Intro
Models
Exterior
Interior
Technology
AMG
Contact Us
  Diamond White Bright
  High-Tech Silver Metallic
  Onyx Black
  Velvet Brown Metallic
  Graphite Grey Metallic
  Rubellite Red Metallic
  Kalahari Gold MAGNO
  Sodalite Blue Metallic
  Red Metallic
  High-Tech Silver / Obsidian Black Metallic
  Pieejamie modeļi
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Nākamā
  Iepriekšējā
   EQS 580 4MATIC

   Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+

   Mercedes-AMG

   Close X
   Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+

   Mercedes-EQ

   Close X
   Nākamā
   Iepriekšējā
    EQS 580 4MATIC

    Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+

    Mercedes-Maybach

    Close X
    Strapline Content
    Eksterjera EQS eksterjera aprīkojums Automobiļu greznība savā labākajā izpausmē — elektriskā piedziņa ļauj radīt pilnīgi jaunu telpas koncepciju. Elastīgāks un gaisīgāks nekā parastie sedani, taču elpu aizraujoši elegants — vienotais loka dizains aptver visu automobili. Turklāt Mercedes-Benz raksturīgā pilnīgi elektriskā melnā radiatora režģa priekšējā daļa un gaismas joslas priekšpusē un aizmugurē izstaro izsmalcinātu mūsdienīgumu.
    LeftRight

    Sērijas un stils

    Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

    Close X
    Nākamā
    Iepriekšējā
     Radiatora režģis ar Mercedes-Benz rakstu Pārliecinošs izskats — jūsu automobilim ir melns radiatora režģa panelis ar zīmētām Mercedes zvaigznēm.
     Atveramais panorāmas jumta logs Atvērts vai aizvērts — atveramais panorāmas jumta logs rada brīvības sajūtu un patīkami gaišu atmosfēru salonā. No ārpuses tas rada unikālu vizuālo iespaidu, jo piešķir virsbūvei vieglumu un ekskluzivitāti.
     Nakts pakotne Ar nakts pakotni jūsu sportiskā virsbūve izskatīsies vēl izteiksmīgāk. Šajā gadījumā daudzi elementi ir melnā vai melnā hroma krāsā. Atkarībā no izvēlētā virsbūves krāsojuma tas rada kontrastus vai plūstošas pārejas. Neatkarīgi no tā, ko izvēlēsities, tas vienmēr nepārprotami paudīs jūsu individualitāti.
     Spoguļu pakotne Elektriski nolokāmie ārējie spoguļi stāvvietā pasargās automobili no bojājumiem. Turklāt iekāpšana automobilī un izkāpšana no tā tumsā ir daudz ērtāka, jo ir nodrošināts apkārtējais apgaismojums. Pievilcīgs uzmanību piesaistošs elements — zīmola logotipa projekcija blakus atvērtajām sānu durvīm.
     DIGITAL LIGHT priekšējie lukturi Gaisma kļūst digitāla — atklājiet digitālo lukturu tehnoloģiju jaunajā Mercedes-Benz EQS. Tas apvieno MULTIBEAM LED priekšējo lukturu pazīstamās funkcijas ar novatorisku augstas izšķirtspējas apgaismojuma tehnoloģiju.
     Edition 1 Progresa dzinējspēks ir atpazīstams pēc krāsu koncepcijas, kas ir pieejama tikai Edition 1 modelim, kā arī pēc elegantā Edition 1 uzraksta. 53,3 cm (21 collas) riteņu diski un AMG Line sērija piesaistīs uzmanību jūsu EQS Edition 1.
     Interjera EQS interjera aprīkojums. Augstas kvalitātes materiāli, modernākās braukšanas palīgsistēmas un dizains, kas nosaka standartus visos aspektos. Atklājiet inovatīvo un novatorisko Mercedes-Benz EQS standarta aprīkojumu.
     LeftRight

