Ievads
Virsbūves
Izmēri
Salons
Apr?kojuma
Video
Kontaktpersona
  Lorándite red
  Arctic white
  Nosean Blue
  Magnetic Grey
  Limonite Yellow Metallic
  Loparite Black Metallic
  Chromite Gray Metallic
  Helvite Silver Metallic
  Cavansite Blue Metallic
  Modelis eCitan kravas furgons
  Sākot no 39 991 € vai 485 € mēnesī
  Virsbūve Pievilcīgs jaunpienācējs.
  LeftRight

  Virsbūves būtiskākie elementi

  Close X
  Nākamā
  Iepriekšējā
   Augstas veiktspējas LED priekšējie lukturi Augstas veiktspējas LED priekšējie lukturi sniedz lielāku drošību tumsā un unikālu izskatu.
   Papildaprīkojums.
   Elektriski nolokāmi un regulējami ārējie spoguļi Elektriski regulējamie, nolokāmie un apsildāmie ārējie spoguļi, īpaši šaurās vietās var novērst virsbūves bojājumus.
   Virsbūves dinamiskā pakotne Izmantojot virsbūves dinamisko pakotni, varat padarīt sava automobiļa izskatu dinamisku un individuālu.
   Papildaprīkojums.
   Krāsoti buferi Padariet sava automobiļa izskatu vēl ekskluzīvāku, izvēloties priekšējos un aizmugurējos buferus virsbūves krāsā.
   Papildaprīkojums.
   Priekšējie miglas lukturi ar LED tehnoloģiju Priekšējie miglas lukturi ar LED tehnoloģiju palīdz uzlabot redzamību sliktos laikapstākļos.
   Papildaprīkojums.
   Logs aizmugurējās durvīs ar tīrītāju un mazgātāju Logs bagāžas nodalījumā vai logi aizmugurējās durvīs ar tīrītāju un mazgātāju nodrošina labāku skatu uz aizmuguri, atvieglojot manevrēšanu un braukšanu atpakaļgaitā.
   Papildaprīkojums.

   Piekļuve un kravas ielāde

   Close X
   Nākamā
   Iepriekšējā
    Bīdāmās durvis kreisajā un labajā pusē Bīdāmās durvis abās automobiļa pusēs nodrošina lielāku elastību iekraušanas un izkraušanas laikā. Lai atvērtu bīdāmās durvis, nav nepieciešams daudz vietas, tāpēc vadītājs var iebraukt pat šaurākās stāvvietās.
    Papildaprīkojums.
    Aizmugurējās durvis Jūsu automobiļa aizmugurējo bortu var atvērt uz augšu vai aptuveni 90° leņķī. Tas nodrošina pietiekami daudz vietas, lai veiktu iekraušanu un izkraušanu. Iestrādātais logs uzlabo redzamību uz aizmuguri.
    Papildaprīkojums.
    180 grādu divviru aizmugurējās durvis ar logu Iespēja plaši atvērt divviru aizmugurējās asimetriskās durvis atvieglo lielu, neērtu priekšmetu iekraušanu un izkraušanu. Šādi salonā arī iekļūst vairāk gaismas, uzlabojot redzamību atpakaļgaitas kustības un manevrēšanas laikā.
    Papildaprīkojums.
    180° divviru aizmugurējās durvis bez loga Divviru aizmugurējās durvis ar asimetrisku sadalījumu var atvērt lielā leņķī, tā atvieglojot lielizmēra kravu iekraušanu un izkraušanu pat šaurās vietās, uz iekraušanas rampām un iekrāvēju izmantošanas laikā.
    Piekabes sakabe ar fiksētu lodveida galvu Piekabes sakabe tiek iepriekš uzstādīta rūpnīcā, lai ar transportlīdzekli varētu vilkt kravas līdz norādītajam maksimālajam svaram. Lai vēl vairāk uzlabotu drošību, piekabes stabilitātes palīgsistēma ir arī integrēta ESP standarta versijā.
    Papildaprīkojums.
    Piekabes sakabe ar zemu lodveida galvu Izmantojot rūpnīcā uzstādītu piekabes sakabi ar zemu lodveida galvu, varat atvērt aizmugurējās automobiļa durvis pat tad, ja piekabe ir pievienota. Lai vēl vairāk uzlabotu drošību, piekabes stabilitātes palīgsistēma ir arī integrēta ESP standarta versijā.
    Papildaprīkojums.
    Piekabes sakabes šķērselements Piekabes sakabes šķērselements ļauj modernizēt lodveida savienojumu.
    Papildaprīkojums.

