Intro
Models
Exterior
Interior
Technology
AMG
Contact Us
  Polar White
  Night Black
  Spectral Blue Metallic
  Rosé Gold Metallic
  Mountain Grey Metallic
  Iridium Silver Metallic
  Hyper Blue Metallic
  Cosmos Black Metallic
  Digital White Metallic
  MANUFAKTUR Mountain Grey Magno
  MANUFAKTUR Patagonia Red Metallic
  Pieejamie modeļi
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Nākamā
  Iepriekšējā
   CLA 180 Coupé
   <
   CLA 180 d Coupé
   CLA 200 Coupé
   CLA 200 d Coupé
   CLA 220 4MATIC Coupé
   CLA 220 d Coupé
   CLA 250 e Coupé
   CLA 250 4MATIC Coupé
   Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Coupé
   Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Coupé

   Mercedes-AMG

   Close X
   Nākamā
   Iepriekšējā
    Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Coupé
    Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Coupé

    Mercedes-EQ

    Close X
    Strapline Content

    Mercedes-Maybach

    Close X
    Strapline Content
    Virsbūve Jaunā CLA Coupé virsbūve. Mercedes-Benz CLA Coupé eksterjera elementi tūlīt piesaista uzmanību: jauns priekšējais apakšējais panelis, jauna dizaina diski — tas viss nevainojami apvienots elegantā kupejā ar četrām bezrāmju durvīm. Tagad pieejams arī jauns spectral blue metallic krāsojuma variants[1]. [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
    LeftRight

    Sērijas un stils

    Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

    Close X
    Nākamā
    Iepriekšējā
     Jauns priekšpuses dizains Nedaudz uz priekšu vērstais priekšgals ar pārveidotu priekšējo apakšējo paneli un dekoratīvajiem izciļņiem uz dzinēja pārsega liecina par patiesu dinamismu. Vēl viena spilgta iezīme ir jaunais radiatora režģis ar trīsdimensionālu Mercedes-Benz rakstu.
     Panoramic sliding sunroof Atvērts vai aizvērts — bīdāma panorāmas lūka[1] rada brīvības sajūtu un patīkami gaišu atmosfēru salonā. No ārpuses skatoties, unikālu vizuālo iespaidu rada arī lielā bīdāmā lūka, kas virsbūvei piešķir vieglumu un ekskluzivitāti.

     [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.

     Coupé dizains Iespaidīgs dizains, kas izceļ jūsu individualitāti — eleganti izstrādāta kupejas jumta forma, sportiski, plati novietoti riteņi, aizraujoša GT aizmugure un četras bezrāmju durvis.
     Jauns aizmugures dizains CLA Coupé sportiskā forma līgani pārvēršas sportiskā un elegantā GT aizmugurē. Aizmugurējais buferis ar jauna dizaina difuzoru un jaunie LED aizmugurējie lukturi rada mūsdienīgu, progresīvu pārliecinošu iespaidu.
     Jauni vieglmetāla diski Izrādiet savu individuālo stilu, izvēloties, piemēram, AMG Line[1] un aerodinamiski uzlabotos 48,3 cm (19 collu) daudzspieķu vieglmetāla diskus[1]. Varat izvēlēties arī tikpat aerodinamiskos 43,2 cm (17 collu) vieglmetāla diskus ar 5 dubultspieķu dizainu, kas iekļauti standartaprīkojumā.

     [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.

