Vito Mixto | Mercedes-Benz furgons

Gatavs jebkuram uzdevumam: ar Vito Mixto.

Veicina uzņēmuma izaugsmi.

Vito. Grib, prot, dara.

Vai vēlaties vienmēr būt darba gatavībā? Nespējat pretoties jauniem izaicinājumiem? Jūs mērķtiecīgi darāt savu darbu? Tad jūs un Vito teicami saderat kopā. Jo Vito atbalsta jūsu izaugsmi – kā uz ceļa tā arī jūsu uzņēmuma panākumos. Rentabilitāte un kvalitāte ir tikpat priekšzīmīgas kā elastība un drošība. Tā ražotājs ir īsts kravas automobiļu speciālists.

Ar patēriņu no 5,7 l uz 100 km [Vito kravas furgons un Vito Mixto 116 CDI ar BlueEFFICIENCY paketi apvienojumā ar 7G-TRONIC PLUS un kravas automobiļa atļauju (N1). Degvielas patēriņš kombinētais: 5,8–5,7 l/100 km; CO2izmešu daudzums, kombinētais: 153–150 g/km]1 [*] ir rentablāks nekā jebkad, un ar katru kilometru ilgstoši veicina jūsu panākumus. Turklāt, pateicoties inovatīvajām asistentu un drošības sistēmām, jūs dodaties uz mērķi vēl drošāk. Arī piediņas veidu piedāvājums ir vienreizējs: priekšējā2, aizmugurējā vai pilnpiedziņa – jūs atradīsit saviem uzdevumiem atbilstošāko.

Mercedes-Benz serviss  gādā par daudzveidīgiem servisa pakalpojumiem, lai Vito ilgi saglabātu savu solīdo uzticamību. Veicot apkopes un remontus, uzticieties savam Mercedes-Benz servisam. Tas jūsu automobili pazīst vislabāk. Šādi Vito vēl ilgi jums būs vērtīgs partneris.

Mercedes-Benz mikroautobusi. Born to run.

1

Vito kravas furgons un Vito Mixto 116 CDI ar BlueEFFICIENCY paketi apvienojumā ar 7G-TRONIC PLUS un kravas automobiļa reģistrāciju (N1). Degvielas patēriņš pilsētā/ārpus pilsētas/kombinētais: 6,7–6,6/5,3–5,2/5,8–5,7 l/100 km, CO2 izmešu daudzums, kombinētais: 153–150 g/km. Patiesais patēriņš cita starpā ir atkarīgs arī no automobiļa svara un izvēlētā aprīkojuma.

2

Vito Mixto ar priekšējo ratu piedziņu un vieglā automobiļa reģistrāciju (M1), sākot no 06/2018, noteiktās valstīs uz laiku nav pieejams. Papildu informāciju vaicājiet savam Mercedes-Benz pārstāvim.

Spilgtākās iezīmes.

  1. Rentabilitāte
  2. Drošība
Piedzīvojiet savu ekonomisko brīnumu.

Tas, kurš taupīgi lieto resursus, vienmēr ir labi ieredzēts uzņēmuma partneris. Tādēļ Vito piemīt visas rentabilitātes īpašības, lai padarītu jūsu uzņēmumu veiksmīgāku. AR sertificētām patēriņa vērtībām no 5,7 l uz 100 km [Vito furgons un Vito Mixto 116 CDI ar BlueEFFICIENCY paketi apvienojumā ar 7G-TRONIC PLUS un kravas automobiļa atļauju (N1). Degvielas patēriņš kombinētais: 5,8–5,7 l/100 km; CO2izmešu daudzums, kombinētais: 153–150 g/km]1 [*] jūsu brauciens vienmēr būs ekonomisks. Vērtība, ka svar kalpot par paraugu. Tāpat kā Mercedes-Benz raksturīgā uzticamība un ilgmūžība. Tās gādā, lai jūsu Vito vienmēr ir jums līdzās, kad tas nepieciešams. Savu pienesumu nodrošina arī garie apkopju intervāli līdz pat 40 000 km. Kopumā teicama produktivitāte ir labākais priekšnosacījums, lai ietaupītu apkopes un remontu izmaksas. Lai Vito arī pēc daudziem gadiem būtu lieliskā stāvoklī, esam tam nodrošinājuši teicamu pretkorozijas aizsardzību, tostarp pilnīgi cinkotu virsbūvi.

Sasniedziet savu mērķi. Ar priekšzīmīgu drošību.

Vito aprīkots ar priekšzīmīgas drošības un asistentu sistēmām, no kurām iegūst visi: jūs, jūsu līdzbraucēji, kā arī citi satiksmes dalībnieki. Jūsu krava ar Vito tiks pārvadāta teicami. Jau Vito Mixto standarta aprīkojumā ietilpst sānvēja asistents, uzmanības asistents ATTENTION ASSIST, gaisa spilvens vadītāja pusē, gaisa spilvens blakussēdētāja pusē apvienojumā ar vieglā automobiļa atļauju (M1)2, kā arī elektroniskās stabilitātes programmas ADAPTIVE ESP® jaunākā paaudze. Pēdējais minētais braukšanas dinamikas regulējumā ņem vērā arī automobiļa kravu. Uz B statņa piestiprināta glābšanas uzlīme ar QR kodu, kuru noskenējot glābēji var tieši piekļūt automobilim specifiskajai glābšanas kartei.