    Equipment Lines

    Close X
    Nākamā
    Iepriekšējā
     Bāzes komplektācija • 40,6 cm (16 collu) tērauda riteņi ar dekoratīvajiem diskiem
     • Dinamiski veidots radiatora režģis ar centrā izvietotu Mercedes zvaigzni
     • Halogēna tehnoloģijas priekšējie lukturi ar LED dienas gaitas gaismām
     • 180 grādu divviru aizmugurējās durvis ar logu
     Komplektācija "PRO" • 40,6 cm (16 collu) lietie diski (standarta transportlīdzekļa garums) vai 40,6 cm (16 collu) tērauda riteņi ar dekoratīvajiem diskiem (transportlīdzekļa garās bāzes versijai)
     • Durvju rokturi un moldingi krāsoti transportlīdzekļa virsbūves krāsā
     Tehniskie dati un izmēri eCitan Panel furgona tehniskie dati un izmēri
     LeftRight
     LeftRight
     Nākamā
     Iepriekšējā
      Kravas nodalījuma garums 717 mm
      Kravas nodalījuma platība XX m²
      Kravas nodalījuma tilpums 2.9 m³
      Kravnesība 520 kg
      LeftRight
      Nākamā
      Iepriekšējā
       Kravas nodalījuma garums 1715 mm
       Kravas nodalījuma platība XX m²
       Kravas nodalījuma tilpums 3.7 m³
       Kravnesība 722 kg
       Salons Pazīstama vide, jauna pieredze.
       LeftRight

       Salona būtiskākie elementi

       Close X
       Nākamā
       Iepriekšējā
        Ādas stūre Ādas stūre uzlabo kabīnes izskatu. Patīkamais ādas pārklājums nodrošina labu saķeri, un ergonomiski veidotā stūres apmale jūtami paaugstina komforta līmeni.
        Papildaprīkojums.
        Automātiskā klimata kontrole THERMOTRONIC Pateicoties 2 klimata kontroles zonām, THERMOTRONIC ļauj izveidot individuālus klimata kontroles iestatījumus vadītāja un blakussēdētāja pusē. Pieskaroties pogai, var automātiski kontrolēt temperatūru, gaisa plūsmu un gaisa sadali.
        Papildaprīkojums.
        MBUX multivides sistēma ar navigāciju un DAB Intuitīvi vadāma un paplašināma MBUX multivides sistēma ar gudrām navigācijas funkcijām un balss vadību, sakot “Hey Mercedes”. Plašs interfeisu klāsts un plašas informācijas un izklaides iespējas no viedtālruņa integrācijas līdz DAB digitālā radio uztveršanai.
        Papildaprīkojums.
        Bezvadu uzlādes sistēma mobilajām ierīcēm Izmantojot bezvadu uzlādes sistēmu mobilajām ierīcēm, varat braukšanas laikā ērti uzlādēt viedtālruņus, kuri atbalsta induktīvu uzlādi. Nav nepieciešami īpaši kabeļi, savienotāji vai turētāji, kā arī nav svarīgs zīmols un modelis.
        Papildaprīkojums.
        Salona dizaina pakete Pievilcīgas detaļas spīdīgi melnā un hromētā krāsā – interjera dizaina pakotne vizuāli uzlabo jūsu transportlīdzekļa interjeru un raksturīgā veidā apvienotu funkcionalitāti ar lielisku izskatu.
        Papildaprīkojums.

