Intro
Models
Exterior
Interior
Technology
AMG
Contact Us
  MANUFAKTUR Graphite Gray Magno / pelēks
  Polar white / balts
  Melns
  Spectral Blue/ zils
  High Tech Silver / sudraba
  Graphite Gray Metallic / pelēks
  Obsidian Black Metallic / melns
  MANUFAKTUR Alpine Gray Solid / pelēks
  MANUFAKTUR Patagonia Red Metallic / sarkans
  MANUFAKTUR Opalite White Bright / balts
  Pieejamie modeļi
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Nākamā
  Iepriekšējā
   CLE 200 Cabriolet
   CLE 200 4MATIC Cabriolet
   CLE 220 d Cabriolet
   CLE 300 4MATIC Cabriolet
   CLE 450 4MATIC Cabriolet

   Mercedes-AMG

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-EQ

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-Maybach

   Close X
   Strapline Content
   Eksterjers Jaunā CLE Cabriolet eksterjers. Jaunais CLE Cabriolet apvieno CLE Coupé sportiskos dizaina elementus, piemēram, spēcīgo priekšdaļu ar reljefo motora pārsegu un tā izteiksmīgajiem jaudas kupoliem ar eleganto akustisko auduma jumtu. CLE ir kabriolets visiem, kas vēlas izcilu dizainu, dinamiskas braukšanas prieku un iespēju dažu sekunžu laikā iegūt brīvības izjūtu.
   LeftRight

   Sērijas un stils

   Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

   Close X
   Nākamā
   Iepriekšējā
    Progresīvs priekšdaļas dizains Iespaidīga priekšdaļa: CLE Cabriolet pārsteidz ar reljefu motora pārsegu un A formas radiatora režģi ar Mercedes-Benz rakstu.
    Powerdome motora pārsegs Jaudīgs no pirmā acu uzmetiena: sportiskais motora pārsega dizains veido izteiksmīgu un viegli atpazīstamu priekšdaļas koptēlu.
    DIGITAL LIGHT Vienmēr drošs skats: DIGITAL LIGHT [6] lukturi palīdz jums mierīgi un droši vadīt automobili visās braukšanas situācijas. Brauktuves apgaismojums gudri tiek pielāgots ārējai gaismai un laikapstākļiem, kā arī satiksmes situācijai.

    [6] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
    Divdaļīgi aizmugurējie lukturi ar savienojošu dizaina elementu Gaismas stars no katra skatu leņķa: nevainojamā plūdenā aizmugures forma ar divdaļīgiem lukturiem un savienojošu dizaina elementu piesaista CLE Cabriolet uzmanību un piešķir tam pārliecinošu, sportisku izskatu.
    KEYLESS-GO Katrs brauciens sākas maksimāli ērti, pateicoties KEYLESS-GO. Automobiļa atslēga var palikt jūsu kabatā. Vienkārši satveriet durvju rokturi, lai atvērtu auto. Pēc tam nospiediet start/stop pogu, un brauciens var sākties. Savukārt, ar HANDS-FREE ACCESS Jūs varat atvērt bagāžas nodalījumu, veicot spēriena kustību zem aizmugurējā bampera.
    45,7 cm (18'') vieglmetāla diski kā standarta aprīkojums, pēc izvēles – līdz 50,8 cm (20''). Augstākie standarti arī automobiļa zemākajā daļā: atbilstoši CLE Cabriolet raksturam [6] aerodinamiski optimizētu vieglmetāla riteņu klāstu veido diski ar diametru no 45,7 cm (18 collas) līdz 50,8 cm (20 collas).

    [6] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
    Pilnībā automātisks un izolēts auduma akustiskais jumts. Pilnībā automātiskais auduma akustiskais jumts [6], kas pieejams trīs krāsās, nodrošina augstu komforta līmeni, izolē ārējos trokšņus un aizsargā no karstuma, lai Jūs varētu maksimāli relaksēti baudītu braucienus.