     Standarta aprīkojums Standartaprīkojuma līnijas galvenās iezīmes:
     - Dzinēja pārsegs ar dekoratīviem izciļņiem
     - Radiatora režģis ar Mercedes-Benz rakstu spoži melnā krāsā un vienu matēti pelēku režģa elementu ar hromētiem ieliktņiem
     - Priekšējais apakšējais panelis ar sudrabotu apdares elementu
     - Hromēta sānu joslas un logu joslas apdare
     - 43,2 cm (17 collu) 5 dubultspieķu vieglmetāla diski
     - Augstas veiktspējas LED priekšējie lukturi
     PROGRESSIVE Papildaprīkojuma līnijas galvenās iezīmes:
     - Spoži hromēts radiatora režģis ar Mercedes-Benz rakstu un vienu matēti pelēku režģa elementu ar hromētiem ieliktņiem
     - Priekšējais apakšējais panelis ar hromētu apdares elementu
     - Aizmugurējais apakšējais panelis ar graudaini melnu lejasdaļu, izpūtējiem un hromētu apdari
     - 45,7 cm (18 collu) 10 spieķu vieglmetāla diski, aerodinamiski uzlaboti
     AMG Line Papildaprīkojuma līnijas galvenās iezīmes:
     - AMG virsbūves dizainu veido AMG priekšējais apakšējais panelis ar hromētu priekšējo sadalītāju, AMG sānu sliekšņu paneļi un AMG aizmugurējais apakšējais panelis ar hromētiem izpūtējiem un apdari
     - Radiatora režģis ar hromētu Mercedes-Benz rakstu, Mercedes zvaigzni centrā un vienu režģa elementu ar hromētu ieliktni
     - Spoža alumīnija sānu joslas un logu joslas apdare
     - 45,7 cm (18 collu) AMG 5 dubultspieķu vieglmetāla diski
     Salons Jaunā CLA Coupé salons. Jaunā Mercedes-Benz CLA Coupé salons pārsteidz ar avangardisko dizainu un mūsdienīgajām vadības ierīcēm. Papildus plašajam standartaprīkojumam, kurā ietverta MBUX multivides sistēma, izvēloties papildaprīkojumā pieejamās paketes Progressive un AMG Line, varēsit vēl vairāk personalizēt dažādus elementus, piemēram, jauno daudzfunkcionālo sporta stūri, sēdekļus vai polsterējumu.
     LeftRight

     Sērijas un stils

     Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

     Close X
     Nākamā
     Iepriekšējā
      Daudzfunkcionāla sporta stūre Pārvaldiet automobili tikpat intuitīvi kā viedtālruni. Jaunākās paaudzes stūre vēl precīzāk reaģē uz pieskārieniem, nodrošinot uzlabotu “navigāciju ar pirkstiem”, pavelkot un piespiežot. Jaunā roku uztveršanas funkcija arī reaģē uz pieskārieniem stūrei un vajadzības gadījumā var jūs brīdināt.
      Platekrāna panelis Standartaprīkojumā tagad ir iekļauts 26 cm (10,25 collu) centrālais multivides displejs. Apvienojumā ar 26 cm (10,25 collu) pilnīgi digitālo mērinstrumentu displeju[1] un nepārtrauktu stikla virsmu panelis rada iespaidīgu platekrāna sajūtu.

      [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
      Burmester® skaņas sistēma ar Dolby® Atmos telpisko skaņu 12 skaļruni, 60 vatu zemo frekvenču skaļrunis un 590 vatu jauda nodrošina ekskluzīvu Burmester® skanējumu. Skaļruņi ar elegantiem uzrakstiem rada augstākās klases telpisko skaņu, ko var atsevišķi pielāgot priekšējām un aizmugurējām sēdvietām. Varat arī atskaņot mūziku Dolby® Atmos kvalitātē.[1]

      [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
      Jauni amortizēti komforta sēdekļi Jaunā CLA Coupé standartaprīkojums nodrošina augstākā līmeņa komfortu. AMG Line[1] ietver sporta sēdekļus ar optimizētu sānisko atbalstu un iebūvētiem galvas balstiem. Pēc izvēles ir pieejams kāds no jaunajiem polsterējuma variantiem — ARTICO mākslīgās ādas / MICROCUT bahia brūnas mikrošķiedras[1] apdare vai ARTICO mākslīgās ādas apdare sage grey krāsā[1]. Standartaprīkojumā ir iekļauti kvalitatīvi komforta sēdekļi ar ARTICO mākslīgās ādas / melna Bertrix auduma pārvalkiem. Bertrix auduma pārvalki ir izgatavoti no 100 % pārstrādātiem materiāliem.