        Kravas nodalījums un vadītāja zona

        Close X
        Nākamā
        Iepriekšējā
         Salokāms starpsienu režģis priekšējā pasažiera pusē Tērauda starpsienu režģis var aizsargāt vadītāju un priekšējo pasažieri no kravas. Ja nepieciešams pārvadāt īpaši garus priekšmetus, priekšējā pasažiera pusē režģi var pārvietot pa 90°.
         Papildaprīkojums.
         Kravas nodalījuma apgaismojums ar LED tehnoloģiju Kravas nodalījuma apgaismojumā ir izmantota LED tehnoloģija, kas nodrošina labu kravas nodalījuma apgaismojumu, ļaujot labāk orientēties tumsā un uzlabojot redzamību kravas iekraušanas un izkraušanas laikā.
         Papildaprīkojums.
         Koka saplākšņa grīda 9 mm biezais koka grīdas segums, kas izgatavots no vairākiem līmētiem un saspiestiem saplākšņa slāņiem, aizsargā jūsu automašīnas kravas nodalījuma grīdu no bojājumiem. Tas ir viegli tīrāms un uzlabo siltumizolāciju un skaņas izolāciju.
         Papildaprīkojums.
         Koka saplākšņa apšuvums bagāžas nodalījumā Koka saplākšņa apdare bagāžas nodalījumā aizsargā metāla virsmas līdz pat jumta karkasam pret bojājumiem, ko izraisa, piemēram, slīdoša krava. Tas arī atvieglo bagāžas nodalījuma tīrīšanu un uzlabo siltuma un skaņas izolāciju. Apdare ir uz sānu sienām, kā arī uz bīdāmajām un aizmugurējām durvīm.
         Papildaprīkojums.
         Salona premium klases apdare Salona premium klases apdare var aizsargāt pasažieru salona vai kravas nodalījuma iekšējās sienas no bojājumiem, vienlaikus uzlabojot salona izskatu.
         Papildaprīkojums.
         Sintētiska bagāžas nodalījuma grīda Bagāžas nodalījuma grīda ir aizsargāta ar teksturētu sintētisku paklāju matētā melnā krāsā, un tādējādi tā ir arī skaņas un siltuma izolācija. Sintētiskā virsma padara bagāžas nodalījuma grīdu īpaši viegli tīrāmu.
         Papildaprīkojums.
         Pilna platuma starpsiena Nepārtrauktā starpsiena starp vadītāja zonu un kravas nodalījumu jūsu automašīnā veicina pareizu kravas nostiprināšanu kopā ar stiprinājuma cilpām uz kravas nodalījuma grīdas. Starpsiena var aizsargāt jūs un jūsu līdzbraucēju no slīdošas kravas, kā arī nodrošina barjeru pret troksni un netīrumiem.
         Pilna platuma starpsiena ar logu Pilna platuma starpsiena starp vadītāja nodalījumu un bagāžas nodalījumu ar diviem logiem sniedz jums skatu uz aizmuguri, lai vizuāli pārbaudītu kravu. Kopā ar nostiprināšanas cilpām uz bagāžas nodalījuma grīdas tas palīdz pareizi nostiprināt kravu.
         Papildaprīkojums.
         Blakussēdētāja vienlaidu sēdeklis Vieta trim priekšējā rindā. Līdzbraucēja sēdeklis nodrošina papildu centrālo sēdekli. Abiem līdzbraucēja sēdekļiem ir trīspunktu drošības jostas un regulējami galvas balsti. Centrālo atzveltni var arī atsevišķi nolocīt, un to var izmantot kā plauktu vai kā darba virsmu, transportlīdzeklim stāvot.
         Papildaprīkojums.
         Nolokāms blakussēdētāja sēdeklis Nolokāmais blakussēdētāja sēdeklis padara jūsu transportlīdzekli vēl daudzveidīgāku. Sēdekļa atzveltni var nolocīt, lai palielinātu kravas nodalījumu.
         Papildaprīkojums.
         Roku balsts ar uzglabāšanas nodalījumu Roku balsts ar bagāžas nodalījumu apakšā atrodas starp vadītāja sēdekli un līdzbraucēja sēdekli.
         Papildaprīkojums.
         Uzglabāšanas nodalījums instrumentu panelī Uzglabāšanas nodalījums ar vāku nodrošina praktisku uzglabāšanas iespēju tieši instrumentu panelī. Tam ir integrēts USB-C ports, ko var izmantot mobilo ierīču uzlādei.
         Papildaprīkojums.
         Viedtālruņa turētājs Izmantojot viedtālruņa turētāju, kas atrodas virs instrumentu paneļa, jūsu mobilajam tālrunim ir fiksēta vieta braukšanas laikā, un jūs varat labi redzēt viedtālrunī parādīto, būtiski nenovēršot uzmanību no satiksmes.
         Papildaprīkojums.