    [6] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
    Interjers Jaunā CLE Cabriolet interjers. Interjera luksusa elementu mozaīka jaunajā CLE Cabriolet rada īpaši augstas kvalitātes iespaidu. Iespaidīgas detaļas, piemēram, instrumentu panelis un jostas līnijas ar ARTICO mākslīgo Nappa ādu, komfortablie daudzkontūru [6] sēdekļi, kā arī īpašā skaņu pasaule, ko rada augstākās klases Burmester® 3D telpiskās skaņas sistēma [6] , nodrošina unikālu braukšanas izjūtu – gan ar nolaistu, gan paceltu jumtu. . [6]Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
    LeftRight

    Sērijas un stils

    Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

    Close X
    Nākamā
    Iepriekšējā
     30,2 cm (11,9 collu) centrālais displejs Pilnībā pārklāts ar stiklu un ar skārienvadības funkciju: 30,2 cm (11,9") centrālais displejs ir pavērsts pret vadītāju un uzsver augstas kvalitātes iespaidu, ko rada jaunais CLE Cabriolet. Tā slīpums ir regulējams, lai samazinātu saules atspīdumus, braucot ar nolaistu jumtu.
     Burmester® 3D telpiskās skaņas sistēma Gremdējieties skaņas baudīšanā: Burmester® 3D telpiskās skaņas sistēma [6] nodrošina augstas kvalitātes skaņu gan salonā priekšējā, gan aizmugurējā daļā. Eleganti metāla skaļruņu pārsegi ar Burmester® uzrakstu veido elegantus akcentus un uzlabo interjeru. Priekšējos sēdekļos integrētie papildu skaļruņi optimizē apkārtējās vides skaņu.

     [6] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
     Eleganta dizaina daudzkontūru sēdekļi ar integrētiem skaļruņiem Jaunā CLE Cabriolet priekšējos sēdekļus pēc izvēles var pārveidot par 7 zonu masāžas krēsliem [6] un aprīkot ar AIRSCARF [6] apsildes sistēmu, kas nodrošina optimālu temperatūru kakla zonā. Sēdekļos iebūvētie skaļruņi dāvā aizraujošu telpiskās skaņas baudījumu vadītājam un priekšējam pasažierim.[6]

     [6] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
     Jaunas paaudzes MBUX Intuitīvas vadības nākotne: Jaunā MBUX [7]infoizklaides paaudze piedāvā daudzas funkcijas, mijiedarbības iespējas un rutīnas automatizāciju. Intuitīva vadība ar balsi, pieskārienu vai žestiem. Nevainojami integrēta jūsu digitālajā dzīvē un individuāli pielāgojama ar personalizējamu displeja grafiku.[6]

     [7] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.

     [6]Lai izmantotu Mercedes me connect pakalpojumus, ir jāizveido Mercedes me ID un jāpiekrīt Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem. Parādītie pakalpojumi, to pieejamība un funkcionalitāte tostarp ir atkarīga no automobiļa modeļa, izgatavošanas gada, izvēlētā papildu aprīkojuma un valsts.
     Instrumentu panelis un jostas līnijas ar ARTICO mākslīgās ādas apdari Jaunā CLE Cabriolet standarta aprīkojums ietver salona izpildījumu AVANTGARDE. Instrumentu panelis un jostas līnijas ar ARTICO mākslīgās Nappa ādas apdari piešķir interjeram individuālu un ekskluzīvu izskatu.
     Kabrioleta komforta pakotne Ļaujiet kabrioleta sezonai ilgt visu gadu: ar AIRSCARF kakla līmeņa apsildi, AIRCAP caurvēja apturēšanas sistēmu un pilnībā elektrisku bagāžnieka nodalījuma atdalītāju CLE Cabriolet nodrošina optimālu komfortu katrā braucienā neatkarīgi no gadalaika.
     Aprīkojums CLE Cabriolet aprīkojuma galvenie elementi.
     Nākamā
     Iepriekšējā
      Projekcijas displejs Izcilas iespējas gūt sportiskas braukšanas prieku un baudīt nevainojamu vadīšanas pieredzi: projekcijas displejs [6] pārvērš jūsu priekšējo stiklu par aizraujošu digitālo ekrānu. Tas nozīmē, ka galvenā informācija vienmēr ir pieejama ar vienu acu uzmetienu.

