eSprinter preču furgons | Mercedes-Benz furgoni
eSprinter preču furgons

Progresīva piedziņa ar pārbaudītām stiprajām pusēm:
eSprinter preču furgons.

Pieteikt testa braucienu

Nobrauciet līdz pat 168 km, neradot lokālas emisijas.

eSprinter ir jūsu progresīvais mobilitātes risinājums, ja ar automobili braucat galvenokārt plānojamos maršrutos pilsētas satiksmē. Ar efektīvo, maks. 85 kW (116 ZS) elektrisko piedziņu tas atbilst uzticamības, ekonomiskuma un pielāgojamības standartiem, ko jau 25 gadus nodrošina Sprinter.
eSprinter iespējams pasūtīt standarta garumā (A2) ar paaugstināto jumtu. Elektriskā piedziņa nekādā veidā nesamazina tā 11 m³ kravas telpas tilpumu. Derīgā slodze ir līdz pat 1040 kg ar sērijveida vai līdz pat 900 kg ar papildaprīkojumā pieejamo akumulatora kapacitāti.

Spilgtākās iezīmes.

 1. Produkta koncepcija
 2. Pielāgojamība
 3. Piedziņa
 4. Uzticamība
Uzlabota elektromobilitāte.

Ja apsvērsiet pāreju uz elektromobilitāti, ātri vien atklāsiet, ka tā ietver daudz vairāk nekā tikai automobili ar elektrisko piedziņu. Tādēļ mūsu eksperti sadarbībā ar jums izstrādās jūsu uzņēmumam individuālu elektromobilitātes koncepciju – mūsu eVan ekosistēmu. Cita starpā tā ietver piemērotas uzlādes infrastruktūras izveidošanu, servisu uz vietas un savienojamības pakalpojumus.
Pats par sevi saprotams, ka tādi Mercedes-Benz Vans zīmola solījumi kā ergonomija, komforts un drošība ir arī eSprinter stiprās puses.

Maksimāls nobraucamais attālums vai krava – izvēle ir jūsu rokās.

Varat pielāgot sava eSprinter nobraucamo attālumu vai kravu atbilstoši savām vajadzībām. Vispirms izvēlieties piemēroto akumulatora kapacitāti: sērijveida 35 kWh lietderīgā akumulatora kapacitāte nodrošina apm. 900 kg lietderīgo slodzi. Garākiem braucieniem varat izvēlēties papildaprīkojumā pieejamo 47 kWh lietderīgo akumulatora kapacitāti. Pateicoties Combined Charging System (CCS) un pēc izvēles pieejamajai 80 kW uzlādes jaudai, kā arī elastīgajai uzlādes sistēmai ar dažādu uzlādes risinājumu komplektu, arī eSprinter uzlāde ir tikpat elastīga. Un īpašu nozaru prasību gadījumā pieejami kompleksi risinājumi, kā arī virsbūves un pārbūves risinājumi.

Progresīva piedziņa apvienojumā ar pārbaudītām stiprajām pusēm.

Augstas efektivitātes elektromotors pārliecina ar tā iespaidīgo vilces spēku un gaitas vienmērīgumu. Salīdzinājumā ar iekšdedzes motoru elektromotoram ir ievērojami augstāks lietderības koeficients, tas darbojas gandrīz nedzirdami, turklāt maksimālais griezes moments ir pieejams jau no pirmā motora apgrieziena. Ja elektriskā transportlīdzekļa izmantotā strāva tiek iegūta no alternatīviem enerģijas avotiem, piedziņa nerada izmešus. Tādējādi elektromotors pilsētu centros, kuros pašlaik ir augsts kaitīgo vielu piesārņojums un aizvien stingrāki izmešu noteikumi, kļūst ekonomisku un ekoloģiski ilgtspējīgu piedziņas veidu. Turklāt elektromotors, salīdzinot ar iekšdedzes motoru, mazāk nodilst un to ir mazāk jāapkopj.

25 gadu pieredze, kas nodrošina arī elektrisku braukšanu.

Aiz katra Sprinter stāv 25 gadu pieredze, un eSprinter ir balstīts uz šī pamata. Arī elektriskās piedziņas moduļos ir izmantoti tehniski pilnveidoti komponenti. eSprinter moduļu sastāvdaļas tika sākotnēji izstrādātas vieglajiem automobiļiem un jau vairākus gadus tiek izmantotas automobiļos ar alternatīvu piedziņu.
Piegādes brīdī jūs saņemat gatavu Mercedes-Benz kvalitātes automobili, kura elektriskā piedziņa un apsilde ir izturējusi mūsu visaptverošo ziemas testu ar līdz pat mīnus 30 °C temperatūru.

