Intro
Models
Exterior
Interior
Technology
AMG
Contact Us
  Polar White
  Night Black
  Spectral Blue Metallic
  Rosé Gold Metallic
  Mountain Grey Metallic
  Iridium Silver Metallic
  Cosmos Black Metallic
  Digital White Metallic
  MANUFAKTUR Mountain Grey MAGNO
  MANUFAKTUR Patagonia Red Metallic
  Pieejamie modeļi
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Nākamā
  Iepriekšējā

   Mercedes-AMG

   Close X
   Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC

   Mercedes-EQ

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-Maybach

   Close X
   Strapline Content
   Virsbūve Jaunā GLA eksterjers Jau no pirmā acu uzmetiena pārsteidz jaunā GLA uzlabotais priekšējās daļas dizains ar dimanta radiatora režģi un MULTIBEAM LED lukturiem[1], kas pauž tā ekskluzivitāti, savukārt atveramais panorāmas jumts[1] un 20 collu vieglmetāla diski[1] iemieso unikālu braukšanas komfortu. Jaunais aizmugures dizains ar izteiksmīgām izplūdes caurulēm un pilnībā LED aizmugurējiem lukturiem izstaro dinamisku eleganci. Jaunais krāsojums ekstravagantā spectral blue krāsā papildina izsmalcināto dizainu.[1].

   [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.
   LeftRight

   Sērijas un stils

   Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

   Close X
   Nākamā
   Iepriekšējā
    Jauna priekšpuse ar MULTIBEAM LED GLA priekšpuse ar dimanta radiatora režģi un MULTIBEAM LED priekšējiem lukturiem[1] ne tikai izceļ sportisko akcentu, bet arī garantē lielāku drošību. Vadāmās LED gaismas diodes elastīgi reaģē uz dažādām satiksmes situācijām. Arī pagriezienu lukturi vislabāk izgaismo redzamības lauku.

    [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.
    Iespaidīga krāsu palete Atbilstoši dinamiskajam SUV raksturam GLA virsbūvi izceļ jaunā, spectral blue[1] krāsā.

    [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.

    Jauna aizmugure ar izteiksmīgām izplūdes caurulēm un LED aizmugurējiem lukturiem Aizmugure ar izteiksmīgām izplūdes caurulēm un pārsteidzošajiem LED aizmugurējiem lukturiem iespaido ne tikai ar savu dinamisko dizainu, bet arī ar augsto kvalitāti.
    Atveramais panorāmas jumta logs Ārējā panorāmas bīdāmā stikla jumta lūka priekšpusē kopā ar aizmugurējo fiksēto stikla panorāmas jumtu piepilda interjeru ar dabisku gaismu un rada gaišu un viesmīlīgu atmosfēru katram braucienam. Siltākās dienās stikla bīdāmā jumta lūka piedāvā papildu ventilācijas iespēju.[1]

    [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.


    20 collu vieglmetāla diski 17 līdz 20 collu[1] vieglmetāla diski ar atlētisku profilu piešķir GLA jaudīgu SUV raksturu un pārliecinošu stāju uz ceļa, kā arī vieglā bezceļu apvidū.

    [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.    Salons Jaunā GLA interjers Mercedes-Benz GLA interjers pārsteidz ar augstas kvalitātes apdari, plašu telpas sajūtu un inovatīvu braukšanas komfortu. Stūres rats, pārveidotā viduskonsole un stilīgais salona apgaismojums[1] — ikviena detaļa ir veidota ar iespaidīgu estētisku dizainu un rūpīgi pārdomātu funkcionalitāti. Jaunā MBUX multivides sistēma pielāgojas jūsu vēlmēm, savukārt jaunā Burmester® telpiskā skaņas sistēma ar Dolby Atmos®[1] nodrošina intensīvu skaņas baudījumu.

    [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.
    LeftRight

    Sērijas un stils

    Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

    Close X
    Nākamā
    Iepriekšējā
     Jauna stūre Izbaudiet jaunu, dinamisku braukšanas pieredzi ar GLA daudzfunkcionālo sporta stūri. Ar skārienjutīgajiem vadības paneļiem var vadīt vissvarīgākās automobiļa funkcijas, neatraujot rokas no stūres. Un jūs arī nevēlēsieties to darīt, jo augstvērtīgā napa āda jau pati ir piedzīvojums. Daudzfunkcionālais sporta stūres rats ir pieejams arī ar ARTICO[1] mākslīgās ādas apdari, kas izcels automobiļa progresīvo raksturu.

