Marco Polo ACTIVITY | Mercedes-Benz kemperi

Marco Polo ACTIVITY. Individualizējošs.

Tik mainīgs kā pati dzīve.

No sākuma brīvais laiks. Tad izklaides.

Mainīgais un ekonomiskais kemperis.

Izslēgt ikdienu, ieslēgt brīvo laiku! Marco Polo ACTIVITY ir mainīgais un ekonomiskais kemperis ģimenēm un spontāniem brīvā laika aktīvistiem. Pateicoties praktiskajam paceļamajam jumtam un trīsvietīgajam sēdeklim kā komforta gultai ar vienu rokas kustību ir pieejamas līdz pat 5 komfortablām guļvietām. Ar maksimālo stāvēšanas augstumu 2350 mm, grozāmiem komforta sēdekļiem priekšā un salokāmu galdu jums vienmēr līdzi ir mājīga piknika vieta. Tikpat mainīgs Marco Polo ACTIVITY ir attiecībā uz piedziņas veidiem: tas ir pieejamas ar pakaļējo riteņu piedziņu vai pilnpiedziņu. Un arī ikdienā iegūsiet no tā pagriežamības un parastajām garāžām piemēroto augstumu zem 2 metriem.

Spilgtākās iezīmes.

 1. Dzīvošana & gulēšana
 2. Drošība
 3. Efektivitāte
 4. Braukšanas prieks
Daudzi celi, viens mērķis: vairāk piedzīvojumu.

Marco Polo ACTIVITY katra diena ir savādāka. Tā salonu raksturo mainīgs, funkcionāls telpas piedāvājums ar neskaitāmām praktiskām uzglabāšanas iespējām. Grozāmais komforta sēdeklis vadītājam un blakussēdētājam, praktisks atvāžamais galds, 12 V kontaktligzda un uz āru atveramais logs rūpējas par to, lai spontāniem atklājējiem arī, esot prom no ikdienas, nebūtu jāskumst pēc ērtībām. Pateicoties savam mehāniski paceļamajam jumtam, kā arī ērtajai komforta gultai ar opcionālo matraci, jūs varat baudīt ne tikai patīkamo stāvēšanas augstumu līdz pat 2350 mm, bet arī ar dažām rokas kustībām pārveidot Marco Polo ACTIVITY par kemperi ar līdz pat 5 komfortablām guļvietām.

Daudz telpas drošībai.

Lai kur arī jūs būtu ceļā –pateicoties sērijveida ATTENTION ASSIST un sānu vēja asistentam drošība ir stabils jūsu ceļojuma pavadonis. Inovatīvās opcionālās asistentu sistēmas un drošības sistēmas, piemēram, DISTRONIC aktīvais distances brīdinājuma asistents 1, adaptīvais bremzēšanas asistents, kas paredzēts Marco Polo un Marco Polo HORIZON, COLLISION PREVENTION ASSIST, kas paredzēts Marco Polo ACTIVITY, joslā noturēšanas asistents un neredzamās zonas asistents, kā arī LED Intelligent Light System paaugstina vēl vairāk jau tā priekšzīmīgo drošības līmeni. Tā Marco Polo brīvā laika automobiļi un kemperi pārtop nākotnes vīzijas automobiļos savā klasē, kuros jūs un jūsu līdzbraucēji var baudīt katru braucienu. Turklāt augstais salona drošības līmenis ir apstiprinājis TÜV Rheinland ar pārbaudes zīmogu „Pārbaudīta pasažieru drošība“2.

Dabas dots talants – arī piedziņā.

Ar Marco Polo brīvā laika automobiļiem un kemperiem brauciens konsekventi virzās efektivitātes virzienā. Tādējādi Mercedes-Benz sniedz atbildības pilnu ieguldījumu nākotnē. Uz kādu mērķi ar dodaties: pateicoties spēcīgajam motoram ar mazu patēriņu, kā arī inovatīvajai BlueEFFICIENCY tehnoloģijai, jūs esat ceļā ekonomiski – neatsakoties no braukšanas komforta un veiklības.

Sajūsmai robežas nepastāv.

Īsos vai garos posmos – ar Marco Polo brīvā laika automobili un kemperi jūs ar vēl lielāku prieku iebrauksiet no ikdienas brīvajā laikā. Spēka pārvads un gaitas iekārta apvieno veiklu braukšanu ar vienreizēju komfortu un jaudīgi un efektīvi pavada jūs līdz jūsu mērķiem. Pat smagu apvidu jūs ar spēcīgo nepārtraukto pilnpiedziņu 4MATIC3 pieveiksiet pārliecinoši – pateicoties optimizētajai saķeres kontrolei un labai gaitas stabilitātei. Vienlaicīgi jūs ar automātisko pārnesumkārbu 7G-TRONIC PLUS4 jūs vienmērīgi pārvaldīsiet gan mierīgus, gan sportiskus pārnesuma veidus. Un optimāli samazinātie salona trokšņi katru nobraukto kilometru padarīs vēl patīkamāku.

