Nr. 2 2. panta kontekstā. Degvielas patēriņa vērtības tika aprēķinātas, balstoties uz šīm vērtībām. Pamatojoties ar likumdošanas izmaiņām atbilstošo pārbaudes metožu jomā, transportlīdzekļa reģistrācijai un transportlīdzekļa nodevas aprēķināšanai nepieciešamajā atbilstības apliecinājumā ievadītās automobiļa vērtības var būt augstākas. Dati neattiecas uz konkrētu automobili un nav piedāvājuma sastāvdaļa; tie ir paredzēti dažādu automobiļu tipu salīdzināšanas nolūkiem.

Papildu informāciju par jaunu vieglo automobiļu oficiālo degvielas patēriņu un oficiālo konkrēto CO2 izmešu daudzumu var atrast „Vadlīnijās par jaunu vieglo automobiļu degvielas patēriņu, CO2 izmešu daudzumu un strāvas patēriņu”, kas bez maksas pieejamas visās tirdzniecības vietās.