Intro
Models
Exterior
Interior
Technology
AMG
Contact Us
Pieejamie modeļi
LeftRight

Mercedes-Benz

Mercedes-AMG

Close X
Strapline Content

Mercedes-EQ

Close X
Strapline Content

Mercedes-Maybach

Close X
Strapline Content
Virsbūve V-klases virsbūves aprīkojums Izteiksmīgs virsbūves dizains Jau no pirmā acu skatiena ir skaidrs: V-Class lieliski pārzina Mercedes-Benz dizaina valodu. Tā izteiksmīgais virsbūves dizains veidots izteiksmīgu līniju un lielu, gludu virsmu mijiedarbībā.
LeftRight

Sērijas un stils

Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

Close X
Nākamā
Iepriekšējā
  AMG Line Raksturīgie AMG elementi un augstas kvalitātes virsbūves detaļas uzsver automobiļa sportiskumu un palielina individualitāti.
  Atpazīstams priekšpuses dizains Izteiksmīgāku vizuālo tēlu un plašāku iespaidu nodrošina jaunais bufera dizains ar izteiksmīgām gaisa dzesēšanas atverēm. Mercedes zvaigzne ir novietota radiatora režģa centrālajā daļā, un to ieskauj divas sudraba plāksnītes.
  Sānu dizains ar ievērojamu virzību uz priekšu Sānu dizaina līnijas, kas virzās augšup aizmugures virzienā, kā arī lielās, izteiksmīgās riteņu arkas un pievilcīgie vieglmetāla diski ar izmēru līdz 19 collām, padara V-Class sānu dizainu sportisku.
  Aizmugures dizains ar raksturīgiem elementiem Aizmugure izceļas ar lielajām bagāžas nodalījuma durvīm un pievilcīgajiem aizmugurējiem lukturiem, kuru dizains līdzinās vieglajiem automobiļiem.
  Atveramais panorāmas jumta logs Lielais augstas klases atveramais stikla panorāmas jumta logs ļauj automobiļa salonā ieplūst lielam gaismas daudzumam, tā radot gaišu, patīkamu un pozitīvu gaisotni. Atveramo jumta logu var elektriski atvērt automobiļa priekšpusē, kas ļauj papildus vēdināt salonu.
  Salons V-klases salona aprīkojums V-klases augstas kvalitātes salons bagātinās jūsu dzīvi ar vēl vienu iecienītu vietu. Izbaudiet ekskluzīvā izskata vadības paneli ar nevainojamu dizainu un augstākās kvalitātes materiālu izvēli.
  LeftRight

  Sērijas un stils

  Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

  Close X
  Nākamā
  Iepriekšējā
   Salona dizains — aizraujošs plašums Jūs to redzēsit un sajutīsit — modernais, plašais salons gan ergonomikas, gan taktilās vērtības ziņā ir ideāli piemērots pasažieru pārvadāšanas segmentā. Dizains un materiāli atbilst augstākajiem standartiem. To cita starpā apliecina multivides displejs ar augstas kvalitātes stikla virsmu, pievilcīgais gaisa izplūdes atveru dizains un apjomīgie moderna dizaina apdares elementi.
   2 sēdekļu rindas — neskaitāmas iespējas Viens, divi vai trīs — izvēlieties sēdvietu skaitu abās sēdekļu rindās atbilstoši savām vajadzībām. Standarta aprīkojumā aizmugurē ir uzstādīti četri ērti atsevišķi sēdekļi. V-Class ir pietiekami daudz vietas diviem trīsvietīgiem pasažieru vienlaidu sēdekļiem, tādējādi tas kļūst par astoņvietīgu automobili. Pateicoties sēdekļu sliežu sistēmai ar ātrās fiksācijas stiprinājumu funkciju, vienlaidu sēdekļus un atsevišķus sēdekļus varēsit pārvietot garenvirzienā, pagriezt tos vienu pret otru vai izņemt pavisam.
   Salona dizaina pakotne Salona dizaina pakotne palielina salona pievilcību un piešķir tam individuālu, sportiskumu.

