Autoparka klienti I Mercedes-Benz
Mercedes-Benz autoparka klienti

Mercedes-Benz autoparka klienti.

Piemēroti tieši jūsu vajadzībām: Mercedes-Benz modeļi un veiktspējas komponenti.

Lai kādi būtu jūsu uzņēmējdarbības mērķi, Mercedes-Benz furgoni virzīs jūs uz priekšu.Mēs sniedzam jums papildu atbalstu jūsu ceļā uz panākumiem ar individuāliem pakalpojumiem atbilstoši jūsu autoparka lielumam un uzdevumam.

Produkti.

Jūsu ambīcijas, katru dienu veikt perfektu darbu, ir mūsu motivācija. Lai jūsu uzņēmējdarbība noritētu ar panākumiem, jums nepieciešams spēcīgs partneris: vai tas būtu izveicīgais pilsētas piegāžu automobilis Citan, profesionālais Vito, funkcionālā, braukšanai apvidū piemērotā X klase, stilīgi ērtā V klase vai multifunkcionālais Sprinter, - izvēloties Mercedes-Benz, jums ir automobilis, kas pastāvīgi ir jūsu rīcībā, un uz ko jūs varat paļauties. Lai jūs pilnīgi un netraucēti varat koncentrēties uz savu darbu.

Serviss un mobilitāte.

Pēc jūsu pieprasījuma, piedāvājam pilnu jūsu Mercedes-Benz autoparka apkalpošanu. Tostarp parūpēšanās par remontu, ātra palīdzība avārijas gadījumā, kā arī apkope un kopšana, atbilstoši Mercedes-Benz kvalitātei. Mūsu speciālisti sniedz jums atbalstu remontdarbnīcā un uz vietas, kur tas nepieciešams.