      [6] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
      31,2 cm (12,3 collu) vadītāja displejs Augstas izšķirtspējas vadītāja displejs ļauj pārskatāmā formātā ērti sekot līdzi visai nepieciešamajai informācijai. Tas nozīmē, ka braukšanas laikā varat justies daudz mierīgāk. Augstas kvalitātes brīvi novietotais displejs ir svarīgs digitalizētā, smalki izstrādātā interjera elements un pasvītro jūsu Mercedes moderno greznību.
      Digitālās papildiespējas Jūsu Mercedes-Benz var piedāvāt vairāk, nekā gaidāt! Atkarībā no jūsu automobiļa modeļa, izvēlētā papildaprīkojuma, kā arī no ražošanas gada un valsts, 36 mēnešu periodā no jauna auto iegādes dienas[6][7] tajā ir iekļautas daudzas digitālās papildiespējas, piemēram, tālvadības pults lietošanai, navigācijai, uzlādei, GUARD 360° automobiļa aizsardzībai un izklaidei. Ja vēlaties turpināt izmantot digitālo ekstru priekšrocības arī pēc sākotnējā termiņa beigām, jūs varat tās atjaunot ar tikai dažiem klikšķiem Mercedes me veikalā.

      [7] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.

      [6]Lai izmantotu Mercedes me connect pakalpojumus, ir jāizveido Mercedes me ID un jāpiekrīt Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem. Parādītie pakalpojumi, to pieejamība un funkcionalitāte tostarp ir atkarīga no automobiļa modeļa, izgatavošanas gada, izvēlētā papildaprīkojuma un valsts.
      MBUX papildinātā realitāte navigācijai Lai jūs varētu atrast ceļu sarežģītās braukšanas situācijās, MBUX papildinātā realitāte navigācijā[11] apvieno virtuālo pasauli ar reālo. Šī tehnoloģija sapludina grafiskos navigācijas norādījumus un satiksmes informāciju ar to, ko vadītājs redz uz ceļa. Ierodieties galamērķī ātri, droši un bez stresa.

      [6] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
      Viedtālruņu integrācija Viedtālruņa integrācijas sistēma bezvadu režīmā savieno mobilo tālruni ar multivides sistēmu, izmantojot Apple CarPlay™ vai Android Auto™. Tas nodrošina ērtu piekļuvi svarīgākajām viedtālruņa lietotnēm. Jūs varat ātri un ērti izmantot arī trešo pušu pakalpojumu sniedzēju, piemēram, Spotify, lietotnes.[4]

      [4]Šis elements ir pieejams automobilī arī kā funkcija pēc pieprasījuma, ko var aktivizēt vēlāk. Šim nolūkam ir jāreģistrējas Mercedes me portālā, jāpiekrīt Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem un vismaz uz laiku jāsasaista automobilis ar lietotāja kontu. Turklāt aktivizēšanai ir nepieciešams datu savienojums ar automobili un atbilstošs aprīkojums automobilī. Pēc tam izvēlētā funkcija tiks pastāvīgi aktivizēta izmantošanai automobilī, pat ja pēc tam Jūs pārtrauksiet Mercedes me connect pakalpojumu izmantošanu un atvienosiet automobili no lietotāja konta. Visu nepieciešamo informāciju par tehniskajām prasībām varat iegūt, izmantojot Mercedes me vai sazinoties ar pilnvaroto Mercedes-Benz pārstāvi.
      Parkošanās pakotne ar 360° kameru Ekskluzīvs parkošanās pakalpojums ar pilnu apkārtnes redzamību: aktīvā parkošanās palīgsistēma ar PARKTRONIC un 360° kameru[3]nosaka pieejamās stāvvietas, kad tām tuvojaties. Pēc stāvvietas izvēlēšanās Jūs varat droši novietot automobili, paļaujoties uz dinamisko vizualizāciju un akustisko atgriezenisko saiti, vai arī likt automobilim iebraukt vietā, izmantojot automatizēto parkošanos.[2]