   Salona dizaina pakotne elementi:
   komforta sēdekļi ar Lugano ādas apdari melnā krāsā vai silk beige tonī;
   ādas stūre;
   sporta pedāļi no matēta alumīnija;
   apdares elementi ar dubultām joslām vai melnkoka apdares elementi spožā dark anthracite tonī vai spoži melni piano lacquer apdares elementi.
   Luksusa sēdekļi aizmugurē Atpūtieties, atgūstiet spēkus, jūtieties labi — luksusa sēdeklis aizmugurējiem pasažieriem nodrošina izcilu komfortu. Individuāli regulējama masāžas, sēdekļu klimata un atzveltnes atgāšanas funkcija izpilda gandrīz visas ar komfortu saistītās vēlmes. Plašās regulēšanas iespējas ir ērti vadāmas no sēdekļa, izmantojot vadības paneli roku balsta iekšpusē. Luksusa sēdeklim ir Lugano ādas apdare, un tas ir pieejams divās krāsās.
   Galda pakotne Galda paketē ir iekļautas daudzas funkcionālas papildopcijas, kas padara atrašanos aizmugurējā pasažieru salonā patīkamāku. Nolokāmo, pārvietojamo galdu var izmantot uzkodām, darbam vai spēlēm. Sānu sienās ir krūžu turētāji, kuros var droši novietot dzērienus. Turklāt praktiskās novietošanas iespējas, ko nodrošina tīkli vadītāja un priekšējā pasažiera sēdekļu atzveltnēs un uz atsevišķiem sēdekļiem aizmugurē, padara automobiļa salonu vēl funkcionālāku. Mobilās ierīces var savienot ar 12 V ligzdu un uzlādēt.
   Guļvietas pakotne Ar guļvietas pakotni trīsvietīgais vienlaidu sēdeklis 2. sēdekļu rindā tiek ātri pārvērsts ērtā izlaižamajā gultā, piemēram, dodoties īsā ceļojumā vai plānotā ilgākā braucienā. Gultas pagarinājums veido aptuveni 1,93 x 1,35 m lielu nepārtrauktu guļvietas virsmu īsākas virsbūves gadījumā.
   Technology V-klases svarīgākās tehnoloģijas
   Nākamā
   Iepriekšējā
    Burmester® telpiskās skaņas sistēma Burmester® telpiskās skaņas sistēma ar īpaši labi noregulētu pastiprinātāju un skaļruņu sistēmu automobilī nodrošina aizraujošu telpisko skaņu. 15 skaļruņi (par 6 skaļruņiem vairāk nekā standarta Audio 20 USB sistēmai) un fāzes apvērsēja skaļrunis kopā nodrošina 640 W. Daudzkanālu telpiskās skaņas tehnoloģija ikvienā sēdvietā nodrošina lielisku skaņu. Burmester® logotips uz skaļruņiem vizuāli norāda uz augstas kvalitātes telpiskās skaņas sistēmu.
    Braukšanas palīgsistēmas pakotne Braukšanas palīgsistēmas pakete veicina drošu braukšanu, izmantojot gudras sistēmas, un tā var palīdzēt izvairīties no negadījumiem vai mazināt to sekas.
    Aktīvā novietošanas stāvvietā palīgsistēma ar 360° kameru Aktīvā novietošanas stāvvietā palīgsistēma ar 360° kameru var sniegt plašu atbalstu stāvvietas meklēšanā, automobiļa novietošanā un manevrēšanā.
    Aktīvā novietošanās stāvvietā palīgsistēma ar 360° kameru ir pieejama kā papildaprīkojums V-Class STANDARD un V-Class AVANTGARDE modeļiem, bet V-Class EXCLUSIVE modelim tā ir pieejama kā standarta aprīkojums.
    EASY-PACK bagāžas nodalījuma durvis EASY-PACK bagāžas nodalījuma durvis var atvērt un aizvērt elektriski, nospiežot pogu, un tas atvieglo iekraušanu bagāžas nodalījumā un izkraušanu no tā. To var aktivizēt vienkārši un praktiski, nospiežot pogu uz automobiļa atslēgas vai izmantojot bagāžas nodalījuma durvju atbrīvošanas rokturi. Lai samazinātu ieķeršanās risku, EASY-PACK bagāžas nodalījuma durvis ir aprīkotas ar automātisku šķēršļu noteikšanu.
    Dizaina aprīkojuma pakotnes Individuāli risinājumi Tik plašas iespējas, ka noteikti atradīsi sev piemēroto.
    LeftRight

    Eksterjera dizains

    Interjera dizains

    Eksterjera svarīgākie elementi

    Close X
    Nākamā
    Iepriekšējā
     AMG Line Tipiski AMG elementi un augstas kvalitātes transportlīdzekļa ārpuses detaļas uzlabo tā sportisko dabu un palielina individualitāti.

