Intro
Models
Exterior
Interior
Technology
AMG
Contact Us
  Selenite Grey
  Polar White
  Obsidian Black Metallic
  High-Tech Silver Metallic
  Emerald Green
  Sodalite Blue Metallic
  MANUFAKTUR Hyacinth Red Metallic
  MANUFAKTUR Alpine Grey Solid
  MANUFAKTUR Diamond White Bright
  Pieejamie modeļi
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Nākamā
  Iepriekšējā
   GLE 300 d 4MATIC
   <
   GLE 350 de 4MATIC
   GLE 400 e 4MATIC
   GLE 450 4MATIC
   GLE 450 d 4MATIC
   Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+
   Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+

   Mercedes-AMG

   Close X
   Nākamā
   Iepriekšējā
    Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+
    Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+

    Mercedes-EQ

    Close X
    Strapline Content

    Mercedes-Maybach

    Close X
    Strapline Content
    Virsbūve GLE SUV eksterjers. Jaunais GLE iedvesmo  — optimizētais priekšējais dizains ar jaunu radiatora režģi izceļ apvidus automobiļa dinamiku. Pēc izvēles pieejamie 22 collu vieglmetāla diski un panorāmas jumta logs jau no pirmā acu skatiena iemieso augstu braukšanas komforta līmeni. Ļaujiet sevi pārsteigt ar izsmalcinātām detaļām — Ambient lighting apgaismojums, animēts Mercedes-Benz raksts, kas tiek projicēts uz zemes, atverot durvis.
    LeftRight

    Sērijas un stils

    Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

    Close X
    Nākamā
    Iepriekšējā
     Jauns priekšpuses dizains Iespaidīgs izskats — GLE priekšējā daļa ieguvusi jaunu izskatu. Jauna dizaina AMG Line radiatora režģis ar hromētu Mercedes-Benz rakstu iezīmē GLE pārsteidzošo un apvidus automobilim raksturīgo dizainu. Jaunas formas gaisa atveres padara to vēl izteiksmīgāku.
     22 collu vieglmetāla diski Komfortabli nokļūsiet galamērķī — GLE sportisko un eleganto dizainu papildina plašs vieglmetāla disku klāsts ar jaunu dizainu – no 48,3 cm (19 collām) līdz 55,8 cm (22 collām).
     Atverama panorāmas jumta lūka Atvērts vai aizvērts — pēc izvēles pieejamais atveramais panorāmas jumta logs nodrošinās aizraujošu brīvības sajūtu un patīkami gaišu atmosfēru salonā.
     Projekcija ar Mercedes-Benz rakstu Iekāpiet un kļūstiet pamanāms — iekāpšana jaunajā GLE un izkāpšana no tā ikreiz ir īpašs notikums. Pēc izvēles pieejamais apkārtējais apgaismojums izmanto modernu LCD tehnoloģiju, lai, atverot durvis, uz zemes projicētu animētu Mercedes-Benz rakstu.
     Aizmugurējie lukturi Spilgts un iedvesmojošs — jauna dizaina gaismas zīme ar diviem horizontāliem blokiem aizmugurē izceļ GLE iespaidīgo apvidus automobiļa tēlu.
     MULTIBEAM LED priekšējie lukturi GLE adaptīvie MULTIBEAM LED priekšējie lukturi mirdz ar jaunu dizainu, un individuāli regulējamās gaismas diodes nodrošina lielisku redzamību. Papildus siltajai baltajai gaismai, kas ir patīkama acīm, sistēma pārsteidz ar vairākām inteliģentām apgaismojuma funkcijām.
     Nakts pakotne Galvenās iezīmes
     - Dimanta dizaina režģis ar Mercedes-Benz rakstu, integrētu Mercedes zvaigzni, hromētu ieliktni un melnu ietvaru
     - 50,8 cm (20 collu) AMG 5-dubultspieķu vieglmetāla diski spoži melnā krāsā; pēc izvēles ir pieejami arī citi AMG vieglmetāla diski līdz 55,9 cm (22 collām).
     - AMG priekšējais apakšējais buferis ar sportiska dizaina gaisa ieplūdes atverēm un apdares joslu spoži melnā krāsā
     - Melni ieliktņi priekšējā bufera gaisa ieplūdes atverēs
     - AMG aizmugurējais buferis ar difuzora dizaina ieliktni melnā krāsā un spoži melnu apdares joslu
     - Ārējo spoguļu korpusi spoži melnā krāsā
     - Siltumizolējoši tumši tonēti stikli
     - Matēti melni jumta reliņi
     - Logu līnijas apdares josla un sānu apdares josla melnā krāsā
     Salons Jaunā GLE SUV interjers Jaunā GLE interjers iedvesmo ar augstākās klases komfortu un izcilas kvalitātes materiāliem, kas rada ekskluzīvu un patīkamu atmosfēru. GLE ir aprīkots ar jaunu daudzfunkcionālu trīs spieķu stūri un jaunākās paaudzes MBUX, kas nodrošina izcilu komfortu ikvienā braucienā.
     LeftRight

