Pārskats par oriģinālajām daļām, biznesa klienti | Mercedes-Benz furgoni
Pārskats par Mercedes-Benz oriģinālajām daļām

Pārskats par Mercedes-Benz oriģinālajām daļām.

Oriģinālās Mercedes-Benz rezerves daļas - daļa no jūsu panākumiem.

Mercedes-Benz oriģinālās daļas nodrošina izcilu kvalitāti, pārbaudītu drošību un augstu uzticamību.

Mercedes-Benz oriģinālās daļas apvieno visas mūsu kā automobiļu ražotāja zināšanas: tās tiek izstrādātas tieši Mercedes-Benz automobiļiem un ļoti rūpīgi pārbaudītas. Jo katru furgonu veido tūkstoši savstarpēji precīzi saskaņotu Mercedes-Benz oriģinālo daļu. Tādējādi tās garantē optimālu visu automobiļa komponentu kopējo darbību.

Oriģinālajām daļām ir jāapliecina sava uzticamība un kvalitāte visaptverošās pārbaudēs reālā braukšanas režīmā – arī ekstrēmos apstākļos. Tikai tad, ja tiek apliecināta atbilstība stingrajiem Mercedes-Benz noteikumiem, tiek sniegts tirdzniecības apstiprinājums.

Mercedes-Benz oriģinālās daļas ir labākā izvēlē attiecībā uz braukšanas īpašībām, komfortu un jūsu automobiļa vērtības saglabāšanu – tās nodrošina optimālu funkcionalitāti, ilgmūžību un noslodzi.

Visas jūsu priekšrocības vienuviet:

  • Mercedes-Benz automobiļiem pielāgota precizitāte
  • Visaptveroši pārbaudīta Mercedes-Benz oriģinālo daļu kvalitāte optimālai drošībai
  • Augsta uzticamība un ilgmūžība maksimālai automobiļa pieejamībai
  • Izturīgi materiāli optimālai aizsardzībai pret nodilumu
  • Ātra, specializēta un standartizēta montāža palīdz novērst ilgus apkopes laikus
  • Automobiļu rentabilitāte un ilgstoša vērtības saglabāšana

Mercedes-Benz oriģinālās bremzes: īss bremzēšanas ceļš. Ilgs kalpošanas laiks.

Nopietna negadījuma apstākļos ir būtiski strauji apstāties: Mercedes-Benz oriģinālās bremžu sistēmas ir optimāli saskaņotas savstarpēji, kā arī ar jūsu automobiļa drošības sistēmām, piemēram, ABS vai ESP. Tās ir īpaši izstrādātas jūsu automobilim. Tas nodrošina augstu bremzēšanas jaudu un īsu bremzēšanas ceļu – bez ilgstošas iebraukšanas un pat ekstremālas slodzes apstākļos. Augstvērtīgie materiāli nodrošina mazāku nodilumu un aizsardzību pret koroziju. Tas atmaksājas – ar zemām izmaksām un lielu drošību.

Video: viss par Mercedes-Benz oriģinālo gaisa filtru sniegtajām priekšrocībām.

Mercedes-Benz oriģinālie gaisa filtri: tīrs gaiss nevainojamai motora jaudai.

Tīrs gaiss nodrošina īpaši efektīvu un ekonomisku motora darbību: Mercedes-Benz oriģinālie gaisa filtri apvieno augstu filtrēšanas veiktspēju un augsta gaisa caurlaidību. Tādējādi degkamerā nevar iekļūt putekļi un netīrumi. Un motors pārliecina ar iespaidīgu jaudu un zemu degvielas patēriņu. Turklāt gaisa filtra lielā ietilpība ļauj ievērot regulārus apkopju intervālus. Tas saudzē jūsu maku un apkārtējo vidi.  

Mercedes-Benz oriģinālie eļļas filtri: jūsu motora sargs.

Mercedes-Benz oriģinālo eļļas filtru augstā filtrēšanas jauda uzticami nodrošina, ka no eļļas kontūra tiek nofiltrēti netīrumi. Tādējādi netiek pieļauti jūsu furgona iesmidzināšanas sistēmas un motora bojājumi. Augstā kvalitāte nodrošina ilgu filtra kalpošanas laiku. Tādējādi vienmēr tiek nodrošināta optimāla motora darbība, kas samazina degvielas patēriņu.

Video: viss par Mercedes-Benz oriģinālo buferu sniegtajām priekšrocībām.

Mercedes-Benz oriģinālie buferi: optimāla precizitāte maksimālai aizsardzībai.

Ātri aizmirstiet negadījumu: Mercedes-Benz oriģinālie buferi pārliecina ar optimālu precizitāti. Turklāt Mercedes-Benz oriģinālais buferis ir būtiska jūsu furgona sastāvdaļa frontālās sadursmes gadījumā un aizsargā motoru, vadītāju un gājējus. Mercedes-Benz oriģinālais priekšējais buferis ir pielāgots maksimālai drošībai, aerodinamikai un efektivitātei un izstrādāts, lai aizsargātu priekšējās zonas konstrukcijas elementus.

Mercedes-Benz oriģinālie amortizatori: drošs braukšanas komforts pat nelabvēlīgos brauktuves apstākļos.

Izbaudiet labāko komfortu un drošību pat nelabvēlīgos brauktuves apstākļos: Mercedes-Benz oriģinālo amortizatoru izturīgais un augstvērtīgais materiāls palīdz amortizēt arī spēcīgus triecienus. Tādējādi jūs varat izbaudīt ilga kalpošanas laika priekšrocības un nenovirzīties no ceļa. Papildus tiek novērstas izmaksas par riepām un gaitas iekārtu – jo amortizatori tam ir perfekti pielāgoti. Tāpat kā nevainojamai sadarbībai ar jūsu automobiļa drošības sistēmām.