     Ārējie akcenti:
     Palielināta 17 collu bremžu sistēma, bremžu suporti ar Mercedes-Benz uzrakstu
     19 collu 7 spieķu AMG vieglmetāla diski, krāsoti melnā krāsā un ar spīdīgu apdari
     AMG aizmugurējā spoilera lūpa
     Radiatora režģis dimanta izskatā
     Sporta piekare, alternatīvi AGILITY CONTROL piekare
     Sportiska dizaina AMG priekšējais priekšauts, AMG aizmugurējais priekšauts ar hromētu kravas sliekšņu aizsardzību, kā arī AMG sānu sliekšņu paneļi
     Eksterjera sporta pakotne Eksterjera sporta pakotne pastiprina transportlīdzekļa sportisko raksturu ar vizuāliem un ar braukšanu saistītiem elementiem.

     Sporta pakotne ārpuse ietver:
     17 collu 20 spieķu vieglmetāla diski, krāsoti vanādija sudraba krāsā
     Papildus, kā papildaprīkojums, 17 collu, 18 collu un 19 collu vieglmetāla diski
     Palielinātas 17 collu bremzes uz priekšējās ass
     Bremžu suporti ar Mercedes-Benz uzrakstu
     Sporta piekare, pēc izvēles: AGILITY CONTROL piekare.
     AVANTGARDE Exterior Sports pakotne AVANTGARDE Exterior Sports pakotne vēl jaudīgāk izceļ transportlīdzekļa sportisko raksturu gan vizuāli, gan braukšanas dinamikas ziņā.

     AVANTGARDE eksterjera sporta pakotne ietver:

     45,7 cm (18 collu) 5 dvīņu spieķu vieglmetāla diski ar izcili spīdīgu apdari• 18 collu 5 dvīņu spieķu vieglmetāla diski ar spīdīgu apdari
     Pēc izvēles pieejams bez papildu maksas: 18 collu 5 spieķu vieglmetāla diski ar spīdīgu apdari
     Palielinātas 17 collu bremzes uz priekšējās ass
     Bremžu suporti ar Mercedes-Benz uzrakstu
     Hromēta apdare buferī
     Sporta piekare

     Interjera svarīgākie elementi

     Close X
     Nākamā
     Iepriekšējā
      Interjera dizaina pakotne Interjera dizaina pakotne uzlabo interjera pievilcību un piešķir tam individuālu, sportisku raksturu.

      Interjera dizaina pakotnē ietilpst:

      Komforta sēdekļi no Lugano ādas melnā vai zīda bēšā krāsā
      Ādas stūre
      Sporta pedāļi no matēta alumīnija
      Apdares elementi dubultsloksnes izskatā, alternatīvi melnkoka koka izskata apdares elementi spīdīgi tumšā antracītā vai spīdīgi melni klavierlakas izskata apdares elementi
      AVANTGARDE interjera dizaina pakotne AVANTGARDE interjera dizaina pakotne piešķir interjeram individuālu un ekskluzīvu pieskārienu.

      AVANTGARDE interjera dizaina pakotne ietver:

      Ar ādu apvilkti roku balsti sēdekļiem un durvīs
      Komforta sēdekļi ar kontrastējošām šuvēm, no nappa ādas melnā, tartufo vai zīda bēšā krāsā
      Daudzfunkcionāla stūre no nappa ādas ar hromētu apdari
      Informācijas paneļa augšdaļa ādas izskatā
      Sporta pedāļi no matēta alumīnija
      Durvju apšuvums aizmugurē izvēlētā krāsā: black, tartufo vai silk beige
      Melnkoka koka apdares elementi spīdīgā tumšā antracītā
      Pēc izvēles: apdares elementi dubultsloksnes izskatā
      Pēc izvēles: apdares elements spīdīgi tumši brūnā oša koka izskatā
      Izmēģiniet to uz ceļa Dodies testa braucienā ar V-klasi. Nosūtiet V-klases testa brauciena pieprasījumu, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

      Consumer Information

      We would like to stay in touch with you to keep up to date with our latest product news, marketing services and offers. If you would prefer not to receive future information by either of the methods below please indicate by un-selecting the option. All information provided will be used in accordance with our Privacy and Cookie Policy and not shared with any 3rd party company.