     Sērijas un stils

     Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

     Close X
     Nākamā
     Iepriekšējā
      Jauna daudzfunkcionāla stūre Ar jauno daudzfunkcionālo ādas stūri, nenoņemot rokas no stūres, varēsiet vadīt dažādas automobiļa funkcijas, piemēram, navigāciju vai izklaidi.
      Viduskonsole Vienmēr vadībā — augstā viduskonsole ar diviem rokturiem ir rotaļīgs bezceļa piedzīvojuma elements. Papildus izcilai ergonomikai plūdenās ādas virsmas rada greznu iespaidu. Multivides funkcijas var intuitīvi vadīt, izmantojot integrēto skārienpaliktni.
      Jaunas polsterējuma krāsas Jaunas polsterējuma krāsas
      Jaunā GLE salons mirdz jaunajā divu krāsu kombinācijā – catalan beige / black un bahia brown / black. Augstas kvalitātes apšuvums ļauj visiem pasažieriem baudīt ekskluzīvu komfortu katrā braucienā.
      Salona apdare GLE interjera grezns izskats apvienots ar progresīvu apvidus automobiļa raksturu: piemēram, ar papildaprīkojumā pieejamo jauno MANUFAKTUR glancēti melno piano lacquer apdari. Vēl viena dizaina iezīme ir jaunās leņķveida gaisa atveres ar hromētiem režģa elementiem.
      MBUX Jaunākās paaudzes informācijas un izklaides sistēma — MBUX multivides sistēmai ir jauna lietotāja programmatūra, tā padara GLE salonu vēl digitālāku un inteliģentāku. Izbaudiet vēl lielāku komfortu un intuitīvu vadību ar balsi, pieskārieniem vai žestiem.
      Aprīkojums GLE aprīkojuma būtiskākās iezīmes
      Nākamā
      Iepriekšējā
       Head-up displejs Projekcijas head-up displejs pārvērš vējstiklu par aizraujošu digitālu kabīni. Tas nozīmē, ka jums vienmēr uzreiz būs redzama svarīgākā informācija uz priekšējā stikla. Varēsiet koncentrēties tikai uz ceļu un priekšā esošo satiksmi. Displeja augstumu un spilgtumu varēsiet pielāgot atbilstoši savām vēlmēm.
       Viedmājokļa sistēmu integrēšana “Hei, Mercedes, izslēdz mājās gaismu!” Savienojiet savu viedmājokļa sistēmu ar GLE un, esot ceļā, kontrolējiet tādas viedmājokļa funkcijas kā, piemēram, temperatūra, apgaismojums, žalūzijas vai elektroierīces. Izmantojot MBUX balss asistentu[1], to var ērti izdarīt ar balss vadību.