      [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
      Pārveidota viduskonsole Viss ir ātri aizsniedzams un gatavs lietošanai. Jaunajā viduskonsolē ir vairāk vietas mantu glabāšanai, kā arī intuitīvāk izvietotas vadīklas.
      Aprīkojums Jaunā CLA Coupé aprīkojuma būtiskākās iezīmes.
      Nākamā
      Iepriekšējā
       Jaunākās paaudzes MBUX Līdz ar jaunākās paaudzes MBUX multivides sistēmas parādīšanos CLA Coupé salons ir kļuvis vēl digitālāks un inteliģentāks. LCD ekrāni ļauj intuitīvi kontrolēt automobiļa funkcijas ar balsi, skārieniem vai žestiem, kamēr sistēma katru reizi apgūst nedaudz vairāk. Displeju izskatu var individuāli pielāgot, izvēloties kādu no trim displeja stiliem un trim režīmiem (navigācijas, palīdzības vai apkopes).
       Viedtālruņa integrācija Aktīvā novietošanas stāvvietā palīgsistēma ar 360 grādu kameru atvieglo stāvvietas atrašanu, iebraukšanu stāvvietā un izbraukšanu no tās. Visaptverošā viedtālruņa integrācijas funkcija[1] ļauj bez vadiem savienot mobilo tālruni ar multivides sistēmu, izmantojot Apple CarPlay™ vai Android Auto™. Šādi varēsit ērti piekļūt svarīgākajām lietotnēm viedtālrunī. Varat arī ātri un ērti izmantot trešo pušu pakalpojumu sniedzēju lietotnes, piemēram, Spotify.

       [1] Izvēles aprīkojums ir atkarīgs no konfigurācijas. Varat novietot automobili stāvvietā pašrocīgi vai ļaut tam notikt automātiski bez stresa.
       MBUX Entertainment Automobilī instalēts pakalpojums MBUX Entertainment nodrošina tiešu piekļuvi dažādiem mūzikas straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Amazon Music, Apple Music, Spotify vai TIDAL. Pakalpojums TuneIn sniedz piekļuvi dažādām interneta radiostacijām un raidierakstiem. Atkarībā no pakalpojumu sniedzēja var būt nepieciešams lietotāja konts. Pieejamība ir atkarīga no automobiļa modeļa un jebkurā brīdī var mainīties.[1][2][3]

       [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.

       [2] Piedāvājums ir pieejams tikai atsevišķās valstīs. Pārbaudiet pakalpojumu sniedzēju pieejamību savā valstī. Lai varētu instalēt MBUX Entertainment, ir nepieciešams aktīvs interneta pieslēgums. To var panākt, aktivizējot trešo pušu datu apjoma pakalpojumu Comfort*, ko nodrošina ārējs mobilā tīkla operators (MNO).

       [3] Šis Mercedes me connect pakalpojums ir pieejams automobiļiem ar MBUX multivides sistēmu. Lai to izmantotu, ir nepieciešams aktīvs Mercedes me connect lietotāja konts. Turklāt automobilis ir jāsasaista ar lietotāja kontu un jāaktivizē pakalpojums Online Music. Turklāt, lai izmantotu pakalpojumu, ir jābūt pieejamam straumēšanas pakalpojumu sniedzēja kontam. Straumēšanas pakalpojumu sniedzēji var atšķirties atkarībā no pieejamības konkrētajā reģionā.
       Aktīvā joslu ievērošanas palīgsistēma Aktīvā joslu ievērošanas palīgsistēma ir uzmanīgs novērotājs — ja netīšām izbrauksit no savas joslas vai nokļūsit bīstami tuvu citiem satiksmes dalībniekiem, sistēma pārņems stūres vadību, lai atgrieztu jūs atpakaļ joslā. Ja tomēr izbrauksit no joslas, sekos papildu brīdinājums — stūres vibrācija.[1]

       [1] Mūsu braukšanas palīgsistēmas un drošības sistēmas ir tikai palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītāja atbildības. Ņemiet vērā informāciju īpašnieka rokasgrāmatā un tajā aprakstītos sistēmu ierobežojumus.
       Aktīvās bremzēšanas palīgsistēma Šī palīgsistēma var palīdzēt novērst sadursmes ar priekšā stāvošiem vai braucošiem transportlīdzekļiem, pretī braucošiem transportlīdzekļiem, veicot pagriezienus, kā arī kustīgiem gājējiem un velosipēdistiem. Papildus brīdinājumam par attālumu un sadursmēm sistēma galvenokārt sniedz arī palīdzību, bremzējot atbilstoši situācijai — līdz pat autonomai ārkārtas bremzēšanai.[1]

