Iegūstiet vēl vairāk no Mercedes-Benz. Mercedes me ir jūsu durvis uz Mercedes-Benz digitālo pasauli un daudzām vērtīgām funkcijām.
Mercedes me Atklājiet iespēju pilnu digitālo pasauli. Vai vēlaties iegūt vairāk no katra brauciena ar Mercedes-Benz vai atvieglot savu ikdienu? Nekādu problēmu — ar Mercedes me ID, mūsu digitālo papildaprīkojumu un Mercedes me lietotnēm jūsu automobilis nekad nezaudēs sakarus[1]. Jūs varat izbaudīt vēl lielāku komfortu, pakalpojumu klāstu un drošību pat tad, kad nesēžat savā Mercedes-Benz.
Mercedes me ID Your key to the digital world of Mercedes.

Log-in with your Mercedes me ID[1][2]to get more out of your Mercedes-Benz. This is because, with your Mercedes me ID and your consent to the Mercedes me Connect Terms of Use, you can use our Digital Extras and set up your vehicle according to your wishes and needs.

[1] To use the Mercedes me connect services, you must create a Mercedes me ID and agree to the Terms of Use for the Mercedes me connect services. The services shown and their availability and functionalities depend, in particular, on the term, vehicle model, year of manufacture, selected optional equipment and country.
[2] A personal Mercedes me ID and consent to the Terms of Use for the Mercedes me connect services are required to use the services. The vehicle must be also paired with the corresponding user account. Upon expiry of the initial term, the services can be renewed for a fee, provided they are still available for the corresponding vehicle at that point. First-time activation of the services is possible within 1 year of initial registration or operation by the customer, whichever comes first.

Button
  Mercedes me lietotnes Mercedes me lietotne

  Izveidojiet savienojumu ar savu Mercedes-Benz un iestatiet lietotnes Mercedes me sākuma ekrānu, lai vēl ātrāk un vieglāk varētu atrast savas iecienītākās funkcijas. Lietotne Mercedes me ļauj sekot līdzi visai informācijai par jūsu Mercedes-Benz, tai skaitā pārbaudīt spiedienu riepās vai uzzināt, cik tālu var nobraukt ar pašreizējo degvielas daudzumu vai akumulatora uzlādes līmeni.
  Button
  Mercedes me lietotnes Lietotne Mercedes me Store

  Veikalā Mercedes me Store bez ilgstošas meklēšanas varat atrast visu savam automobilim vajadzīgo digitālo papildaprīkojumu. Šeit ir pārredzami norādītas visas jaunās lietotnes un informācija, kā arī noteikumi un līgumi. Protams, šeit to visu varat arī atjaunot.
  Button
  Mercedes me lietotnes Lietotne Mercedes me Service

  Mercedes me Service ir jūsu un jūsu Mercedes-Benz automobiļa personīgais asistents. Lietotne, piemēram, var savlaicīgi atgādināt par nākamo apkopes pārbaudi un gandrīz pašrocīgi ieplānot apmeklējumu pie pilnvarota Mercedes-Benz izplatītāja. Ir pieejamas arī video pamācības, kur sniegti noderīgi padomi par jūsu automobiļa apkopi un ekspluatāciju.
  Button
  Mercedes me lietotnes Lietotne Mercedes me Eco Coach

  Mercedes me Eco Coach ir jūsu personīgais konsultants ekoloģiskas braukšanas jomā — lietotne palīdzēs jums braukt ekonomiskāk un rast līdzsvaru starp ilgtspējību un jautrību, kā arī atalgos jūs par ekoloģisku braukšanu, stāvēšanu un uzlādi.
  Button
  Mercedes me lietotnes Lietotne Mercedes me ENERGIZING

  Lietotni Mercedes me ENERGIZING izmanto, lai izveidotu savienojumu ar viedpulksteni Mercedes-Benz Garmin Venu 2® un 2S® un daudziem citiem Garmin modeļiem. Lietotni var izmantot pulsa ātruma uzraudzībai un attēlošanai multivides displejā. Ņemot vērā šos datus, jūsu Mercedes-Benz nosaka, vai, piemēram, esat satraukts vai noguris un piedāvā relaksējošas vai uzmundrinošas programmas.
  Button
  Mercedes me lietotnes Lietotne Mercedes me Remote Parking Assist