     Sērijas un stils

     Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

     Close X
     Nākamā
     Iepriekšējā
      Progresīvā MBUX aizmugurējo sēdekļu izklaides sistēma Laipni lūgti augstākās klases izklaides pasaulē ar diviem augstas izšķirtspējas 29,5 cm (11,6 collu) displejiem. Aizmugurējās rindas MBUX nodrošina tiešu piekļuvi automobiļa funkcijām. Darbojoties ar sistēmu, varat izvēlēties, vai nu izmantot skārienu, vai balss ievadi.
      Rear Seat Comfort pakotne Maksimāls komforts aizmugures sēdvietās — multikontūru sēdekļi ir iespaidīgi ne tikai tāpēc, ka nodrošina optimālu sēdvietas pozīciju. Masāžas programmu klāsts nodrošina arī atjaunojošu vai relaksējošu iedarbību.
      Aizmugurējo sēdekļu pakotne Pārveidojiet aizmuguri par patīkamu atpūtas telpu: izbaudiet iespaidīgu sēdvietu komfortu ar elektriski regulējamām atzveltnēm un sēdekļu klimata kontroli. Ērts roku balsts veicina relaksējošu ceļošanu, jo īpaši pateicoties dubultajam glāžu turētājam un iebūvētajai induktīvās uzlādes iespējai.
      Multikontūru sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim Individuāli izstrādāti, lai jūs palutinātu — šie sēdekļi apvieno daudzas pielāgošanas iespējas ar ekskluzīvām funkcijām jūsu labsajūtai. Ergonomiskas detaļas ļauj jums ieņemt perfektu sēdēšanas pozīciju. Novatoriskie sānu balsti nodrošina spēcīgu atbalstu sānos. Patīkamās masāžas funkcijas parada katru braucienu par īstu baudījumu.
      ENERGIZING AIR CONTROL Plus Izstrādājot EQS, īpaša uzmanība tika pievērsta arī salona gaisa kvalitātei. Jaunais HEPA (augstas efektivitātes cieto daļiņu gaisa) smalko putekļu filtrs ar filtra veiktspēju līdz 99,65 % spēj attīrīt ieplūstošo gaisu no vismazākajām daļiņām, piemēram, ziedputekšņiem un smalkajām putekļu daļiņām, kā arī neitralizēt nepatīkamas smakas.
      Active ambient salona apgaismojums Veidojiet atmosfēru salonā atbilstoši savām vēlmēm vai noskaņojumam. 64 apgaismojuma krāsas veido aizraujošas krāsu shēmas, kas var dinamiski mainīties vai izgaismot vairākas zonas dažādās krāsās. Emocionāli pievilcīgs akcents — sēdekļu kontūru apgaismojums.
      Acoustic Comfort pakotne Pateicoties iespaidīgajai skaņas izolācijai, salonā valda nevainojams klusums. Klusumu nodrošina, piemēram, īpaša akustiskā putu izolācija un īpaši zemas vibrācijas balstiekārtas komponenti.
      Technology EQS svarīgākās tehnoloģijas
      Nākamā
      Iepriekšējā
       MBUX Hyperscreen Jaunais MBUX Hyperscreen displejs. Vismodernākais displejs, kādu esam izstrādājuši.
       Jaunais MBUX Hyperscreen aptver visu instrumentu paneļa platumu. Aiz elegantā stikla ir LCD vadītāja displejs un centrālais multivides un pasažieru displejs, kurā izmantota vismodernākā OLED tehnoloģija.
       MBUX salona palīgsistēma Pēc izvēles pieejamā MBUX salona palīgsistēma reģistrē priekšējos sēdekļos esošos cilvēkus. Tā interpretē viņu kustības un uzmanīgi reaģē. Piemēram, lasīšanas gaismu var ieslēgt un izslēgt, tai pat nepieskaroties. Turklāt panorāmas jumts atveras un aizveras, nenospiežot pogu.
       Aizmugurējā tilta piestūrēšana EQS ar stūrēšanas leņķi līdz 4,5° standarta aprīkojumā nodrošina vēl labāku vadāmību un lielāku veiklību, braucot lielā ātrumā. Braucot ar ātrumu, kas mazāks par 60 km/h, EQS ir vieglāk manevrējams — iebraukšana stāvvietā un izbraukšana no tās ir daudz vieglāka, jo ievērojami ir samazināts pagrieziena rādiuss, kas īpaši attiecas uz izvēlēs aprīkojumā pieejamo aizmugurējās ass piestūrēšanu ar pagrieziena leņķi līdz 10°.
       MBUX papildinātās realitātes head-up displejs Reālā un digitālā pasaule kļūst par vienu — Head-up displejs ar papildināto realitāti uzlabo gan drošību, gan komfortu. Redzes lauku papildina virtuālas norādes.
       Pakotne Driving Assistance Plus Pateicoties inteliģenti savienotām sensoru sistēmām, varat izmantot dažādas daļēji automatizētas braukšanas priekšrocības. Dažādās vadītāja palīgsistēmas sniedz situācijai atbilstošu atbalstu, brīdinot par sadursmju risku un, ja nepieciešams, iejaucoties.
       MERCEDES-AMG Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+. Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+ paver durvis uz ārkārtīgi aizraujošu AMG Driving Performance nākotni. Un mums ir labas ziņas, jo mēs radām pilnībā elektrisku transportlīdzekli, kas ir arī īsts AMG. Kā vienmēr, šis automobilis ir gan piemērots ikdienai, gan arī aizraujošai braukšanai. Pievienojieties mums startā.
       LeftRight

