Sprinter Tourer | Mercedes-Benz furgoni

Ietilpība, komforts un drošība: Sprinter Tourer.

Perspektīvs, efektīvs un uzticams.

Perspektīvs, efektīvs, uzticams.

Tik daudzpusīgs, ka noteikti atradīsiet savām transportēšanas vajadzībām piemēroto, un tik pievilcīgs, ka pozitīvi piesaistīs uzmanību. Jaunais Sprinter Tourer ar 3 automobiļa garumiem, 2 jumta augstumiem un kravas telpas tilpumu līdz pat 3 sēdekļu rindām nodrošina iespaidīgu daudzveidību. Tā neskaitāmie automobiļa modeļi un aprīkojumi nodrošina pamata līmeņa komerciālos automobiļus, kā arī visaptveroši aprīkotus Tourer automobiļus ar vairākvietīgiem komforta sēdekļiem un greznu salona apdari.

Pirmo reizi pieejamie vairākvietīgie komforta sēdekļi ļauj jūsu pasažieriem individuāli regulēt atzveltnes slīpumu un komforta pagalvja pozīciju – patiesi augstākās klases komforts. Vadītājiem priekšrocības sniedz viedā vadības un rādījumu koncepcija, kā arī modulārā novietņu koncepcija, ko, tāpat kā multivides un atbalsta sistēmas, var individuāli pielāgot automobiļa lietojumam.

Tādējādi, pateicoties novatorisma garam un vairāk nekā 20 gadu pieredzei, Sprinter kārtējo reizi ir nozīmīgs, perspektīvs, efektīvs, uzticams mobilitātes risinājums, kas palīdzēs jūsu uzņēmuma attīstībā.

Spilgtākās iezīmes.

  1. Produkta koncepcija
  2. Sistēmu tīkls
  3. Nozaru risinājumi
  4. Drošība
  5. Rentabilitāte
Vispārēji pārliecinošs.

Jaunā Sprinter Tourer izskats ir spilgts: tā dizains veidots saskaņā ar Mercedes-Benz mūsdienīgo Sensual Purity dizaina koncepciju. Arī kontrolpults ir veidota no jauna un pārliecina ar augstvērtīgu dizainu un izcilu funkcionalitāti. Piemēram, ar viedo, modulāro novietņu koncepciju un KEYLESS-START.

Papildaprīkojumā pieejamais jaudīgais jumta kondicionētājs lutinās jūsu pasažierus ar patīkamu temperatūras kontroli. Pilnībā apšūtajā salonā pēc izvēles katrai sēdekļu rindai ir pieejama novietne viedtālruņiem ar USB uzlādes funkciju.

Atkarībā no lietojuma veida un vēlamajām braukšanas īpašībām varat savu Tourer pasūtīt ar pakaļējo riteņu piedziņu vai pilnpiedziņu1. Ir pieejama 6 pakāpju mehāniskā pārnesumkārba2 vai automātiskā pārnesumkārba 7G-TRONIC PLUS.  

Jūsu mobilitāte 4.0.

Sprinter pēc izvēles ir pieejami dažādi radio, multivides sistēmu un savienojamības risinājumi, lai darbs būtu maksimāli rentabls un patīkams. Atkarībā no vajadzības piedāvājumā pieejams viedtālruņa turētājs, radio ar Bluetooth® pieslēgvietu un brīvroku funkciju, kā arī multivides sistēma ar augstas izšķirtspējas skārienekrānu, ātra navigācijas sistēma ar cieto disku un 3D kartes attēlojumu un viedtālruņa integrācija3. Vadība ir atbilstoša vēlmēm – vienkārša. Multivides sistēmas var vadīt, piemēram, ar augstas izšķirtspējas skārienekrānu vai daudzfunkciju stūres rata skārienvadības pogām. Visi vadības un rādījumu elementi ir viegli aizsniedzami un nolasāmi.
Mūsdienu darba vidē ietilpst digitāli risinājumi, tādēļ Sprinter ir aprīkots ar integrētu komunikācijas moduli, kas automobilī nodrošina tehnisko bāzi pastāvīgam interneta savienojumam. Tas nodrošina iespēju izmantot pašreizējos un turpmākos Mercedes PRO pakalpojumus. Jūsu priekšrocības aptver minimālus dīkstāves laikus, ko nodrošina prognozējoša apkopes pārvaldība, un digitālo braucienu ierakstu grāmatu, kas novērš vajadzību pēc papīra dokumentiem.

Precīzi pieskaņots lietojumam.

Sprinter Tourer sniedz plašas iespējas: 3 automobiļa garumi, 2 jumta augstumi un līdz pat 3 sēdekļu rindas veido pamatu iespaidīgai modeļu daudzveidībai. Tādējādi varat konfigurēt īpaši izturīgus automobiļus, piemēram, izmantošanai būvdarbos, vai grezni aprīkotus VIP transporta automobiļus – precīzi pielāgotus jūsu uzdevumam. Izcilam pasažieru braukšanas komfortam visi divvietīgie un trīsvietīgie sēdekļi ir pieejami kā vairākvietīgie komforta sēdekļi ar regulējamām atzveltnēm un komforta pagalvjiem. Tādējādi Sprinter Tourer var ērti justies līdz pat 8 pasažieri un vadītājs.