      [2] Mūsu braukšanas atbalsta un drošības sistēmas ir tikai palīgierīces un neatbrīvo Jūs kā autovadītāju no atbildības. Lūdzu, ņemiet vērā informāciju, kas sniegta lietotāja rokasgrāmatā, un tajā aprakstītos sistēmas ierobežojumus.

      [3] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
      Aktīvais joslas ieturēšanas asistents Aktīvais joslas ieturēšanas asistents[3]ir uzmanīgs novērotājs: ja netīšām izbraucat no savas joslas vai bīstami tuvojaties citiem satiksmes dalībniekiem, sistēma ar stūres iekārtas palīdzību var atgriezt Jūs atpakaļ joslā. Ja Jūs tomēr izbrauksiet no joslas, sekos papildu brīdinājums stūres vibrācijas veidā.[2]

      [2] Mūsu braukšanas atbalsta un drošības sistēmas ir tikai palīgierīces un neatbrīvo Jūs kā autovadītāju no atbildības. Lūdzu, ņemiet vērā informāciju, kas sniegta lietotāja rokasgrāmatā, un tajā aprakstītos sistēmas ierobežojumus..

      [3] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
      Aktīvais bremzēšanas asistents Šis asistents var palīdzēt izvairīties no sadursmēm ar priekšā braucošiem vai stāvošiem transportlīdzekļiem, ar pretī braucošiem transportlīdzekļiem, veicot pagriezienu, ar kustībā esošiem gājējiem, kā arī velosipēdistiem. Papildus brīdinājumiem par attālumu un sadursmes risku sistēma primāri piedāvā situācijai atbilstošu bremzēšanas palīdzību, tostarp, ja nepieciešams, veic avārijas apstāšanos.[2]

      [2] Mūsu braukšanas atbalsta un drošības sistēmas ir tikai palīgierīces un neatbrīvo Jūs kā autovadītāju no atbildības. Lūdzu, ņemiet vērā informāciju, kas sniegta lietotāja rokasgrāmatā, un tajā aprakstītos sistēmas ierobežojumus.
      Aktīvais distances asistents DISTRONIC Šī palīgsistēma kontrolē ātrumu un attālumu. Tā arī prognozējoši pielāgo automobiļa ātrumu atbilstoši ātruma ierobežojumam un maršrutam un pārņem rūpes, braucot sastrēgumā. Inteliģentās funkcijas var mazināt stresu un pozitīvi ietekmēt elektriskā nobraukuma rezervi.[2][6]

      [2] Mūsu braukšanas atbalsta un drošības sistēmas ir tikai palīgierīces un neatbrīvo Jūs kā autovadītāju no atbildības. Lūdzu, ņemiet vērā informāciju, kas sniegta lietotāja rokasgrāmatā, un tajā aprakstītos sistēmas ierobežojumus.

      [6] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
      Braukšanas asistentu pakotne Plus Tā var aizvest Jūs līdz galamērķim bez stresa: pateicoties mūsdienīgam, inteliģentam sensoru sistēmu tīklam, Jūs varat izbaudīt daudzas daļēji automatizētas braukšanas priekšrocības. Vairākas asistentu sistēmas sniedz jums atbalstu atkarībā no situācijas, brīdina Jūs, ja pastāv sadursmes risks, un nepieciešamības gadījumā iejaucas – visu satiksmes dalībnieku labā.[2][3]

      [2]Mūsu braukšanas palīgsistēmas un drošības sistēmas ir tikai palīglīdzekļi, un tās neatbrīvo Jūs kā autovadītāju no atbildības. Lūdzu, ņemiet vērā informāciju, kas sniegta lietotāja rokasgrāmatā, un tajā aprakstītos sistēmas ierobežojumus..

