Pārskats, biznesa klienti | Mercedes-Benz furgoni
Mercedes-Benz serviss furgoniem

Mercedes-Benz serviss jūsu furgonam.

Domājiet tikai par savu darbu.

Nokārtots ar Mercedes-Benz servisu manam furgonam.

Mūsu darbs: lai jūs vienmēr būtu kustībā.

Jūsu klienti pieprasa augstāko uzticamību un kvalitāti. Kādēļ lai prasības attiecībā uz jūsu furgonu būtu zemākas? Jo jūsu uzņēmums var darboties tikai tad, ja jūsu furgons uzticami darbojas katru dienu.

Izvēloties Mercedes-Benz servisu, jums vienmēr būs pieejams partneris, kas vislabāk pārzina jūsu furgonu un tādējādi var uzticami nodrošināt tā – un līdz ar to arī jūsu uzņēmuma – darbību. Galu galā mēs kā ražotājs pārzinām jūsu furgonu līdz sīkākajai detaļai.

Pateicoties pārbaudītajai Mercedes-Benz kvalitātei, jūs vienmēr varēsiet braukt droši un rentabli. Arī mūsu darbinieki nodrošinās labāko pieredzi: viņi ir īpaši apmācīti un, pateicoties blīvajam servisu tīklam, vienmēr jūsu tuvumā.

Pārskats par mūsu pakalpojumiem.

  1. Darbnīca  2. Oriģinālās daļas

  3. Palīdzība, atrodoties ceļā


1

Mercedes-Benz MobiloVan ir spēkā tā pašreizējā redakcijā attiecībā uz Sprinter, Vito, Citan un Marco Polo ACTIVITY modeļiem.

Visiem automobiļiem ar pirmo reģistrāciju, sākot ar 2012. gada 1. oktobri, MobiloVan no sākuma ir spēkā 2 gadus garantija bez servisa nosacījumiem, un tā atjaunojas no vienas apkopes kas veikta pie autorizētā Mercedes-Benz servisa partnera līdz nākamajai, līdz pat 30 gadiem.

Mercedes-Benz Mobilo pakalpojumi attiecīgi to pašreizējā redakcijā ir spēkā V klases, X klases, Marco Polo un Marco Polo HORIZON modeļiem.

Visas jūsu priekšrocības vienuviet.

  1. Darbnīca

  2. Oriģinālās daļas

  3. Palīdzība, atrodoties ceļā