Ievads
Virsbūves
Izmēri
Salons
Apr?kojuma
Video
Kontaktpersona
  Lorándite Red
  Arctic White
  Nosean Blue
  Magnetic Grey
  Limonite Yellow Metallic
  Loparite Black Metallic
  Chromite Gray Metallic
  Helvite Silver Metallic
  Cavansite Blue Metallic
  Modelis Citan kravas furgons
  Sākot no 22 829 € vai 287 € mēnesī
  Virsbūve Ideāla izvēle jebkuram uzdevumam.
  LeftRight

  Virsbūves būtiskākie elementi

  Close X
  Nākamā
  Iepriekšējā
   Elektriski nolokāmi un regulējami ārējie spoguļi Elektriski regulējamie, nolokāmie un apsildāmie ārējie spoguļi, īpaši šaurās vietās var novērst virsbūves bojājumus.
   Augstas veiktspējas LED priekšējie lukturi Augstas veiktspējas LED priekšējie lukturi sniedz lielāku drošību tumsā un unikālu izskatu.
   Papildaprīkojums.
   Virsbūves dinamiskā pakotne Izmantojot virsbūves dinamisko pakotni, varat padarīt sava automobiļa izskatu dinamisku un individuālu.
   Papildaprīkojums.
   Priekšējie miglas lukturi ar LED tehnoloģiju Priekšējie miglas lukturi ar LED tehnoloģiju palīdz uzlabot redzamību sliktos laikapstākļos.
   Papildaprīkojums.
   Krāsoti buferi Padariet sava automobiļa izskatu vēl ekskluzīvāku, izvēloties priekšējos un aizmugurējos buferus virsbūves krāsā.
   Papildaprīkojums.
   Logs aizmugurējās durvīs ar tīrītāju un mazgātāju Logs bagāžas nodalījumā vai logi aizmugurējās durvīs ar tīrītāju un mazgātāju nodrošina labāku skatu uz aizmuguri, atvieglojot manevrēšanu un braukšanu atpakaļgaitā.
   Papildaprīkojums.

   Piekļuve un kravas ielāde

   Close X
   Nākamā
   Iepriekšējā
    Bīdāmās durvis kreisajā un labajā pusē Bīdāmās durvis abās automobiļa pusēs nodrošina lielāku elastību iekraušanas un izkraušanas laikā. Lai atvērtu bīdāmās durvis, nav nepieciešams daudz vietas, tāpēc vadītājs var iebraukt pat šaurākās stāvvietās.
    Papildaprīkojums.
    Aizmugurējās durvis Jūsu automobiļa aizmugurējo bortu var atvērt uz augšu vai aptuveni 90° leņķī. Tas nodrošina pietiekami daudz vietas, lai veiktu iekraušanu un izkraušanu. Iestrādātais logs uzlabo redzamību uz aizmuguri.
    Papildaprīkojums.
    180 grādu divviru aizmugurējās durvis ar logu Iespēja plaši atvērt divviru aizmugurējās asimetriskās durvis atvieglo lielu, neērtu priekšmetu iekraušanu un izkraušanu. Šādi salonā arī iekļūst vairāk gaismas, uzlabojot redzamību atpakaļgaitas kustības un manevrēšanas laikā.
    Papildaprīkojums.
    180° divviru aizmugurējās durvis bez loga Divviru aizmugurējās durvis ar asimetrisku sadalījumu var atvērt lielā leņķī, tā atvieglojot lielizmēra kravu iekraušanu un izkraušanu pat šaurās vietās, uz iekraušanas rampām un iekrāvēju izmantošanas laikā.
    Piekabes sakabe ar fiksētu lodveida galvu Piekabes sakabe tiek iepriekš uzstādīta rūpnīcā, lai ar transportlīdzekli varētu vilkt kravas līdz norādītajam maksimālajam svaram. Lai vēl vairāk uzlabotu drošību, piekabes stabilitātes palīgsistēma ir arī integrēta ESP standarta versijā.
    Papildaprīkojums.
    Piekabes sakabe ar zemu lodveida galvu Izmantojot rūpnīcā uzstādītu piekabes sakabi ar zemu lodveida galvu, varat atvērt aizmugurējās automobiļa durvis pat tad, ja piekabe ir pievienota. Lai vēl vairāk uzlabotu drošību, piekabes stabilitātes palīgsistēma ir arī integrēta ESP standarta versijā.
    Papildaprīkojums.
    Vilkšanas jauda: 1500 kg Izmantojot optimālu piekabes sakabi, Citan kravas furgons var vilkt līdz 1500 kg smagu kravu, kas ir īpaši noderīgi, ja laiku pa laikam jāpārvieto lielākas kravas.
    Papildaprīkojums.
    Piekabes sakabes šķērselements Piekabes sakabes šķērselements ļauj modernizēt lodveida savienojumu.
    Papildaprīkojums.

