Intro
Models
Exterior
Interior
Technology
AMG
Contact Us
  Selenite Grey Metallic
  Black
  Polar White
  Emerald Green Metallic
  High-Tech Silver
  Solidate Blue Metallic
  Metallic paint finishes velvet brown
  Obsidian Black Metallic
  MANUFAKTUR Alpine Grey Solid
  MANUFAKTUR Diamond White Bright
  Pieejamie modeļi
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Nākamā
  Iepriekšējā
   EQS 450 4MATIC SUV
   EQS 500 4MATIC SUV
   EQS 580 4MATIC SUV

   Mercedes-AMG

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-EQ

   Close X
   Nākamā
   Iepriekšējā
    EQS 450 4MATIC SUV
    EQS 500 4MATIC SUV
    EQS 580 4MATIC SUV

    Mercedes-Maybach

    Close X
    Strapline Content
    Virsbūve EQS SUV eksterjers Uzziniet vairāk par Mercedes-Benz EQS SUV eksterjera akcentiem. Dažādas aprīkojuma sērijas piešķir automašīnai īpašu raksturu — no plaša standarta aprīkojuma līdz Electric Art un AMG Line sērijai. Visiem variantiem kopīga ir aerodinamikas optimizācija līdz pat vismazākajai detaļai — skaidri atpazīstami, iegremdētie durvju rokturi veicina automobiļa kopējo efektivitāti. Taču arī ārējie spoguļi un izgaismotie kāpšļi ir optimizēti, lai samazinātu vēja pretestību.
    LeftRight

    Sērijas un stils

    Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

    Close X
    Nākamā
    Iepriekšējā
     Radiatora režģis ar Mercedes-Benz rakstu Pārliecinoši iespaidīgs izskats — melns radiatora režģa panelis ar zīmētām Mercedes zvaigznēm. Jo īpaši, aplūkojot tuvplānā, tas apliecina jūsu uzmanību pret detaļām.
     Vieglmetāla diski no 50,8 cm (20 collas) līdz 55,9 cm (22 collas). Lielie 50,8 cm (20 collu) līdz 55,9 cm (22 collu) vieglmetāla diski izceļ EQS SUV sportiskumu un robustumu. Lielākā daļa riteņu konstrukciju ir aerodinamiski optimizētas, uzlabojot kopējo automobiļa efektivitāti.
     Izgaismoti kāpšļi Izgaismoti kāpšļi alumīnija krāsā
     Patiesi uzkrītoša iezīme ir izgaismotie kāpšļi alumīnija krāsā. Tie ir uzstādīti automašīnas sliekšņu augstumā, tādējādi atvieglojot iekāpšanu gan priekšpusē, gan aizmugurē. Neslīdošie gumijas izciļņi nodrošina stabilu pēdas pozīciju.
     Aizmugurējā tilta piestūrēšana ar 10° pagrieziena leņķa korekciju Izbaudiet Mercedes-Benz līderpozīcijas pat, iebraucot stāvvietā. Aizmugurējā tilta piestūrēšana pielāgo stūrēšanas leņķi līdz pat 10 grādiem un ievērojami samazina pagrieziena rādiusu. Manevrējot jūsu automobilis ir vadāms gandrīz kā kompaktklases automobilis. Toties lielākā ātrumā garā riteņu bāze nodrošinās bezrūpīgi izcilu braukšanu.
     LED aizmugurējie lukturi ar 3D spirāles dizainu Nepārprotams akcents ir izsmalcinātā dizaina aizmugurējo LED lukturu iekšpuse — gaismas elementi ir veidoti izliektas 3D spirāles formā. Apvienojumā ar gaismas joslu, kas stiepjas visā transportlīdzekļa platumā, zīmolam raksturīgais Mercedes-EQ gaismas signāls parāda savu mirdzumu.