Elastīga akumulatora ietilpība un uzlādes iespējas.

20 minūšu laikā iespējams uzlādēt līdz 80 %.

Pateicoties Combined Charging System (CCS), eSprinter nav izvēlīgs attiecībā uz uzlādes kārbām un uzlādēšanas stacijām: to var uzlādēt ar maks. 7,4 kW jaudu un maiņstrāvu (AC), kā arī ar maks. 20 kW uzlādes jaudu un līdzstrāvu (DC). Ar papildaprīkojumā pieejamo maks. 80 kW līdzstrāvas uzlādes jaudu sērijveida augstvoltāžas akumulatoru (35 kWh) apm. 20 minūšu laikā līdzstrāvas lādēšanas stacijā var uzlādēt no 10 līdz 80 %. Ar elastīgo uzlādes sistēmu jūs būsiet vislabāk sagatavots visdažādākajām uzlādes situācijām. Tā nodrošina daudzus uzlādes risinājumus vienā parocīgā komplektā.

Lai veiktu uzlādi, lādēšanas kabeļa CCS spraudnis tiek pievienots CCS kontaktligzdai (Combo 2) radiatora režģī. Ja nav pieejama uzlādes kārba vai lādēšanas stacija, akumulatoru var uzlādēt, arī izmantojot sadzīves elektrotīklu.

Priekšzīmīgs drošības līmenis arī ar elektrisko piedziņu.

Labi aizsargāta augstvoltāžas sistēma.

Mercedes-Benz mikroautobusi ar elektrisko piedziņu ir veiksmīgi izturējuši tādas pašas automobiļu pārbaudes un sadursmes testus kā automobiļi ar iekšdedzes motoru. Tādēļ tie drošības jomā atbilst priekšzīmīgajam Mercedes-Benz līmenim.
Spēka pārvads, augstvoltāžas akumulators un augstvoltāžas vadi ir labi aizsargāti rāmī. Aizsargplāksne papildus aizsargā akumulatoru sistēmu pret bojājumiem no apakšas. Visi augstvoltāžas vadi rūpīgi izolēti.
Ja sadursmes sensori atpazīst smagu negadījumu, automobilim nekavējoties tiek atslēgta strāvas padeve.

Nākotne brauc ar elektrību: atklājiet eVan ekosistēmu.

eVan ekosistēma

Elektrificējiet savu biznesu. Mēs rēķinām, jūs salīdzināt.

Uzlādes risinājumi

Mercedes-Benz uzlādes risinājumi jūsu eVan mikroautobusam.

Sasniedzamība

Dodieties virtuālā izmēģinājuma braucienā ar lietotni EQ Ready.

Kopējās ekspluatācijas izmaksas

Kad elektromobilitāte atmaksājas?

Bieži uzdotie jautājumi

 1. (16)
 2. Uzlāde (3)
 3. Lietošana (8)
 4. Serviss un iegāde (5)
 1. Kā es varu uzlādēt savu eSprinter?

  Jums ir dažādas uzlādes iespējas. Tuvākā publiskā uzlādes vieta vai individuāli priekš jums izstrādāts uzlādes risinājums jūsu uzņēmuma teritorijā. To papildina pastāvīgi pieaugošs publisko lādēšanas staciju skaits. Līdzstrāvas ātrās lādēšanas stacijās varat 20 minūšu laikā savu eSprinter ar maks. 80 kW uzlādes jaudu uzlādēt no 10 līdz 80 %. Līdzstrāvas ātrās uzlādes iespēja ar maks. 20 kW ir iekļauta jau sērijveida aprīkojumā. Ar elastīgo uzlādes sistēmu jums vienmēr pa rokai būs piemērots uzlādes risinājums. Izvēloties šo komplektu, jums vienmēr pa rokai būs piemērots uzlādes risinājums.

 2. Ar ko atšķiras maiņstrāvas un līdzstrāvas uzlāde?

  Akumulators vienmēr tiek lādēts ar līdzstrāvu (DC), kas ir tieši pieejama līdzstrāvas ātrās lādēšanas stacijās. Tādējādi iespējams ātri atjaunot nobraucamo attālumu, pateicoties augstajai uzlādes jaudai. Veicot maiņstrāvas uzlādi no uzlādes kārbas vai sadzīves elektrotīkla, automobilim tiek padota maiņstrāva (AC). To automobiļa maiņstrāvas lādēšanas ierīce pārveido līdzstrāvā un tikai pēc tam izmanto akumulatora uzlādei. Ar elastīgo uzlādes sistēmu ir pieejamas abas iespējas, jo tā ietver dažādām uzlādes situācijām piemērotus fāzu spraudņus.