Vajadzības gadījumā iespējams papildus vilkt piekabi ar masu līdz 3500 kg, kurā atrodas bagāža, materiāli vai instrumenti. Sprinter Tourer var vēl vairāk pielāgot jūsu vajadzībām, izvēloties kādu 600 speciālaprīkojuma vienībām, tostarp īpašus autoparka un gaitas iekārtas risinājumus.

Priekšzīmīgs drošības aprīkojuma līmenis.

Sprinter ir pilnībā pielāgots drošībai. Drošības pamatā ir tā virsbūves pamatne, kas, pateicoties tās konstrukcijai un materiālu sastāvam, ir īpaši stabila.
To papildina daudzas atbalsta sistēmas. Jo pat pieredzējušākie vadītāji nonāk situācijās, kurās atbalsts var būt vēlams un noderīgs. Piedāvājums ietver sērijveida sānu vēja asistentu, aktīvo bremzēšanas asistentu un joslā noturēšanas asistentu – kas automobiļiem ar pieļaujamo kopējo masu virs 3500 kg ir pieejami sērijveidā. 3 kameru risinājumi – no atpakaļskata kameras ar iekšējā atpakaļskata spoguļa rādījumu līdz 360° kamerai – pēc vēlēšanās uzlabo jau tā lielisko pārskatāmību no vadītāja vietas. Braucot tumsā, papildaprīkojumā pieejamie augstas veiktspējas LED lukturi spoži un tālu izgaismo brauktuvi.
Katram gadījumam sērijveidā pieejamais drošības spilvens var aizsargāt vadītāju, ja notiek sadursme. Pēc vēlēšanās vadītājam un blakussēdētājam ir pieejami 5 papildu gaisa spilveni.

Visādā ziņā ekonomisks.

Izvēloties Sprinter, jūs iegūstat automobili, kas jau 20 gadus pierāda savu iespaidīgo rentabilitāti. Jaunais Sprinter Tourer turpina šo veiksmes stāstu ar pārbaudītu kvalitāti un uzticamību. Tā rentabilitāte sniedz priekšrocības jau no paša sākuma: pateicoties neskaitāmajām konfigurācijas iespējām, kas ļauj jums pasūtīt tieši to, kas nepieciešams.

Mēs vienmēr vēlamies uzlabot savus izstrādājumus, tādēļ vēl vairāk optimizējām dīzeļmotoru degvielas patēriņu un plašās telpas lietojamību. Sprinter Tourer apvieno zemu degvielas patēriņu un inteliģentu funkcionalitāti, lai nodrošinātu visaptverošu un ekonomisku mobilitātes risinājumu.

1

Pilnpiedziņa ir paredzēta no 2018. gada 4. ceturkšņa.

2

Sērijveida 6 pakāpju mehāniskā pārnesumkārba kopā ar V6 cilindru dīzeļdzinēju OM642 ir paredzēta no 2018. gada 4. ceturkšņa.

3

Viedtālruņa integrācija ir paredzēta kopš 2018. gada. 4. ceturkšņa.

Noderīgs dažādās satiksmes situācijās.

Gari braucieni pa ātrgaitas autostrādi, joslu maiņa uz vairāku joslu ceļiem vai manevrēšana uz rampām: ir daudzas situācijas, kurās atbalsta sistēmas var palīdzēt vadītājam. Sprinter var aprīkot atbilstoši automobiļa lietojumam. Visas atbalsta sistēmas vienuviet – jaunākās tehnoloģijas. Piemēram, aktīvais distances asistents DISTRONIC, kas var patstāvīgi saglabāt iestatīto attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim un tādējādi atvieglot garus braucienus. Vai arī stāvvietā novietošanas pakete ar 360° kameru, stāvvietā novietošanas asistents un Drive Away Assist, kas var sniegt vērtīgu atbalstu, novietojot automobili stāvvietā un manevrējot, pateicoties apkārtskatam.

Sprinter Tourer, aktīvais bremzēšanas asistents

Aktīvais bremzēšanas asistents

Sprinter Tourer, stāvvietā novietošanas pakete ar 360° kameru

Stāvvietā novietošanas pakete ar 360° kameru

Sprinter Tourer, aktīvais distances asistents DISTRONIC

Aktīvais distances asistents DISTRONIC

Sprinter Tourer, atpakaļskata kamera ar iekšējā atpakaļskata spoguļa rādījumu

Atpakaļskata kamera ar iekšējā atpakaļskata spoguļa rādījumu

Sprinter Tourer, neredzamās zonas asistents

Neredzamās zonas asistents ar Rear Cross Traffic Alert

Sprinter Tourer, aktīvais joslā noturēšanas asistents

Aktīvais joslā noturēšanas asistents

Priekšpuses dizaina speciālaprīkojuma spilgtākās iezīmes.

Sprinter Tourer, hromēts radiatora režģis

Hromēts radiatora režģis

Sprinter Tourer, radiatora režģa rāmis automobiļa krāsā

Radiatora režģa rāmis automobiļa krāsā

Sprinter Tourer, krāsoti buferi

Krāsoti buferi

Sprinter Tourer, radio priekšaprīkojums

Radio priekšaprīkojums

Sprinter Tourer, navigācija

Navigācija

Sprinter Tourer, MBUX multivides sistēma ar 10,25 collu skārienekrānu

MBUX multivides sistēma ar 10,25 collu skārienekrānu

Sprinter Tourer, digitālais radio (DAB)

Digitālais radio (DAB)