       [1] Mūsu braukšanas palīgsistēmas un drošības sistēmas ir tikai palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītāja atbildības. Ņemiet vērā informāciju īpašnieka rokasgrāmatā un tajā aprakstītos sistēmu ierobežojumus.
       Aktīvā distances ievērošanas palīgsistēma DISTRONIC Jūs novērtēsit priekšrocības, ko aktīvās distances ievērošanas palīgsistēma DISTRONIC[2] sniedz lēnos satiksmes sastrēgumos. Sistēma mazina vadītāja slodzi, automātiski pielāgojot jūsu ātrumu priekšā lēni braucošajiem transportlīdzekļiem. Vēlamo drošības attālumu var iestatīt vairākos soļos.[1]

       [1] Mūsu braukšanas palīgsistēmas un drošības sistēmas ir tikai palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītāja atbildības. Ņemiet vērā informāciju īpašnieka rokasgrāmatā un tajā aprakstītos sistēmu ierobežojumus.

       [2] Papildaprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
       Aklo zonu palīgsistēma Aklo zonu palīgsistēma[2] palīdzēs jums pārraudzīt notiekošo — it īpaši tūlīt pēc virzienrādītāja aktivizēšanas. Sistēma spēj vizuāli un ar skaņu brīdināt par aklajā zonā iespējamām sāniskām sadursmēm ar citiem satiksmes dalībniekiem. Arī pēc apstāšanās sistēma saglabās modrību un brīdinās, ja grasīsities atvērt durvis nepareizā brīdī.[1]

       [1] Mūsu braukšanas palīgsistēmas un drošības sistēmas ir tikai palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītāja atbildības. Ņemiet vērā informāciju īpašnieka rokasgrāmatā un tajā aprakstītos sistēmu ierobežojumus.

       [2] Papildaprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
       MBUX papildinātās realitātes navigācija MBUX papildinātā realitāte navigācijai[2] apvieno virtuālo un reālo pasauli, palīdzot atrast ceļu sarežģītos braukšanas apstākļos. Šī tehnoloģija grafiskus navigācijas norādījumus un satiksmes informāciju apvieno reāllaika attēlos. Jūs varēsit sasniegt galamērķi ātri, droši un bez satraukuma.

       [2] Papildaprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
       Stāvvietā novietošanas sistēmas Jaunākās paaudzes stāvvietā novietošanas sistēmas palīdz iebraukt stāvvietās un izbraukt no tām gan turpgaitā, gan atpakaļgaitā. Izmantojot 360° visaptverošā skata funkciju, sistēma nodrošina gan visu tuvumā esošo stāvvietu pārskatu, gan dažādu novietošanas stāvvietā variantu izvēli. Izbraucot no stāvvietas atpakaļgaitā, sistēma spēj arī brīdināt par transportlīdzekļiem, kas tuvojas.[1][2]

       [1] Mūsu braukšanas palīgsistēmas un drošības sistēmas ir tikai palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītāja atbildības. Ņemiet vērā informāciju īpašnieka rokasgrāmatā un tajā aprakstītos sistēmu ierobežojumus.

       [2] Papildaprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
       Elektriski regulējams vadītāja sēdeklis ar atmiņas funkciju Atmiņas funkcija[1] ļauj saglabāt un ērti izvēlēties līdz 3 dažādām sēdekļu pozīcijām. Sēdekli var viegli un precīzi elektriski noregulēt vēlamajā pozīcijā. Ja jums ir izveidots lietotāja profils, tas ir jāaktivizē centrālajā multivides displejā, lai jūs varētu piekļūt personīgajiem iestatījumiem.