         Equipment Lines

         Close X
         Nākamā
         Iepriekšējā
          Bāzes komlektācija • Instrumentu bloks ar pikseļu matricas displeju
          • Priekšējie elektriskie logi
          • Radio sagatave ar iespējotu DAB
          • attālinātās vadības klimata kontrole
          • Centrālā konsole ar diviem glāžu turētājiem un glabāšanas nodalījumu ar pretslīdes un troksni mazinošu oderi
          • Pilna platuma starpsiena
          Komplektācija "PRO" • Automātiskā klimata kontrole THERMOTRONIC
          • Priekšējie elektriskie logi ar ērtas vadības funkciju
          • Roku balsts ar uzglabāšanas nodalījumu
          • Aizvērts cimdu nodalījums priekšējā pasažiera pusē
          • Plastmasas bagāžas nodalījuma grīda
          • Salona un kravas nodalījuma apgaismojums ar LED tehnoloģiju
          Aprīkojums eCitan Panel furgona aprīkojuma būtiskākās iezīmes
          LeftRight

          Tehnoloģijas

          Close X
          Nākamā
          Iepriekšējā
           90 kW elektromotors Ļoti efektīvais elektromotors, kas nodrošina 90 kW (122 ZS) jaudu un griezes momentu līdz 245 Nm, ir patiesi iespaidīgs, pateicoties lielajam vilces spēkam un patīkami vienmērīgajai darbībai.
           Augstsprieguma akumulators (45 kWh) Augstsprieguma akumulatora sistēma ar 45 kWh jaudu nodrošina lielu nobraucamo attālumu, neierobežojot automobilī pieejamo telpu.
           Rekuperācijas līmeņa atlasīšana Izmantojot divas braukšanas programmas un trīs rekuperācijas līmeņus, jūs brauciena laikā nosakāt, cik lielā mērā braukšanas uzvedība ir jāpielāgo efektivitātei un cik spēcīgi jūsu automašīnai jāsamazina ātrums, noņemot kāju no akseleratora pedāļa.
           Automātiskā pārnesumkārba elektriskajai piedziņai Automātiskā transmisija ir īpaši pielāgota ekonomiskai braukšanai un efektīvam rekuperācijas līmenim.
           Attālinātās vadības klimata kontrole Pateicoties klimata kontrolei, kuru var ieslēgt attālināti, patīkama salona temperatūra sagaida jūs pirms ceļojuma sākuma. Manāms komforta uzlabojums, īpaši, ja ārā ir īpaši karsts vai auksts.
           Papildaprīkojums.