    Equipment Lines

    Close X
    Nākamā
    Iepriekšējā
     Bāzes komplektācija • 38,1 cm (15 collu) tērauda riteņi ar dekoratīvajām disku uzlikām
     • Bīdāmo durvju sliežu pārsegs no melnas plastmasas ar reljefu
     • Halogēna tehnoloģijas priekšējie lukturi ar LED dienas gaitas gaismām
     • 180° divviru aizmugurējās durvis, bez loga
     Komplektācija "PRO" • 40,6 cm (16 collu) lietie diski
     • Durvju rokturi un bīdāmo durvju moldingi krāsoti virsbūves krāsā
     Tehniskie dati un izmēri Citan kravas furgona tehniskie dati un izmēri
     LeftRight
     LeftRight
     Nākamā
     Iepriekšējā
      Kravas nodalījuma platība 2.35 m²
      Kravas nodalījuma tilpums 2.5 - 2.9 m³
      Kravas nodalījuma garums 1806 mm
      Kravnesība 782 kg
      LeftRight
      Nākamā
      Iepriekšējā
       Kravas nodalījuma platība 2.9 m²
       Kravas nodalījuma tilpums 3.24 m³
       Kravas nodalījuma garums 1903 mm
       Kravnesība 860 kg
       Nākamā
       Iepriekšējā
        Nākamā
        Iepriekšējā
         Salons Salons, kas atbilst pat visstingrākajām prasībām.
         LeftRight

         Salona būtiskākie elementi

         Close X
         Nākamā
         Iepriekšējā
          Ādas stūre Ādas stūre uzlabo kabīnes izskatu. Patīkamais ādas pārklājums nodrošina labu saķeri, un ergonomiski veidotā stūres apmale jūtami paaugstina komforta līmeni.
          Papildaprīkojums.
          Automātiskā klimata kontrole THERMOTRONIC Pateicoties 2 klimata kontroles zonām, THERMOTRONIC ļauj izveidot individuālus klimata kontroles iestatījumus vadītāja un blakussēdētāja pusē. Pieskaroties pogai, var automātiski kontrolēt temperatūru, gaisa plūsmu un gaisa sadali.
          Papildaprīkojums.
          MBUX multivides sistēma ar navigāciju un DAB Intuitīvi vadāma un paplašināma MBUX multivides sistēma ar gudrām navigācijas funkcijām un balss vadību, sakot “Hey Mercedes”. Plašs interfeisu klāsts un plašas informācijas un izklaides iespējas no viedtālruņa integrācijas līdz DAB digitālā radio uztveršanai.
          Papildaprīkojums.
          Bezvadu uzlādes sistēma mobilajām ierīcēm Izmantojot bezvadu uzlādes sistēmu mobilajām ierīcēm, varat braukšanas laikā ērti uzlādēt viedtālruņus, kuri atbalsta induktīvu uzlādi. Nav nepieciešami īpaši kabeļi, savienotāji vai turētāji, kā arī nav svarīgs zīmols un modelis.
          Papildaprīkojums.
          Salona dizaina pakete Pievilcīgas detaļas spīdīgi melnā un hromētā krāsā – interjera dizaina pakotne vizuāli uzlabo jūsu transportlīdzekļa interjeru un raksturīgā veidā apvienotu funkcionalitāti ar lielisku izskatu.
          Papildaprīkojums.