       Eksterjera dizains

       Close X
       Left Right

       Interjera dizains

       Close X
       Left Right

       Eksterjera svarīgākie elementi

       Close X
       Nākamā
       Iepriekšējā
        AMG eksterjers AMG specifiskās detaļas, piemēram, radiatora režģis, muskuļotā aizmugurējā daļa ar AMG spoilera malu un lielie AMG vieglmetāla diski ar AMG bremžu sistēmu un krāsotām bremžu skavām, neatstāj šaubas par to, pie kuras veiktspējas klases pieder šis novatoriskais spēkrats.
        AMG specifiskais melnais radiatora režģis AMG specifiskais radiatora režģis ar hromētām vertikālām svirām, kas izceltas uz melna paneļa, padara Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+ atpazīstamu kā AMG modeli jau no pirmā acu uzmetiena.
        AMG spoileris AMG spoileris tādā pašā krāsā kā automobilis skaidri norāda, ka jūs tiecaties pēc visaugstākā līmeņa veiktspējas. Šī skaidri redzamā aerodinamiskā detaļa samazina aizmugurējā tilta pacēlumu, tādējādi veicinot ergonomisku vadāmību lielā ātrumā.
        AMG īpašais aizmugurējais buferis AMG raksturīgo aizmugurējo buferi, kas krāsots virsbūves krāsā, rotā izteiksmīgs difuzora ieliktnis spīdīgā melnā krāsā, kā arī AMG raksturīgā apdares daļa ar trim hromētiem režģiem.
        AMG keramiskā augstas veiktspējas bremžu sistēma AMG keramiskā augstas veiktspējas bremžu sistēma ideāli papildina jūsu AMG jaudīgo dzinēju. Pat ekstremālos apstākļos tā nodrošinās īsu bremzēšanas ceļu, precīzu vadību un maksimālu izturību.
        AMG vieglmetāla diski 53,3 cm (21 collas) AMG vieglmetāla diski ar aerodinamiski optimizētu piecu dubultspieķu dizainu pasvītro uz rezultātu orientēto tēlu. Kā papildaprīkojums ir pieejami AMG vieglmetāla diski ar krustveida spieķiem arī pelēkā vai matēti melnā krāsā.

        Interjera svarīgākie elementi

        Close X
        Nākamā
        Iepriekšējā
         AMG Performance stūres rats no nappa ādas, saplacināts apakšā Jūs apzināti izvēlējāties automašīnu no AMG. Protams, jūs arī sagaidāt noteiktu akustisko pieredzi no elektriskā transportlīdzekļa. Mēs esam veikuši piesardzības pasākumus: tāpēc standarta AMG Sound Experience Authentic nekad neļauj jums uz mirkli aizmirst, ka braucat ar īpašu transportlīdzekli.
         AMG Sound Experience Authentic Vai vēlaties savam Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+ vēl nevainojamāku dinamiku? Izmantojot AMG Driver's Package, kas ir daļa no AMG DYNAMIC PLUS pakotnes, maksimālā ātruma ierobežojums tiek palielināts no standarta 220 km/h līdz 250 km/h.
         RACE START Izmantojot RACE START funkciju, piedziņas komponentu jaudu var īsi izsaukt līdz maksimālajai iedarbināšanas veiktspējai, izmantojot pastiprināšanas funkciju, lai nekas netraucētu intensīvai braukšanas dinamikai un emocionāliem pārdzīvojumiem ātras palaišanas laikā. Un to visu vajadzības gadījumā var izdarīt vairākas reizes pēc kārtas.
         AMG DYNAMIC PLUS pakotne AMG DYNAMIC PLUS pakotne piešķir maksimālu emocionalitāti jūsu Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+ elektriskajai piedziņai. Tas apvieno noteiktas veiktspējas ekstras, piemēram, RACE START ar Boost, maksimālā ātruma palielināšanu līdz 250 km/h un aizraujošu AMG Sound Experience Performance.
         Izmēģiniet to uz ceļa Dodieties testa braucienā ar EQS Nosūtiet EQS testa brauciena pieprasījumu, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies

         Consumer Information

         We would like to stay in touch with you to keep up to date with our latest product news, marketing services and offers. If you would prefer not to receive future information by either of the methods below please indicate by un-selecting the option. All information provided will be used in accordance with our Privacy and Cookie Policy and not shared with any 3rd party company.