  Viegli un ērti novietojiet savu Mercedes-Benz stāvvietā, izmantojot viedtālruni. Jūs vienmēr varat visu kontrolēt — varat izkāpt no automobiļa pirms tā novietošanas stāvvietā un pabeigt novietošanu, pagriežot viedtālruni uz sāniem. Protams, varat arī likt automobilim izbraukt no stāvvietas, ērti tajā iekāpt un atkal pārņemt stūres vadību. [1]

  [1] Novietošanas stāvvietā paketes sistēmas ar novietošanas funkciju tālvadību ir tikai palīglīdzekļi. Tās neaizstāj autovadītāja informētību par apkārt notiekošo. Autovadītājs pilnībā atbild par novietošanas stāvvietā manevriem — viņam ir jāuzrauga manevri un, ja nepieciešams, jāiejaucas. Autovadītājam ir jāpārliecinās, vai automobiļa ceļā nav cilvēku, dzīvnieku un priekšmetu. Ir jāievēro Vācijas ceļu satiksmes noteikumi un — attiecīgā gadījumā — vietējie noteikumi.
  Button
  Fuel & Pay Uzpildiet degvielu, samaksājiet bezkontakta režīmā un turpiniet braukt.

  Digitāli norēķini tieši Mercedes automobilī vai ar lietotnes Mercedes me starpniecību[1].

  Izmantojot Fuel & Pay, varat ērti un digitāli samaksāt par degvielas uzpildi, neapmeklējot degvielas uzpildes staciju un nemaksājot ar karti automātā. Šo novatorisko pakalpojumu varat tieši pārvaldīt savā automobilī, izmantojot gan lietotni Mercedes me, gan MBUX informācijas un izklaides sistēmu.

  [1] Lai izmantotu Mercedes me connect pakalpojumus, jums jāizveido Mercedes me ID, kā arī jāpiekrīt Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem. Parādītie pakalpojumi, to pieejamība un funkcijas ir atkarīgi no termiņa, automobiļa modeļa, ražošanas gada, izvēlētā papildaprīkojuma un valsts.
  Button
   MBUX balss asistents “Hey Mercedes”

   Aprunājieties ar savu Mercedes-Benz un iepazīstiet to vēl labāk kā jebkad agrāk. MBUX balss asistents jūs uzklausīs. Tam nav iepriekš jāapgūst komandas. Šis digitālais papildaprīkojums ir uzstādīts jūsu Mercedes-Benz vēl pirms automobiļa nonākšanas jūsu rīcībā. Jums MBUX balss asistents ir tikai jāaktivizē savā automobilī vai jāizmanto pakalpojumu pārvaldības iespējas. Jūsu automobilis var skaļi nolasīt īsziņas, skatīt laika prognozi galamērķī, atrast īsāko maršrutu vai vēlamo radiostaciju — jums tikai jāpasaka “Hey Mercedes”.
   Button
   Viedmājokļas sistēmas integrēšana Kontrolējiet savu viedmājokļas sistēmu ar balss komandām no Mercedes-Benz automobiļa.

   Izmantojot MBUX balss asistentu savā Mercedes, ceļojumu laikā uzturiet savienojumu ar viedmājokļas sistēmu. Viedmājokļas sistēmas aprīkojumu var ērti un ātri darbināt ar balss vadību. Šādi, vienkārši uzdodot jautājumu, varat noskaidrot, piemēram, vai mājās ir aizvērti visi logi — to var izdarīt droši, nenoņemot rokas no stūres un nenovēršot skatienu no ceļa. Dodoties mājās, varat ar dažām īsām komandām parūpēties, lai mājoklis tiktu sagatavots jūsu ierašanās brīdim. Reģistrējieties tagad, lai aktivizētu MBUX balss asistenta pakalpojumu. Pēc tam savu viedmājokļas pakalpojuma kontu varēsiet sasaistīt ar savu Mercedes me kontu.
   Button
   Digitālās ekstras Šī ekstra jūsu Mercedes-Benz. Atklājiet savu Mercedes-Benz no jauna un izbaudiet vēl lielāku komfortu, servisu un drošību, izmantojot mūsu digitālās papildierīces. Izmantojiet savu viedtālruni, lai vadītu automašīnu attālināti. Pielāgojiet daudzas sava Mercedes-Benz funkcijas, vienmēr sekojiet savam transportlīdzeklim, uzlādējiet to ērtāk un daudz ko citu.