       [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
       Pakotne KEYLESS-GO Convenience Ļoti ērta piekļuve un bagāžas iekraušana/izkraušana ikdienā. Pakotne KEYLESS-GO Convenience[1] ļauj atvērt un aizslēgt automobili, vienkārši pieskaroties durvju rokturim. Sistēma HANDS-FREE ACCESS ļauj atvērt bagāžnieka vāku, pakustinot kāju zem aizmugurējā bufera. Tas ir īpaši noderīgi, piemēram, ja atgriežaties no veikala ar smagiem iepirkumu maisiem rokās.

       [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
       THERMOTRONIC automatic climate control THERMOTRONIC[1] controls the individual temperatures in two zones. You and your front passenger can set your preferred climate independently of one another. And you never have to readjust, because the sensitive sensors even register changes in conditions, such as sunlight.

       [1] Optionally selectable equipment depending on configuration.
       Pakotne Seat Comfort Pakotne Seat Comfort[1] ar dažādām regulēšanas iespējām ļauj noregulēt ideālu sēdekļa pozīciju. Jebkurš vadītājs var piemeklēt sev piemērotus ergonomiskus iestatījumus. Mūsu īpašais veltījums gara auguma vadītājiem — izvēršamais sēdekļa spilvens. Tas nodrošina augšstilbiem līdz pat par sešiem centimetriem garāku atbalsta virsmu.

       [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
       GUARD 360° automobiļa aizsardzība Plus GUARD 360° automobiļa aizsardzība Plus* nodrošina visaptverošu automobiļa apkārtnes uzraudzību. Pateicoties zādzību novēršanas signalizācijas sistēmai, kā arī ārkārtas atslēgas deaktivizācijai, varēsit ātri reaģēt. Esot ceļā, sadursmes noteikšanas* funkcija jūs informēs ar lietotnes starpniecību. Savukārt nozagta automobiļa atrašanas* funkcija palielinās iespēju atgūt īpašumu automobiļa nozagšanas gadījumā.
       Sānu drošības spilveni aizmugurējo pasažieru nodalījumā Sānu drošības spilveni aizmugurējā pasažieru nodalījumā[1] spēcīga sāniska trieciena gadījumā aizsargā aizmugurējās malējās sēdvietās sēdošo pasažieru krūškurvja zonu. Kopā ar standarta logu drošības spilveniem tie nodrošina optimālu aizsardzību, novēršot vai mazinot traumas. Drošības spilveni piepūšas zonā starp durvīm un pasažieri.

       [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.>
       PRE-SAFE® sistēma PRE-SAFE® sistēma jūsu vietā izmantos laiku pirms gaidāmā trieciena. Tā var veikt dažādas darbības, lai mazinātu avārijas sekas. Novatoriskā PRE-SAFE® skaņas sistēma skaļruņos ģenerē troksni, kas spēj izraisīt dabisku aizsargrefleksu — šādi jūsu dzirde uz brīdi “izslēdzas” un tiek pasargāta no skaļiem avārijas trokšņiem.
       Balstiekārta ar adaptīvo amortizācijas sistēmu Balstiekārta ar adaptīvi regulējamo amortizāciju[1] ļauj izvēlēties ceļa apstākļiem un jūsu braukšanas stilam atbilstošu maksimālu manevrētspēju vai komfortu. Lai to panāktu, amortizācijas stingrības režīmu nomainiet no Comfort uz Sport. Zemāka balstiekārta un sportiska stūres vadība ir lieliski piemērota dinamiskam braukšanas stilam.

       [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.

       DYNAMIC SELECT Brauciet tieši tā, kā vēlaties. Viens pieskāriens pogai DYNAMIC SELECT ļauj izvēlēties dažādus braukšanas režīmus, kas nosaka, piemēram, dzinēja, transmisijas, balstiekārtas un stūres vadības iestatījumus. Piemēram, režīms Sport nodrošina ļoti dinamisku braukšanu, savukārt pamata režīmā Comfort visi parametri ir ļoti līdzsvaroti. Režīma ECO mērķis ir efektivitāte, taupot degvielu un naudu.
       MERCEDES-AMG Mercedes-AMG CLA Coupé. Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC un Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ arī apliecina savu izteiksmīga dizaina ikonu reputāciju jaunajā izdevumā. Uz abiem ir AMG raksturīgais radiatora režģis ar vertikāliem statņiem, AMG emblēma uz motora pārsega un AMG motora pārsegs, kas skaidri apliecina AMG Performance saimi. Papildus ir pieejami asāki priekšējie lukturi, jauni AMG vieglmetāla diski[1] un jauna dizaina aizmugurējie lukturi.