       [1] MBUX balss asistents ir Mercedes me connect pakalpojuma “MBUX Voice Assistant” funkcija. Lai izmantotu Mercedes me connect pakalpojumus, jums jāizveido Mercedes me ID un jāpiekrīt Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem. Norādītie pakalpojumi, kā arī to pieejamība un funkcijas ir atkarīgi no automobiļa modeļa, ražošanas gada, izvēlētā papildaprīkojuma un valsts.
       MBUX papildinātās realitātes navigācija MBUX papildinātā realitāte savieno reālo un virtuālo pasauli un sniedz jums drošas ceļa norādes pat mulsinošākajās satiksmes situācijās. Grafiskā navigācijas un satiksmes informācija tiek parādīta reāllaika attēlos no priekšējās kameras, tādējādi atvieglojot orientēšanos un atrašanās vietas noteikšanu.
       Bezvadu uzlādes sistēma un viedtālruņa integrācija Viedtālruņa integrācija apvieno mobilo tālruni ar multivides sistēmu, izmantojot Apple CarPlay™ un Android Auto. Šādi varēsiet ērti piekļūt svarīgākajām lietotnēm viedtālrunī. Varat arī ātri un ērti izmantot trešo pušu pakalpojumu sniedzēju lietotnes, piemēram, Spotify. Ar bezvadu uzlādes sistēmu priekšējā sīklietu nodalījumā arī braukšanas laikā varēsiet ērti uzlādēt saderīgu viedtālruni.
       USB ligzdas Braucienā ātri uzlādējiet viedtālruni vai planšetdatoru — ar piecām USB-C ligzdām jūs un pasažieri varēsiet ērti uzlādēt mobilās ierīces. Papildaprīkojumā aizmugurē ir pieejamas divas papildus USB ligzdas ar iespaidīgu 100 vatu uzlādes jaudu.
       Burmester® telpiskās skaņas sistēma Jauns skanējums jaunā dimensijā. Izbaudiet augstākās klases skaņu ar Burmester® 3D telpiskās skaņas sistēmu. 13 jaudīgi skaļruņi un 590 vatu sistēmas jauda rada iespaidīgu skaņas fonu, tai skaitā nodrošinot daudzkanālu formāta atbalstu patiesi telpiskai skaņai ar Dolby Atmos®. To var īpaši pielāgot priekšējām un aizmugurējām sēdvietām, lai pastiprinātu klausīšanās baudījumu.
       Ceļa zīmju palīgsistēma Rūpes par jums — pateicoties inteliģentai kameras un karšu datu sasaistei, ceļa zīmju palīgsistēma spēj ne tikai noteikt ātruma ierobežojumus, apdzīšanas ierobežojumus un to zonu beigas. Tā arī parāda iebraukšanas aizliegumus un brīdina par nepareizu iebraukšanu pretēji satiksmes plūsmai.[1]

       [1] Mūsu vadītāja palīgsistēmas un drošības sistēmas ir palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītāja atbildības. Ņemiet vērā informāciju īpašnieka rokasgrāmatā un tajā aprakstītos sistēmu ierobežojumus.

       Stāvvietā novietošanas pakotne ar 360° kameru Palīdzēsim jums atrast stāvvietu. Aktīvā novietošanas stāvvietā palīgsistēma un 360° kamera jau tagad var jums palīdzēt novietot automobili stāvvietā, izbraukt atpakaļgaitā un manevrēt. Tā var pat noteikt brīvās stāvvietas, kad braucat garām. Īpaši iespaidīgs ir visaptverošais skats, ko nodrošina 360° kamera, tai skaitā virtuālais skats no putna lidojuma.[1]

       [1] Mūsu vadītāja palīgsistēmas un drošības sistēmas ir palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītāja atbildības. Ņemiet vērā informāciju īpašnieka rokasgrāmatā un tajā aprakstītos sistēmu ierobežojumus.
       Braukšanas palīgsistēmas Plus pakotne Droši ceļā uz autonomo braukšanu — braukšanas palīgsistēmas Plus pakotne atbalstīs jūs atbilstoši situācijai, pielāgojot ātrumu, stūres vadību un samazinot iespējamas sadursmes risku. Pakotne ir iekļautas vairākas palīgsistēmas, piemēram, aktīvā distances ievērošanas palīgsistēma DISTRONIC vai aktīvā sastrēgumu palīgsistēma. Tas var samazināt negadījumu risku un efektīvi aizsargāt pasažierus un satiksmes dalībniekus. Tādējādi varēsiet sasniegt galamērķi mierīgi un droši.[1]

