Mercedes-Benz un Maybach. Elegance un neatkarība.
Mūsu modeļi
LeftRight

Hečbeki

Close X
Strapline Content

Sedani

Close X
Nākamā
Iepriekšējā
  Mercedes-Maybach S 580 4MATIC Uzzināt vairāk
  Mercedes-Maybach S 680 4MATIC Learn More
  Mercedes-Maybach GLS 600 4MATIC Learn More

  Apvidus automobiļi un krosoveri

  Kupejas

  Close X
  Strapline Content

  Kabrioleti un Roadster

  Close X
  Strapline Content

  Universāls

  Close X
  Strapline Content
  Highlights Tieši tas padara Mercedes-Maybach īpašu. Apvienota inženiermāksla un individuāla greznība.
   Šāda elegance ir raksturīga tikai Mercedes-Maybach Mercedes-Maybach apvieno Mercedes-Benz inovācijas un Maybach unikālo zīmola eleganci. Snieguma un ekskluzivitātes apvienojums. Tradicionāla amatniecība apvienojumā ar mūsdienu digitālajām tehnoloģijām. Viens no piemēriem — Mercedes-Maybach GLS: apvidus auto un luksusa klases sedana apvienojums. Button
   Iespaidīgo dizainu izceļ unikālais Mercedes-Maybach režģis Izteiksmīgais priekšējais pārsegs ar hromētu dzesēšanas ribu un Mercedes-Maybach radiatora režģis ar smalkām, vertikālām hromētām līnijām ir spilgta Maybach zīmola iezīme. Button
   Maybach estētika Maybach līdz pat pašiem diskiem — zīmola unikālo stilu raksturo iespaidīgs dizains, estētika un elegance. Kas īpašs burvīgiem mirkļiem.
   Button
   Luksusa klases jahta, direktora birojs, atpūtas oāze Standartaprīkojumā pieejamais sēdeklis Executive ir augstākais braukšanas komforta sasniegums. Tā atzveltni var nolaist pavisam, nospiežot pogu — tas nodrošina nepārspējamu komfortu. Tam ir arī īpaši plats kāju balsts, kā arī tādas funkcijas kā masāža ar karstiem akmeņiem un sēdeklī iebūvēta klimata kontroles sistēma.
   Button
   Strapline Content Button
   Strapline Content Button
   Strapline Content Button
   Strapline Content Button

   Modeļu klāsts

   Mercedes-Maybach modeļi.

   Atklājiet visus Mercedes-Maybach modeļus.

   Mercedes-Maybach GLS.

   Ietilpības un komforta virsotne, kas raksturīga tikai GLS.

   GLS nosaukumā ar lepnumu ir iekļauts burts “S”. Nav neviena cita tāda auto — šis modelis apvieno luksusa klases apvidus auto manevrētspēju, S klases salona aprīkojumu un maksimālu drošību. Kāpiet iekšā un izbaudiet greznību un komfortu vēl nepieredzētā līmenī.

   Uzzināt vairāk

   Mercedes-Maybach S-Class. 

   Pārsteidzoša neatkarība.

   Sekojot leģendārā luksusa klases auto zīmola tradīcijām, mēs uzstādām paplašinām izsmalcinātības robežas. Kāpiet iekšā un izbaudiet vēl nepieredzētu ekskluzivitāti, inovācijas un izcilību.

   Uzzināt vairāk   Modeļu klāsts

   Night Series.

   Atklājiet visus Mercedes-Maybach Night Series modeļus.

   Mercedes-Maybach S-Class Night Series.

   Mercedes-Maybach S-Class Night Series[1] ir īpaši pievilcīga pieticības un mistiskas, tumšas estētikas kombinācija. Izbaudiet juteklisko minimālismu, ko rada atlasītas melnas un tumši hromētas detaļas, īpašās polsterējuma krāsas, aizraujošie kontrasti un ekskluzīvie apdares elementi. Pārliecinošo izskatu papildina satriecošais Maybach disku dizains.

   Uzzināt vairāk

   Mercedes-Maybach GLS Night Series.

   Apvidus auto Mercedes-Maybach GLS apvienojumā ar aprīkojuma paketi Night Series[1] pārsteidz ar unikāli cildenu un ekskluzīvu izskatu. Izbaudiet satriecoši eleganto tumšo estētiku, ko rada atlasītas melnas un melna hroma detaļas kombinācijā ar īpašām polsterējuma krāsām, spilgtiem kontrastiem un ekskluzīviem apdares elementiem. Pārliecinošo izskatu papildina satriecošais Maybach disku dizains.

   Uzzināt vairāk

   Mercedes-Maybach EQS SUV Night Series.

   Mercedes-Maybach EQS SUV Night Series[1] versija pārsteidz ar īpašu sportiskumu un mistisku eleganci. Aprīkojuma paketes ekskluzīvo izskatu rada atlasītas melnas un tumši hromētas detaļas, īpašās polsterējuma krāsas, aizraujošie kontrasti, kā arī iespaidīgais riteņu disku dizains. Atklājiet ļoti unikālo pieticīgi ekspresīvo dizainu.

   Uzzināt vairāk

   [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.


   The range Mercedes-Benz Electric cars. Driving with electricity. And all your senses: the all-electric Mercedes-Benz EQ not only adapts to your needs, but also learns with every meter and gets to know you better and better.
   Strapline Content Button