           Digitālās papildopcijas

           Close X
           Nākamā
           Iepriekšējā
            Attālo un navigācijas pakalpojumu sagatave Attālo un navigācijas pakalpojumu iepriekšēja uzstādīšana[4] nodrošina tehniskus priekšnoteikumus digitālo papildopciju izmantošanai, kas radītas īpaši eVans vajadzībām. Šīs opcijas ietver arī klimata kontroli pirms iekāpšanas automobilī, lai braucienu varētu sākt automobilī ar patīkamu salona temperatūru.
            Papildaprīkojums.
            Remote Services Plus sagatave Izmantojot Remote Services Plus iepriekšēju uzstādīšanu, jūs varat vēl labāk un elastīgāk izmantot savu transportlīdzekli. Jo jūs varat izmantot plašu Digital Extras klāstu, kas padara jūsu ikdienu ar transportlīdzekli drošāku, ērtāku, vieglāk plānojamu un līdz ar to arī efektīvāku.
            Papildaprīkojums.
            Live Traffic Information sagatave Jūs nevēlaties zaudēt laiku, braucot apkārtceļus, un vēlaties izvēlēties labāko maršrutu, lai ierastos pēc iespējas ātrāk. Live Traffic Information sagatave nodrošina tehniskās prasības, lai saņemtu jaunāko un precīzo satiksmes informāciju, lai nodrošinātu optimālu dinamisku maršruta vadību un precīzi aprēķinātus ierašanās laikus.
            Papildaprīkojums.
            Mercedes me connect sagatave Mercedes me connect ļauj izmantot daudzus pakalpojumus: no noderīgiem drošības un apkopes pakalpojumiem līdz dažādām navigācijas funkcijām. Tie piedāvā lielāku drošību, augstāku komforta līmeni un vēl vairāk savienojamības, padarot ikdienu ar jūsu transportlīdzekli vēl vienkāršāku.
            Papildaprīkojums.
            MBUX multivides sistēma ar navigāciju un DAB Intuitīvi vadāma un paplašināma MBUX multimediju sistēma: ar inteliģentām navigācijas funkcijām, balss vadību, izmantojot "Hey Mercedes", plašu interfeisu klāstu un plašām informācijas un izklaides iespējām no viedtālruņa integrācijas līdz DAB digitālā radio uztveršanai.
            Papildaprīkojums.
            Papildu funkcijas – MBUX Izmantojiet transportlīdzeklī pavadīto laiku daudz efektīvāk nekā iepriekš. Pateicoties mākslīgajam intelektam un MBUX (Mercedes-Benz User Experience) papildu funkcijām, multivides sistēma pati pielāgojas jūsu personīgajām vēlmēm un preferencēm. Vienkārši sakiet “Hey Mercedes”, un MBUX gaidīs jūsu norādes.
            Papildaprīkojums.
            MBUX multivides sistēma ar DAB Ar MBUX (Mercedes-Benz User Experience) jūs izbaudāt digitālās, intuitīvi vadāmas un paplašināmas multivides sistēmas skaistumu un inteliģenci. Pateicoties dažādajām saskarnēm un lielajam skārienekrānam, tas piedāvā daudzas saziņas un informācijas un izklaides funkcijas, sākot no viedtālruņa integrācijas līdz digitālajam radio (DAB).
            Papildaprīkojums.
            Navigācijas pakotne Izmantojot navigācijas pakotni, jūsu transportlīdzekļa MBUX multivides sistēmu var pārvērst pilnībā funkcionālā navigācijas sistēmā, lai padarītu ikvienu braucienu relaksējošāku, pateicoties viedai maršruta vadībai. Šī pakotne izmanto ātru navigāciju ar cieto disku un atjauninātus tiešsaistes datus, lai jūs ātri sasniegtu galamērķi.
            Papildaprīkojums.
            Navigation Plus Navigācijas Plus pakotne paplašina navigācijas sistēmu, iekļaujot tajā noderīgus navigācijas pakalpojumus, kas sniedz vērtīgu informāciju, atrodoties ceļā, un vienkāršo navigāciju. Tās galvenās iezīmes ietver, piemēram, bezmaksas stāvvietu parādīšanu, pašreizējos laikapstākļu un citus.
            Papildaprīkojums.
            Navigācija Pateicoties MBUX multivides sistēmā integrētajai navigācijas sistēmai, ierašanās galamērķī ir neticami viegla. Ietaupiet laiku, izmantojot Mercedes-Benz navigācijas funkciju ar elastīgām datu ievades iespējām – skārienpogām un balss ievadi. Šī gudrā sistēma uzticami ved uz galamērķi, izmantojot lokālo un aktuālo tiešsaistes informāciju.
            Papildaprīkojums.
            Karšu atjauninājumi trīs gadu garumā bez maksas Bezmaksas karšu atjauninājumu 3 gadus nodrošina. Atjauninātās kartes piedāvā labāku orientāciju braukšanas laikā. Šis pakalpojums ir paredzēts transportlīdzeklim un ir spēkā 3 gadus pēc sākotnējās reģistrācijas.
            Papildaprīkojums.
            Viedtālruņa integrācija Viedtālruņa integrācijas funkcija ļauj savienot jūsu mobilo tālruni ar multivides sistēmu, izmantojot Apple CarPlay® vai Android Auto®. Šādi varat ērti piekļūt svarīgākajām lietotnēm jūsu viedtālrunī. Varat arī ērti un ātri izmantot tādas trešo personu lietotnes kā Spotify.
            Papildaprīkojums.