       [1] Mūsu vadītāja palīgsistēmas un drošības sistēmas ir palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītāja atbildības. Ņemiet vērā informāciju īpašnieka rokasgrāmatā un tajā aprakstītos sistēmu ierobežojumus.
       Piekabes manevrēšanas palīgsistēma Ietaupiet laiku un saudzējiet nervus manevrējot — ar piekabes manevrēšanas palīgsistēmu pat mazāk pieredzējuši vadītāji, kas reti brauc ar piekabi, var droši un mierīgi manevrēt atpakaļgaitā pat sarežģītās situācijās.[1]

       [1] Mūsu vadītāja palīgsistēmas un drošības sistēmas ir palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītāja atbildības. Ņemiet vērā informāciju īpašnieka rokasgrāmatā un tajā aprakstītos sistēmu ierobežojumus.
       Aktīvā distances ievērošanas palīgsistēma DISTRONIC Jūs nevēlēsieties palaist garām komfortu, ko aktīvās distances ievērošanas palīgsistēma DISTRONIC sniedz sastrēgumā. Tā automātiski pielāgo ātrumu priekšā braucošajam transportlīdzeklim. Vēlamo drošības attālumu var iestatīt vairākos soļos. Tas nozīmē, ka parastas braukšanas laikā nav pastāvīgi jābremzē vai jāpalielina ātrums, ja to dara priekšā braucošie transportlīdzekļi. Tādējādi jūs varēsiet izbaudīt ievērojami relaksētāku braucienu. [1]

       [1] Mūsu vadītāja palīgsistēmas un drošības sistēmas ir palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītāja atbildības. Ņemiet vērā informāciju īpašnieka rokasgrāmatā un tajā aprakstītos sistēmu ierobežojumus.

       Aktīvās bremzēšanas palīgsistēma Prognozējami un gudri vada automobili — aktīvās bremzēšanas palīgsistēma var palīdzēt izvairīties no sadursmēm ar priekšā braucošiem vai stāvošiem transportlīdzekļiem, kā arī no negadījumiem, kuros iesaistīti kustībā esoši gājēji vai velosipēdisti. Papildus brīdinājumam par attālumu un sadursmēm sistēma galvenokārt sniedz arī palīdzību, bremzējot atkarībā no situācijas — līdz pat autonomai ārkārtas bremzēšanai.[1]