          Kravas nodalījums un vadītāja zona

          Close X
          Nākamā
          Iepriekšējā
           Kravas nodalījuma apgaismojums ar LED tehnoloģiju Kravas nodalījuma apgaismojumā ir izmantota LED tehnoloģija, kas nodrošina labu kravas nodalījuma apgaismojumu, ļaujot labāk orientēties tumsā un uzlabojot redzamību kravas iekraušanas un izkraušanas laikā.
           Papildaprīkojums.
           Koka saplākņa grīda 9 mm biezā koka grīda no vairākiem līmētiem un saspiestiem saplākšņa slāņiem aizsargā jūsu transportlīdzekļa kravas nodalījuma grīdu no bojājumiem. Šo materiālu ir viegli tīrīt, un tas uzlabo siltumizolāciju un skaņas izolāciju.
           Papildaprīkojums.
           Koka saplākšņa apšuvums bagāžas nodalījumā Kravas nodalījuma koka apdare aizsargā metāla virsmas līdz par jumta rāmim, piemēram, no slīdošas kravas radītajiem bojājumiem. Apdare arī atvieglo kravas nodalījuma tīrīšanu un uzlabo siltumizolāciju un skaņas izolāciju. Apdare tiek izmantota gan uz sānu sienām, gan uz bīdāmajām un aizmugures durvīm.
           Papildaprīkojums.
           Salona premium klases apdare Salona premium klases apdare var aizsargāt pasažieru salona vai kravas nodalījuma iekšējās sienas no bojājumiem, vienlaikus uzlabojot salona izskatu.
           Papildaprīkojums.
           Sintētiska bagāžas nodalījuma grīda Bagāžas nodalījuma grīda ir aizsargāta ar teksturētu sintētisku paklāju matētā melnā krāsā, un tādējādi tā ir arī skaņas un siltuma izolācija. Sintētiskā virsma padara bagāžas nodalījuma grīdu īpaši viegli tīrāmu.
           Papildaprīkojums.
           Salokāms starpsienu režģis priekšējā pasažiera pusē Tērauda starpsienu režģis var aizsargāt vadītāju un priekšējo pasažieri no kravas. Ja nepieciešams pārvadāt īpaši garus priekšmetus, priekšējā pasažiera pusē režģi var pārvietot pa 90°.
           Papildaprīkojums.
           Pilna platuma starpsiena Nepārtrauktā starpsiena starp vadītāja zonu un kravas nodalījumu jūsu automašīnā veicina pareizu kravas nostiprināšanu kopā ar stiprinājuma cilpām uz kravas nodalījuma grīdas. Starpsiena var aizsargāt jūs un jūsu līdzbraucēju no slīdošas kravas, kā arī nodrošina barjeru pret troksni un netīrumiem.
           Pilna platuma starpsiena ar logu Pilna platuma starpsiena starp vadītāja nodalījumu un bagāžas nodalījumu ar diviem logiem sniedz jums skatu uz aizmuguri, lai vizuāli pārbaudītu kravu. Kopā ar nostiprināšanas cilpām uz bagāžas nodalījuma grīdas tas palīdz pareizi nostiprināt kravu.
           Papildaprīkojums.
           Blakussēdētāja vienlaidu sēdeklis Vieta trim priekšējā rindā. Līdzbraucēja sēdeklis nodrošina papildu centrālo sēdekli. Abiem līdzbraucēja sēdekļiem ir trīspunktu drošības jostas un regulējami galvas balsti. Centrālo atzveltni var arī atsevišķi nolocīt, un to var izmantot kā plauktu vai kā darba virsmu, transportlīdzeklim stāvot.
           Papildaprīkojums.
           Nolokāms blakussēdētāja sēdeklis Nolokāmais blakussēdētāja sēdeklis padara jūsu transportlīdzekli vēl daudzveidīgāku. Sēdekļa atzveltni var nolocīt, lai palielinātu kravas nodalījumu.
           Papildaprīkojums.
           Roku balsts ar uzglabāšanas nodalījumu Roku balsts ar bagāžas nodalījumu apakšā atrodas starp vadītāja sēdekli un līdzbraucēja sēdekli.
           Papildaprīkojums.
           Uzglabāšanas nodalījums instrumentu panelī Uzglabāšanas nodalījums ar vāku nodrošina praktisku uzglabāšanas iespēju tieši instrumentu panelī. Tam ir integrēts USB-C ports, ko var izmantot mobilo ierīču uzlādei.
           Papildaprīkojums.
           Viedtālruņa turētājs Izmantojot viedtālruņa turētāju, kas atrodas virs instrumentu paneļa, jūsu mobilajam tālrunim ir fiksēta vieta braukšanas laikā, un jūs varat labi redzēt viedtālrunī parādīto, būtiski nenovēršot uzmanību no satiksmes.
           Papildaprīkojums.

