Marco Polo HORIZON | Mercedes-Benz kemperi

Marco Polo HORIZON. Piedzīvojumi ar stilu.

Ceļojumā tikpat vērtīgs kā ikdienā.

Piedzīvot, par ko citi tikai sapņo.

Kemperis piedzīvojumiem ar stilu.

Marco Polo HORIZON ir atklājums visiem, kuri labprāt spontāni un stilīgi dodas piedzīvojumu braucienos: ar vieglā automobiļa kustīgumu un braukšanas komfortu tas jūs vedīs uz jūsu sapņu galamērķiem. Tā labsajūtas interjers ielūdz starplaikos smelties jaunu spēku. Un pēc piedzīvojumiem bagātas dienas, pateicoties paceļamajam jumtam ar jumta gultu un komforta gultu, ir pieejamas 5 guļvietas. Tikpat individuāli kā jūsu mērķi, ir arī tā aprīkojuma opcijas: no komforta un dizaina, ar multividi, līdz pat palīgsistēmām. Un labākais: pateicoties ekselentajam komfortam, maināmajai telpu koncepcijai un parastām garāžām piemērotam augstumam zem 2 metriem, jūs Marco Polo HORIZON ikdienā novērtēsiet tāpat kā kemperi.

Spilgtākās iezīmes.

 1. Dzīvošana & gulēšana
 2. Drošība
 3. Efektivitāte
 4. Braukšanas prieks
Ceļot ar stilu.

Marco Polo HORIZON varat baudīt ne tikai sava ceļojuma apskates objektus. Jau tā pabeigtās formas interjera dizains ar cēliem materiāliem un stilīgi veidoto kontrolpulti ir prieks acīm. Ar ekskluzīvo dizaina paketi interjeru var vēl vairāk cēlināt ar ādas aprīkojumu un dekoratīvajiem elementiem. Pateicoties ergonomiskajiem un viegli grozāmajiem komforta sēdekļiem vadītājam un blakussēdētājam visi kopā var priecāties par komunikāciju veicinošu sēdēšanas grupu stilīgā vietā. Pēc piedzīvojumiem bagātas dienas komforta gulta un ērtā jumta gulta sniedz līdz pat 5 guļvietām, lai varētu atpūsties jaunai dienai – vislabāk var piedzīvot pēc labas atpūtas.

Daudz telpas drošībai.

Lai kur arī jūs būtu ceļā –pateicoties sērijveida ATTENTION ASSIST un sānu vēja asistentam drošība ir stabils jūsu ceļojuma pavadonis. Inovatīvās opcionālās asistentu sistēmas un drošības sistēmas, piemēram, DISTRONIC aktīvais distances brīdinājuma asistents 1, adaptīvais bremzēšanas asistents, kas paredzēts Marco Polo un Marco Polo HORIZON, COLLISION PREVENTION ASSIST, kas paredzēts Marco Polo ACTIVITY, joslā noturēšanas asistents un neredzamās zonas asistents, kā arī LED Intelligent Light System paaugstina vēl vairāk jau tā priekšzīmīgo drošības līmeni. Tā Marco Polo brīvā laika automobiļi un kemperi pārtop nākotnes vīzijas automobiļos savā klasē, kuros jūs un jūsu līdzbraucēji var baudīt katru braucienu. Turklāt augstais salona drošības līmenis ir apstiprinājis TÜV Rheinland ar pārbaudes zīmogu „Pārbaudīta pasažieru drošība“2.

Dabas dots talants – arī piedziņā.

Ar Marco Polo brīvā laika automobiļiem un kemperiem brauciens konsekventi virzās efektivitātes virzienā. Tādējādi Mercedes-Benz sniedz atbildības pilnu ieguldījumu nākotnē. Uz kādu mērķi ar dodaties: pateicoties spēcīgajam motoram ar mazu patēriņu, kā arī inovatīvajai BlueEFFICIENCY tehnoloģijai, jūs esat ceļā ekonomiski – neatsakoties no braukšanas komforta un veiklības.

Sajūsmai robežas nepastāv.

Īsos vai garos posmos – ar Marco Polo brīvā laika automobili un kemperi jūs ar vēl lielāku prieku iebrauksiet no ikdienas brīvajā laikā. Spēka pārvads un gaitas iekārta apvieno veiklu braukšanu ar vienreizēju komfortu un jaudīgi un efektīvi pavada jūs līdz jūsu mērķiem. Pat smagu apvidu jūs ar spēcīgo nepārtraukto pilnpiedziņu 4MATIC3 pieveiksiet pārliecinoši – pateicoties optimizētajai saķeres kontrolei un labai gaitas stabilitātei. Vienlaicīgi jūs ar automātisko pārnesumkārbu 7G-TRONIC PLUS4 jūs vienmērīgi pārvaldīsiet gan mierīgus, gan sportiskus pārnesuma veidus. Un optimāli samazinātie salona trokšņi katru nobraukto kilometru padarīs vēl patīkamāku.

