Elektromobilitāte un Mercedes-Benz. Uzziniet vairāk par mūsu piedziņas sistēmām un rīcību ceļā uz ilgtspējīgu braukšanu.
Mūsu modeļi
LeftRight

Hečbeki

Close X
Strapline Content

Sedani

Close X
Strapline Content

Apvidus automobiļi un krosoveri

Close X
Strapline Content

Kupejas

Close X
Strapline Content

Kabrioleti un Roadster

Close X
Strapline Content

Universāls

Close X
Strapline Content
Elektromobilitāte un Mercedes-Benz. Mūsu trīs elektriskie varianti.
  Pilnīgi elektriski. Braukšana ar pilnīgi elektrisku automobili nerada tiešas CO2 emisijas un gandrīz nekādu troksni. Izbaudiet pilnīgi jaunu braukšanas pieredzi un uz nākotni orientētu mobilitātes veidu, ko sniedz Mercedes-Benz pilnīgi elektriskie modeļi. Button
  Uzlādējams hibrīdauto: nevainojama elektromotora un iekšdedzes dzinēja kombinācija. Mūsu uzlādējamās hibrīda piedziņas sistēmas apvieno elektromotora dinamiku un efektivitāti ar iekšdedzes dzinēja lielo nobraucamo attālumu. Šos auto var uzlādēt gan mājās, gan publiskās uzlādes stacijās, turklāt dažu modeļu pilnībā elektriskā režīmā nobraucamais attālums sasniedz pat 100 km (WLTP[1]).

  [1] Enerģijas patēriņš un nobraucamais attālums tika noteikts, pamatojoties uz Regulu (ES) 2017/1151/ES.
  Button
  Daļēji hibrīdauto: efektivitāte, ko sniedz manāms jaudas pastiprinājums. Daļējas hibrīda piedziņas gadījumā standarta iekšdedzes dzinējs ir aprīkots ar iebūvētu startera ģeneratoru (ISG) vai siksnas startera ģeneratoru (BSG). ISG un BSG ģeneratoriem ir 48 voltu elektrosistēma, kas nodrošina dažādas funkcijas, tostarp “planēšanu”, pastiprinājumu un rekuperāciju, tādējādi ļaujot ievērojami ietaupīt degvielu. Button
  Strapline Content Button
  Strapline Content Button
  Strapline Content Button
  Strapline Content Button

  “Ambition 2039” — mērķi, kurus plānojam sasniegt līdz 2039. gadam.

  2022

  Līdz 2022. gadam visas Mercedes-Benz AG vieglo automobiļu un akumulatoru ražotnes tiks pārorientētas uz klimatneitrālu ražošanu. Akumulatora elektromobiļi visos tirgos, kuros zīmols ir pārstāvēts. 

  2025

  Visi jaunie modeļi būs pilnībā elektriski, turklāt katram modelim būs pieejami dažādi pilnībā elektriski varianti. 

  2030

  Tikai elektriski: līdz desmitgades beigām Mercedes-Benz plāno pilnībā pāriet uz elektromobiļu ražošanu visur, kur tirgus apstākļos tas būs iespējams. 

  2039

  Mūsu mērķis: līdz 2039. gadam mēs plānojam sasniegt oglekļneitralitāti. Mūsu mērķis attiecas uz visiem autobūves piegādes ķēdes posmiem — no izstrādes līdz izejmateriālu ieguvei, no ražošanas līdz ekspluatācijai un pārstrādei.

  Elektromobilitāte Vairāk par elektromobilitāti.
  Nākamā
  Iepriekšējā
   Mercedes-Benz pilnīgi elektriskie automobiļi. Jaunie pilnīgi elektriskie Mercedes-Benz automobiļi ļauj izbaudīt pavisam jaunu braukšanas pieredzi: dinamisku, klusu un pilnīgi elektrisku. Uzziniet vairāk par pilnīgi elektriskās piedziņas sistēmas priekšrocībām un EQ modeļiem. Button
   Uzlādējams hibrīdauto — nevainojama elektromotora un iekšdedzes dzinēja kombinācija. Atklājiet visiem Mercedes-Benz uzlādējamajiem hibrīdauto raksturīgo jauna līmeņa dinamiku, efektivitāti un nobraucamo attālumu. Tiem visiem ir kopīga augsta līmeņa pielāgojamība un piemērotība ikdienas lietošanai. Modeļu pārskatā ir norādīti visi pašlaik pieejamie uzlādējamie hibrīdauto, kā arī svarīgākie dati un informācija par funkcijām. Button
   Uzlādes iespējas un digitālais papildaprīkojums drošākai plānošanai. Elektriskajiem un uzlādējamajiem hibrīda automobiļiem ir pieejamas dažādas uzlādes iespējas. Mājās, izmantojot Mercedes-Benz Wallbox, vai ceļā — publiskā uzlādes stacijā vai ātrās uzlādes stacijā pie autoceļa. Jūsu automobilis un daudzveidīgais digitālais papildaprīkojums palīdzēs jums ikdienas gaitās, piemēram, navigācija ar elektrisko intelektu nodrošinaās optimālu maršruta plānošanu, ietverot nepieciešamās uzlādes pieturas. Šādi varēsit sasniegt galamērķi bez rūpēm.

   Pakalpojums Mercedes me Charge[1] vēl vairāk atvieglos uzlādi ceļā, jo viens uzlādes pakalpojumu līgums nodrošina piekļuvi vairāk nekā 400 000 uzlādes staciju visā Eiropā.

   [1] Lai varētu izmantot Mercedes me connect pakalpojumu Mercedes me Charge, ar izvēlēto trešās puses pakalpojumu sniedzēju ir jānoslēdz atsevišķs līgums par uzlādes pakalpojumiem, ar kura starpniecību notiek maksājumi un rēķinu izrakstīšana par uzlādes procesiem. Lai izmantotu Mercedes me connect pakalpojumus, nepieciešams Mercedes me ID, kā arī ir jāpiekrīt Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem.
   Button
   Zaļā uzlāde mudina izmantot elektroenerģiju no atjaunojamiem enerģijas avotiem. Ja ar Mercedes me Charge starpniecību[1] veiksit uzlādi kādā no 400 000 zaļās uzlādes staciju visā Eiropā, Mercedes-Benz parūpēsies, lai atpakaļ elektrotīklā nonāktu līdzvērtīgs daudzums zaļās enerģijas. Šis unikālais pakalpojums ir pieejams visos lielākajos tirgos, kur elektromobiļus un uzlādējamos hibrīdauto var uzlādēt ar Mercedes me Charge starpniecību.

   [1] Zaļajai uzlādei izmanto pārbaudītas izcelsmes enerģijas avotus, un attiecīgs daudzums no atjaunojamiem avotiem iegūtas enerģijas tiek atgriezts atpakaļ elektrotīklā.
   Button