           Equipment Lines

           Close X
           Nākamā
           Iepriekšējā
            Bāzes komlektācija • Salona apgaismojums ar halogēno tehnoloģiju
            • Priekšējie elektriskie regulējami logi
            • Iepriekš uzstādīts radio, ar DAB
            • Apsilde
            • Pilna platuma starpsiena
            Komplektācija "PRO" • Salona apgaismojums ar LED tehnoloģiju
            • MB audio sistēma ar DAB
            • Gaisa kondicionēšana
            • Priekšējie elektriski regulējami logi ar ērtuma funkciju
            • Roku balsts ar uzglabāšanas nodalījumu
            • Cimdu nodalījums ar vāku blakussēdētāja pusē
            Aprīkojums Citan kravas furgona aprīkojuma būtiskākās iezīmes
            LeftRight

            Tehnoloģijas

            Close X
            Nākamā
            Iepriekšējā
             Strapline Content
             Strapline Content
             Strapline Content
             Strapline Content

             Digitālās papildopcijas

             Close X
             Nākamā
             Iepriekšējā
              MBUX multivides sistēma ar navigāciju un DAB Intuitīvi vadāma un paplašināma MBUX multimediju sistēma: ar inteliģentām navigācijas funkcijām, balss vadību, izmantojot "Hey Mercedes", plašu interfeisu klāstu un plašām informācijas un izklaides iespējām no viedtālruņa integrācijas līdz DAB digitālā radio uztveršanai.
              Papildaprīkojums.
              Papildu funkcijas – MBUX Izmantojiet transportlīdzeklī pavadīto laiku daudz efektīvāk nekā iepriekš. Pateicoties mākslīgajam intelektam un MBUX (Mercedes-Benz User Experience) papildu funkcijām, multivides sistēma pati pielāgojas jūsu personīgajām vēlmēm un preferencēm. Vienkārši sakiet “Hey Mercedes”, un MBUX gaidīs jūsu norādes.
              Papildaprīkojums.
              MBUX multivides sistēma ar DAB Ar MBUX (Mercedes-Benz User Experience) jūs izbaudāt digitālās, intuitīvi vadāmas un paplašināmas multivides sistēmas skaistumu un inteliģenci. Pateicoties dažādajām saskarnēm un lielajam skārienekrānam, tas piedāvā daudzas saziņas un informācijas un izklaides funkcijas, sākot no viedtālruņa integrācijas līdz digitālajam radio (DAB).
              Papildaprīkojums.
              Navigācijas pakotne Izmantojot navigācijas pakotni, jūsu transportlīdzekļa MBUX multivides sistēmu var pārvērst pilnībā funkcionālā navigācijas sistēmā, lai padarītu ikvienu braucienu relaksējošāku, pateicoties viedai maršruta vadībai. Šī pakotne izmanto ātru navigāciju ar cieto disku un atjauninātus tiešsaistes datus, lai jūs ātri sasniegtu galamērķi.
              Papildaprīkojums.
              Navigation Plus Navigācijas Plus pakotne paplašina navigācijas sistēmu, iekļaujot tajā noderīgus navigācijas pakalpojumus, kas sniedz vērtīgu informāciju, atrodoties ceļā, un vienkāršo navigāciju. Tās galvenās iezīmes ietver, piemēram, bezmaksas stāvvietu parādīšanu, pašreizējos laikapstākļu un citus.
              Papildaprīkojums.
              Karšu atjauninājumi trīs gadu garumā bez maksas Bezmaksas karšu atjauninājumu 3 gadus nodrošina. Atjauninātās kartes piedāvā labāku orientāciju braukšanas laikā. Šis pakalpojums ir paredzēts transportlīdzeklim un ir spēkā 3 gadus pēc sākotnējās reģistrācijas.
              Papildaprīkojums.
              Viedtālruņa integrācija Viedtālruņa integrācijas funkcija ļauj savienot jūsu mobilo tālruni ar multivides sistēmu, izmantojot Apple CarPlay® vai Android Auto®. Šādi varat ērti piekļūt svarīgākajām lietotnēm jūsu viedtālrunī. Varat arī ērti un ātri izmantot tādas trešo personu lietotnes kā Spotify.
              Papildaprīkojums.
              Remote Services Plus sagatave Izmantojot Remote Services Plus iepriekšēju uzstādīšanu, jūs varat vēl labāk un elastīgāk izmantot savu transportlīdzekli. Jo jūs varat izmantot plašu Digital Extras klāstu, kas padara jūsu ikdienu ar transportlīdzekli drošāku, ērtāku, vieglāk plānojamu un līdz ar to arī efektīvāku.
              Papildaprīkojums.
              Live Traffic Information sagatave Jūs nevēlaties zaudēt laiku, braucot apkārtceļus, un vēlaties izvēlēties labāko maršrutu, lai ierastos pēc iespējas ātrāk. Live Traffic Information sagatave nodrošina tehniskās prasības, lai saņemtu jaunāko un precīzo satiksmes informāciju, lai nodrošinātu optimālu dinamisku maršruta vadību un precīzi aprēķinātus ierašanās laikus.
              Papildaprīkojums.
              Mercedes me connect sagatave Mercedes me connect ļauj izmantot daudzus pakalpojumus: no noderīgiem drošības un apkopes pakalpojumiem līdz dažādām navigācijas funkcijām. Tie piedāvā lielāku drošību, augstāku komforta līmeni un vēl vairāk savienojamības, padarot ikdienu ar jūsu transportlīdzekli vēl vienkāršāku.
              Papildaprīkojums.