       [[1] Mūsu vadītāja palīgsistēmas un drošības sistēmas ir palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītāja atbildības. Ņemiet vērā informāciju īpašnieka rokasgrāmatā un tajā aprakstītos sistēmu ierobežojumus.
       ENERGIZING Plus pakotne Relaksēts un mundrs — ar ENERGIZING Plus pakotni , kas pieejama pēc izvēles, jūs varēsiet uzlabot drošību un labsajūtu. Šim nolūkam dažādas komforta funkcijas ir inteliģenti savienotas tīklā un saglabātas dažādās komforta programmās. Tādā veidā klimatu, skaņu, apkārtējo apgaismojumu, gaisa atsvaidzinātāju un sēdekļa komfortu, tostarp masāžas funkciju multikontūru sēdekļu gadījumā, var apvienot, lai izveidotu inteliģenti sastādītas programmas.
       ENERGIZING AIR CONTROL Elpojiet brīvi — ENERGIZING AIR CONTROL uzrauga gaisa kvalitāti, izmantojot piesārņojuma un smalko putekļu sensorus. Divpakāpju filtra koncepcija izcili samazina smalko daļiņu daudzumu un citu gaisā esošo piesārņojumu. Atkarībā no mērījuma vērtības Mercedes inteliģenti pārslēdzas starp svaiga gaisa un gaisa recirkulācijas režīmu.
       AIR-BALANCE pakotne AIR-BALANCE pakotne sniedz aizraujošas sajūtas un veicina labsajūtu. Jūs jutīsiet aromātu, kas izcili atbilst jūsu automobiļa raksturam un var uzlabot gaisa kvalitāti salonā. Cimdu nodalījumā esošajā aromāta ģeneratorā var ievietot Mercedes-Benz klientu risinājumu klāstā ietvertos aromātus, kas atbilst jūsu prasībām. Standarta aprīkojumā ir ietverts Mercedes-Benz apvidus automobiļa aromāts “Forest Mood”.
       Warmth Comfort pakotne Patīkama atmosfēra salonā — Warmth Comfort pakotne īsā laikā līdz vajadzīgajam līmenim paaugstina noteiktu salona elementu temperatūru. Patīkams siltums jūs ieskaus no visām pusēm — sēdekļi, viduskonsoles roku balsti un priekšējās durvis, kā arī durvju centrālie paneļi ir apsildāmi.
       Rear Seat Comfort Plus pakotne Ar šo pakotni otrā sēdekļu rinda kļūst par pirmās klases sēdekļiem. Jūsu aizmugurē sēdošajiem pasažieriem brauciens būs īpaši ērts, pateicoties tādām komforta papildopcijām kā pagarinātais centrālais roku balsts un viduskonsole. Jūs varēsiet viegli piekļūt dažādiem nodalījumiem, savienojumiem un noņemamam MBUX aizmugurējā sēdekļa planšetdatoram. Pateicoties greznajam centrālajam roku balstam ar augstas kvalitātes polsterētiem, aizmugurē sēdošie pasažieri var ērti atlaisties sēdeklī. Luksusa galvas balstu īpaši mīkstā apdare ar papildus spilveniem veicina galvas, kakla un plecu zonas atslābumu.
       PRE-SAFE® Impulse Side PRE-SAFE® sistēma var sagatavot pasažierus sānu sadursmei un mazināt traumu risku. Gluži kā miesassargs tā attālinās autovadītāju vai priekšējo pasažieri no bīstamās zonas, pavirzot viņu uz iekšpusi.
       GUARD 360° Plus automobiļa aizsardzība GUARD 360° Plus automobiļa aizsardzība nodrošina visaptverošu automobiļa apkārtnes uzraudzību. Pateicoties zādzību novēršanas signalizācijas sistēmai, kā arī ārkārtas atslēgas deaktivizācijai, spēsiet ātri reaģēt. Mercedes me sadursmes noteikšanas funkcija informēs jūs, izmantojot lietotni. Turklāt automobiļa zādzības gadījumā pakalpojums palielina iespēju atgūt īpašumu.[1]

       [1] Lai izmantotu Mercedes me connect pakalpojumus, jums jāizveido Mercedes me ID un jāpiekrīt Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem. Norādītie pakalpojumi, kā arī to pieejamība un funkcijas ir atkarīgi no automobiļa modeļa, ražošanas gada, izvēlētā papildaprīkojuma un valsts.

