Atjaunotās daļas, biznesa klienti | Mercedes-Benz furgoni

Mercedes-Benz oriģinālās daļas.

Oriģinālās atjaunotās daļas.

Cenas un kvalitātes attiecības atslēga.

Kādēļ gan būtu jāizvēlas laba cena vai laba kvalitāte? Galu galā arī no Mercedes automobiļa ar lielu nobraukumu tiek sagaidīts, ka tā ekspluatācija arī turpmāk būs rentabla, vienlaikus automobilis paliks oriģināls Mercedes.

Tieši šāds princips ir Mercedes-Benz oriģinālo atjaunoto daļu pamatā: daļas, kas ļauj samazināt izmaksas bez pārbaudītās Mercedes-Benz kvalitātes kompromisa. Visas daļas tiek sagatavotas, pārbaudītas un testētas taupīgā un efektīvā ražošanas procesā, kas atbilst Mercedes-Benz standartam. Rezultāts ir plašs izdevīgu oriģinālo atjaunoto daļu klāsts, kas pastāvīgi tiek papildināts.

Un mūsu Mercedes-Benz partneru tīkls uzticami nodrošina ātru pieejamību uz vietas. Turklāt Mercedes-Benz oriģinālo atjaunoto daļu sagatavošanas laikā tiek ietaupītas vērtīgas izejvielas un enerģiju – izmaksu ietaupījums, ko mēs kā zemāku cenu nododam tieši saviem klientiem.

4 iemesli, kādēļ Mercedes-Benz oriģinālās atjaunotās daļas nodrošina labāku rentabilitāti:

  • Rentablas rezerves daļu izmaksas
  • Garantēta Mercedes-Benz kvalitāte
  • Uzticama pieejamība
  • Ražošana, kas ietaupa resursus 

Produktu klāsts.

Plašs klāsts – no startera līdz cilindru galvai.

Ātra remontam nepieciešamo daļu pieejamība ir izšķiroša, lai pēc iespējas ātrāk atgrieztos uz ceļa. To nodrošina plašais Mercedes-Benz oriģinālo atjaunoto daļu klāsts. Un piedāvājums tiek pastāvīgi pārstrādāts un paplašināts – no startera, bremžu cilindriem, ģeneratora, turbīnas, cilindru galvām un augstspiediena sūkņiem līdz daļēji un pilnībā komplektētiem motoriem.

Mercedes-Benz klienti pamatoti sagaida augstāko kvalitāti, precizitāti un ilgmūžību. Tādēļ arī rūpnieciskā daļu sagatavošanā mēs izmantojam visas savas ražotāja zināšanas. Dilstošās detaļas tiek nomainītas ar jaunām detaļām, pārējie komponenti tiek pārbaudīti saskaņā ar stingrām Mercedes-Benz metodēm.
Visbeidzot katra Mercedes-Benz oriģinālā atjaunotā daļa izpilda visas Mercedes-Benz standarta prasības un atbilst jaunākajām tehnoloģijām.

Pārliecinieties pats! Vaicājiet savam Mercedes-Benz partnerim par Mercedes-Benz oriģinālajām atjaunotajām daļām.

Produktu grupas:

  • Agregāti (motori un pārnesumkārbas)
  • Mehāniskie komponenti (piem., bremžu vārsti un turbīnas)
  • Iesmidzināšanas sistēma un atgāzu iekārta (piem., EGR vārsts un dīzeļdegvielas augstspiediena sūknis)
  • Elektriskie un elektroniskie komponenti (piem., starteris un ģenerators)
  • Alternatīvas piedziņas sistēmas (piem., elektromotori un augstvoltāžas akumulators)