     EQS SUV 450+ | WLTP: elektroenerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā režīmā): 20,6; CO2 emisijas g/km (kombinētajā režīmā): 0.[1]

     [1] Elektrības patēriņš un nobraucamais attālums tika noteikts, pamatojoties uz Regulu (ES) 2017/1151/ES.
     DIGITAL LIGHT priekšējie lukturi ar projekcijas funkciju DIGITAL LIGHT nodrošina nevainojamu apgaismojumu. HD sistēma darbojas kā projektors un reaģē uz satiksmes, ceļa un laikapstākļu izmaiņām, pastāvīgi pielāgojot apgaismojumu un ik pa brīdim pārsteidzot ar projekcijas funkcijām.
     Standarta aprīkojums Galvenās iezīmes:
     - Augstas veiktspējas LED priekšējie lukturi
     - Iegremdēti durvju rokturi
     - LED aizmugurējie lukturi ar 3D spirāles dizainu un gaismas joslu
     - Priekšējais buferis krāsots automašīnas krāsā ar matētu plastmasas apakšējo daļu, gaisa ieplūdes atverēm kreisajā un labajā pusē matēta plastmasa, kā arī apdares josla sudraba krāsā.
     - Alumīnija krāsas sānu joslas un logu rāmju apdare
     - Aizmugurējais buferis krāsots transportlīdzekļa krāsā ar apakšējo daļu no matētas plastmasas un imitētu apakšējo aizsargu sudraba krāsā
     Electric Art Electric Art galvenās iezīmes:
     - Priekšējais buferis ar spīdīgu hromētu apdares joslu
     - Spīdīga hromēta apdares josla uz durvīm
     - Spīdīga hromēta aizmugurējā bufera apakšējā aizsarga imitācija
     - 53,3 cm (21 colla) vieglmetāla diski ar piecu spieķu dizainu, aerodinamiski optimizēti, krāsoti spīdīgi melnā krāsā
     AMG Line sērija Galvenās iezīmes:
     - AMG raksturīgais priekšējais buferis, kas nokrāsots automobiļa krāsā, ar apakšējo daļu spīdīgā melnā krāsā, kā arī kreisās un labās puses gaisa ieplūdes atveres spīdīgā melnā krāsā.
     - AMG raksturīgais aizmugurējais buferis, kas krāsots automobiļa krāsā, ar melnu spīdīgu apdari un spīdīgiem hromētiem ieliktņiem.
     - Spīdīgas melnas riteņu arku uzlikas un sānu sliekšņu paneļi
     - 53,3 cm (21 colla) AMG 5 spieķu vieglmetāla diski, krāsoti sudraba krāsā
     Nakts pakotne Galvenās iezīmes:
     - Melni ārējo spoguļu korpusi
     - Spoži melna sānu joslas un logu joslas apdare
     - Siltumizolējoši tumši tonēti stikli
     - Hromētas melnas priekšējā un aizmugurējā bufera detaļas, izskats atkarīgs no izvēlētās aprīkojuma sērijas
     - Melni krāsoti vieglmetāla diski atkarībā no izvēlētās aprīkojuma sērijas.
     Salons EQS SUV interjers. Jaunais EQS SUV apvieno grezna sedana priekšrocības ar SUV ietilpību. Neatkarīgi no tā, kurā vietā sēdēsiet, EQS SUV salonā jums būs tik ērti, ka gandrīz vairs negribēsiet izkāpt. Arī akustikas ziņā baudīsiet īpaši patīkamu un klusu braukšanu augstākās klases līmenī. Iepazīstiet EQS SUV interjera svarīgākos elementus.
     LeftRight