     [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.

     Pārveidota viduskonsole Ielokāmais pārsegs viduskonsoles nodalījumam piedāvā elegantu aizsardzību no ziņkārīgiem skatieniem un ir veidots no augstas kvalitātes materiāla. Tas izskatās labi, salons ir kārtīgs, un viss svarīgais atrodas pa rokai. Praktiskajā nodalījumā var novietot ikdienas priekšmetus, piemēram, viedtālruni, maku vai atslēgas.
     Jauna MBUX multivides sistēma Izmantojiet jauno MBUX multivides sistēmu un veidojiet savas informācijas un izklaides sistēmas prasības. Izvēlieties vienu no vairākiem displeja stiliem, sākot no “Understated” līdz “Sporty”, un izvēlieties vai nu balss ievadi, vai skārienvadību. Mākslīgais intelekts atcerēsies jūsu iecienītāko radiostaciju un ātrāko ceļu uz darbu.
     Jauna Burmester® telpiskās skaņas sistēma ar Dolby Atmos® Izbaudiet jaudīgāku leģendārās Burmester® skaņas sistēmas sniegumu un ekskluzivitāti. Ar leģendāro Burmester® skaņu ikviens brauciens var kļūt par izcilu skaņas baudījumu. Skaļruņiem ir eleganti uzraksti, un jūs varēsiet īpaši pielāgot skaņu priekšējiem un aizmugurējiem sēdekļiem, lai radītu intensīvu skaņas aptvērumu. Varat arī atskaņot mūziku Dolby® Atmos kvalitātē.[1]

     [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.
     Salona apgaismojums Izveidojiet individuālu apgaismojuma atmosfēru katram braucienam un iekārtojiet GLA salonu atbilstoši savam pašreizējam noskaņojumam — ar 64 salona apgaismojuma[1] krāsām varat radīt aizraujošas krāsu pasaules, piemēram, izgaismojot gaisa atveres, durvis vai instrumentu paneli.

     [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.


     Minispēles izklaidei Minispēļu[1] izlase tika īpaši izstrādāta skārienjūtīgajiem ekrāniem un skārienjūtīgajām vadības pogām uz automašīnas stūres rata. Spēlējiet vienatnē un pārspējiet savu augstāko rezultātu vai sacentieties ekrānā ar citiem pasažieriem. Drošības apsvērumu dēļ, vadot automobili, nav iespējams spēlēt.[2]

     [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.

     [2] Lai izmantotu produkta saturu, ir nepieciešams aktīvs Mercedes me lietotāja konts un piekrišana Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem.     MBUX papildinātā realitāte navigācijai Vēl digitālāka, vēl inteliģentāka un vēl drošāka — MBUX paplašinātā realitāte navigācijai[1] savieno virtuālo pasauli ar reālo pasauli. Grafiskā navigācijas un satiksmes informācija tiek attēlota augstas izšķirtspējas tiešraides attēlos un var palīdzēt atrast labāku un ātrāku veidu, kā orientēties sarežģītās satiksmes situācijās.

     [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.     Aprīkojums Jaunā GLA aprīkojuma būtiskākās iezīmes
     Nākamā
     Iepriekšējā
      MBUX papildinātā realitāte navigācijai MBUX papildinātā realitāte navigācijai[1] apvieno virtuālo un reālo pasauli, palīdzot atrast ceļu sarežģītos braukšanas apstākļos. Šī tehnoloģija grafiskus navigācijas norādījumus un satiksmes informāciju apvieno reāllaika attēlos. Jūs varēsiet sasniegt galamērķi ātri, droši un bez satraukuma.

      [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.


      MBUX salona palīgsistēma Izbaudiet bezkontakta funkcionalitāti ar šo novatorisko sistēmu, kas nosaka un interpretē jūsu plaukstu un roku kustības. Tas nozīmē, ka izvēlētās funkcijas varēsiet aktivizēt vien dažās sekundēs. Sistēma spēj atšķirt autovadītāju no priekšā sēdošā pasažiera — tā jūs varēsiet izmantot tieši jums vajadzīgo izvēlni[1]

      [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.