       Sānu drošības spilveni aizmugurē Spēcīga sānu trieciena gadījumā aizmugurē esošie sānu drošības spilveni aizsargās ārējos aizmugurējos sēdekļos sēdošo pasažieru krūškurvja zonu. Kopā ar standarta logu drošības spilveniem tie nodrošina optimālu aizsardzību, lai novērstu vai mazinātu traumas. Gaisa spilveni piepūšas zonā starp durvīm un pasažieri.
       Bezceļu tehnikas pakotne Ar bezceļu tehnikas pakotni varat regulēt gan pilnpiedziņas, gan balstiekārtas iestatījumus, precīzi pielāgojot tos pašreizējiem braukšanas apstākļiem. Ar tradicionāliem bezceļu komponentiem, piemēram, variējamu balstiekārtas līmeni, jūs iegūsiet aktīvu atbalstu sarežģītās situācijās bezceļu apstākļos. Tas ļauj apgūt, piemēram, braukšanu pa stāvām nogāzēm, kā arī irdenām vai slidenām virsmām.
       E-ACTIVE BODY CONTROL E-ACTIVE BODY CONTROL ir komforta, precizitātes un dinamiskuma sintēze apvienojumā ar unikālām īpašībām braukšanai bezceļu apstākļos. Izbaudiet augstākās klases priekšrocības, ko sniedz mūsdienīga, pilnībā aktīva balstiekārta, kas izstrādāta, lai kompensētu slīpumu, sanesi un triecienus. Uz visiem ceļiem un bezceļiem, gan labos, gan sliktos braukšanas apstākļos.
       DYNAMIC SELECT Brauciet tieši tā, kā vēlaties. Viens pieskāriens pogai DYNAMIC SELECT ļauj izvēlēties dažādus braukšanas režīmus, kas nosaka, piemēram, dzinēja, transmisijas, balstiekārtas un stūres vadības iestatījumus. Sporta režīmā transportlīdzeklis ir dinamiskāks, toties komforta režīmā tā iestatījumi ir sevišķi līdzsvaroti. Režīma ECO mērķis ir efektivitāte, taupot degvielu un naudu.
       4MATIC pilnpiedziņa 4MATIC pilnpiedziņa iespaidīgi izmanto spēcīgo dzinēju jaudu. Vienmēr aktīvā sistēma uzlabo saķeri un vadāmību, jo īpaši sarežģītos ceļa apstākļos. Patiesa drošības priekšrocība uz slapja, sniegota un apledojuša ceļa. Un uzticams pamats sportiskas braukšanas baudīšanai.
       MERCEDES-AMG Mercedes-AMG GLE. Jaunais dizains izstaro neatgriezenisku vēlmi kustēties pat no pirmā acu uzmetiena. Sportisko izskatu nodrošina ne tikai atšķirīgais priekšējais priekšauts ar AMG raksturīgo radiatora režģi un līdz 55,9 cm (22 collu) riteņi. Vēl viena AMG īpašība ir izvēles logotipa projektors, kas projicē AMG emblēmu uz zemes, kad tiek atvērtas priekšējās durvis. Jaunie priekšējie lukturi nodrošina, ka vadītājs var redzēt tumsā, bet aizmugurējie lukturi nodrošina Mercedes-AMG GLE redzamību.
       LeftRight

       Eksterjera dizains

       Interjera dizains

       Eksterjera svarīgākie elementi

       Close X
       Nākamā
       Iepriekšējā
        Jauns AMG priekšējais buferis (GLE 53 4MATIC+) Konsekvents — jaunais AMG priekšējais buferis ar AMG raksturīgo radiatora režģi, MULTIBEAM LED priekšējie lukturi ar jaunu gaismas zīmi, kā arī jaunas gaisa ieplūdes atveres ar lidmašīnas spārnu dizainu.
        AMG 5 dubultspieķu vieglmetāla diski (GLE 53 4MATIC+) Individuālo dizainu akcentē matēti melni 53,3 cm (21 collu) AMG vieglmetāla diski.
        Motora pārsegs ar AMG emblēmu (GLE 53 4MATIC+) AMG emblēma, kas rotā Mercedes-AMG GLE motora pārsegu, uzsver tā leģendāro izcelsmi.
        AMG raksturīgā aizmugure (GLE 53 4MATIC+) Jaudīgi — jauni aizmugurējie lukturi, AMG aizmugurējais buferis un variējamā izplūdes sistēma AMG Performance ar diviem dubultiem izpūtējiem akcentē sportisko izskatu.
        AMG priekšējais buferis (GLE 63 S 4MATIC+) Demonstrē spēku — GLE 63 S 4MATIC+ sportisko izskatu raksturo AMG priekšējais buferis ar AMG radiatora režģi, melnas gaisa ieplūdes atveres un MULTIBEAM LED priekšējie lukturi ar jaunu gaismas zīmi.
        AMG kaltie diski ar krustveida spieķiem (GLE 63 S 4MATIC+) Stilīgam izskatam papildiniet savu automobili ar rūpīgi izstrādātiem 55,9 cm (22 collu) AMG kaltajiem diskiem himalaya grey tonī. Īpašā materiālu kombinācija nodrošina filigrānu dizainu, kā arī nelielu svaru un īpaši augstu izturību.
        Motora pārsegs ar AMG emblēmu (GLE 63 S 4MATIC+) Vēsturiski nozīmīgs — uz motora pārsega esošā AMG emblēma skaidri norāda uz piederību AMG saimei.
        AMG raksturīgā aizmugure (GLE 63 S 4MATIC+) Platuma akcentēšana — AMG aizmugurējais buferis ar difuzoru, spoileris, AMG trapecveida dubultie izpūtēji un standarta variējamā izplūdes sistēmā AMG Performance ir spilgtākās GLE 63 S 4MATIC+ iezīmes.
        AMG Night pakotne Ar AMG nakts pakotni izvēlētie virsbūves elementi ir spoži melnā krāsā. Atkarībā no izvēlētās krāsas tas rada spēcīgus kontrastus vai plūstošas pārejas. Aizraujošas nianses vai pārliecinoša atturība — abos gadījumos jūs apliecināt, ka novērtējat individuālu, dinamisku dizainu.
        55,9 cm (22 collu) AMG kaltie diski ar krustveida spieķiem Apvienojiet ekskluzīvu dizainu ar motosporta tehnoloģijām un papildiniet savu automobili ar rūpīgi izgatavotiem AMG kaltajiem diskiem. Speciālas materiālu īpašības ļauj veidot filigrānu dizainu, vienlaikus nodrošinot nelielu svaru un īpaši augstu izturību, kas vēl vairāk uzlabo braukšanas dinamiku.
        Ambient lighting apgaismojums ar animētu AMG logotipa projekciju Ambient lighting apgaismojums ar animētu AMG logotipa projekciju
        Funkcija, kas raisa emocijas. Ambient lighting apgaismojums padarīs Mercedes-AMG iekāpšanas zonu aizraujošu, uzmanību piesaistošu — kad priekšējās un aizmugurējās durvis ir atvērtas, tas uz zemes projicē animētu AMG logotipu.[1]

