Eksterjers Mercedes-AMG CLE Coupé eksterjers. Jaunais Mercedes-AMG CLE Coupé apvieno sportiskumu un dinamisku dizainu viegli atpazīstamā, spēcīgā veidolā. Progresīvo dizainu veido raksturīgās kupejas proporcijas, bet garais motora pārsegs un īsās pārkares ir papildinātas ar īpašām, AMG zīmolam raksturīgām detaļām, piemēram, ekskluzīvu radiatora režģa apdari, īpašu priekšējās un aizmugurējās daļas ietvaru, sliekšņu uzlikām, spoilera apakšējo malu, kā arī lieliem AMG vieglmetāla diskiem.
Nākamā
Iepriekšējā
  AMG īpašais radiatora režģis Pārliecinošs izskats jau no pirmā mirkļa: dinamiski slīpa priekšdaļa, īpaša AMG radiatora režģa apdare un izteiksmīgs AMG priekšdaļas ietvars.

  50,8 cm (20 collu) AMG vieglmetāla diski ar sarkanām bremžu skavām 50,8 cm (20 collu) AMG vieglmetāla riteņu diski ar Y formas spieķiem izceļ Mercedes-AMG īpašo izskatu, uz automobili raugoties no sāniem. Tie ir aerodinamiski optimizēti, krāsoti matēti melnā krāsā, bet apmalēm ir glancēti spoža apdare.

  AMG īpašā aizmugurējā daļa Izteiksmīgs un atpazīstams: ar divdaļīgiem aizmugurējiem lukturiem, plati izvietotiem aizmugurējiem riteņiem un efektīgiem jumta statņiem aizmugure izskatās platāka un vienlaikus saglabā patiesu eleganci.
  Kupejas profils Perfektas formas no katra skatu leņķa: jostas līnija un zemie bezrāmja sānu logi lieliski saskan ar dinamisko, slīpo jumta līniju un lielajiem riteņiem.
  Interjers Mercedes-AMG CLE Coupé interjers.

  AMG Performance stūres rats

  Close

  AMG Performance stūres rats

  AMG Performance stūres rats uzreiz pārceļ jūs sacīkšu automobiļa kokpitā. AMG stūres rata pogas ļauj precīzi kontrolēt visus iestatījumus. Smalka Nappa āda un augstas saķeres MICROCUT [3] mikrošķiedras materiāls nodrošina perfektu kontaktu zibenīgai stūrēšanai.

  [3]Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.

  AMG instrumentu panelis

  Close

  AMG instrumentu panelis

  Koncentrējieties uz svarīgāko: optimizētais instrumentu panelis nodrošina daudzus AMG specifiskus grafiskā noformējuma variantus un noderīgas funkcijas. Turklāt projekcijas displejs [3] projicē informāciju uz vējstikla, lai jūs varētu ērti un droši pārredzēt jebkuru situāciju.

  [3]Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.

  AMG Performance sēdekļi

  Close

  AMG Performance sēdekļi

  AMG Performance sēdekļi [3] ļauj pilnībā izbaudīt AMG garu. Ar integrētiem galvas balstiem, izteiktu sānu atbalstu, īpaši veidotu sēdvirsmu un elektriski regulējamu sēdekļa atzveltni jūs uzreiz sajutīsieties kā pie sacīkšu automobiļa stūres.

  [3]Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.

  MBUX multivides sistēma

  Close

  MBUX multivides sistēma

  Sportiska un intuitīva: jaunā multivides sistēma MBUX [3] vizualizē automobiļa dinamisko raksturu ar AMG specifisku grafiku, savukārt pilnībā digitālais instrumentu panelis ļauj individuāli pārslēgties starp trim AMG stiliem.

  [3]Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.

  AMG oglekļa šķiedras apdare

  Close

  AMG oglekļa šķiedras apdares elementi

  Efektīga gaisotne, pateicoties oglekļa šķiedras dekoram: [3] AMG oglekļa šķiedras apdares elementi vēl vairāk uzlabo kokpitu un interjeru, radot ekskluzīvu sportisku noskaņu. Tie arī rada aizraujošus kontrastus un pilnībā izceļ ekskluzīvo AMG izskatu.