      Skārienvadība MBUX multivides sistēma piedāvā maksimālu brīvību vadīt daudzas funkcijas jums ērtākajā veidā. Jūsu Mercedes-Benz GLA ir pieejams skārienekrāns. Displeju var vadīt arī ar Touch Control pogām uz stūres rata.
      Viedtālruņa integrācija Viedtālruņa integrācijas funkcija [1][2] bez vadiem savieno mobilo tālruni ar multivides sistēmu, izmantojot Apple CarPlay™ vai Android Auto™. Šādi varēsiet ērti piekļūt svarīgākajām lietotnēm viedtālrunī. Varat arī ātri un ērti izmantot trešo pušu pakalpojumu sniedzēju lietotnes, piemēram, Spotify.

      [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.

      [2] Lai izmantotu Mercedes me connect pakalpojumus, jums jāizveido Mercedes me ID un jāpiekrīt Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem. Norādītie pakalpojumi, kā arī to pieejamība un funkcijas ir atkarīgi no automobiļa modeļa, ražošanas gada, izvēlētā papildaprīkojuma un valsts.
      Digitālais papildaprīkojums Digitālais papildaprīkojums un attiecīgās Mercedes me lietotnes nodrošina papildu ērtības, drošību, braukšanas baudījumu un digitālu atbalstu — svarīga informācija un praktiskas funkcijas jūsu Mercedes gan automobilī, gan viedtālrunī.[1][2]

      [1] Lai izmantotu Mercedes me connect pakalpojumus, jums jāizveido Mercedes me ID un jāpiekrīt Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem. Norādītie pakalpojumi, kā arī to pieejamība un funkcijas ir atkarīgi no automobiļa modeļa, ražošanas gada, izvēlētā papildaprīkojuma un valsts.

      [2] Papildaprīkojums atkarībā no konfigurācijas.      MBUX balss asistents Izbaudiet balss vadību jaunā, aizraujošā līmenī ar MBUX balss asistentu[1][2] bez iestatītām komandām. MBUX balss asistents, pateicoties dabiskās runas izpratnei, izpilda faktiski jebkuru komandu. Tas atpazīst un saprot gandrīz jebkuru ar informācijas un izklaides sistēmu un transportlīdzekļa darbību saistītu pieprasījumu. Sistēma var apstrādāt arī netiešo runu, piemēram, klimata kontrole reaģēs uz frāzi “Man ir auksti” un pakāpeniski paaugstinās temperatūras iestatījumu.

      [1] Lai izmantotu Mercedes me connect pakalpojumus, jums jāizveido Mercedes me ID un jāpiekrīt Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem.

      [2] Papildaprīkojums atkarībā no konfigurācijas.


      Bezceļu tehnikas pakotne Pielāgojiet savu automobili sarežģītam apvidum — bezceļu braukšanas papildu režīms[1] optimizē saķeri, piemēram, uz sniega, šķīdonī vai uz irdenas zemes. Šim nolūkam tā pielāgos motora jaudas padevi un ABS kontroli nedaudz nelīdzenākām neasfaltētām virsmām.

      [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.
      Aktīvā distances ievērošanas palīgsistēma DISTRONIC Aktīvā distances ievērošanas palīgsistēma DISTRONIC[1] atvieglos jūsu darbu, automātiski kontrolējot attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim. Kopā ar ceļa zīmju atpazīšanas funkciju tikai ar vienu pogas pieskārienu varat ērti pieņemt noteiktos ātruma ierobežojumus[2].

      [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.

      [2] Mūsu braukšanas palīgsistēmas un drošības sistēmas ir tikai palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītāja atbildības. Ņemiet vērā informāciju īpašnieka rokasgrāmatā un tajā aprakstītos sistēmu ierobežojumus.      Aktīvās bremzēšanas palīgsistēma Aktīvās bremzēšanas palīgsistēma var palīdzēt novērst sadursmes ar priekšā stāvošiem vai braucošiem transportlīdzekļiem, pretī braucošiem transportlīdzekļiem, veicot pagriezienus, kā arī gājējiem un velosipēdistiem. Papildus atstatuma un sadursmes brīdinājumiem sistēma nodrošina situācijai atbilstošu bremzēšanas palīdzību, ja nepieciešams, veicot arī ārkārtas bremzēšanu.[2]

      [2] Mūsu braukšanas palīgsistēmas un drošības sistēmas ir tikai palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītāja atbildības. Ņemiet vērā informāciju īpašnieka rokasgrāmatā un tajā aprakstītos sistēmu ierobežojumus.