        [1] Tikai kopā ar Premium Plus pakotni.

        Interjera svarīgākie elementi

        Close X
        Nākamā
        Iepriekšējā
         Jauns stūres dizains Ideāla saikne starp vadītāju un automobili: jaunajai AMG Performance stūrei raksturīgi izcili materiāli, piemēram, napa āda, kā arī plakana stūres apakšdaļa. Ar AMG stūres pogām var, piemēram, tieši vadīt AMG braukšanas režīmus un aktivizēt citas funkcijas, atrodoties pie stūres.
         Platekrāna vadības panelis ar AMG displeja stiliem
         Intuitīvi sportisks: platekrāna vadības panelis parāda AMG saturu, piemēram, standarta TRACK PACE[1] un AMG sākuma izvēlni, jūsu individuālajā stilā: vienkārši pārslēdzieties starp vairākiem displeja stiliem, tai skaitā AMG “Supersport”.

         [1] Pieejams kā standarta aprīkojums Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+.


         Burmester® telpiskās skaņas sistēma Izbaudiet uzlabotu sniegumu un ekskluzivitāti ar leģendāro Burmester skaņas sistēmu. Jaudīgie skaļruņi nodrošina augstākās kvalitātes skaņu. Standarta Burmester® telpiskās skaņas sistēmu tagad var pielāgot individuālajām vēlmēm, izmantojot skaņas personalizāciju, kas nodrošina vēl izteiktāku skaņas baudījumu.
         Atverama panorāmas jumta lūka Atvērts vai aizvērts – atveramais panorāmas jumta logs rada lielisku brīvības sajūtu un patīkami gaišu atmosfēru salonā. No ārpuses skatoties, unikālu vizuālo iespaidu rada arī lielais atveramais jumta logs, kas virsbūvei piešķir vieglumu un ekskluzivitāti.
         AMG sporta sēdekļi ar klimata kontroli vadītājam un priekšējam pasažierim Tā izskatās sportisks komforts: AMG sporta sēdekļi ar klimata kontroli[1] un atmiņas pakotni katru braucienu pārvērš par relaksāciju. To nodrošina ne tikai optimizēts atbalsts sānos, bet arī apdare no izciliem materiāliem, piemēram, AMG napa ādas vai AMG Exclusive napa ādas. AMG sēdekļi un logotips uz atzveltnēm padara automobili vēl pievilcīgāku.