 3. Vai, iegādājoties automobili, piegādes komplektācijā ir iekļauts lādēšanas kabelis?

  Jūsu Mercedes-Benz furgona ar elektrisko piedziņu piegādes komplektācijā nav iekļauts lādēšanas kabelis. Pēc vēlēšanās no rūpnīcas ir pasūtāmi 4 lādēšanas kabeļi ar 2. tipa lādēšanas spraudni. Varat izvēlēties 4, 5 vai 8 m garumu, kā arī 1 vai 2 fāzu lādēšanu. Dažādās uzlādes situācijās jums noderēs elastīgā uzlādes sistēma, kas vienā parocīgā komplektā apvieno dažādus fāzu spraudņus. Plašāku informāciju par lādēšanas kabeļiem jums sniegs jūsu Mercedes-Benz partneris.

 4. Vai Mercedes-Benz furgons ar elektrisko piedziņu ir piemērots maniem ikdienas maršrutiem?

  Ar EQ Ready lietotni varat labāk ieplānot savu ienākšanu elektromobiliātes pasaulē. Jūs varat, piemēram, uzzināt, vai Mercedes-Benz furgons ar elektrisko piedziņu spēs veikt visus jūsu darba dienas braucienus ar vienu akumulatora uzlādi: bezmaksas lietotne analizē jūsu ikdienas maršrutus un braukšanas manieri. Un tā rezultātā iegūtais braukšanas profils jums parāda, vai furgons ar elektrisko piedziņu ir jums piemērots. Plašāku informāciju par ienākšanu elektromobilitātes pasaulē jums sniegs jūsu Mercedes-Benz partneris.

 5. Kā es varu maksimāli efektīvi braukt ar savu eSprinter?

  3 dažādas braukšanas programmas un 4 rekuperācijas pakāpes veicina efektīvu braukšanas manieri. Abas funkcijas jums atļauj optimizēt jūsu furgona ar elektrisko piedziņu enerģijas patēriņu un līdz ar to arī nobraucamo attālumu.

 6. Vai es savā eSprinter preču furgonā varu iekraut tikpat daudz kravas kā automobilī ar iekšdedzes motoru?

  eSprinter ir tikpat plaša kravas telpa kā Sprinter ar iekšdedzes motoru, jo tā akumulators atrodas grīdas apakšā. Ar maksimāli 11 m3 kravas tilpumu un pietiekami lielu derīgo slodzi tas veiksmīgi tiek galā ar darba ikdienas izaicinājumiem. Sērijveida 35 kWh lietderīgā akumulatora kapacitāte nodrošina lielu derīgo slodzi. Papildaprīkojumā pieejamā 47 kWh lietderīgā akumulatora kapacitāte palielina nobraucamo attālumu, bet akumulatora svara dēļ derīgā slodze ir nedaudz mazāka.

 7. Kas ir rekuperācijas pakāpes?

  Automobiļa bremzēšanas laikā ar rekuperāciju tiek atgūta enerģija. Piemēram, braucot lejup, notiek akumulatora uzlāde, tā vietā, lai bremzēšanas enerģiju zaudētu siltuma veidā. Rekuperācijas līmeni varat iestatīt ar stūres rata pārslēgšanas mēlīti 4 pakāpēs: D++ (0 m/s²), D+ (-0,5 m/s²), D (-1,0 m/s²), D- (-1,5 m/s²).

 8. Cik ātri es varu braukt ar savu eSprinter?

  Maksimālā ātruma izvēli jāpielāgo braukšanas profilam. Vai ar automobili braucat galvenokārt pilsētā, vai arī bieži braucat pa automaģistrālēm? Sērijveidā jūsu furgona ar elektrisko piedziņu maksimālais ātrums ir 80 km/h. Pēc izvēles varat palielināt maksimālo ātrumu līdz 100 km/h vai 120 km/h. Taču ņemiet vērā, ka lielāks ātrums parasti tiek sasniegts uz nobraucamā attāluma rēķina.

 9. Kādas kapacitātes akumulatorus iespējams pasūtīt?

  Sērijveidā jūsu eSprinter lietderīgā akumulatora kapacitāte ir 35 kWh. Lai nodrošinātu vēl lielāku nobraucamo attālumu, varat pēc izvēles pasūtīt akumulatoru ar 47 kWh kapacitāti. Plašāku informāciju par akumulatora kapacitāti un nobraucamo attālumu jums sniegs jūsu Mercedes-Benz partneris.

