Sprinter kravas furgons | Mercedes-Benz furgoni

Vispārēji pārliecinošs: Mercedes-Benz Sprinter kravas furgons.

 

Perspektīvs, efektīvs un uzticams.

Perspektīvs, efektīvs, uzticams.

Tik daudzpusīgs, ka noteikti atradīsiet savām transportēšanas vajadzībām piemēroto, un tik pievilcīgs, ka pozitīvi piesaistīs uzmanību. Jaunais Sprinter kravas furgons ar 4 automobiļa garumiem, 3 jumta augstumiem un kravas telpas tilpumu līdz pat 17 m3 nodrošina iespaidīgu daudzveidību. Tā neskaitāmie modeļi un aprīkojumi nodrošina pamata līmeņa komerciālos automobiļus, kā arī visaptveroši aprīkotus automobiļus.

Automobiļiem ar tagad pieejamo priekšējo riteņu piedziņu tiek nodrošināta izdevīga pamatcena, lielāka derīgā slodze un zemāka iekraušanas malā nekā automobiļiem ar pakaļējo riteņu piedziņu.

Vadītājiem priekšrocības sniedz viedā vadības un rādījumu koncepcija, kā arī modulārā novietņu koncepcija, ko, tāpat kā multivides un atbalsta sistēmas, var individuāli pielāgot jūsu vajadzībām. Vērtības, protams, ir saglabātas. Piemēram, ir iespējams bez lielām izmaiņām turpināt izmantot daudzus virsbūves un konfigurācijas risinājumus.

Tādējādi, pateicoties novatorisma garam un vairāk nekā 20 gadu pieredzei, Sprinter kārtējo reizi ir nozīmīgs, perspektīvs, efektīvs, uzticams mobilitātes risinājums, kas palīdzēs jūsu uzņēmuma attīstībā.

Spilgtākās iezīmes.

  1. Produkta koncepcija
  2. Nozaru risinājumi
  3. Drošība
  4. Rentabilitāte
Patīkami aplūkot, vēl patīkamāk strādāt.

Jaunā Sprinter kravas furgona izskats ir spilgts: tā dizains veidots saskaņā ar Mercedes-Benz mūsdienīgo Sensual Purity dizaina koncepciju. Arī instrumentu panelis ir veidots no jauna un pārliecina ar augstvērtīgu dizainu un izcilu funkcionalitāti. Piemēram, ar viedo, modulāro novietņu koncepciju un KEYLESS-START.

Jūs varat iekārtot kravas telpu atbilstoši savām prasībām, izvēloties tādu praktisku papildaprīkojumu kā iekšējais jumta bagāžas turētājs1, svaram optimizētu plastmasas grīdu un noslogojamas riteņu arkas. Papildaprīkojumā pieejamais palešu balsts uz bīdāmo durvju pakāpiena stabilizē kravu, piemēram, braucot līkumos, un nodrošina efektīvu fiksāciju.

Kā papildu priekšrocību var minēt plašo piedziņas veidu izvēli: atkarībā no lietojuma veida un vēlamajām braukšanas īpašībām varat savu Sprinter kravas furgonu pasūtīt ar priekšējo riteņu piedziņu, pakaļējo riteņu piedziņu vai pilnpiedziņu2. Ir pieejama 6 pakāpju mehāniskā pārnesumkārba3 vai automātiskā pārnesumkārba 7G-TRONIC PLUS, vai arī savā klasē unikālā automātiskā pārnesumkārba 9G-TRONIC4.

Sprinter ir gatavs jebkuram transportēšanas uzdevumam.

Sprinter kravas furgons sniedz plašas iespējas: 4 automobiļa garumi, 3 jumta augstumi un 4 pieejamie motori veido pamatu iespaidīgai modeļu daudzveidībai. Tādējādi automobiļus iespējams konfigurēt ar pieļaujamo pilno masu līdz pat 5500 kg. Izvēloties garāko no 4 automobiļa garumiem un augstāko no 3 jumta augstumiem, jums Sprinter kravas furgonā ir pieejams līdz pat 17 m3 kravas telpas tilpums. Vajadzības gadījumā iespējams vilkt piekabi ar masu līdz 3500 kg.

Sprinter kravas furgonu var precīzi pielāgot jūsu vajadzībām, izvēloties kādu 600 speciālaprīkojuma vienībām, tostarp īpašus autoparka un gaitas iekārtas risinājumus. Papildaprīkojumā pieejamais palešu balsts, nosegtās riteņu arkas un iekšējais jumta bagāžas turētājs atvieglo daudzu transportēšanas uzdevumu izpildi. Īpašām nozares prasībām Mercedes-Benz VanSolution no rūpnīcas ir pieejami pilnvērtīgi risinājumi, savukārt partneru programmas „Mercedes-Benz VanPartner” ietvaros ir pieejami pārbaudītas kvalitātes virsbūves un pārbūves risinājumi kā divu rēķinu darījumi.

Droši ceļā uz sasniegumiem.