      [3]Papildaprīkojums, ko var izvēlēties pēc izvēles atkarībā no konfigurācijas.
      Kabrioleta komforta pakete Pagariniet kabrioleta sezonu tā, lai tā ilgtu visu gadu: izbaudiet optimālu komfortu, kad vien braucat ar nolaistu jumtu, un ļaujieties sezonu dažādībai. Ar AIRSCARF kakla līmeņa apsildi, AIRCAP caurvēja apturēšanas sistēmu un pilnībā elektrisku bagāžas nodalījuma atdalītāju pakotne piedāvā inteliģentas aprīkojuma funkcijas, kas cita citu lieliski papildina un priecēs Jūs visu gadu.
      KEYLESS-GO KEYLESS-GO sistēma novērš kaitinošo automobiļa atslēgas meklēšanu. Jūsu atslēga tiks atpazīta, ja tā būs pie Jums, kamēr atradīsieties auto tuvumā vai salonā: visas durvis varēs atvērt un aizslēgt, vienkārši pieskaroties durvju rokturim.
      THERMATIC automātiskā klimata kontrole Individuālu termisko komfortu priekšējiem braucējiem nodrošina THERMATIC automātiskā klimata kontroles sistēma ar 2 klimata zonām: vadītājs un pasažieris var iestatīt temperatūru katrai pusei atsevišķi. Tā tiek uzturēta nemainīgā līmenī, pateicoties automātiskajai kontrolei un ļoti jutīgai sensoru sistēmai, - bez nepieciešamības veikt manuālu regulēšanu.
      Atmiņas pakotne Izmantojot atmiņas pakotni, Jūs varat saglabāt un ērti izvēlēties līdz pat 3 dažādām sēdekļa pozīcijām. Turklāt ar to var saglabāt stūres rata, ārējo spoguļu un pēc izvēles pieejamā projekcijas displeja pozīciju. Ja esat izveidojis lietotāja profilu, tas jāaktivizē centrālajā displejā – šādi Jūs izsauksiet personīgos iestatījumus.
      ENERGIZING Plus pakotne Komforts visām maņām: šajā pakotnē ir apvienots daudzveidīgs premium aprīkojums un inovatīva inteliģence. Jūsu Mercedes var uzmundrināt un palutināt Jūs īpašos veidos – lai Jūs ilgāk justos modrs pie stūres un brauciens būtu īpaši patīkams. Septiņas dažādas komforta programmas un pievilcīgas ekstras, piemēram, daudzkontūru sēdekļi.[3]

      [3] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
      Rutinēto darbību automatizācija Individuāls un tieši jums ideāli pielāgots komforts: pirmo reizi CLE Coupé pēc vadītāja norādījumiem saglabā Jūsu individuālo uzvedības modeli, kas balstīts uz Jūsu izklaides un komforta vēlmēm. Sākot ar temperatūru un beidzot ar sēdekļu masāžas funkciju – visu var optimizēt un automātiski pielāgot atbilstoši Jūsu vajadzībām.
      GUARD 360° automobiļa aizsardzība GUARD 360° automobiļa aizsardzība[3]nodrošina visaptverošu auto apkārtnes uzraudzību, piemēram, ar paplašināto pretaizdzīšanas signalizācijas sistēmu un aizsardzību pret vilkšanu. Kustības salonā aktivizē vizuālus un skaņas brīdinājumus. Mercedes me sadursmes noteikšanas funkcija informē Jūs, izmantojot lietotni.