            Charging

            Close X
            Nākamā
            Iepriekšējā
             22 kW maiņstrāvas uzlāde / 75 kW līdzstrāvas uzlāde Pateicoties maksimālajai līdzstrāvas uzlādes jaudai 75 kW[3] un maiņstrāvas uzlādes jaudai līdz 22 kW, varat baudīt lielu elastību, uzlādējot augstsprieguma akumulatoru – ar CCS ligzdu (Combo 2) Mercedes automobili var uzlādēt gan no wallbox, gan uzlādes stacijās ar maiņstrāvas uzlādes sistēmām, kā arī līdzstrāvas ātrās uzlādes stacijās.
             Papildaprīkojums.
             11 kW maiņstrāvas uzlāde Izmantojot maiņstrāvas uzlādes sistēmu, varat ātri un viegli uzlādēt savu transportlīdzekli līdz 11 kW (trīsfāžu režīmā). Tas ļauj veikt uzlādi no wallbox, dažādās publiskās uzlādes stacijās un mājas kontaktligzdās. Uzlādes ligzda atrodas aiz Mercedes zvaigznes radiatora režģa centrā.
             Mercedes-Benz Wallbox Home Wallbox[4][5], kura uzlādes jauda ir līdz 22 kW[6], uzlādē eCitan akumulatoru aptuveni četras reizes ātrāk, nekā tas būtu iespējams ar parasto mājas kontaktligzdu. Tas ir saderīgs ar visiem elektromobiļiem, kuriem ir 2. tipa savienojums.
             Elastīga uzlādes sistēma Ērta, droša un efektīva uzlāde jebkurā laikā un vietā – izmantojot šo noderīgo komplektu, kas sastāv tikai no viena kabeļa un vairākiem adapteriem, jums vienmēr būs pieejams pareizais uzlādes risinājums[5].
             Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izmantot tīkla kontaktligzdu vai publisku uzlādes staciju. Vairāk informācijas vaicājiet savam pilnvarotajam Mercedes-Benz izplatītājam.
             Lietotne Electric Ready Vai esat gatavs elektriskai mobilitātei? Uzziniet! Bezmaksas viedtālruņa lietotne parāda, vai pāreja uz elektromobili jums ir praktiski izdevīga. Lai to izdarītu, lietotne seko jūsu ikdienas braukšanas paradumiem ar jūsu viedtālruni neatkarīgi no automobiļa zīmola.