1

Aktīvais distances asistents DISTRONIC iegādājams tikai Marco Polo un Marco Polo HORIZON.

2

TÜV Rheinland definētajā ceļu satiksmes negadījuma scenārijā pierādīta automobiļa pasažieru aizsardzība pret kravu un iebūvēto mēbeļu stabilitāte. Šī testa laikā automobiļa konstrukcijas saņemtā trieciena spēks ar ātrumu 56 km/h neradīja būtisku salona deformāciju. Iebūvētās daļas palika neskartas un mēbeļu durvis - aizvērtas.

3

Atsevišķiem motoriem iegādājams kā papildaprīkojums.

4

Automātiskā pārnesumkārba 7G-TRONIC PLUS iegādājama kā standarta vai papildaprīkojums - atkarībā no motora.

Dzīvošana. Ārpusē izklaide. Iekšpusē stils.

Cēli veidots salons līdz pat 7 personām.

Marco Polo HORIZON aizrauj ar formā pabeigtu interjera dizainu ar cēliem materiāliem un stilīgi veidotu kontrolpulti. Ar ergonomiskajiem un viegli grozāmajiem komforta sēdekļiem vadītājam un blakussēdētājam salons pārveidojas par mājīgu un komunikatīvu sēdekļu grupu – pēc vēlēšanās ar praktisku atvāžamo galdu.

Maināma telpa stilīgai ceļošanai.

 • Grozāmos komforta sēdekļus vadītājam un blakussēdētājam ar rokas kustību var pārvērst par mājīgu, komunikatīvu sēdekļu grupu
 • Atvāžamais galds, pateicoties sliežu sistēmai, elastīgi bīdāms, ar 2 atvāžamām galda virsmām, opcionāli
 • Interjera dizaina pakete padara salonu vērtīgāku arī ar cēlo ādas aprīkojumu un pievilcīgajiem dekoratīvajiem elementiem un sniedz tam individuālu, sportisku raksturu, opcionāli
 • Interjera premium pakete padara salonu vērtīgāku arī ar ekskluzīvo aprīkojumu no Napas ādas un pievilcīgiem dekoratīvajiem elementiem un sniedz tam augstvērtīgu eleganci, opcionāli
 • Pusautomātiski regulējamais gaisa kondicionētājs TEMPMATIC
 • Noskaņas apgaismojums kontrolpultī un salona aizmugurējā daļā vai noskaņas apgaismojums kontrolpultī, opcionāli
 • Siltā gaisa papildapsilde ar autonomās apsildes funkciju, opcionāli
 • Siltā ūdens papildapsilde, opcionāli
 • Markīze sānos, sudraba krāsā vai antracīta krāsā, aizsargā jumta labo pusi no lietus un saules, opcionāli

Gulēšana. Spēks ir mierā.

Atpūtinošs miegs līdz pat 5 personām.

Tam, kurš gūst daudzus iespaidus, jāvar arī baudīt atpūšoties. Jo nav nekā skaistāka kā gulēt tur, kur citi sapņo. Marco Polo HORIZON līdz pat 5 piedzīvojumu meklētājiem sniedz tieši šādu iespēju: jumta gultu zem mehāniski paceļamā jumta ļauj bez raizēm 2 personām atpūsties "debesu gultā", kamēr trešais sēdeklis – atlocīts kā komforta gulta – sniedz patīkamu guļvietu līdz pat trīs citām personām. Lai netraucēti varēt baudīt miegu, aptumšošanas aizkari salonā nodrošina nepieciešamo necaurskatāmību un atveramie logi salona aizmugurē rūpējas par papildu ventilāciju.

Viss atpūtu nesošam miegam.

 • Mehāniski paceļamais jumts ar jumta gultu 2 personām ar guļvietu apm. 2,05 m x 1,13 m (apm. 200 kg kopējo slodzi) un aizsargtīklu
 • Augstvērtīgs, ergonomisks putu matracis jumta gultai ar punktveida elastīgiem atsperu elementiem un ļoti labu ventilāciju patīkamam gulēšanas komfortam
 • Trīsvietīgais sēdeklis kā komforta gulta līdz pat 3 personām ar gultas pagarinājumu un guļvietu apm. 1,93 m x 1,35 m
 • Elektriski atverams logs salona aizmugurējā daļā papildu ventilācijai
 • Aptumšošanas aizkari salona aizmugurējai daļai un priekšā, ar kuriem var aptumšot salonu, nelaižot cauri gaismu