Mercedes-Benz šasijas | Mercedes-Benz furgoni

Stabils pamats: Mercedes-Benz Sprinter šasijas.

Perspektīvs, efektīvs, uzticams.

Perspektīvs, efektīvs, uzticams.

Tas ir tik daudzpusīgs, ka noteikti atradīsiet savām transportēšanas vajadzībām piemēroto: jaunais Sprinter šasijas modelis ar 3 automobiļa garumiem un standarta kabīni vai dubulto kabīni nodrošina iespaidīgu daudzveidību. Tā neskaitāmie automobiļa modeļi un aprīkojumi nodrošina pamata līmeņa komerciālos automobiļus, kā arī visaptveroši aprīkotus automobiļus.

Šīm priekšrocībām ir nozīme – automobiļiem ar tagad pieejamo priekšējo riteņu piedziņu tiek nodrošināta izdevīga pamatcena un lielāka derīgā slodze nekā automobiļiem ar pakaļējo riteņu piedziņu. Vadītājiem priekšrocības sniedz viedā vadības un rādījumu koncepcija, kā arī modulārā novietnes koncepcija, ko, tāpat kā multivides un atbalsta sistēmas var individuāli pielāgot automobiļa lietojumam. Papildus jaunumiem ir saglabātas vērtības. Piemēram, ir iespējams bez lielām izmaiņām turpināt izmantot daudzus montāžas un demontāžas risinājumus.

Tādējādi, pateicoties novatorisma garam un vairāk nekā 20 gadu pieredzei, Sprinter kārtējo reizi ir nozīmīgs, perspektīvs, efektīvs, uzticams mobilitātes risinājums, kas palīdzēs jūsu uzņēmuma attīstībā.

Spilgtākās iezīmes.

  1. Produkta koncepcija
  2. Sistēmu tīkls
  3. Nozaru risinājumi
  4. Drošība
  5. Rentabilitāte
Patīkami aplūkot, vēl patīkamāk strādāt.


Jaunās Sprinter šasijas kabīne ar Mercedes-Benz raksturīgo radiatora režģi un mūsdienīgās formas lukturiem ir vizuāli spilgta iezīme. Arī kontrolpults ir veidota no jauna un pārliecina ar augstvērtīgu dizainu un izcilu funkcionalitāti. Piemēram, ar viedo, modulāro novietņu koncepciju un KEYLESS-START.

Standarta kabīnē uz darbu norises vietu var braukt 3 cilvēki, savukārt dubultajā kabīnē – pat neliela līdz 7 cilvēku komanda. Aiz kabīnes Sprinter šasija ar 3 automobiļa garumiem nodrošina piemērotu pamatu daudziem lietojumiem pielāgotiem virsbūves un konfigurācijas risinājumiem.

Kā papildu priekšrocību var minēt plašo piedziņas veidu izvēli: atkarībā no lietojuma veida un vēlamajām braukšanas īpašībām varat savu Sprinter šasiju pasūtīt ar priekšējo riteņu piedziņu, pakaļējo riteņu piedziņu vai pilnpiedziņu1. Ir pieejama 6 pakāpju mehāniskā pārnesumkārba2 vai automātiskā pārnesumkārba 7G-TRONIC PLUS, vai arī savā klasē unikālā automātiskā pārnesumkārba 9G-TRONIC3.

Jūsu mobilitāte 4.0.

Sprinter pēc izvēles ir pieejami dažādi radio, multivides sistēmu un savienojamības risinājumi, lai darbs būtu maksimāli rentabls un patīkams. Atkarībā no vajadzības piedāvājumā pieejams viedtālruņa turētājs, radio ar Bluetooth® pieslēgvietu un brīvroku funkciju, kā arī multivides sistēma ar augstas izšķirtspējas skārienekrānu, ātra navigācijas sistēma ar cieto disku un 3D kartes attēlojumu un viedtālruņa integrācija4. Vadība ir atbilstoša vēlmēm – vienkārša. Multivides sistēmas var vadīt, piemēram, ar augstas izšķirtspējas skārienekrānu vai daudzfunkciju stūres rata skārienvadības pogām. Visi vadības un rādījumu elementi ir viegli aizsniedzami un nolasāmi.
Mūsdienu darba vidē ietilpst digitāli risinājumi, tādēļ Sprinter ir aprīkots ar integrētu komunikācijas moduli, kas automobilī nodrošina tehnisko bāzi pastāvīgam interneta savienojumam. Tas nodrošina iespēju izmantot pašreizējos un turpmākos Mercedes PRO pakalpojumus. Jūsu priekšrocības aptver minimālus dīkstāves laikus, ko nodrošina prognozējoša apkopes pārvaldība, un digitālo braucienu ierakstu grāmatu, kas novērš vajadzību pēc papīra dokumentiem.