      Aktīvā joslu ievērošanas palīgsistēma Aktīvā joslu ievērošanas palīgsistēma ir uzmanīgs novērotājs — ja netīšām izbrauksiet no savas joslas vai nokļūsiet bīstami tuvu citiem satiksmes dalībniekiem, sistēma pārņems stūres vadību, lai atgrieztu jūs atpakaļ joslā. Ja tomēr izbrauksiet no joslas, sekos papildus brīdinājums — stūres vibrācija.[2]

      [2] Mūsu braukšanas palīgsistēmas un drošības sistēmas ir tikai palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītāja atbildības. Ņemiet vērā informāciju īpašnieka rokasgrāmatā un tajā aprakstītos sistēmu ierobežojumus.

      Piekabes manevrēšanas palīgsistēma Manevrējot taupiet laiku un spriedzi — ar piekabes manevrēšanas palīgsistēmu[1] varēsiet droši un viegli veikt atpakaļgaitas manevrus pat sarežģītās situācijās. Īpaši noderīga autovadītājiem, kuri reti brauc ar piekabi vai ir mazāk pieredzējuši, jo stūrēšanas palīgsistēma patiešām atvieglo darbu.[3]

      [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.

      [3] Lai izmantotu Mercedes me connect pakalpojumus, jums jāizveido Mercedes me ID un jāpiekrīt Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem. Norādītie pakalpojumi, kā arī to pieejamība un funkcijas ir atkarīgi no automobiļa modeļa, ražošanas gada, izvēlētā papildaprīkojuma un valsts.      PRE-SAFE® sistēma PRE-SAFE® sistēma[1] jūsu vietā izmanto laiku pirms gaidāmā negadījuma. Tā var veikt dažādas darbības, lai mazinātu avārijas sekas. Novatoriskā PRE-SAFE® Sound funkcija rada troksni no skaļruņiem, kas spēj izraisīt dabisku aizsargrefleksu. Tā aizsargā vidusausi, slāpējot negadījuma izraisīto troksni.

      [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.

      BRĪVROKU PIEKĻUVE Viegla un mierīga iekraušana un izkraušana ar BRĪVROKU PIEKĻUVI[1] — bagāžas nodalījuma vāks atveras un aizveras bez fiziska kontakta. Sensors zem aizmugurējā bufera konstatē kustību ar kāju. Tas ir īpaši noderīgi, ja abas rokas ir aizņemtas ar iepirkumu maisiņiem vai rokas nav brīvas, lai aizvērtu bagāžas nodalījuma vāku.

      [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.      Apsildāmi sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim Mājīgs siltums optimālam komfortam ceļojumā. Vēsākos laikapstākļos vai atkarībā no jūsu personīgajām vēlmēm sēdekļa apsildes sistēma ātri nodrošinās patīkamu temperatūru sēdeklim un atzveltnei. Izvēlieties vienu no trim intensitātes līmeņiem. Ērta — sēdekļu apsildes funkcija izslēdzas automātiski.
      Viegla iekāpšana Komforts sākas brīdī, kad iekāpjat savā automobilī. Pateicoties plašajām, ērtajām durvīm, iekāpšana un izkāpšana jaunajā GLA ir vienkārša, nodrošinot komfortu jau no iekāpšanas brīža.
      Aizmugurējie sēdekļi ar regulējamu augstumu Izmantojot regulējamos aizmugurējos sēdekļus[1], acumirklī varēsiet pārveidot automobili no neliela telpiska brīnuma aizmugurē sēdošajiem pasažieriem par kompaktu augstākās klases transportēšanas līdzekli. Ja nepieciešams, visu aizmugurējo sēdekļu rindu var pārvietot par 140 mm, tādējādi ievērojami palielinot bagāžas nodalījuma ietilpību vai vietu kājām aizmugurē.

      [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.