Īpaši minams ir izvēles aprīkojumā iekļautais asistents COLLISION PREVENTION ASSIST, kas uzrauga attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim arī ārpus pilsētām un var brīdināt par iespējamo sadursmi. Pēc izvēles pieejami logu gaisa spilveni un krūškurvja-iegurņa sānu gaisa apilveni vadītāja un blakussēdētāja pusē, kā arī ir pieejama preventīvā pasažieru aizsardzības sistēma PRE-SAFE® System. Turklāt, ja vēlaties vēl vairāk papildināt sava Vito drošības aprīkojumu, jūs tos noteikti atradīsit pārējā drošības aprīkojuma klāstā3. Visam ir kaut kas kopīgs: tas ļauj jums droši sasniegt savus mērķus.
 

1

Vito kravas furgons un Vito Mixto 116 CDI ar BlueEFFICIENCY paketi apvienojumā ar 7G-TRONIC PLUS un kravas automobiļa reģistrāciju (N1). Degvielas patēriņš pilsētā/ārpus pilsētas/kombinētais: 6,7–6,6/5,3–5,2/5,8–5,7 l/100 km, CO2 izmešu daudzums, kombinētais: 153–150 g/km [*]. Patiesais patēriņš cita starpā ir atkarīgs arī no automobiļa svara un izvēlētā aprīkojuma.

2

Izvēles aprīkojums Vito kravas furgonam un Vito Mixto ar kravas automobiļa reģistrāciju (N1), standarta aprīkojums Vito Mixto apvienojumā ar vieglā automobiļa reģistrāciju (M1).

3

Skatiet standarta un speciālaprīkojumu drošībai kā arī www.mercedes-benz.lv

Virsbūve.

Automobiļa garums
Kompakts
Garš
Īpaši garš
Kravas telpas platība
Kravas telpas garums
Kravas telpas tilpums
 Maksimālā papildu krava
1,86 m2
2.433 mm
3,1 m3
1.310 kg
2,26 m2 
2.678 mm
3,6 m3
1.285 kg
2,26 m2
2.678 mm
 3,6 m3
1.260

Tikpat daudzveidīgs kā jūsu uzdevumi.

Nonākt galamērķī var jebkurš. Jūsu prasība ir tikt tālāk. Tādēļ Vito, kā pirmais furgons savā klasē, izvēlei piedāvā 3 piedziņas veidus: priekšējo ratu1, aizmugurējo ratu un pilnpiedziņu. Atkarībā no tā, kas jums ir padomā un kurp jūs dodaties: izvēlieties automobili ar tādu piedziņu, kas atbilst jūsu lietojuma profilam un vēlamajam braukšanas veidam.

Augstu komfortu un zemu patēriņu brauciena laikā nodrošina 7 pārnesumu automātiskā pārnesumkārba 7G-TRONIC PLUS2. Arī standarta aprīkojumā ietilpstošā 6 pārnesumu pārnesumkārba pārliecina ar līdzsvarotību, veiklību un efektivitāti. Lai kādu piedziņas variantu jūs izvēlētos: ar standarta aprīkojumā ietilpstošu elektromehānisko stūres vadību ar pastiprinātāju, ērto šasijas regulēšanu un neatkarīgo ratu piekari Vito nodrošina efektivitāti, gaitas kultūru un braukšanas komfortu kravas automobiļa līmenī.

1

Vito Mixto ar priekšējo ratu piedziņu un vieglā automobiļa reģistrāciju (M1), sākot no 06/2018, noteiktās valstīs uz laiku nav pieejams. Papildu informāciju vaicājiet savam Mercedes-Benz pārstāvim.

2

Pieejams aizmugurējo ratu piedziņai un pilnpiedziņai.

Brauciens ar pirmšķirīgu drošību.

Vito augstvērtīgajā drošības aprīkojumā iekļauts, piemēram, standarta aprīkojumā ietilpstošais sānu vēja asistents un uzmanības noturēšanas asistents ATTENTION ASSIST. Piedāvājumā ir ne tikai standarta aprīkojuma gaisa spilvens vadītāja pusē, bet izvēlei tiek piedāvāts arī blakussēdētāja gaisa spilvens, kā arī krūškurvja-iegurņa sānu gaisa spilvens un logu spilveni. Pēc izvēles drošības aprīkojumu papildinās sadursmes brīdinājuma asistents COLLISION PREVENTION ASSIST, kā arī joslas noturēšanas un aklās zonas asistents.

[*] Papildu informāciju par jauno vieglo automobiļu oficiālo degvielas patēriņu un par oficiālajām specifisko CO2izmešu daudzumu varat izlasīt „Rokasgrāmata par jauno vieglo automobiļu degvielas patēriņu, CO2 izmešu daudzumu un enerģijas patēriņu”, kas saņemama visās tirdzniecības vietās bez maksas.