       [1] Papildaprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
       LeftRight

       Eksterjera dizains

       Interjera dizains

       Eksterjera svarīgākie elementi

       Close X
       Nākamā
       Iepriekšējā
        Jaunā AMG priekšpuse un MULTIBEAM LED priekšējie lukturi [CLA 35 4MATIC Coupé] Jauna priekšpuse ar AMG radiatora režģi un papildaprīkojumā pieejamiem jaunajiem MULTIBEAM LED priekšējiem lukturiem[1] piešķir modelim dinamiskumu.

        [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
        AMG spoilera mala [CLA 35 4MATIC Coupé] Standarta AMG spoileris virsbūves krāsā izceļ automobili vizuāli, kā arī nodrošina labāku saķeri ar ceļu.
        AMG vieglmetāla diski un AMG jaudīgā bremžu sistēma [CLA 35 4MATIC Coupé] "Dinamisko izskatu papildina 48,3 cm (19 collu) AMG vieglmetāla diski ar 5 dubultspieķu dizainu[1] un AMG jaudīgā bremžu sistēma. Papildaprīkojumā ir pieejami arī sarkani bremžu suporti[1].

        [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas."
        Raksturīgā AMG aizmugure [CLA 35 4MATIC Coupé] Apkārtējo uzmanību noteikti piesaistīs jauni aizmugurējie lukturi, AMG aizmugurējais apakšējais panelis ar difuzoru un AMG izplūdes sistēma ar apaļiem izpūtēja apdares elementiem.
        AMG priekšpuse un MULTIBEAM LED priekšējie lukturi [CLA 45 S 4MATIC+ Coupé] Unikāla AMG radiatora režģa, AMG priekšpuses, platu AMG spārnu un jauno priekšējo lukturu MULTIBEAM LED[1] kombinācija.

        [1] Izvēles aprīkojums ir atkarīgs no konfigurācijas. Atsevišķi virsbūves elementi ir ar spoži melnu apdari. Atkarībā no izvēlētās krāsas tas rada spēcīgus kontrastus vai plūstošas pārejas. Aizraujošas nianses vai pārliecinoša atturība — abos gadījumos jūs apliecināt, ka novērtējat individuālu, dinamisku dizainu.
        AMG spoilera mala [CLA 45 S 4MATIC+ Coupé] Raksturīgais AMG spoileris uz bagāžnieka vāka papildina nelokāmi dinamisko vizuālo iespaidu.
        AMG cietmetāla diski ar šķērsspieķu dizainu un AMG jaudīgā bremžu sistēma [CLA 45 S 4MATIC+ Coupé] "Dinamisko izskatu papildina 48,3 cm (19 collu) AMG cietmetāla diski ar šķērsspieķu dizainu[1] un AMG jaudīgā bremžu sistēma ar sarkaniem bremžu suportiem.

        [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas."
        AMG raksturīgā aizmugure [CLA 45 S 4MATIC+ Coupé] Apkārtējo uzmanību noteikti piesaistīs jauni aizmugurējie lukturi, AMG aizmugurējais apakšējais panelis ar difuzoru un unikālā AMG izplūdes sistēma.
        AMG Street Style Edition: sacīkšu auto uz ielām visā pasaulē AMG Street Style Edition pārsteidz ar iespaidīgo dizainu. Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC ārējo iespaidīgo dizainu veido MANUFAKTUR krāsojums mountain grey magno krāsā ar tumšpelēku un fluorescējoši oranžu plēves apdari, matēti melni AMG diski ar spožām malām un specifiskiem AMG bremžu suportiem, kā arī paketes AMG Night un pēc izvēles pieejamā AMG Aerodynamics Plus.
        Pakotne AMG Aerodynamics Aerodinamiskajā tunelī testētais pakotnes AMG Aerodynamics[1] aprīkojums uzlabo vadāmību lielā ātrumā, nodrošinot vēl lielāku braukšanas baudījumu. Noņemamās virsbūves daļas uzlabo saķeri ar ceļu. Palielinātā AMG spoilera mala uz bagāžnieka vāka ir skaidrs bezkompromisa snieguma apliecinājums.