              Charging

              Close X
              Strapline Content

              Vadītāja asistēšana

              Close X
              Nākamā
              Iepriekšējā
               Aktīvā drošības pakotne Aktīvās drošības pakotnē ir iekļautas četras palīgsistēmas, kas var atvieglot braukšanu un padarīt to drošāku. Tās ir: aktīvās bremzēšanas palīgsistēma, aklo zonu noteikšanas palīgsistēma, aktīvā joslu ievērošanas palīgsistēma un ātruma ierobežošanas palīgsistēma. Tas ietver arī satiksmes zīmju palīgierīci kopā ar navigācijas pakotni.
               Papildaprīkojums.
               Aktīvās bremzēšanas palīgsistēma Aktīvā bremzēšanas asistents var palīdzēt izvairīties no negadījumiem, piemēram, ar priekšā braucošiem transportlīdzekļiem, šķērsojošiem transportlīdzekļiem un gājējiem, vai līdz minimumam samazināt šādu negadījumu sekas. Tas var palielināt gan jūsu, gan citu satiksmes dalībnieku drošību.
               Papildaprīkojums.
               Aklo zonu noteikšanas palīgsistēma Ar aklo zonu noteikšanas palīgsistēmu jūs vienkārši esat drošāks uz ceļa, it īpaši mainot joslas. Tas izmanto radara tehnoloģiju, lai uzraudzītu zonu, kuru nesedz jūsu ārējie spoguļi. Izmantojot vizuālus un skaņas brīdinājumus, tas var brīdināt par iespējamu sānu sadursmi ar citiem satiksmes dalībniekiem.
               Papildaprīkojums.
               Aktīvā joslu ievērošanas palīgsistēma Joslas uzturēšanas palīgsistēma var palīdzēt novērst negadījumus, kas rodas, nejauši izbraucot no joslas, pa kuru pārvietojas transportlīdzeklis. Ja sistēma konstatē, ka transportlīdzeklis ir netīši izbraucis no joslas, tā brīdina vadītāju, izmantojot līdzekļus - pulsējošu vibrāciju stūrē. Tas mudina vadītāju atgriezties pareizajā joslā.
               Papildaprīkojums.
               Ātruma ierobežošanas palīgsistēma Ātruma ierobežojuma palīgsistēma atvieglo ātruma ierobežojumu ievērošanu. Tā izmanto kameru, lai noteiktu pašreizējo ātruma ierobežojumu un parāda to instrumentu panelī.
               Papildaprīkojums.
               Ceļazīmju palīgsistēma Ceļazīmju palīgsistēma atvieglo ātruma ierobežojumu un citu norāžu ievērošanu. Tas uzlabo drošību.
               Papildaprīkojums.

               Tālo gaismu palīgsistēma Tālo gaismu palīgsistēma automātiski ieslēdz un izslēdz tālās gaismas atbilstoši satiksmes situācijai un tādējādi atbrīvo vadītāju no nepieciešamības manuāli pārslēgt tālās un tuvās gaismas uz priekšu un atpakaļ.
               Sānvēja palīgsistēma Sānvēja palīgsistēma var savlaicīgi noteikt izbraukšanu no joslas spēcīgu sānvēja brāzmu dēļ un palīdzēt vadītājam palikt braukšanas joslā. Pēkšņa izbraukšana no joslas vadītājam var likt strauji pagriezt stūri.
               UZMANĪBAS KONTROLES PALĪGSISTĒMA UZMANĪBAS KONTROLES PALĪGSISTĒMA var savlaicīgi brīdināt vadītāju par nogurumu un īslaicīgu iemigšanu. Šī sistēma var palīdzēt uzlabot drošību uz ceļa, it īpaši braucot nakts laikā vai veicot garus pārbraucienus. UZMANĪBAS KONTROLES PALĪGSISTĒMAS informācija ir redzama instrumentu panelī.
               Braukšanas slīpumā uzsākšanas palīgsistēma Braukšanas slīpumā uzsākšanas palīgsistēma var palīdzēt vieglāk uzsākt braukšanu slīpumā, uz laiku novēršot automobiļa ripošanu atpakaļ.