             Vadītāja asistēšana

             Close X
             Nākamā
             Iepriekšējā
              Aktīvā drošības pakotne Aktīvās drošības pakotnē ir iekļautas četras palīgsistēmas, kas var atvieglot braukšanu un padarīt to drošāku. Tās ir: aktīvās bremzēšanas palīgsistēma, aklo zonu noteikšanas palīgsistēma, aktīvā joslu ievērošanas palīgsistēma un ātruma ierobežošanas palīgsistēma. Tas ietver arī satiksmes zīmju palīgierīci kopā ar navigācijas pakotni.
              Papildaprīkojums.
              Aktīvās bremzēšanas palīgsistēma Aktīvā bremzēšanas asistents var palīdzēt izvairīties no negadījumiem, piemēram, ar priekšā braucošiem transportlīdzekļiem, šķērsojošiem transportlīdzekļiem un gājējiem, vai līdz minimumam samazināt šādu negadījumu sekas. Tas var palielināt gan jūsu, gan citu satiksmes dalībnieku drošību.
              Papildaprīkojums.
              Aklo zonu noteikšanas palīgsistēma Ar aklo zonu noteikšanas palīgsistēmu jūs vienkārši esat drošāks uz ceļa, it īpaši mainot joslas. Tas izmanto radara tehnoloģiju, lai uzraudzītu zonu, kuru nesedz jūsu ārējie spoguļi. Izmantojot vizuālus un skaņas brīdinājumus, tas var brīdināt par iespējamu sānu sadursmi ar citiem satiksmes dalībniekiem.
              Papildaprīkojums.
              Aktīvā joslu ievērošanas palīgsistēma Joslas uzturēšanas palīgsistēma var palīdzēt novērst negadījumus, kas rodas, nejauši izbraucot no joslas, pa kuru pārvietojas transportlīdzeklis. Ja sistēma konstatē, ka transportlīdzeklis ir netīši izbraucis no joslas, tā brīdina vadītāju, izmantojot līdzekļus - pulsējošu vibrāciju stūrē. Tas mudina vadītāju atgriezties pareizajā joslā.
              Papildaprīkojums.
              Ātruma ierobežošanas palīgsistēma Ātruma ierobežojuma palīgsistēma atvieglo ātruma ierobežojumu ievērošanu. Tā izmanto kameru, lai noteiktu pašreizējo ātruma ierobežojumu un parāda to instrumentu panelī.
              Papildaprīkojums.
              Ceļazīmju palīgsistēma Ceļazīmju palīgsistēma atvieglo ātruma ierobežojumu un citu norāžu ievērošanu. Tas uzlabo drošību.
              Papildaprīkojums.

              Tālo gaismu palīgsistēma Tālo gaismu palīgsistēma automātiski ieslēdz un izslēdz tālās gaismas atbilstoši satiksmes situācijai un tādējādi atbrīvo vadītāju no nepieciešamības manuāli pārslēgt tālās un tuvās gaismas uz priekšu un atpakaļ.
              Papildaprīkojums.
              Sānvēja palīgsistēma Sānvēja palīgsistēma var savlaicīgi noteikt izbraukšanu no joslas spēcīgu sānvēja brāzmu dēļ un palīdzēt vadītājam palikt braukšanas joslā. Pēkšņa izbraukšana no joslas vadītājam var likt strauji pagriezt stūri.
              UZMANĪBAS KONTROLES PALĪGSISTĒMA UZMANĪBAS KONTROLES PALĪGSISTĒMA var savlaicīgi brīdināt vadītāju par nogurumu un īslaicīgu iemigšanu. Šī sistēma var palīdzēt uzlabot drošību uz ceļa, it īpaši braucot nakts laikā vai veicot garus pārbraucienus. UZMANĪBAS KONTROLES PALĪGSISTĒMAS informācija ir redzama instrumentu panelī.
              Braukšanas slīpumā uzsākšanas palīgsistēma Braukšanas slīpumā uzsākšanas palīgsistēma var palīdzēt vieglāk uzsākt braukšanu slīpumā, uz laiku novēršot automobiļa ripošanu atpakaļ.