     Sērijas un stils

     Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

     Close X
     Nākamā
     Iepriekšējā
      Skaņas baudījums EQS SUV ir izstrādāts tā, lai atbilstu visaugstākajiem komforta standartiem. Pēc izvēles braucienu var pārvērst par akustisku piedzīvojumu ar emocionālu skaņas inscenējumu — dažāds skaņas baudījums kopā ar Burmester® telpiskās skaņas sistēmu ļauj izveidot individuālus akustiskos iestatījumus.
      Digitālais panelis Aizraujošais MBUX hyperscreen displejs stiepjas visa salona platumā. Aiz eleganta aizsargstikla trīs ekrāni vizuāli saplūst vienā displejā. Proaktīvāis lietotāja interfeiss neliek Jums pastāvīgi pārslēgties uz dažādām apakšizvēlnēm, bet mācās, ņemot vērā jūsu lēmumus, un sniedz vēlamo informāciju īstajā laikā. Ar MBUX papildinātās realitātes head-up displeju virtuālā un reālā pasaule saplūst vienā, un informācija tiek rādīta uz liela laukuma, lai palīdzētu droši sasniegt galamērķi.
      Standarta AIRMATIC balstiekārta un bezceļu režīms Standarta AIRMATIC pneimatiskā balstiekārta ar regulējamu cietību īpaši jutīgi un mainīgi regulē klīrensu, lai palielinātu efektivitāti un braukšanas komfortu. Papildus ECO, COMFORT, SPORT un INDIVIDUAL versijai 4MATIC versijas piedāvā vēl vienu DYNAMIC SELECT braukšanas programmu — OFFROAD pielāgo automobili braukšanai ārpus asfaltētiem ceļiem. Automobiļa klīrenss tiek paaugstināts par 25 mm, bet, braucot ar ātrumu virs 80 km/h, tas atkal tiek pazemināts līdz normālam līmenim.
      ENERGIZING AIR CONTROL Plus Svarīgi ne tikai alerģiskiem cilvēkiem. HEPA filtrs efektīvi samazina gaisa piesārņojumu. Turklāt ENERGIZING AIR CONTROL Plus funkcija uzrauga gaisa kvalitāti gan automobiļa iekšpusē, gan ārpusē un rāda rezultātus MBUX. Atkarībā no izmērītās vērtības jūsu Mercedes automātiski pārslēdzas starp svaiga gaisa un gaisa recirkulācijas režīmu.
      Aprīkojums EQS SUV aprīkojuma būtiskākās iezīmes
      Nākamā
      Iepriekšējā
       MBUX salona palīgsistēma MBUX salona palīgsistēma sniedz atbalstu, reaģējot uz ķermeņa valodu. Konstatējot roku kustības durvju virzienā, tā interpretē to kā vēlmi izkāpt un brīdina, ja konstatē sadursmes risku. Galvas kustības virziens norāda, kuru ārējo spoguli vēlaties regulēt. Turklāt ar dabiskām roku kustībām varat vadīt tādas funkcijas kā apgaismojumu.
       Bezvadu uzlādes sistēma mobilajām ierīcēm Braukšanas laiks kļūst par uzlādes laiku — vienkārši ielieciet viedtālruni tam atvēlētajā vietā bezvadu uzlādes nodalījumā. Neatkarīgi no modeļa un zīmola saderīgie viedtālruņi tiek uzlādēti bezvadu režīmā.
       Digitālais papildaprīkojums Jau no paša sākuma jūsu Mercedes-Benz spēj piedāvāt vairāk, nekā jūs varētu iedomāties. Atkarībā no automobiļa modeļa, izvēlētā aprīkojuma, ražošanas gada un valsts daudzas digitālā papildaprīkojuma opcijas (piemēram, tālvadība, navigācija, uzlāde, Urban Guard funkcija un izklaide) ir nodrošinātas uz 36 mēnešiem no jauna automobiļa iegādes dienas[1][2]. Ja pēc sākotnējā termiņa beigām arī turpmāk vēlaties izmantot digitālā papildaprīkojuma priekšrocības, veikalā Mercedes me Store pakalpojumu varat atjaunot tikai ar dažiem klikšķiem.

       [1] Lai izmantotu šos pakalpojumus, ir nepieciešams personīgais Mercedes me ID, kā arī ir jāpiekrīt Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem. Turklāt transportlīdzeklim arī jābūt savienotam pārī ar attiecīgo lietotāja kontu. Pēc sākotnējā termiņa beigām pakalpojumus var atjaunot par maksu, ja tie konkrētajā brīdī vēl tiek piedāvāti attiecīgajam automobilim. Pakalpojumus pirmo reizi var aktivizēt viena gada laikā pēc sākotnējās klienta reģistrācijas vai darbības atkarībā no tā, kas tiek veikts ātrāk.

       [2] Piegādes trūkumu dēļ sakaru moduļa (LTE) pieejamība atsevišķiem transportlīdzekļiem īslaicīgi var būt ierobežota. Šī situācija jo īpaši ietekmē Mercedes me connect pakalpojumus, tostarp neatliekamās palīdzības izsaukumu sistēmu (eCall). Regulāri atjaunināta informācija par šo jautājumu ir pieejama pie Mercedes-Benz izplatītājiem.
       MBUX Entertainment mūzika tiešsaistē Ceļā izbaudiet augstākās klases mūziku — izmantojot MBUX multivides sistēmu, savā Mercedes straumējiet savu iecienītāko mūziku. Klausieties iecienītākās radiostacijas, dziesmas un atskaņošanas sarakstus augstā kvalitāte, lai kur jūs arī būtu. MBUX ir integrēta ērta pārvaldība ar balss vadību, stūres pogām vai multivides displeju[1].