      GUARD 360° automobiļa aizsardzība GUARD 360° automobiļa aizsardzība[1][2] nodrošina visaptverošu automobiļa apkārtnes uzraudzību — tā ietver, piemēram, paplašinātu zādzību novēršanas signalizācijas sistēmu un aizvilkšanas aizsardzības funkciju. Kustības salonā aktivizē redzamus un dzirdamus brīdinājumus. Mercedes me sadursmes noteikšanas funkcija informēs jūs, izmantojot lietotni.

      [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.

      [2] Lai izmantotu Mercedes me savienojuma pakalpojumus, nepieciešams Mercedes me ID un jāpiekrīt Mercedes me savienojuma pakalpojumu lietošanas noteikumiem. Turklāt transportlīdzeklim arī jābūt savienotam pārī ar attiecīgo lietotāja kontu. Pēc sākotnējā termiņa beigām pakalpojumus var atjaunot par maksu, ja konkrētajā brīdī tie vēl tiek piedāvāti attiecīgajam automobilim. Pakalpojumus pirmo reizi var aktivizēt viena gada laikā pēc sākotnējās klienta reģistrācijas vai darbības atkarībā no tā, kas tiek veikts ātrāk.


      Stāvvietā novietošanas pakotne ar 360° kameru Optimāls novietošanas stāvvietā pakalpojums. Aktīvā novietošanas stāvvietā palīgsistēma ar 360 grādu kameru[1][3] atvieglos pieejamas stāvvietas atrašanu, iebraukšanu stāvvietā un izbraukšanu no tās. Izvēle ir jūsu ziņā — varat novietot automobili pats, pārliecinoties par redzamību visapkārt, vai arī varat izvairīties no šī uzdevuma, un automobilis tiks novietots jūsu vietā.

      [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.

      [3] Mūsu braukšanas palīgsistēmas un drošības sistēmas ir tikai palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītāja atbildības. Ņemiet vērā īpašnieka rokasgrāmatā norādīto informāciju un tajā aprakstītos sistēmas ierobežojumus.      Spoguļu pakotne Ārējos spoguļus ar vienu pogas spiedienu var salocīt elektriski un padarīt automobili slaidāku. Mazākas stāvvietas pēkšņi kļūst pietiekami lielas. Tas arī palīdz izvairīties no bojājumiem. Atpakaļskata spogulis spēj arī reģistrēt aizmugurē braucošo transportlīdzekļu radīto apžilbinājumu un automātiski aptumšoties[1].

      [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.

      Braukšanas palīgsistēmas pakotne Mūsdienīgas sistēmas palīdz jums atbilstoši situācijai pielāgot ātrumu, stūres vadību un sniedz atbalstu sadursmes riska gadījumā. Tiek samazināts negadījumu risks — pasažieri un satiksmes dalībnieki ir efektīvi aizsargāti. Tādējādi varēsiet sasniegt galamērķi mierīgi un droši.[1][3]

      [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.

      [3] Mūsu braukšanas palīgsistēmas un drošības sistēmas ir tikai palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītāja atbildības. Ņemiet vērā īpašnieka rokasgrāmatā norādīto informāciju un tajā aprakstītos sistēmas ierobežojumus.
      Novietošanas stāvvietā pakotne ar atpakaļgaitas kameru Šī pakotne sniedz iespēju izvēlēties novietot automobili pašam vai arī izvairīties no stresa un izbaudīt, ka automobilis tiek novietots jūsu vietā. Praktiskais atbalsts sākas, tiklīdz sākat meklēt un izvēlēties pieejamo autostāvvietu. Kad vieta ir pamanīta, pateicoties atpakaļgaitas kamerai, varat droši manevrēt vai arī, iebraucot stāvvietā atpakaļgaitā, izmantot aktīvās novietošanas stāvvietā palīgsistēmas atbalstu[1][3].

      [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.

      [3] Mūsu braukšanas palīgsistēmas un drošības sistēmas ir tikai palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītāja atbildības. Ņemiet vērā īpašnieka rokasgrāmatā norādīto informāciju un tajā aprakstītos sistēmas ierobežojumus.