        [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
        Pakotne AMG Aerodynamics Plus Pakotne AMG Aerodynamics Plus[1] papildina Aerodynamics paketi ar fiksētu aizmugurējo spārnu. Tas rada jaudīgu lejupvērstu cēlējspēku uz aizmugurējo tiltu, uzlabojot vadāmību lielā ātrumā. Iespaidīgais AMG aizmugurējais spārns arī izceļ pārliecinoši sportisko dizainu.

        [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
        Pakotne AMG Night Ar AMG pakotni Night[1] izvēlētie virsbūves elementi ir spoži melnā krāsā. Atkarībā no izvēlētās krāsas tas rada izteiksmīgus kontrastus vai plūstošas pārejas. Aizraujošas nianses vai pārliecinoša atturība — abos gadījumos jūs apliecināt, ka novērtējat individuālu, dinamisku dizainu.

        [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.

        Pakotne AMG Night II Pakotne AMG Night II[1] ir lieliski piemērota izsmalcināta dizaina cienītājiem. Dažādi elementi (piemēram, radiatora režģa statņi un datu plāksnītes ar melnu hroma apdari) padara jūsu Mercedes-AMG īpaši pievilcīgu.

        [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
        AMG degvielas uzpildes vāciņš Parādiet savu stila izjūtu arī iekšēji — AMG degvielas uzpildes vāciņš[1] ar sudrabotu hromētu apdari, AMG logotips un melni dizaina elementi apliecina, ka pievēršat uzmanību detaļām. Degvielas uzpildes vāciņš tiek piegādāts kvalitatīvā kastītē ar iegravētu AMG emblēmu. Uzstādīšana ir viegla — varat to izdarīt pašrocīgi vai vērsties pie izplatītāja.

        [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.

        Interjera svarīgākie elementi

        Close X
        Nākamā
        Iepriekšējā
         AMG Performance stūre no nappa ādas / MICROCUT mikrošķiedras AMG Performance stūres ratam[1] ir raksturīgā, saplacinātā autosporta apakšējā forma, un tā ir pārklāta ar neslīdošu nappa ādu un īpašo MICROCUT[1] mikrošķiedru. Tas ne tikai nodrošina perfektu saķeri, bet arī vizuāli pasvītro materiāla ekskluzivitāti.

         [1] Pēc izvēles atlasāms aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
         AMG Performance sēdekļi AMG Performance sēdekļi no ARTICO/melna MICROCUT[1] mikrošķiedras ar kontrastējošām oranžām šuvēm piedāvā vislabākos apstākļus dinamiskiem braukšanas manevriem ar savu sportisko sēdvietu un perfekto sānu atbalstu. To izskats atklāj arī to sacīkšu raksturu, savukārt kombinācijā ar dažādām funkcijām un individuālu polsterējumu papildus nodrošina vislabāko iespējamo komfortu.

         [1] Pēc izvēles atlasāms aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
         Atjaunināta MBUX multimediju sistēma ar AMG raksturīgiem displeja dizainiem Ideālu sportiskā dizaina un inovatīvās darbības un displeja koncepcijas kombināciju demonstrē jaunās paaudzes MBUX multimediju sistēma. Tas vizualizē dinamiku ar īpašiem AMG displejiem, savukārt pilnībā digitālajā instrumentu panelī varat pārslēgties starp trim AMG displeja stiliem.
         AMG raksturīgie apdares elementi AMG tumša alumīnija/oranža Street Style Edition[1] vai alumīnija AMG Design melnā/sudraba[1] apdares elementi nodrošina sportisku premium izskatu saslonā. Tie piešķir interjeram individuālu bezkompromisa dinamisma izskatu.