      [3] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
      Centrālais gaisa spilvens Vadītāja sēdeklī ir iebūvēts centrālais gaisa spilvens. Spēcīga sānu trieciena gadījumā tas var piepūsties starp vadītāju un priekšējo pasažieri, tādējādi samazinot ievainojumu risku.
      PRE-SAFE® Impulse Side PRE-SAFE® Impulse Side[3] sistēma var sagatavot pasažierus sānu sadursmei un samazināt traumu risku. Līdzīgi kā miesassargs, tā pagrūž vadītāju vai priekšējo pasažieri prom no bīstamās zonas uz salona centra pusi.

      [3] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
      DIGITAL LIGHT Braukšanas apstākļiem pielāgots apgaismojums nodrošina mierīgu un drošu braukšanu: DIGITAL LIGHT[6] lukturi pastāvīgi pielāgo brauktuves apgaismojumu atbilstoši satiksmes situācijai, ceļam un laikapstākļiem. HD sistēma darbojas kā projektors un aprēķina apgaismojumu ar precizitāti līdz pat pikselim.

      [6] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
      Pazemināta komforta balstiekārta Īpašs atsperu un amortizatoru regulējums nodrošina sportisku braukšanu, neliekot atteikties no ierastā komforta. Ar balstiekārtu, kas pazemināta par 15 milimetriem, Jūsu automobilis arī vizuāli ciešāk piekļaujas ceļam. Tas pastiprina dinamikas un jaudas iespaidu.
      DYNAMIC BODY CONTROL balstiekārta ar regulējamu amortizāciju Viena balstiekārta – trīs iestatījumi: ar DYNAMIC BODY CONTROL balstiekārtu, kas nodrošina regulējamu amortizāciju[6], Jūs varat izvēlēties starp maksimālu izveicību un augstu komforta līmeni – atbilstoši maršrutam un braukšanas stilam. Par 15 mm pazemināta balstiekārta paver iespēju braukt īpaši dinamiski.

      [6] Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
      DYNAMIC SELECT DYNAMIC SELECT sistēma ar vienu pirksta pieskārienu maina braukšanas īpašības. Izmantojiet dažādas braukšanas programmas un iestatiet, piemēram, dzinēja, balstiekārtas un stūres iekārtas reakcijas. Dinamiski sporta režīmā, ļoti mierīgi komforta režīmā vai patiešām ekonomiski ECO režīmā – Jūs nosakāt, kā šobrīd vēlaties braukt.
      Bremžu sistēma ar lielākiem priekšējiem bremžu diskiem Bremžu sistēma ar palielinātiem perforētiem priekšējiem bremžu diskiem[6]saglabā augstu efektivitāti pat pēc vairākkārtējas intensīvas bremzēšanas. Tādējādi Jūs varat paļauties uz izcili stabilu bremžu darbību visās braukšanas situācijās.

      [6]Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
      MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
      LeftRight

      Eksterjera dizains

      Interjera dizains

      Eksterjera svarīgākie elementi

      Close X
      Strapline Content

      Interjera svarīgākie elementi

      Close X
      Strapline Content
      Izbaudiet to uz ceļa CLE Cabriolet izmēģinājuma brauciens. Nosūtiet mums CLE Cabriolet izmēģinājuma brauciena pieteikumu, un mēs drīz ar jums sazināsimies.
      Mēs vēlamies ar Jums sazināties, lai Jūs būtu informēti par mūsu jaunākajiem produktiem, mārketinga pakalpojumiem un aktuālajiem piedāvājumiem. Ja turpmāk nevēlaties saņemt informāciju, izmantojot kādu no tālāk norādītajām metodēm, lūdzu, norādiet, noņemot šīs opcijas atlasi. Visa sniegtā informācija tiks izmantota saskaņā ar mūsu Konfidencialitātes un Sīkfailu Politiku, un tā netiks kopīgota ne ar vienu trešo pušu uzņēmumu.