Intro
Models
Exterior
Interior
Technology
AMG
Contact Us
  Polar White
  High-Tech Silver Metallic
  Black
  Obsidian Black Metallic
  Graphite Grey Metallic
  Selenite Grey
  Spectral Blue Metallic
  Red Metallic
  Alpine Grey Solid
  Diamond White Bright
  Pieejamie modeļi
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Nākamā
  Iepriekšējā

   Mercedes-AMG

   Close X
   Mercedes-AMG EQE 53 4MATIC+

   Mercedes-EQ

   Close X
   Nākamā
   Iepriekšējā

    Mercedes-Maybach

    Close X
    Strapline Content
    Eksterjera EQE eksterjera aprīkojums Jau no pirmā acu uzmetiena ir skaidrs, ka EQE iezīmē jaunu laikmetu. Galvenā raksturīgākā iezīme ir pārsteidzošais “viena loka” dizains — kupejas tipa plecu līnija, kas plūst no aizmugures uz priekšpusi, izceļot EQ raksturīgās iezīmes, piemēram, Mercedes-Benz trīsdimensiju zvaigznes rakstu priekšpusē.
    LeftRight

    Sērijas un stils

    Close X
    Left Right

    Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

    Close X
    Nākamā
    Iepriekšējā
     Radiatora režģis ar Mercedes-Benz rakstu Pārliecinoši iespaidīgs izskats — jūsu automobiļa melnā paneļa radiatora režģim ir smalki zīmētas Mercedes zvaigznes.
     AMG Line sērija Izteiksmīgā AMG Line sērija piešķir jūsu EQE eksterjeram dinamisku izskatu. Tā ievieš sportiskos AMG gēnus elektriskajā klasē, piemēram, ar AMG raksturīgo priekšējo buferi un AMG vieglmetāla diskiem.
     Nakts pakotne Ar nakts pakotni jūsu sportiskais eksterjers izskatās vēl izteiksmīgāks. Daudzām detaļām ir melna apdare. Atkarībā no izvēlētā krāsojuma tas rada kontrastus vai plūstošas pārejas.
     Atveramais panorāmas jumta logs Atvērts vai aizvērts — atveramais panorāmas jumta logs rada brīvības sajūtu un patīkami gaišu atmosfēru salonā.
     DIGITAL LIGHT priekšējie lukturi Viedā prognozēšana — papildaprīkojumā pieejamo DIGITAL LIGHT priekšējo lukturu tehnoloģija ar projekcijas funkciju darbojas prognozējoši, pielāgojoties apstākļiem uz ceļa un satiksmes situācijai.
     Interjera EQE interjera aprīkojums Iekāpiet un jūtieties labi — pilnīgi elektriskā piedziņas sistēma rada vietu plašākam interjeram un atbilst visaugstākajām prasībām. Līdztekus augstas kvalitātes materiāliem un izcilai detaļu apdarei arī tādi svarīgi aprīkojuma elementi kā Burmester® telpiskās skaņas sistēma nosaka jaunus akcentus.
     LeftRight