       [1] Šis Mercedes me connect pakalpojums ir pieejams automobiļiem ar MBUX multivides sistēmu. Lai izmantotu šo pakalpojumu, jums ir jābūt atbilstošam kontam pie attiecīgā straumēšanas pakalpojumu sniedzēja. Iespējami dažādi straumēšanas pakalpojumu sniedzēji. Turklāt, lai izmantotu šo pakalpojumu, piemēram, ar Mercedes me connect pakalpojuma “Internets automobilī” starpniecību, no ārēja mobilo sakaru pakalpojumu sniedzēja ir jāiegādājas atsevišķs datu apjoms.
       Telpiskās skaņas sistēma Burmester® 3D Izbaudiet skaņas sniegumu ar izsmalcinātu Burmester® sistēmu — augstas kvalitātes skaļruņi nodrošina iespaidīgu telpisko skaņu. Izmantojot skaņas personalizāciju, gudrais algoritms pielāgo sistēmu jūsu klausīšanās paradumiem. Turklāt skaņas baudīšanai īpaši izstrādātais salona aprīkojums uzlabo elektriskās braukšanas pieredzi.
       Viedtālruņa integrācija Viedtālruņa integrācijas funkcija bez vadiem savieno mobilo tālruni ar multivides sistēmu, izmantojot Apple CarPlay™ vai Android Auto™. Šādi varēsiet ērti piekļūt svarīgākajām lietotnēm viedtālrunī. Varat arī ātri un ērti izmantot trešo pušu pakalpojumu sniedzēju lietotnes, piemēram, Spotify.
       ECO Assist palīgsistēma Atkarībā no situācijas sistēma pielāgo rekuperācijas stiprumu tā, lai transportlīdzeklis vai nu turpinātu ripot ar mazāko iespējamo braukšanas pretestību vai arī bremzētu, tādējādi atgūstot enerģiju.
       Braukšanas palīgsistēmas Plus pakotne Nokļūšana galamērķī droši un ērti — mūsdienīgās, apvienotās sensoru sistēmas nodrošina daudzas daļēji automatizētas braukšanas priekšrocības. Dažādās vadītāja palīgsistēmas sniedz situācijai atbilstošu atbalstu, brīdinot par sadursmju risku un vajadzības gadījumā iejaucoties — tas ir ieguvums visiem satiksmes dalībniekiem.[1]

       [1] Lai izmantotu Mercedes me connect pakalpojumus, jums jāizveido Mercedes me ID un jāpiekrīt Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem. Norādītie pakalpojumi, kā arī to pieejamība un funkcijas ir atkarīgi no automobiļa modeļa, ražošanas gada, izvēlētā papildaprīkojuma un valsts.
       Novietošanas stāvvietā palīgsistēma ar atmiņu Novietošanas stāvvietā palīgsistēma ar atmiņu — pietiek veikt saglabāšanas procedūru, un palīgsistēma atcerēsies maršrutu automātiskai iebraukšanai un izbraukšanai no jūsu stāvvietas. Pēc tam jūsu Mercedes varēs pārņemt ikdienas manevrēšanu, lai šajā zonā iebrauktu stāvvietā un izbrauktu no tās, ļaujot jums atpūsties un uzraudzīt visu procedūru no vadītāja vietas[1].

       [1] Lai izmantotu Mercedes me connect pakalpojumus, jums jāizveido Mercedes me ID un jāpiekrīt Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem. Norādītie pakalpojumi, kā arī to pieejamība un funkcijas ir atkarīgi no automobiļa modeļa, ražošanas gada, izvēlētā papildaprīkojuma un valsts.
       Novietošanas stāvvietā pakotne ar attālas novietošanas stāvvietā funkcijām Valet Service lietotne ļauj ērti iekāpt automobilī un izkāpt no tā ārpus stāvvietas — sistēma automātiski iebrauks ar jūsu Mercedes stāvvietā un atkal izbrauks no tās. Jūs varēsiet vērot novietošanu stāvvietā no ārpuses un kontrolēt procesu ar viedtālruni. Tas ievērojami atvieglos novietošanu stāvvietā, kā arī palīdzēs izvairīties no nelieliem bojājumiem, ko var izraisīt neuzmanīga durvju atvēršana.[1]