1

Aktīvais distances asistents DISTRONIC iegādājams tikai Marco Polo un Marco Polo HORIZON.

2

TÜV Rheinland definētajā ceļu satiksmes negadījuma scenārijā pierādīta automobiļa pasažieru aizsardzība pret kravu un iebūvēto mēbeļu stabilitāte. Šī testa laikā automobiļa konstrukcijas saņemtā trieciena spēks ar ātrumu 56 km/h neradīja būtisku salona deformāciju. Iebūvētās daļas palika neskartas un mēbeļu durvis - aizvērtas.

3

Atsevišķiem motoriem iegādājams kā papildaprīkojums.

4

Automātiskā pārnesumkārba 7G-TRONIC PLUS iegādājama kā standarta vai papildaprīkojums - atkarībā no motora.

Gulēšana. Relaksācijas zona.

Ērtas guļvietas līdz pat 5 personām.

Vai ceļojumā, brīvajā laikā vai ikdienā – īsām vai garām atpūtas pauzēm Marco Polo ACTIVITY ir līdz pat 5 guļvietām. Zem paceļamā jumta atrodas plaša, patīkama guļvieta divām personām. Īpaši ergonomiski ir punktveida elastīgie atsperu elementi zem putu matrača. Lejā uz salocītā trīsvietīgā sola ar gultas pagarinājumu veidojas liela, līdzena guļvieta līdz 3 personām. Pēc vēlēšanās pieejamais krāsains stikls salona aizmugurējā daļā ar melnu stiklu aizsargā pret ziņkārīgiem skatieniem un spilgtu gaismu.

Viss patīkamam mieram.

 • Jumta gulta 2 personām ar guļvietu apm. 2,05 m x 1,13 m (apm. 200 kg kopējo slodzi) un aizsargtīkls
 • Augstvērtīgs, ergonomisks putu matracis jumta gultai ar punktveida elastīgiem atsperu elementiem un ļoti labu ventilāciju patīkamam gulēšanas komfortam
 • Trīsvietīgais sēdeklis kā komforta gulta līdz pat 3 personām ar gultas pagarinājumu un guļvietu apm. 1,93 m x 1,35 m
 • Elektriski atverams logs salona aizmugurējā daļā papildu ventilācijai
 • Aptumšošanas aizkari salona aizmugurējai daļai un priekšā, ar kuriem var aptumšot salonu, nelaižot cauri gaismu
 • Siltumizolējošs stikls visapkārt, pēc vēlēšanās ar krāsainu stiklu salona aizmugurējā daļā, melns stikls

Dzīvošana. Daudzfunkciju telpa.

Teicami iederas pārmaiņu pilnā dzīvē.

Lieli mērķi vai mazas tūres – Marco Polo ACTIVITY ir daudz mainīgi izmantojamas telpas abiem. Ar vadītāja un blakussēdētāja komforta sēdekli, kas pagriezts uz aizmuguri, salona aizmugurējā daļā ap atvāzto galdu veidojas mājīgā vieta ēšanai, spēlēm vai plānu kalšanai. Inteliģentas detaļas – piemēram, uzspraužamais glāžu turētājs un elektriski atveramie logi salona aizmugurējā daļā – padara uzturēšanos patīkamu. Plašajā kravas telpā var ievietot ļoti daudz bagāžas, sporta aprīkojuma vai brīvā laika piederumu.

Viss, lai dotos ceļā.

 • Grozāmie komforta sēdekļi vadītājam un blakussēdētājam, kurus pauzes laikā var pagriezt pret salona aizmugurējo daļu. Tādējādi kopā ar vairākvietīgo aizmugurējo sēdekli veidojas mājīga sēdekļu grupa.
 • Atvāžams galds, pateicoties sliežu sistēmai elastīgi bīdāms, ar 2 atvāžamām galda virsmām. Ja galds netiek izmantots, to var vienkārši pielocīt galda kolonnā.
 • Trīsvietīgais sēdeklis kā komforta gulta ar gultas pagarinājumu, ar dažām rokas kustībām ir pārveidojams par gultas vietu, uz tā var caurkraut un uz vadīklas sliežu sistēmas tas ir elastīgi bīdāms.
 • 2 atvilktnēs zem trīsvietīgā sēdekļa kā komforta gultas, piemēram, var glabāt segas.