     Sērijas un stils

     Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

     Close X
     Nākamā
     Iepriekšējā
      12,8 collu OLED centrālais displejs Izmantojot organiskās gaismas diodes, katrs pikselis kļūst par atsevišķu gaismas avotu. Tādējādi pikseļu izmērs nodrošina ievērojami labāku izšķirtspēju, pikseļu blīvumu un attēla kvalitāti. Skārienekrāna lietošana ir tikpat intuitīva kā viedtālruņa lietošana.
      Daudzfunkcionāla sporta stūre ar napa ādas apdari Daudzfunkcionālajam sporta stūres ratam no napa ādas ir horizontāla apakšējā daļa un satvēriena zona ar padziļinātu reljefu — tas ir pamats sportiskam braukšanas stilam. Ar skārienjūtīgajiem vadības paneļiem var vadīt vissvarīgākās automobiļa funkcijas, neatraujot rokas no stūres.
      ENERGIZING Plus pakotne Komforts visām maņām — šajā pakotnē ir apvienots daudzveidīgs augstākās klases aprīkojums un novatorisks intelekts. Jūsu Mercedes spēj jūs uzmundrināt un palutināt — ar daudzveidīgu komforta programmu klāstu un pievilcīgu papildaprīkojumu, piemēram, multikontūru sēdekļiem.
      Multikontūru sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim Ideāls atbalsts — astoņas gaisa kameras un vibrācijas elementi nodrošina visaugstāko komforta līmeni. Desmit ziņojumu programmas katru braucienu pārvērš par labsajūtas programmu. Garākos ceļojumos pirmās klases ergonomiskais sēdvietu komforts kļūst neaizstājams.
      Acoustic Comfort pakotne Pateicoties plašai skaņas izolācijai, īpaša akustiskā putu izolācija un īpaši zemas vibrācijas balstiekārtas komponenti nodrošina klusumu salonā.
      Gaisa filtra sistēma ar HEPA filtru Jaunais HEPA (augstas efektivitātes cieto daļiņu gaisa) smalko putekļu filtrs ar filtra veiktspēju līdz 99,65 % spēj attīrīt ieplūstošo gaisu no vismazākajām daļiņām, piemēram, ziedputekšņiem un smalkajām putekļu daļiņām, kā arī neitralizēt nepatīkamas smakas.
      Technology EQE būtiskākās tehnoloģijas
      Nākamā
      Iepriekšējā
       Pakotne EQE Energy Pilsētas, ārpus pilsētas, elektrisks — ar pilnīgas elektriskās piedziņas diapazonu līdz 660 kilometriem (saskaņā ar WLTP)[1] un pilnu griezes momentu jau no paša sākuma — gan īsos, gan garos braucienos. Augstsprieguma akumulatori paredzēti uzlādei ar jaudu līdz 170 kW.
       Mercedes-Benz MBUX multivides sistēma Izbaudiet EQE MBUX. Multivides sistēma ar mākslīgo intelektu. Aizraujoši intuitīvs.
       MBUX papildinātās realitātes head-up displejs Reālā un digitālā pasaule kļūst par vienu. Uz augšu vērstais head-up displejs ar papildināto realitāti uzlabo gan drošību, gan komfortu.
       *Piezīme: produktu piedāvājums var atšķirties. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar vietējo izplatītāju.
       MBUX interjera asistents Pēc izvēles pieejamā MBUX interjera palīgsistēma interpretē jūsu kustības un uzmanīgi reaģē. Piemēram, lasīšanas gaismu var ieslēgt un izslēgt, tai pat nepieskaroties. Turklāt panorāmas jumts atveras un aizveras, nenospiežot pogu.
       Aizmugurējā tilta piestūrēšana Norādiet virzienu — pilnībā elektriskā EQE aizmugurējā tilta piestūrēšana nodrošina izcilu stabilitāti un veiklu braukšanas dinamiku. Divās pakāpēs līdz 10° leņķim jūs varat novietot automobili, pagriezt to un braukt nevainojamā līdzsvarā.
       Aktīvā distances ievērošanas palīgsistēma DISTRONIC Aktīvā distances ievērošanas palīgsistēma DISTRONIC kontrolē ne tikai ātrumu un attālumu. Tā arī prognozē un pielāgo automobiļa ātrumu maksimāli pieļaujamam ātrumam un maršruta īpatnībām. Inteliģentās funkcijas mazina slodzi un var pozitīvi ietekmēt nobraukumu.
       MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
       LeftRight

       Eksterjera dizains

       Interjera dizains

       Eksterjera svarīgākie elementi

       Close X
       Strapline Content

       Interjera svarīgākie elementi

       Close X
       Nākamā
       Iepriekšējā
        AMG Performance steering wheel in nappa leather Content
        Strapline Content
        Strapline Content
        Strapline Content
        Izmēģiniet to uz ceļa Dodieties testa braucienā ar EQE Nosūtiet EQE testa brauciena pieprasījumu, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

        Consumer Information

        We would like to stay in touch with you to keep up to date with our latest product news, marketing services and offers. If you would prefer not to receive future information by either of the methods below please indicate by un-selecting the option. All information provided will be used in accordance with our Privacy and Cookie Policy and not shared with any 3rd party company.