Klientu ietekme I Mercedes-Benz
Mercedes-Benz Klientu ietekme

Klientu ietekme.

Vienota sertifikācija, atšķirīga aplikšana ar nodokli.

Ietekme uz transportlīdzekļu nodevu.

Daudzās Eiropas Savienības dalībvalstīs automobiļa CO2izmeši nosaka nodokļu apmēru - tas ir katras valsts valdības kompetencē.Lielākajā daļā Eiropas Savienības dalībvalstu ar nodokļiem, kas atkarīgi no CO2izmešiem, vēl nav saistošu noteikumu par nodokļa piemērošanu automobiļiem ar WLTP sertifikātu. Principā Eiropas Savienības dalībvalstīm jāpārveido piemērojamie nodokļi sākot ar 01.01.2021.

Ir sagaidāms, ka CO2emisijas saskaņā ar WLTP procedūru būs augstākas nekā saskaņā ar NEFZ procedūru.Ja nodokļu aprēķina formula netiks atbilstoši mainīta, palielināsies transportlīdzekļu nodeva. 

Optimizēts patēriņš jau no sākuma.

CO2konfigurators.

Ievērojot jauno WLTP sertifikācijas procesu, jūs varat sākt taupīt degvielu jau konfigurējot savu automobili.Tādēļ, ka Mercedes-Benz Vans caurskatāmi uzrāda katram automobilim specifiskās CO2emisiju vērtības.Tādēļ jums jau, konfigurējot savu automobili, ir zināms, kā automobiļa aprīkojums ietekmēs degvielas patēriņu.

Automobiļa masu iespējams samazināt ar optimizēta svara detaļām, kā piemēram, Sprinter modeļa aizmugurējā tilta amortizators, kas veidots no ar stiklašķiedru pastiprinātas plastmasas, samazina automobiļa svaru par 12 kg.Gaisa pretestību jūs varat optimizēt arī, izvēloties pēc iespējas noslēgtāku ratu dizainu vai gaisa plūsmai optimālas konstrukcijas daļas, vai apakšējās daļas pārsegumus.Rites pretestību iespējams samazināt, izmantojot atbilstoši optimizētas riepas.Šādi jūs savu automobili aprīkot ne tikai atbilstoši funkcionalitātes un komforta vēlmēm, bet arī sasniegt iespējami zemu degvielas patēriņu.