Citan Tourer komerciālais automobilis | Tehniskie dati | Mercedes-Benz
Motors OM607

Zem dzinēja pārsega: Citan Tourer komerciālā automobiļa tehniskie dati, izmēri un svars.

Izmēri un svars:

Automobiļa garums
Atļautā pilnā masa [zGG]

Kustības dinamika un rentabilitāte. Ilgstoša braukšanas bauda.

Jaudīgs griezes moments un zems degvielas patēriņš.

Citan motoru piedāvājumā ietilpst 4 cilindru benzīna motors un 4 cilindru dīzeļmotors ar 3 jaudas variantiem. 4 motori izceļas ar jaudīgo griezes momenta raksturlīkni un ir aprīkoti ar BlueEFFICIENCY tehnoloģiju, kas samazina degvielas patēriņu. 55 kW modelis1 [Citan Tourer 108 CDI ar BlueEFFICIENCY paketi tikai ar 5 pakāpju mehānisko pārnesumkārbu un vieglo automobiļu reģistrāciju (M1). Degvielas patēriņš, kombinētais: 4,7–4,3 l/100 km, CO2 izmešu daudzums, kombinētais: 123–112 g/km.] [*] izceļas ar savā segmentā priekšzīmīgām patēriņa vērtībām. Zemais degvielas patēriņš pozitīvi ietekmē arī nobraucamo attālumu: ar pilnu 60 l degvielas tvertni ar dīzeļmotoriem – atkarībā no lietojuma veida un braukšanas manieres – var nobraukt līdz 1000 km, savukārt ar benzīna motoriem līdz 800 km līdz nākamajai degvielas uzpildes reizei.

1

Citan Tourer 108 CDI ar BlueEFFICIENCY paketi tikai ar 5 pakāpju mehānisko pārnesumkārbu un vieglo automobiļu reģistrāciju (M1). Degvielas patēriņš pilsētā/ārpus pilsētas/kombinētais: 5,2–4,7/4,5–4,2/4,7–4,3 l/100 km, CO2 izmešu daudzums, kombinētais: 123–112 g/km [*]. Efektivitātes klase: B–A. Patiesais patēriņš cita starpā ir atkarīgs arī no automobiļa svara un izvēlētā aprīkojuma.

Motori un patēriņa vērtības.

Automobiļa tips
* Šīs vērtības tika aprēķinātas, izmantojot norādīto mērīšanas procedūru. Tas attiecas uz „izmērītajām NEDC CO2 vērtībām” izpildes regulas (ES) 2017/1152 Nr. 2 2. panta kontekstā. Degvielas patēriņa vērtības tika aprēķinātas, balstoties uz šīm vērtībām. Pamatojoties ar likumdošanas izmaiņām atbilstošo pārbaudes metožu jomā, transportlīdzekļa reģistrācijai un transportlīdzekļa nodevas aprēķināšanai nepieciešamajā atbilstības apliecinājumā ievadītās automobiļa vērtības var būt augstākas. Dati neattiecas uz konkrētu automobili un nav piedāvājuma sastāvdaļa; tie ir paredzēti dažādu automobiļu tipu salīdzināšanas nolūkiem.
Papildu informāciju par jaunu vieglo automobiļu oficiālo degvielas patēriņu un oficiālo konkrēto CO2 izmešu daudzumu var atrast „Vadlīnijās par jaunu vieglo automobiļu degvielas patēriņu, CO2 izmešu daudzumu un strāvas patēriņu”, kas bez maksas pieejamas visās tirdzniecības vietās.