       [1] Lai izmantotu Mercedes me connect pakalpojumus, jums jāizveido Mercedes me ID un jāpiekrīt Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem. Norādītie pakalpojumi, kā arī to pieejamība un funkcijas ir atkarīgi no automobiļa modeļa, ražošanas gada, izvēlētā papildaprīkojuma un valsts.
       Iesācēja autovadītāja režīms un novietošanas stāvvietā pakalpojuma režīms Lai justos labāk. Mazāk pieredzējuša autovadītāja un novietošanas stāvvietā pakalpojuma režīms var samazināt negadījumu risku gadījumos, kad aizdodat automobili bērniem vai nododat to kādam citam novietošanai stāvvietā. Režīmu aktivizēšana samazina maksimālo ātrumu un kavē paātrinājumu. Vienlaikus tiek bloķētas sportiskās braukšanas programmas un ESP® deaktivizācija[1].

       [1] Lai izmantotu Mercedes me connect pakalpojumus, jums jāizveido Mercedes me ID un jāpiekrīt Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem. Norādītie pakalpojumi, kā arī to pieejamība un funkcijas ir atkarīgi no automobiļa modeļa, ražošanas gada, izvēlētā papildaprīkojuma un valsts.
       Piekabes režīms pārkošanās pakotnei (transportlīdzekļiem ar piekabes āķi) Piekabes režīms pārkošanās pakotnei piedāvā daudzpusīgu atbalstu ne tikai stāvvietā — tā ir papildus displeja tālummaiņas funkcija
       (tikai transportlīdzekļiem ar piekabes āķi). Kameras attēls atvieglo piebraukšanu pie piekabes un tās piekabināšanu[1].

       [1] Lai izmantotu Mercedes me connect pakalpojumus, jums jāizveido Mercedes me ID un jāpiekrīt Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem. Norādītie pakalpojumi, kā arī to pieejamība un funkcijas ir atkarīgi no automobiļa modeļa, ražošanas gada, izvēlētā papildaprīkojuma un valsts.
       Novietošanas stāvvietā pakotne ar 360° kameru Ekskluzīvs novietošanas stāvvietā pakalpojums — Aktīvā novietošanas stāvvietā palīgsistēma ar PARKTRONIC un 360° kameru uztver pieejamās un norādītās stāvvietas, kad tām tuvojaties. Pēc stāvvietas izvēles, pateicoties dinamiskai vizualizācijai un akustiskai atgriezeniskajai saitei, varēsiet bez piepūles novietot automobili stāvvietā vai, izmantojot novietošanas stāvvietā palīgsistēmu, likt automobilim iebraukt stāvvietā.[1]