               Drošība

               Close X
               Nākamā
               Iepriekšējā
                Zādzību novēršanas signalizācijas sistēma Zādzību novēršanas signalizācijas sistēma (ATA) nodrošina augsta līmeņa aizsardzību pret automobiļa un kravas zādzībām. Šī sistēma tiek automātiski ieslēgta, nospiežot attiecīgās centrālās bloķēšanas sistēmas bezvadu tālvadības pults pogas. Signalizācija tiek aktivizēta, tiklīdz durvis tiek atvērtas vai no iekšpuses atslēgtas.
                Papildaprīkojums.
                Riepu spiediena kontroles sistēma uz priekšējās un aizmugurējās ass Riepu spiediena kontroles sistēma jūsu transportlīdzeklī var palīdzēt palielināt braukšanas drošību un samazināt riepu nodilumu un degvielas patēriņu.
                Papildaprīkojums.
                Mercedes-Benz ārkārtas zvanu sistēma Mercedes-Benz ārkārtas zvanu sistēma var ietaupīt laiku kritiski svarīgās ārkārtas situācijās. Izmantojot sakaru moduli ar savu SIM karti, pēc negadījuma tiek uzsākts automātisks ārkārtas zvans, tādējādi saīsinot laiku līdz ārkārtas dienestu ierašanās brīdim. Ārkārtas zvanu var veikt arī manuāli, lai meklētu palīdzību.
                Papildaprīkojums.
                Seši drošības spilveni Sadursmes gadījumā priekšējie drošības spilveni var aizsargāt vadītāja un priekšējo pasažieru galvu un ķermeņa augšdaļu. Tādējādi tiek nodrošināts augsts aizsardzības līmenis, samazinot galvas, sejas un krūškurvja traumu risku un smaguma pakāpi.

                Komforts

                Close X
                Nākamā
                Iepriekšējā
                 KEYLESS-GO Izmantojot KEYLESS-GO, jūsu automobiļa atslēga nav jāizņem no kabatas. Jūsu transportlīdzeklis atpazīst jūs kā īpašnieku, šim nolūkam izmantojot saglabātos piekļuves un braukšanas datus. Tas atslēdz durvis, jums tuvojoties vai nospiežot pogu uz durvju roktura – atslēga nav jātur rokā.
                 Papildaprīkojums.
                 Apgaismojuma pakotne Apgaismojuma pakotne palīdz ievērojami uzlabot braukšanas drošību tumsā un sliktas redzamības apstākļos. Tā arī padara jūsu automobiļa virsbūvi vēl pievilcīgāku un iespaidīgāku.
                 Papildaprīkojums.
                 Stāvvietā novietošanas pakotne Novietošana stāvvietā var kļūt vēl drošāka un ērtāka – stāvvietā novietošanas pakotne apvieno aktīvo stāvvietā novietošanas palīgsistēmu un papildu redzamību, ko nodrošina atpakaļskata kamera. Tā var pat palīdzēt meklēt stāvvietu, kā arī palīdzēt, iebraucot stāvvietā vai izbraucot no tās.