Sprinter ir gatavs jebkuram transportēšanas uzdevumam.

Sprinter šasija sniedz plašas iespējas: standarta vai dubultā kabīne, kā arī 3 automobiļa garumi veido pamatu iespaidīgai modeļu daudzveidībai. To vēl vairāk paplašina 4 pieejamie motori, 3 piedziņas veidi – priekšējo riteņu piedziņa, pakaļējo riteņu piedziņa un pilnpiedziņa –, kā arī neskaitāmās speciālaprīkojuma iespējas, gaitas iekārtas varianti un virsbūvju ražotāju attiecīgajai nozarei pieskaņoti risinājumi. Tādējādi automobiļus iespējams konfigurēt ar pieļaujamo kopējo masu līdz pat 5500 kg. Vajadzības gadījumā, veicot pārbūvi uz puspiekabes autovilciena mašīnu iespējams vilkt pat 5250 kg, ar 8750 kg transportlīdzekļu sastāva kopējo masu.

Sprinter šasiju var precīzi pielāgot jūsu vajadzībām, izvēloties kādu 600 speciālaprīkojuma vienībām, tostarp īpašus autoparka un gaitas iekārtas risinājumus. Īpašām nozares prasībām Mercedes-Benz VanSolution no rūpnīcas ir pieejami pilnvērtīgi risinājumi, savukārt partneru programmas „Mercedes-Benz VanPartner” ietvaros ir pieejami pārbaudītas kvalitātes virsbūves un pārbūves risinājumi kā divu rēķinu darījumi.
 

Droši ceļā uz sasniegumiem.

Sprinter šasija ir pilnībā pielāgota drošībai. Drošības pamatā ir tās virsbūves pamatne, kas, pateicoties tās konstrukcijai un materiālu sastāvam, ir īpaši stabila.

To papildina daudzas atbalsta sistēmas. Jo pat pieredzējušākie vadītāji nonāk situācijās, kurās atbalsts var būt vēlams un noderīgs. Piedāvājums ietver sērijveida sānu vēja asistentu, aktīvo bremzēšanas asistentu un joslā noturēšanas asistentu – kas automobiļiem ar pieļaujamo kopējo masu virs 3500 kg ir pieejami sērijveidā. Braucot tumsā, papildaprīkojumā pieejamie augstas veiktspējas LED lukturi spoži un tālu izgaismo brauktuvi.

Katram gadījumam sērijveidā pieejamais drošības spilvens var aizsargāt vadītāju, ja notiek sadursme. Pēc vēlēšanās vadītājam un blakussēdētājam ir pieejami 5 papildu gaisa spilveni.

Ekonomisks, kad tas nepieciešams.

Izvēloties Sprinter, jūs iegūstat automobili, kas jau 20 gadus pierāda savu iespaidīgo rentabilitāti. Jaunā Sprinter šasija turpina šo veiksmes stāstu ar pārbaudītu kvalitāti un uzticamību. Tā rentabilitāte sniedz priekšrocības jau no paša sākuma: pievilcīga pamatcena un neskaitāmas konfigurācijas iespējas, kas ļauj jums pasūtīt tieši to, kas nepieciešams.

Mēs vienmēr vēlamies uzlabot savus izstrādājumus, tādēļ vēl vairāk optimizējām dīzeļmotoru degvielas patēriņu. Papildu rentabilitāti jūsu uzņēmumam nodrošina lielāka derīgā slodze ar papildaprīkojumā pieejamo 50 l galveno tvertni5 un pēc izvēles pieejamo ar stikla šķiedru pastiprinātas plastmasas pakaļējā tilta atsperi.