      DYNAMIC SELECT Brauciet tieši tā, kā vēlaties. Viens pieskāriens pogai DYNAMIC SELECT ļauj izvēlēties dažādus braukšanas režīmus, kas nosaka, piemēram, dzinēja, transmisijas, balstiekārtas un stūres vadības iestatījumus. Sporta režīmā transportlīdzeklis ir dinamiskāks, toties komforta režīmā tā iestatījumi ir sevišķi līdzsvaroti. Režīma ECO mērķis ir efektivitāte, taupot degvielu un naudu.
      Pazemināta komforta balstiekārta Komforta balstiekārta[1] piedāvā dinamisku kopējo pakotni. Tā nodrošina vēl labāku saķeri ar ceļu. Balstiekārta ir pazemināta par 15 milimetriem un darbojas ar īpaši pielāgotām atsperēm un amortizatoriem — tā ir īpaši konfigurēta, lai būtu sportiskāka nekā standarta balstiekārta.

      [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.


      8G-DCT transmisija Automātiskā pārnesumkārba, kas pielāgojas jūsu vēlmēm: ar braukšanas režīmu jūs maināt arī divu sajūgu pārnesumkārbas raksturlielumus. Tā selektīvi izmanto 8 pārnesumus efektīvai braukšanai ar zemiem dzinēja apgriezieniem vai iespaidīgai dinamiskai braukšanai. Tā kā nākamais pārnesums vienmēr ir jau iepriekš izvēlēts, jūs varat nevainojami paātrināties.
      48 voltu sistēma Ar 48 voltu sistēmu jaunajā GLA ir uzstādīta otra borta elektriskā sistēma. 48 V akumulators palielina kopējo akumulatora ietilpību. Tas nozīmē vairāk elektroenerģijas inovatīvām funkcijām stacionārā režīmā, piemēram, klimata kontrolei. Labāka veiktspēja, lielāka elastība un efektivitāte.
      MERCEDES-AMG The new Mercedes-AMG GLA. Compact SUV performance has never been better. The new GLA from Mercedes-AMG piques curiosity with its dynamic combination of AMG-specific radiator grille, new front apron and more finely-honed LED headlamps. The new wheel arches in the vehicle’s body colour take it a step further, setting off the new aerodynamically optimised AMG light-alloy wheels[1]. New LED rear lights make a clear statement.

      [1] Optionally selectable equipment depending on configuration.
      LeftRight

      Eksterjera dizains

      Interjera dizains

      Eksterjera svarīgākie elementi

      Close X
      Nākamā
      Iepriekšējā
       Jauns AMG priekšējais buferis Jaunais priekšējā bufera dizains, AMG specifiskais radiatora režģis un jaunie LED lukturi tagad ir vēl izteiksmīgāki.
       AMG raksturīgā aizmugure Aizmugures dizains priecē ar tādiem akcentiem kā AMG bagāžas nodalījuma vāka spoileris un divi apaļi izpūtēji.
       Jauna dizaina LED aizmugurējie lukturi
       Jaunie pilnībā LED aizmugurējie lukturi ar izteiksmīgu gaismas izkārtojumu vēl spilgtāk nekā iepriekš izceļ aizmugurējo profilu.
       Riteņu arkas transportlīdzekļa virsbūves krāsā Riteņu arkas tagad ir krāsotas virsbūves krāsā, kas piešķir jaunajam Mercedes-AMG GLA vēl iespaidīgāku izskatu.
       AMG nakts pakotne Ar AMG nakts pakotni[1] izvēlētie virsbūves elementi ir spoži melnā krāsā. Atkarībā no izvēlētās krāsas tas rada izteiksmīgus kontrastus vai plūstošas pārejas. Parādiet, ka jūs novērtējat individuālu, dinamisku dizainu ar aizraujošām niansēm vai pārliecinošu atturību.

       [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.
       Nakts pakotne AMG Night II Pakotne AMG Night II[1] ir lieliski piemērota izsmalcināta dizaina cienītājiem. Dažādi elementi (piemēram, radiatora režģa statņi un modeļa nosaukums ar melnu hromētu apdari) padarīs jūsu Mercedes-AMG īpaši pievilcīgu.

