Mercedes-Benz elektromobiļi Elektriski un bez kompromisiem.
Mūsu modeļi
LeftRight

Hečbeki

Close X
Strapline Content

Kupejas

Close X
Strapline Content

Kabrioleti un Roadster

Close X
Strapline Content

Universāls

Close X
Strapline Content
Kāpēc pilnīgi elektriska piedziņa? Seši iemesli, kāpēc izvēlēties pilnīgi elektrisku automobili.
  Pilnībā elektriska braukšana. Pilnīgi elektrisks automobilis nodrošina divējādu braukšanas prieku, neradot tiešas oglekļa dioksīda un slāpekļa oksīda emisijas. Speriet jaunu soli ceļā uz oglekļneitrālu mobilitāti ar tīru sirdsapziņu. Button
  Jauna veida braukšanas prieks. Elektriska piedziņa sniedz pavisam jaunu, dinamisku un gandrīz pilnīgi klusu braukšanas pieredzi. Jau sākot kustību ir pieejams gandrīz pilns griezes momenta diapazons, kas nodrošina dinamisku paātrinājumu. Button
  Uzlādējiet, kad vien vēlaties. Elektromobili var viegli un ērti uzlādēt mājās, nedodoties uz uzlādes staciju. Ja ceļā nepieciešama uzlāde, vienkārši izmantojiet kādu no daudzajām publiskajām uzlādes stacijām, kas, piemēram, pilsētās pieejamas pie tirdzniecības centriem un degvielas uzpildes stacijās. Viedā maršruta norāžu funkcija var ieplānot maršrutu, ietverot nepieciešamās uzlādes pieturas. Button
  Atjautīgi izstrādāta enerģijas reģenerācija. Adaptīva braukšana ļauj taupīt enerģiju un palielināt nobraucamo attālumu: Funkcija ECO Assist nodrošina braukšanas apstākļiem optimālu rekuperāciju, efektivitātes stratēģijā ietverot navigācijas datus, ceļa zīmju atpazīšanu un informāciju no sensoriem. Button
  Ikdienas vajadzībām nepieciešamais nobraukums bez kompromisiem. Mercedes-Benz modeļos uzstādītie augstsprieguma akumulatori ir pietiekami ietilpīgi, lai elektromobilis varētu pieveikt ikdienas maršrutus un ērti aizvest jūs uz darbu un mājās. Button
  Mercedes-Benz uzlādes risinājumi. Pakalpojums Mercedes me Charge[1] vēl vairāk atvieglo uzlādi ceļā, jo viens uzlādes pakalpojumu līgums nodrošina piekļuvi vairāk nekā 500 000 uzlādes staciju visā Eiropā.

  [1] Lai varētu izmantot Mercedes me connect pakalpojumu Mercedes me Charge, ar izvēlēto trešās puses pakalpojumu sniedzēju ir jānoslēdz atsevišķs līgums par uzlādes pakalpojumiem, ar kura starpniecību notiek maksājumi un rēķinu izrakstīšana par uzlādes procesiem. Lai izmantotu Mercedes me connect pakalpojumus, nepieciešams Mercedes me ID, kā arī ir jāpiekrīt Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem.
  Button
  Strapline Content Button
  Strapline Content Button
  Strapline Content Button
  Strapline Content Button

  Pilnīgi elektriska piedziņa

  Elektrisks un bez kompromisiem.

  Mercedes-Benz EQE un EQS izmanto jauno modulāro elektrisko luksusa un biznesa klases platformu, kas ir pilnībā pielāgojama un piemērota visiem modeļiem. Modulārā sistēma ļauj pielāgot riteņu garenbāzi, šķērsbāzi un dažādus komponentus, tostarp akumulatorus un piedziņas sistēmas.

  Elektromotori

  Elektromotors augstsprieguma akumulatora elektroenerģiju pārveido mehāniskā enerģijā, nodrošinot jaudīgu piedziņu jau no pirmā apgrieziena.

  Pilnpiedziņas modeļiem ir divi elektromotori — viens aizmugurējai un viens priekšējai asij. Lai samazinātu enerģijas patēriņu un uzlabotu dinamiku, piedziņas griezes moments tiek efektīvi un vienmērīgi sadalīts starp priekšējo un aizmugurējo asi. 

  Augstsprieguma litija jonu akumulators

  Augstsprieguma litija jonu akumulators ir elektriskās piedziņas galvenā enerģijas krātuve. No akumulatora ir tieši atkarīgs gan nobraucamais attālums, gan jauda.