         [1] Pēc izvēles atlasāms aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
         Panorāmas bīdāma jumta lūka Izbaudiet tīru braukšanu ar atvērtu jumtu gandrīz kā kabrioletā vai rodsterā — atsvaidzinoši un bez caurvēja. Vienkārši atveriet brīvi regulējamo panorāmas bīdāmo jumta lūku[1]. Pat ja panorāmas bīdāmā jumta lūka ir aizvērta, tās caurspīdīgums ienes vairāk gaismas, lai padarītu automašīnas salonu gaišāku.

         [1] Pēc izvēles atlasāms aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
         Uzlabotā AMG Performance Seat pakotne AMG Performance sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim nodrošina ideālu sānu atbalstu, veicot īpaši dinamiskus braukšanas manevrus. Izmantojot daudzkontūru sēdekļa funkciju, varat iestatīt savu ideālo sānu stabilitātes līmeni un elektriski regulēt precīzu sēdekļa pozīciju. Nomierinošu siltumu nodrošina iebūvētā sēdekļu apsilde.[1]

         [1] Pēc izvēles atlasāms aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
         AMG Performance augstas klases sēdekļu komplekts Lieliska sānu stabilitāte dinamiskiem braukšanas manevriem apvienojumā ar estētisku pievilcību un komfortu: AMG Performance High-End[1] sēdekļu komplekts pārvalda visas disciplīnas. Iestatiet sēdekļa sānu balstus, izmantojot daudzkontūru sēdekļa funkciju, un elektriski noregulējiet sēdekļa stāvokli. Turklāt jūs varat izvēlēties savu individuālo ādas apdari ar iebūvētu sēdekļu apsildi.

         [1] Pēc izvēles atlasāms aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
         AMG izgaismoti durvju sliekšņu paneļi ar uzrakstu "AMG" Pat iekāpšana un izkāpšana kļūst par pieredzi. Augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda sliekšņu paneļi ir izgaismoti ar uzrakstu "AMG". Pateicoties maināmajiem pārsegiem, jūs varat apmainīt durvju sliekšņu paneļus pret citām pievilcīgām oriģinālajām Mercedes-AMG vai Mercedes-Benz daļām.[1]

         [1] Pēc izvēles atlasāms aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
         AMG ādas komplekts Kvalitāte, ko varat sajust un pat smaržot: AMG Leather pakotne[1] piešķir AMG Line interjeram vēl augstākas kvalitātes gaisotni. Divu toņu ādas sēdekļu pārvalki ne tikai labi izskatās, bet arī ir īpaši izturīgi. Šuves uz jostas līnijas un uz paneļa rada papildu akcentus.

         [1] Pēc izvēles atlasāms aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
         Sēdekļa klimata kontrole vadītājam un priekšējam pasažierim Sēdekļu klimata kontroles sistēma[1] vēdina priekšējos sēdekļus un tos atdzesē, tādējādi kontrolējot arī mitrumu. Vēsākā laikā sēdekļu apsilde ātri sasilda sēdekļu spilvenus un atzveltnes līdz patīkamai temperatūrai. Jūs vairs nevēlaties iztikt bez šīs patīkamās sēdekļu klimata kontroles.

         [1] Pēc izvēles atlasāms aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
         AMG Street Style Edition: sacīkšu trases nojauta pasaules ielās AMG Street Style Edition pārsteidz ar savu iespaidīgo dizainu. Salonā iespaidīgi ir AMG Performance sēdekļi melnā krāsā ar oranžām dekoratīvām šuvēm, AMG Performance stūre, īpaši apdares elementi un sarkanā apgaismojuma sliekšņu apdare.
         Izmēģiniet to uz ceļa CLA Coupé testa brauciens. Nosūtiet CLA Coupé testa brauciena pieprasījumu, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

         Consumer Information

         We would like to stay in touch with you to keep up to date with our latest product news, marketing services and offers. If you would prefer not to receive future information by either of the methods below please indicate by un-selecting the option. All information provided will be used in accordance with our Privacy and Cookie Policy and not shared with any 3rd party company.