Mercedes-Benz palīdzība uz ceļa. Ātra palīdzība uz vietas visu diennakti.
Visaptveroša palīdzība vienmēr Mercedes-Benz servisa izsaukumu centrs. Vienkārši piespiediet pogu savā Mercedes vai piezvaniet mums, un mēs par visu parūpēsimies. Ar mūsu speciālistiem varat sazināties jebkurā laikā un nedēļas dienā. Mēs jums sniegsim individuālu palīdzību, lai jums nebūtu jāuztraucas par mobilitātes zaudēšanu.
Servisa izsaukumu centrs. Vienmēr jūsu rīcībā pa tālruni: +371 29 488 557 Button
SOS poga. SOS poga atrodas jūsu automobiļa augšējā vadības panelī.
Button
Mercedes me connect. Palīdzība ar vienu pieskārienu — poga Mercedes me jūsu automobiļa tālruņu grāmatā vai augšējā vadības panelī tieši savienos jūs ar mūsu izsaukumu centru. Button
Mercedes-Benz Service24h — mēs jums palīdzēsim turpināt ceļu gan dienā, gan naktī. Ja ceļā radušās tehniskas problēmas vai noticis negadījums, jums palīdzēs Mercedes-Benz Service24h. Mūsu servisa izsaukumu centrs (+371 29 488 557) pieņems jūsu zvanu un noorganizēs ātru, profesionālu palīdzību. Varat sazināties ar mums 365 dienas gadā, 7 dienas nedēļā, 24 stundas diennaktī. Bojājumu bieži vien var salabot uz vietas. Ja tas nebūs iespējams, mēs parūpēsimies, lai jūsu automobilis tiktu nogādāts tuvākajā Mercedes-Benz darbnīcā, un palīdzēsim jums turpināt ceļu.

Button
All categories Choose the right accessories for your Mercedes.