Zem motora pārsega: X klases tehniskie dati, izmēri un svars.

Izmēri un svars.

Automobiļa tips
Darba augstums
ECO start/stop funkcija

Suverēni virzīties uz priekšu ar spēcīgiem motoriem.

5 dīzeļmotoru izvēle.

Katrā X klases piedziņā sitas spēcīga un izturīga sirds. Topa motors ar V6 cilindru dīzeļmotoru [X 350 d 4MATIC. Degvielas patēriņš, kombinētais: 9,0–8,8 l/100 km; CO2izmešu daudzums, kombinētais: 236–230 g/km] * [pateicoties savam maksimālajam griezes momentam 550 Nm, iespaido ar augsto vilces spēku jau pie zema apgriezienu skaita. Tādējādi virzībai uz priekšu uz ceļa un apvidū nav gandrīz nekādu robežu. Visiem motoriem kopīgais ir Common-Rail tiešā iesmidzināšana ar Piezo inžektoriem, turbopūte un SCR tehnoloģija (Selective Catalytic Reduction) atgāzu pēcapstrādei, kā arī spēja vilkt smagas velkamās kravas masas.

Motori un patēriņa vērtības.

Automobiļa tips
Darba augstums
ECO start/stop funkcija
Oriģinālie piederumi (piem., jumta reliņi, cietais jumts, utt.) var mainīt attiecīgās automobiļa īpašības, piemēram, svara, rites un gaisa pretestību, un līdzās satiksmes un laika apstākļiem ietekmēt patēriņa vērtības un veiktspēju. Citus tehniskos datus meklējiet www.mercedes-benz.de
* Papildu informāciju par jaunu vieglo automobiļu oficiālo degvielas patēriņu un oficiālo konkrēto CO2 izmešu daudzumu var atrast „Vadlīnijās par jaunu vieglo automobiļu degvielas patēriņu, CO2 izmešu daudzumu un strāvas patēriņu”, kas bez maksas pieejamas visās tirdzniecības vietās.

Lorem Ipsum