       [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.
       Pakotne AMG Aerodynamics Aerodinamiskajā tunelī testētais pakotnes AMG Aerodynamics[1] aprīkojums uzlabo vadāmību, braucot lielā ātrumā, nodrošinot vēl lielāku braukšanas baudījumu. Virsbūves daļas uzlabo saķeri ar ceļu. Fiksētais aizmugurējais spoileris nepārprotami apliecina bezkompromisa veiktspēju.

       [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.

       AMG 10-spieķu vieglmetāla diski 48,3 cm (19 collu) AMG 10-spieķu vieglmetāla diski[1], aerodinamiski optimizēti, matēti melnā krāsa, ar 235/50 R19 riepām uz 8J x 19 ET49 diskiem.

       [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.

       AMG 5-dubultspieķu vieglmetāla diski 50,8 cm (20 collu) AMG 5-dubultspieķu vieglmetāla diski[1], aerodinamiski optimizēti, matēti melnā krāsa, ar 255/40 R20 riepām uz 8,5J x 20 ET51 riteņiem.

       [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.
       Sarkani bremžu suporti Sarkanie bremžu suporti[1] ar melnu AMG uzrakstu ir pievilcīgs dizaina elements, kas izceļ bremžu sistēmas jaudīgo sniegumu.

       [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.

       Interjera svarīgākie elementi

       Close X
       Nākamā
       Iepriekšējā
        AMG Performance stūres rats ar AMG stūres pogām Ar jauno AMG Performance stūres ratu, kas izgatavots no napa ādas/MICROCUT mikrošķiedras[1], varēsiet izbaudīt neviltotu braukšanas prieku katrā mirklī. AMG stūres rata pogas nodrošina ātru un ergonomisku funkciju vadību.

        [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.

        Platekrāna vadītāja panelis ar MBUX multivides sistēmu un AMG specifisko displeju dizainu Jaunās paaudzes MBUX multivides sistēma ir ideāls sportiska dizaina, novatoriskas vadības un displeju apvienojums. Specifiskie AMG displeji vizuāli atspoguļo dinamisko fokusu, turklāt pilnībā digitālajā instrumentu panelī var pārslēgties starp trim AMG displeju stiliem.
        Atveramais panorāmas jumta logs Izbaudiet īstu braukšanas prieku ar atvērtu jumtu, gandrīz kā kabrioletā vai rodsterī — atsvaidzinoši un bez caurvēja. Vienkārši atveriet brīvi regulējamo atveramo panorāmas jumta logu. Pat tad, ja atveramais panorāmas jumta logs ir aizvērts, caurspīdīgais stikls transportlīdzekļa salonā ienes vairāk gaismas un gaišuma.
        AMG Performance sēdekļi AMG Performance sēdekļi[1] nodrošina ideālu sānu atbalstu pat dinamiskos braukšanas manevros. Sporta sēdekļi ļauj veikt papildus regulējumus, izmantojot multikontūru sēdekļu funkciju un integrēto sēdekļu apsildi. Precīzu sēdekļa pozīciju var regulēt elektriski. Sēdekļus var pasūtīt red pepper / black krāsā.

        [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.


        Klimata kontrole vadītājam un priekšējam pasažierim Sēdekļu klimata kontroles sistēma[1] vēdina un atvēsina priekšējos sēdekļus, kā arī kontrolē mitruma līmeni. Vēsākos laikapstākļos apsildāmie sēdekļi spilveniem un atzveltnēm ātri nodrošina patīkamu temperatūru. Pēc patīkamās klimata kontroles izbaudīšanas jūs nekad vairs no tās neatteiksieties.

        [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.

        AMG TRACK PACE AMG TRACK PACE[1] pārvērš jūsu automobili par virtuālo sacīkšu inženieri. Izmantojot apļa, sektora un paātrinājuma laikus, kā arī atlasītus tiešraides telemetrijas datus, varat īpaši analizēt un uzlabot savas braukšanas prasmes privātās trasēs.

        [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.
        Izmēģiniet to uz ceļa Dodieties testa braucienā ar GLA. Nosūtiet GLA testa brauciena pieprasījumu, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

        Consumer Information

        We would like to stay in touch with you to keep up to date with our latest product news, marketing services and offers. If you would prefer not to receive future information by either of the methods below please indicate by un-selecting the option. All information provided will be used in accordance with our Privacy and Cookie Policy and not shared with any 3rd party company.