                 Papildaprīkojums.
                 Atpakaļskata kamera Atpakaļgaitas kamera palīdz jums novietot automašīnu stāvvietā un manevrēt. Tas nodrošina lielāku drošību, braucot atpakaļgaitā, un var palīdzēt izvairīties no stāvēšanas un manevrēšanas bojājumiem. Atkarībā no transportlīdzekļa aprīkojuma augstas izšķirtspējas attēli no atpakaļgaitas kameras tiek parādīti multivides sistēmas displejā vai iekšējā atpakaļskata spogulī.
                 Papildaprīkojums.
                 Atpakaļgaitas kameras attēls iekšējā atpakaļskata spogulī Šī atpakaļgaitas kamera displejā iekšējā atpakaļskata spogulī parāda zonu tieši aiz transportlīdzekļa. Tas palielina drošību stāvēšanas un manevrēšanas laikā – īpaši šaurās ielās – un var palīdzēt izvairīties no transportlīdzekļa bojājumiem.
                 Papildaprīkojums.
                 Sēdekļu komforta pakotne Izmantojot šo pakotni, jūs un jūsu pasažieri izbaudīsiet īpaši ērtu braucienu. Pakotnē ir ietverta sēdekļu apsilde un augstuma pielāgošana vadītājam un blakussēdētājam, kā arī jostas daļas balsts vadītāja sēdeklī. Tas var palīdzēt uzlabot sēdēšanas un braukšanas komfortu, it īpaši garākos braucienos.
                 Papildaprīkojums.
                 Sēdekļu apsilde vadītājam un blakussēdētājam Izcila labsajūta, it īpaši aukstajos mēnešos – apsildes sistēma sasilda sēdekļus, lai jūs baudītu patīkamu temperatūru uzreiz pēc iekāpšanas automobilī.
                 Papildaprīkojums.
                 Vadītāja sēdeklis ar pielāgojamu augstumu un jostas daļas balstu Vadītāja sēdeklis ar pielāgojamu augstumu un jostas daļas balstu ļauj nodrošināt ergonomisku, muguru saudzējošu sēdēšanas pozīciju. Atbilstoši individuālām vajadzībām varat pielāgot sēdekļa garumu un atzveltnes slīpumu, kā arī augstumu un jostas daļas balsta pozīciju.
                 Papildaprīkojums.
                 Kruīza kontrole Kruīza kontrole var samazināt vadītāja slodzi un saglabāt transportlīdzekļa iepriekš atlasīto ātrumu, nespiežot akseleratora pedāli. Braukšana ar pastāvīgu ātrumu sekmē ekonomisku braukšanu un var palīdzēt ietaupīt degvielu.
                 Papildaprīkojums.
                 Vispārējas saistību atrunas:

                 - Norādītie dati tika iegūti saskaņā ar noteikto mērījumu procesu. Tie ir “WLTP CO₂ dati”, kas iegūti saskaņā ar Īstenošanas regulas (ES) 2017/1153 2. panta 3. punktu. Degvielas patēriņš ir aprēķināts uz šo datu pamata. Dati nav balstīti uz atsevišķu transportlīdzekli un nav iekļauti produktu piedāvājumā; šie dati ir norādīti tikai salīdzināšanai ar citiem transportlīdzekļu modeļiem. Šie dati mainās atkarībā no izvēlētā īpašā aprīkojuma.

                 - Nominālās jaudas un nominālā griezes momenta dati noteikti saskaņā ar grozīto Regulu (EK) Nr. 715/2007.

                 [1] Attēlos var būt redzamas papildu īpašā aprīkojuma daļas.

                 [2] Atzīmētie elementi ir digitālas papildopcijas. Lai tās izmantotu, jums ir jābūt personīgajam Mercedes me ID numuram un arī jāpiekrīt digitālo papildopciju lietošanas noteikumiem. Transportlīdzeklim arī jābūt savienotam pārī ar attiecīgo lietotāja kontu. Pēc sākotnējā termiņa beigām digitālās papildopcijas var atjaunot par maksu, ja tās konkrētajā brīdī vēl tiek piedāvātas attiecīgajam transportlīdzeklim. Digitālās papildopcijas pirmo reizi var aktivizēt viena gada laikā pēc sākotnējās klienta reģistrācijas vai darbības atkarībā no tā, kas tiek veikts ātrāk.

                 [3] Mūsu vadītāja palīgsistēmas un drošības sistēmas ir tikai palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītājam piemērojamās atbildības. Ņemiet vērā īpašnieka rokasgrāmatā norādīto informāciju un tajā aprakstītos sistēmu ierobežojumus.
                 Izmēģiniet to uz ceļa Dodieties testa braucienā ar Citan kravas furgonu Nosūtiet Citan kravas furgona testa brauciena pieprasījumu, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.
                 Mēs vēlamies ar Jums sazināties, lai Jūs būtu informēti par mūsu jaunākajiem produktiem, mārketinga pakalpojumiem un aktuālajiem piedāvājumiem. Ja turpmāk nevēlaties saņemt informāciju, izmantojot kādu no tālāk norādītajām metodēm, lūdzu, norādiet, noņemot šīs opcijas atlasi. Visa sniegtā informācija tiks izmantota saskaņā ar mūsu Konfidencialitātes un Sīkfailu Politiku, un tā netiks kopīgota ne ar vienu trešo pušu uzņēmumu.