       [1] Lai izmantotu Mercedes me connect pakalpojumus, jums jāizveido Mercedes me ID un jāpiekrīt Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem. Norādītie pakalpojumi, kā arī to pieejamība un funkcijas ir atkarīgi no automobiļa modeļa, ražošanas gada, izvēlētā papildaprīkojuma un valsts.
       Pielāgojamas aizmugurējās sēdvietas Otrajā sēdekļu rindā ir paceļams roku balsts un 40:20:40 dalīta atzveltne. Otrajā rindā sēdekļu atrašanās pozīciju var elektriski regulēt par 130 mm atkarībā no tā, vai vēlaties vairāk vietas kājām, vai arī ietilpīgāku bagāžas nodalījumu. Pēc izvēles pieejamo trešās rindas sēdekļu atzveltnes var atbloķēt un nolocīt.
       Pakotne Rear Comfort Šī pakotne otro sēdekļu rindu pārvērš par komforta zonu — pateicoties sēdekļu apsildei un pagalvjiem ar regulējamiem sānu balstiem, pasažieri var ērti apsēsties, atpūsties un baudīt braucienu. Augstas kvalitātes ērts roku balsts ar mobilo ierīču bezvadu uzlādes sistēmu uzlabo brukšanas apstākļus, sēžot aizmugurē.
       ENERGIZING pakotne Plus Komforts visām maņām — šajā pakotne ir apvienots daudzveidīgs augstākās klases aprīkojums un novatorisks intelekts. Jūsu Mercedes var radīt īpašu komfortu — gan uzmundrināt jūs pie stūres, gan nodrošināt sevišķi patīkamus braucienus. To nodrošina dažādas komforta programmas un cits papildaprīkojums , piemēram, multikontūru sēdekļi.
       Acoustic Comfort pakotne Ārkārtīgi klusu salonu rada īpašas stikla membrānas, pastiprināts filcs un papildus izolācija, kas efektīvi palīdz samazināt ārējo troksni. Tas uzlabo koncentrēšanās spējas, atvieglo sarunas un ļauj automobilī baudīt mūziku. Turklāt atstarojošais membrānas pārklājums novērš saules gaismas radīto sasilšanu.
       Atveramais panorāmas jumta logs Atvērts vai aizvērts — atveramais panorāmas jumta logs rada lielisku brīvības sajūtu un patīkami gaišu atmosfēru salonā. No ārpuses skatoties, unikālu vizuālo iespaidu rada lielais atveramais jumta logs, kas virsbūvei piešķir vieglumu un ekskluzivitāti.
       Pakotne KEYLESS-GO Convenience Maksimāls komforts ikdienas braukšanai — pakotne KEYLESS-GO Convenience ļauj iedarbināt un aizslēgt automobili, vienkārši paņemot līdzi atslēgu vai piemērotu viedtālruni. BRĪVROKU PIEKĻUVES funkcija ļauj pilnīgi automātiski atvērt un aizvērt bagāžas nodalījuma durvis, tām nepieskaroties.
       PRE-SAFE® sistēma PRE-SAFE® sistēma jūsu vietā izmantos laiku pirms gaidāmā negadījuma. Stresu un saspringumu var samazināt ar daudziem pasākumiem. Novatoriskā PRE-SAFE® Sound rada troksni no skaļruņiem, kas spēj izraisīt dabisku aizsargrefleksu. Tas aizsargā vidusausi, slāpējot negadījuma izraisīto troksni.
       PRE-SAFE® Impulse Side PRE-SAFE® sistēma var sagatavot pasažierus sānu sadursmei un mazināt traumu risku. Gluži kā miesassargs tā attālinās autovadītāju vai priekšējo pasažieri no bīstamās zonas, pavirzot viņu uz iekšpusi.
       Active ambient salona apgaismojums Izbaudiet tehnoloģisko lēcienu ar aktīvo salona apgaismojumu. Tas apvieno estētiku ar inovatīvu vadītāja informāciju un paplašinātām funkcijām. Pa perimetru izvietotās gaismas joslas un apdares elementi apvienojas, veidojot papildus apgaismojuma līmeni. Tas arī vizuāli atbalsta braukšanas palīgsistēmas, tādējādi uzsverot jūsu transportlīdzekļa inteliģenci.
       GUARD 360° Plus GUARD 360° Plus automobiļa aizsardzība nodrošina visaptverošu automobiļa apkārtnes uzraudzību. Pateicoties zādzību novēršanas signalizācijas sistēmai, kā arī ārkārtas atslēgas deaktivizācijai, spēsiet ātri reaģēt. Esot ceļā, sadursmes noteikšanas funkcija jūs informēs ar lietotnes starpniecību. Savukārt nozagta automobiļa atrašanas palīdzības pakalpojums palielina iespēju atgūt īpašumu, ja automobilis ir nozagts.[1]

       [1] Lai izmantotu Mercedes me connect pakalpojumus, jums jāizveido Mercedes me ID un jāpiekrīt Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem. Norādītie pakalpojumi, kā arī to pieejamība un funkcijas ir atkarīgi no automobiļa modeļa, ražošanas gada, izvēlētā papildaprīkojuma un valsts.
       Spoguļu pakotne Spoguļu pakotne atvieglo ikdienas braukšanu — elektriski nolokāmi ārējie spoguļi stāvvietā pasargās automobili no bojājumiem. Turklāt iekāpšana automobilī un izkāpšana no tā tumsā ir daudz ērtāka, jo ir nodrošināts apkārtējais apgaismojums. Pievilcīgs uzmanību piesaistošs elements — zīmola logotipa projekcija blakus atvērtajām sānu durvīm.
       MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
       LeftRight

       Eksterjera dizains

       Interjera dizains

       Eksterjera svarīgākie elementi

       Close X
       Strapline Content

       Interjera svarīgākie elementi

       Close X
       Strapline Content
       Izmēģiniet to uz ceļa Dodieties testa braucienā ar EQS SUV. Nosūtiet EQS SUV testa brauciena pieprasījumu, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

       Consumer Information

       We would like to stay in touch with you to keep up to date with our latest product news, marketing services and offers. If you would prefer not to receive future information by either of the methods below please indicate by un-selecting the option. All information provided will be used in accordance with our Privacy and Cookie Policy and not shared with any 3rd party company.