Pirmie iespidi: Jaunā eSprinter šasija. Uzziniet pirmos faktus par visu laiku daudzpusīgāko Mercedes-Benz eVan

Fascinējoša daudzveidība.


Divi jaudas līmeņi, trīs augstsprieguma akumulatoru varianti un divi garuma varianti.

Virsbūve

Jaudīga bāze, pārsteidzoši daudz iespēju.

im transportlīdzeklim ir vairāk opciju nekā jebkuram iepriekšējam elektriskajam Mercedes-Benz furgonam. Divas garuma opcijas, trīs akumulatoru izmēri un augsta lietderīgā slodze padara jauno eSprinter par pievilcīgu izvēli dažādiem uzdevumiem.

115 kW līdzstrāvas uzlāde

Uzlādējiet sava transportlīdzekļa augstsprieguma akumulatoru īpaši ātri līdz 115 kW[1], palielinot nobraucamo attālumu bez ilgas gaidīšanas.

Klimata kontrole pirms iekāpšanas automobilī

Baudiet patīkamu salona temperatūru, uzsākot braucienu. Šī klimata kontroles funkcija pēc jūsu vēlēšanās var arī atdzesēt vai sasildīt transportlīdzekli tā uzlādes laikā, lai brauciena sākumā akumulators būtu pilnībā uzlādēts.

Trīs augstsprieguma akumulatora jaudas līmeņi

Izvēlieties kādu no trīs akumulatora variantiem ar 56, 81 vai 113 kWh izmantojamo jaudu, lai atrastu vislabāko jūsu vajadzībām piemēroto nobraucamā attāluma, lietderīgās slodzes un izmaksu līdzsvaru.

Salons

Atklājiet MBUX talantus.

Jaunais eSprinter rada paliekošu iespaidu arī saistībā ar digitalizāciju, informāciju un izklaidi: tam ir novatoriskā Mercedes-Benz User Experience (MBUX) ar jaunākās paaudzes programmatūru, kas iepriekš bija pieejama tikai Mercedes-Benz pasažieru automobiļos. Vairākas funkcijas un pakalpojumi, kas atvieglo elektromobiļa lietošanu ikdienā.

Daudzfunkcionāla stūre

Izmantojot daudzfunkcionālo stūri, var ērti vadīt borta datoru, automobiļa funkcijas un multivides sistēmas – izmantojiet Touch Control vai parastās pogas, nenoņemot rokas no stūres.

MBUX multivides sistēma ar 10,25 collu skārienekrānu

Pateicoties MBUX, varat izmantot inteliģentu multivides sistēmu, kas ir vadāma ar skārienekrānu, Touch Control pogām uz daudzfunkcionālās stūres vai balss vadību, sakot “Hey Mercedes”.[2]

Navigācija ar elektrisko intelektu

Maršruta vadība, kas optimāli pielāgota braukšanai elektriskajā režīmā: maršruta aprēķinā tiek ņemts vērā pašreizējais patēriņš un ceļš, un tiek gudri noteiktas maršrutā pieejamās uzlādes vietas.[2]

Jaudas piedziņas tehnoloģija

Izstrādāts efektivitātei.

Jaunais eSprinter – patiesa enerģija uz ceļa. Jaunā elektriskā spēka piedziņa ar sinhronu darbību nodrošina augstu jaudas blīvumu un efektivitāti. Jaudīgā rekuperācijas sistēma atgūst enerģiju, kad tiek atlaists akseleratora pedālis, lai pielāgotos braukšanas apstākļiem.

Rekuperācijas līmenis DAUTO

Rekuperācijas līmenī DAUTO transportlīdzeklis automātiski un dinamiski pielāgo rekuperācijas līmeni, pamatojoties uz pašreizējiem satiksmes apstākļiem.

100 kW elektromotors[1]

Augsta efektivitāte ikdienā: tieši šādai darbībai ir izstrādāts elektromotors ar

100 kW (136 ZS) maksimālo jaudu.

Elektromotors 150 kW[3]

Pilnvērtīgi izmantojiet šo īpaši jaudīgo transportlīdzekļa elektropiedziņu.