         [1] Pieejams kā standarta aprīkojums Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+.

         Izgaismoti AMG durvju sliekšņi Pat iekāpšana un izkāpšana kļūst par piedzīvojumu. Augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda sliekšņu uzlikas ir izgaismotas ar uzrakstu “AMG”. Sliekšņu uzlikas ir noņemamas un tās var nomainīt pret citām pievilcīgām oriģinālajām Mercedes-AMG vai Mercedes-Benz rezerves daļām.
         AMG oglekļa šķiedras apdare Augsto tehnoloģiju materiāls, kas tiek izmantots autosporta pasaulē, rada skaidrus akcentus jūsu automobiļa interjerā. Pateicoties augstas kvalitātes izskatam un rūpīgajai meistarībai, apdare visam salonam piešķir sportisku atmosfēru.
         AMG Track Pace AMG TRACK PACE pārvērš jūsu automobili par virtuālo sacīkšu inženieri. Izmantojot apļa, sektora un paātrinājuma laiku, kā arī noteiktus telemetrijas datus reāllaikā, varat mērķtiecīgi analizēt un uzlabot savas braukšanas prasmes slēgtās sacīkšu trasēs.[1][2]

         [1] Pieejama arī kā funkcija pēc pieprasījuma. Šim nolūkam ir nepieciešams reģistrēties Mercedes me portālā, piekrist Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem un vismaz uz laiku piesaistīt automobili lietotāja kontam. Turklāt aktivizēšanai ir nepieciešams datu savienojums ar automobili un atbilstošs automobiļa aprīkojums. Izvēlētā funkcija pēc pieprasījuma tiek pastāvīgi aktivizēta izmantošanai automobilī pat tad, ja pēc tam tiek pārtraukta Mercedes me connect pakalpojumu izmantošana un automobilis tiek atsaistīts no lietotāja konta. Plašāku informāciju par tehniskajām prasībām var iegūt Mercedes me vai pie sava pilnvarotā Mercedes-Benz izplatītāja.

         [2] Pieejams kā standarta aprīkojums Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+.

         AMG Performance stūre ar napa ādas / MICROCUT mikrošķiedras apdari Šī AMG stūre apvieno izsmalcinātu napa ādu ar MICROCUT mikrošķiedru, kas nodrošina perfektu saķeri un precīzu vadību. AMG plakanā forma ir pārņemta no autosporta, un tā izceļ vadības paneļa sportisko raksturu. Ergonomiski izvietotie skārienpaneļi nodrošina intuitīvu lietošanas ērtumu un veicina koncentrēšanos uz ceļu.[2]

         [2] Pieejams kā standarta aprīkojums Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+.

         AMG Performance stūre ar oglekļa šķiedru / MICROCUT mikrošķiedru Šajā AMG stūrē izteiksmīgā oglekļa šķiedra ir apvienota ar MICROCUT mikrošķiedru, kas nodrošina labu saķeri – tas ir vizuāls un taktils akcents. AMG plakanā forma ir pārņemta no autosporta, un tā izceļ vadības paneļa sportisko raksturu. Ergonomiski izvietotie skārienpaneļi nodrošina intuitīvu lietošanas ērtumu un veicina koncentrēšanos uz ceļu.
         AMG Exclusive Style napa ādas apdare Izbaudiet fantastisku atmosfēru ar izsmalcinātu napa ādu. AMG Exclusive napa ādas apdare sedz, piemēram, instrumentu paneļa augšdaļu un roku balstus. Aizraušanās ar augstas kvalitātes detaļām ir atspoguļota arī, piemēram, sēdekļos ar AMG dizainu un perforāciju.
         Izmēģiniet to uz ceļa Dodieties testa braucienā ar GLE SUV. Nosūtiet GLE SUV testa brauciena pieprasījumu, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

         Consumer Information

         We would like to stay in touch with you to keep up to date with our latest product news, marketing services and offers. If you would prefer not to receive future information by either of the methods below please indicate by un-selecting the option. All information provided will be used in accordance with our Privacy and Cookie Policy and not shared with any 3rd party company.