 10. Kādu nobraucamo attālumu var ikdienā sasniegt ar Mercedes-Benz furgonu ar elektrisko piedziņu?

  Sākotnēji jūsu Mercedes-Benz furgona ar elektrisko piedziņu nobraucamais attālums ir atkarīgs no automobiļa konfigurācijas, jo īpaši no maksimālā ātruma ierobežojuma izvēles. Faktiskais nobraucamais attālums ir atkarīgs arī no individuālās braukšanas manieres, ceļa un satiksmes apstākļiem, ārējās temperatūras, gaisa kondicionētāja, apsildes un citu elektrisko patērētāju lietošanas. Jaudas rādījums un rekuperācijas pakāpe jums palīdz maksimāli efektīvi izmantot uzlādēto akumulatoru un sasniegt lielu nobraucamo attālumu.

 11. Ar kādu uzlādes spraudni es varu uzlādēt savu eSprinter?

  Combined Charging System (CCS) nodrošina eSprinter elastīgas uzlādes iespējas uzlādēšanas stacijās un ar uzlādes kārbām: to var uzlādēt ar maks. 7,4 kW jaudu un maiņstrāvu (AC), kā arī ar maks. 20 kW uzlādes jaudu un līdzstrāvu (DC). Pēc izvēles varat līdzstrāvas ātrās lādēšanas stacijās atjaunot nobraucamo attālumu, lādējot ar maks. 80 kW uzlādes jaudu. Lai nodrošinātu gatavību dažādām uzlādes situācijām, elastīgajā uzlādes sistēmā ir pieejami vairāki fāzu spraudņi un maksimāli 22 kW uzlādes jauda.

 12. Cik bieži manam Mercedes-Benz furgonam ar elektrisko piedziņu jāveic apkope?

  Ikgadējā apkope ir obligāta, lai nodrošinātu augstvoltāžas komponentu un citu automobiļa detaļu uzticamību. Ja nepieciešama akumulatora nomaiņa, astoņus gadus vai līdz pat 160 000 km nobraukumam būs spēkā akumulatora sertifikāts. Plašāku informāciju par elektrisko transportlīdzekļu apkopi jums sniegs jūsu Mercedes-Benz partneris.

 13. Kas man būtu izdevīgāk – furgons ar elektrisko piedziņu vai furgons ar iekšdedzes motoru?

  Atkarībā no lietošanas scenārija, kā arī, ņemot vērā, elektromobilitātes finansiālo atbalstu, furgona ar elektrisko piedziņu kopējās ekspluatācijas izmaksas var būt vienā līmenī ar automobili ar iekšdedzes motoru. Lielāka skaidrība ar eCost Calculator: tas sniedz informāciju jūsu pašreizējā automobiļa un Mercedes-Benz furgona ar elektrisko piedziņu ekspluatācijas izmaksu salīdzināšanai.  

 14. Vai akumulatoru ir jāiegādājas vai jānomā atsevišķi?

  Akumulators jau ir iekļauts automobiļa cenā. Tātad jums nerodas papildu izmaksas par akumulatora nomu. Akumulatora sertifikāts nodrošina pret finansiālo risku, kas rodas, mainot akumulatoru, gadījumā, ja jūsu akumulatora kapacitāte ievērojami samazinās. Tas ir spēkā līdz pat 8 gadus pēc pirmās reģistrācijas vai līdz pat 160 000 km nobraukumam. Plašāku informāciju par akumulatoru un akumulatora sertifikātu jums sniegs jūsu Mercedes-Benz partneris.

 15. Kādus savienojamības piedāvājumus Mercedes-Benz nodrošina furgoniem ar elektrisko piedziņu?

  Daudzi no neskaitāmajiem Mercedes me connect pakalpojumiem ir pieejami arī furgoniem ar elektrisko piedziņu. “Tālvadības un navigācijas pakalpojumi” ir pieejami tikai automobiļiem ar elektrisko piedziņu. Tie nodrošina ērtu uzlādi un iepriekšēju gaisa kondicionēšanu, kā arī ieplāno uzlādes pieturas un uzlādes laiks maršrutā. Plašāku informāciju par Mercedes me connect jums sniegs jūsu Mercedes-Benz partneris.

 16. Vai akumulatoram ir garantija?

  Ja pirmo 8 gadu vai 160 000 km nobraukuma laikā pēc pirmās reģistrācijas jūsu akumulatora kapacitāte strauji samazinās, jūs nodrošina akumulatora sertifikāts. Tādā gadījumā mēs segsim akumulatora nomaiņas izmaksas. Un pats labākais: akumulatora sertifikāts jau ir iekļauts automobiļa cenā.

[*] Papildu informāciju par jaunu vieglo automobiļu oficiālo degvielas patēriņu un oficiālo konkrēto CO₂ izmešu daudzumu var atrast „Vadlīnijās par jaunu vieglo automobiļu degvielas patēriņu, CO₂ izmešu daudzumu un strāvas patēriņu”, kas bez maksas pieejamas visās tirdzniecības vietās un DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).