Sprinter ir pilnībā pielāgots drošībai. Drošības pamatā ir tā virsbūves pamatne, kas, pateicoties tās konstrukcijai un materiālu sastāvam, ir īpaši stabila.
To papildina daudzas atbalsta sistēmas. Jo pat pieredzējušākie vadītāji nonāk situācijās, kurās atbalsts var būt vēlams un noderīgs. Piedāvājums ietver sērijveida sānu vēja asistentu, aktīvo bremzēšanas asistentu un joslā noturēšanas asistentu – kas automobiļiem ar pieļaujamo pilno masu virs 3500 kg ir pieejami sērijveidā. 3 kameru risinājumi – no atpakaļskata kameras ar iekšējā atpakaļskata spoguļa rādījumu līdz 360° kamerai – pēc vēlēšanās uzlabo jau tā lielisko pārskatāmību no vadītāja vietas. Braucot tumsā, papildaprīkojumā pieejamie augstas veiktspējas LED lukturi spoži un tālu izgaismo brauktuvi.
Katram gadījumam sērijveidā pieejamais drošības spilvens var aizsargāt vadītāju, ja notiek sadursme. Pēc vēlēšanās vadītājam un blakussēdētājam ir pieejami 5 papildu gaisa spilveni.

Ekonomisks, kad tas nepieciešams.

Izvēloties Sprinter, jūs iegūstat automobili, kas jau 20 gadus pierāda savu iespaidīgo rentabilitāti. Jaunais Sprinter kravas furgons turpina šo veiksmes stāstu ar pārbaudītu kvalitāti un uzticamību. Tā rentabilitāte sniedz priekšrocības jau no paša sākuma: pievilcīga pamatcena un neskaitāmas konfigurācijas iespējas, kas ļauj jums pasūtīt tieši to, kas nepieciešams.

Mēs vienmēr vēlamies uzlabot savus izstrādājumus, tādēļ vēl vairāk optimizējām dīzeļmotoru degvielas patēriņu. Papildu rentabilitāti jūsu uzņēmumam nodrošinās par 50 kg lielāka derīgā slodze5. Iespējams papildus samazināt automobiļa svaru, papildaprīkojumā izvēloties 50 l galveno degvielas tvertni6 un plastmasas grīdas segumu7. Turklāt Sprinter kravas furgons pārliecina ar tā vēl vairāk uzlaboto ietilpību5 un par 80 mm zemāku kravas telpas grīdu5. Tādējādi ir atvieglota kravas iekraušana.

Sprinter kravas furgons apvieno zemu degvielas patēriņu un inteliģentu funkcionalitāti, lai nodrošinātu visaptverošu un ekonomisku mobilitātes risinājumu.

1

Inteliģentā jumta bagāžnieka pieejamība ir paredzēta no 2018. gada. 4. cetukšņa.

2

Pilnpiedziņa ir paredzēta no 2018. gada 4. ceturkšņa.

3

Sērijveida 6 pakāpju mehāniskā pārnesumkārba kopā ar V6 cilindru dīzeļdzinēju OM642 ir paredzēta no 2018. gada 4. ceturkšņa.

4

Tikai kopā ar priekšējo piedziņu.

5

Savienojumā ar priekšējo piedziņu, salīdzinājumā ar aizmugures piedziņu.

6

Galvenā 50 litru tvertne ir pieejama kā papildaprīkojums Sprinter furgonam ar priekšējo riteņu piedziņu.

7

Sprinter furgonam pēc izvēles ir pieejams plastmasas grīdas segums.

Pielāgojums gandrīz jebkādām prasībām.

Automobiļa garums
Kompakts
Standarta
Garš
Īpaši garš
Jumta veids
Normāla augstuma
Paaugstināts
Īpaši augsts
Maks. kravas telpas garums
Maks. kravas telpas augstums
Maks. iekraušanas platforma
Maks. kravas telpas tilpums
2607 mm
1789 mm
4,357 m2
7,8 m3
2607 mm
2079 mm
4,357 m2
8,8 m3
3272 mm
1789 mm
5,539 m2
9,5 m3
3272 mm
2079 mm
5,539 m2
11 m3
4307 mm
2009 mm
6,9 m2
14 m3
4307 mm
2243 mm
6,9 m2
15,5 m3
4707 mm
2009 mm
7,606 m2
15,5 m3
4707 mm
2243 mm
7,606 m2
17 m3

Atvieglo smagus darbus.

Izcili pārskatāmā kontrolpults ir izkārtota tā, lai maksimāli uzlabotu vadītāja labsajūtu ikdienā. Šim nolūkam var izvēlēties kādu no 5 vadītāja sēdekļiem, kas ļauj apmierināt dažādas komforta prasības. Tas ietver arī sēdekļus, kas atbilst Vācijas Muguras veselības apvienības (Aktion Gesunder Rücken (AGR)) kritērijiem. Mūsdienīgā vadības un rādījumu koncepcija ir ievērojama ar to, ka iespējams integrēti vadīt viedtālruņus un papildaprīkojumā pieejamās multivides sistēmas, izmantojot skārienekrānus un daudzfunkciju stūres ratu. Kārtību vadītāja zonā nodrošina modulārā novietņu koncepcija ar viegli aizsniedzamām novietnēm – pēc izvēles ar pārsegumu – un atjautīgi izveidotu daudzfunkcionālo kasti, uz kuras var ērti rakstīt, atrodoties automobilī.

Pielāgoti virsbūves risinājumi.

Lai jūsu furgons atbilstu jūsu profesionālajām prasībām.

Ja jūsu vajadzības ir nedaudz specifiskākas var būt noderīgi, ka Mercedes-Benz piedāvā jums piemērotu risinājumu. Mēs jums palīdzēsim un piedāvāsim stabilus, optimāli izmantojamus virsbūves risinājumus no viena ražotāja vai mūsu sertificētajiem partneriem. Tādējādi jums būs pieejams optimāls aprīkojums būvdarbu, piegādes vai amatniecības darbu veikšanai.