  [3]Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.

  AMG durvju sliekšņu uzlikas

  Close

  AMG durvju sliekšņu uzlikas

  Perfekts izskats: augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda sloksnes izgaismo AMG uzraksts, padarot izskatu vēl ekskluzīvāku. Uzlikas var arī noņemt un jebkurā laikā aizstāt ar alternatīvām AMG oriģinālajām detaļām.

  Veiktspēja Izstrādāts maksimālai veiktspējai. Veiktspēja, kas nāk no iekšienes un virza sasniegt jaunus augstumus: Mercedes-AMG CLE Coupé sirds ir jaunais, jaudīgais sešcilindru rindas turbodzinējs. Tas iespaidīgi īstenoAMG CLE veiktspēju uz ceļa.
  Nākamā
  Iepriekšējā
   3 litru R6 turbodzinējs Tīrs adrenalīns: jaudīgs sešcilindru rindas turbodzinējs. Jaunais elektrificētais 3 litru dzinējs ar diviem turbokompresoriem un elektrisku papildkompresoru nodrošina AMG raksturīgo dinamiku. Integrētais starteris-ģenerators atgūst enerģiju rekuperācijas ceļā.
   Aizmugurējo riteņu stūrēšana Maksimālai veiklībai: papildus mazākam pagrieziena rādiusam tiešā aizmugurējās ass stūrēšana nodrošina izcilu dinamiku, kā arī uzlabotu stabilitāti, lai jūs saglabātu kontroli pār automobili katrā līkumā, braucot lielā ātrumā.
   AMG Performance 4MATIC+ Augstākā veiktspēja: uz veiktspēju orientētā AMG Performance 4MATIC+ visu riteņu piedziņa apvieno izcilu dinamiku ar drošību. Tā ir optimāla saķere paātrināšanās laikā sniedz drošību, savukārt uz aizmugurējo riteņu piedziņu orientētā transmisijas konstrukcija ir dinamiskas braukšanas sinonīms.
   AMG DYNAMIC SELECT Izvēlieties, nospiežot pogu: Mercedes-AMG CLE raksturu var konfigurēt atbilstoši jūsu prasībām un padarīt vēl spēcīgāku ar AMG DYNAMIC SELECT. Atklājiet arī individuāli iestatāmās kombinācijas papildus iepriekš noteiktajām konfigurācijām. Jaudīgi sportisks vai sacīkšu režīms? Tas ir atkarīgs no jums.
   AMG SPEEDSHIFT TCT 9G AMG SPEEDSHIFT TCT 9G pārnesumkārba ir izstrādāta, lai pilnveidotu sportisku braukšanu: AMG SPEEDSHIFT TCT 9G pārnesumkārba pārsteidz ar dinamisku pārnesumu pārslēgšanu un emocionāli pievilcīgu droseles darbību. Atkarībā no braukšanas programmas tā var strādāt uzsvērti sportiski vai darboties īpaši komfortabli ar tik tikko jūtamiem pārslēgšanās punktiem. Iespēja strauji ieslēgt vairākas pakāpes zemāku pārnesumu nodrošina elpu aizraujošu paātrinājumu.
   Sazinieties ar mums Pirmais solis ceļā uz jauno Mercedes-AMG CLE Coupé. Vai jums ir jautājumi par jauno Mercedes-AMG CLE Coupé? Vai vēlaties pieteikt izmēģinājuma braucienu vai saņemt informāciju? Tad vienkārši izmantojiet mūsu kontaktformu.
   Mēs vēlamies ar Jums sazināties, lai Jūs būtu informēti par mūsu jaunākajiem produktiem, mārketinga pakalpojumiem un aktuālajiem piedāvājumiem. Ja turpmāk nevēlaties saņemt informāciju, izmantojot kādu no tālāk norādītajām metodēm, lūdzu, norādiet, noņemot šīs opcijas atlasi. Visa sniegtā informācija tiks izmantota saskaņā ar mūsu Konfidencialitātes un Sīkfailu Politiku, un tā netiks kopīgota ne ar vienu trešo pušu uzņēmumu.