  Akumulatoru uzlādē ārēji no elektrotīkla. Enerģija tiek reģenerēta arī rekuperācijas ceļā, bremzējot un darbinot dzinēju ar pārslodzi. Lai panāktu dinamiski efektīvu zemu smaguma centru, akumulators, kas sastāv no vairākiem moduļiem, ir uzstādīts zem virsbūves.

  Reģeneratīvā bremžu sistēma

  Lai palielinātu nobraucamo attālumu, enerģijas patēriņu var samazināt ar enerģijas reģenerāciju (rekuperāciju), darbinot dzinēju ar pārslodzi un bremzējot.

  To nodrošina atjautīga un efektīva ātruma samazināšanas griezes momenta sadale. Atlaižot akseleratora vai nospiežot bremžu pedāli, elektrodzinējs sāk samazināt ātrumu un darbojas kā ģenerators. Rekuperācijas sniegumu dažādos posmos var ietekmēt arī, izmantojot pārnesumu pārslēgus uz stūres. Šādi brauciena laikā varat reģenerēt braukšanai nepieciešamo enerģiju. Rekuperācijas līmenī D AUTO sistēma ECO Assist atjautīgi pielāgo rekuperācijas apjomu pašreizējiem braukšanas apstākļiem.

  Uzlādes sistēma

  Pielāgojamā uzlādes sistēma akumulatoru ļauj uzlādēt gan maiņstrāvas (AC), gan līdzstrāvas (DC) uzlādes stacijās. Maiņstrāvu (AC) nodrošina mājsaimniecības kontaktligzdas, sienas uzlādes stacijas un vairākums publisko uzlādes staciju. Līdzstrāvas ātrās uzlādes stacijas nodrošina lielāku uzlādes jaudu un galvenokārt ir atrodamas pie autoceļiem.

  Tā kā akumulatori uzņem tikai līdzstrāvu, elektromobiļiem ir iebūvēts lādētājs, kas maiņstrāvu (AC) pārveido par līdzstrāvu (DC).


  Uzlāde

  Viegla un pielāgojama uzlāde: mājās vai ceļā.

  Uzziniet vairāk par visaptverošajām uzlādes iespējām un viedajiem risinājumiem mājās un ceļā. Izmantojot uzlādes infrastruktūru, kas pastāvīgi paplašinās, atjautīgās enerģijas pārvaldību, attālos un navigācijas pakalpojumus, varēsit braukt ar elektromobili bez satraukuma un bez kompromisiem.

  Pakalpojums Mercedes me Charge[1] ļauj ekoloģiski uzlādēt automobili vairāk nekā 500 000 publisku uzlādes staciju visā Eiropā. Mercedes-Benz garantē augstas kvalitātes izcelsmi — tādējādi Mercedes me Charge uzlādes pakalpojumiem tiek izmantota elektroenerģija no atjaunojamiem enerģijas avotiem. [2]Elektromobili varat arī viegli uzlādēt mājās, izmantojot Mercedes-Benz sienas uzlādes staciju Wallbox vai jebkādu citu uzlādes aprīkojumu ar jaudu līdz 22 kW.

  [1] Lai varētu izmantot Mercedes me connect pakalpojumu Mercedes me Charge, ar izvēlēto trešās puses pakalpojumu sniedzēju ir jānoslēdz atsevišķs līgums par uzlādes pakalpojumiem, ar kura starpniecību notiek maksājumi un rēķinu izrakstīšana par uzlādes procesiem. Lai izmantotu Mercedes me connect pakalpojumus, nepieciešams Mercedes me ID, kā arī ir jāpiekrīt Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem.

  [2] Zaļajai uzlādei izmanto pārbaudītas izcelsmes avotus, un attiecīgs daudzums elektroenerģijas no atjaunojamiem enerģijas avotiem tiek atgriezts atpakaļ elektrotīklā.


  Automobiļu dizains

  Izteikti elektriska estētika.

  Dizains rada futūristisku iespaidu. Skaidru atpazīstamību piešķir klasiskā Black Panel radiatora apdare ar zvaigzni centrā un gaismas joslas priekšā un aizmugurē. Arī salons izceļas ar pilnībā jaunu avangardiski elektrisku dizainu — sportiski progresīva elegance.

 • Satriecoša dizaina iezīme ir melnā paneļa režģis ar zvaigzni centrā.
 • Sarkani un apzeltīti elementi salonā rada elektrisku noskaņu.
 • LED gaismas josla priekšā un aizmugurē nodrošina labu redzamību dienā un naktī.
 • Riteņu dizains ir īpaši izstrādāts Mercedes-Benz elektromobiļiem.