Sprinter šasija apvieno zemu degvielas patēriņu, inteliģentu funkcionalitāti, kā arī lietojumiem pielāgotus virsbūves un konfigurācijas risinājumus, lai nodrošinātu visaptverošu un ekonomisku mobilitātes risinājumu.

1

Pilnpiedziņa ir paredzēta no 2018. gada 4. ceturkšņa.

2

Sērijveida 6 pakāpju mehāniskā pārnesumkārba kopā ar V6 cilindru dīzeļdzinēju OM642 ir paredzēta no 2018. gada 4. ceturkšņa.

3

Tikai kopā ar priekšējo piedziņu.

4

Viedtālruņa integrācija ir paredzēta kopš 2018. gada. 4. ceturkšņa.

5

Galvenā 50 litru tvertne ir pieejama kā papildaprīkojums Sprinter mikroautobusam ar priekšējo riteņu piedziņu.

Pielāgojums gandrīz jebkādām prasībām.

Tikpat daudzveidīgs kā kravu pārvadājumi.

Neskaitāmie automobiļa modeļi un aprīkojuma iespējas ļauj Sprinter šasiju precīzi pielāgot transportēšanas vajadzībām. Ja izšķiroša ir derīgā slodze, vislabāk izvēlēties 5000 kg masas modeli. Kā īpaši aprīkotai puspiekabes autovilciena mašīnai ir iespējama pieļaujamā kopējā masa līdz pat 8750 kg, piemēram, automobiļu transportēšanai. Standarta kabīnē ir vietas 3 cilvēkiem, savukārt dubultajā kabīnē uz darbu norises vietu var braukt pat neliela 7 cilvēku komanda. Īpašām nozaru vajadzībām papildus ir pieejami neskaitāmi pārbaudītas kvalitātes virsbūvju ražotāju risinājumi.

Atvieglo smagus darbus.

Izcili pārskatāmā kontrolpults ir izkārtota tā, lai maksimāli uzlabotu vadītāja labsajūtu ikdienā. Šim nolūkam var izvēlēties kādu no 5 vadītāja sēdekļiem, kas ļauj apmierināt dažādas komforta prasības. Tas ietver arī sēdekļus, kas atbilst Vācijas Muguras veselības apvienības (Aktion Gesunder Rücken (AGR)) kritērijiem. Mūsdienīgā vadības un rādījumu koncepcija ir ievērojama ar to, ka iespējams integrēti vadīt viedtālruņus un papildaprīkojumā pieejamās multivides sistēmas, izmantojot skārienekrānus un daudzfunkciju stūres ratu. Kārtību vadītāja zonā nodrošina modulārā novietņu koncepcija ar viegli aizsniedzamām novietnēm – pēc izvēles ar pārsegumu – un atjautīgi izveidotu daudzfunkcionālo kasti, uz kuras var ērti rakstīt, atrodoties automobilī.

Sprinter šasija, vadītāja komforta sēdeklis

Vadītāja komforta sēdeklis

Sprinter šasija, MBUX multivides sistēma ar 10,25 collu skārienekrānu

MBUX multivides sistēma ar 10,25 collu skārienekrānu

Sprinter šasija, novietne viedtālruņiem ar bezvadu uzlādi

Novietne viedtālruņiem ar bezvadu uzlādi

Sprinter šasija, atlokāmie vāki mantu nodalījumiem

Atlokāmie vāki mantu nodalījumiem kreisajā un labajā pusē

Sprinter šasija, KEYLESS-START

KEYLESS-START

Sprinter šasija, automātiskā gaisa kondicionēšanas sistēma THERMOTRONIC

Automātiskā gaisa kondicionēšanas sistēma THERMOTRONIC

Pielāgoti virsbūves risinājumi.

Lai jūsu furgons atbilstu jūsu profesionālajām prasībām.

Ja jūsu vajadzības ir nedaudz specifiskākas var būt noderīgi, ka Mercedes-Benz piedāvā jums piemērotu risinājumu. Mēs jums palīdzēsim un piedāvāsim stabilus, optimāli izmantojamus virsbūves risinājumus no viena ražotāja vai mūsu sertificētajiem partneriem. Tādējādi jums būs pieejams optimāls aprīkojums būvdarbu, piegādes vai amatniecības darbu veikšanai.