              Drošība

              Close X
              Nākamā
              Iepriekšējā
               Zādzību novēršanas signalizācijas sistēma Zādzību novēršanas signalizācijas sistēma (ATA) nodrošina augsta līmeņa aizsardzību pret automobiļa un kravas zādzībām. Šī sistēma tiek automātiski ieslēgta, nospiežot attiecīgās centrālās bloķēšanas sistēmas bezvadu tālvadības pults pogas. Signalizācija tiek aktivizēta, tiklīdz durvis tiek atvērtas vai no iekšpuses atslēgtas.
               Papildaprīkojums.
               Riepu spiediena kontroles sistēma uz priekšējās un aizmugurējās ass Riepu spiediena kontroles sistēma jūsu transportlīdzeklī var palīdzēt palielināt braukšanas drošību un samazināt riepu nodilumu un degvielas patēriņu.
               Papildaprīkojums.
               Mercedes-Benz ārkārtas zvanu sistēma Mercedes-Benz ārkārtas zvanu sistēma var ietaupīt laiku kritiski svarīgās ārkārtas situācijās. Izmantojot sakaru moduli ar savu SIM karti, pēc negadījuma tiek uzsākts automātisks ārkārtas zvans, tādējādi saīsinot laiku līdz ārkārtas dienestu ierašanās brīdim. Ārkārtas zvanu var veikt arī manuāli, lai meklētu palīdzību.
               Papildaprīkojums.
               Seši drošības spilveni Sadursmes gadījumā priekšējie drošības spilveni var aizsargāt vadītāja un priekšējo pasažieru galvu un ķermeņa augšdaļu. Tādējādi tiek nodrošināts augsts aizsardzības līmenis, samazinot galvas, sejas un krūškurvja traumu risku un smaguma pakāpi.

               Komforts

               Close X
               Nākamā
               Iepriekšējā
                KEYLESS-GO Izmantojot KEYLESS-GO, jūsu automobiļa atslēga nav jāizņem no kabatas. Jūsu transportlīdzeklis atpazīst jūs kā īpašnieku, šim nolūkam izmantojot saglabātos piekļuves un braukšanas datus. Tas atslēdz durvis, jums tuvojoties vai nospiežot pogu uz durvju roktura – atslēga nav jātur rokā.
                Papildaprīkojums.
                Apgaismojuma pakotne Apgaismojuma pakotne palīdz ievērojami uzlabot braukšanas drošību tumsā un sliktas redzamības apstākļos. Tā arī padara jūsu automobiļa virsbūvi vēl pievilcīgāku un iespaidīgāku.
                Papildaprīkojums.
                Stāvvietā novietošanas pakotne Novietošana stāvvietā var kļūt vēl drošāka un ērtāka – stāvvietā novietošanas pakotne apvieno aktīvo stāvvietā novietošanas palīgsistēmu un papildu redzamību, ko nodrošina atpakaļskata kamera. Tā var pat palīdzēt meklēt stāvvietu, kā arī palīdzēt, iebraucot stāvvietā vai izbraucot no tās.
                Papildaprīkojums.
                Atpakaļskata kamera Atpakaļgaitas kamera palīdz jums novietot automašīnu stāvvietā un manevrēt. Tas nodrošina lielāku drošību, braucot atpakaļgaitā, un var palīdzēt izvairīties no stāvēšanas un manevrēšanas bojājumiem.
                Papildaprīkojums.
                Atpakaļgaitas kameras attēls iekšējā atpakaļskata spogulī Šī atpakaļgaitas kamera displejā iekšējā atpakaļskata spogulī parāda zonu tieši aiz transportlīdzekļa. Tas palielina drošību stāvēšanas un manevrēšanas laikā – īpaši šaurās ielās – un var palīdzēt izvairīties no transportlīdzekļa bojājumiem.
                Papildaprīkojums.
                Sēdekļu komforta pakotne Izmantojot šo pakotni, jūs un jūsu pasažieri izbaudīsiet īpaši ērtu braucienu. Pakotnē ir ietverta sēdekļu apsilde un augstuma pielāgošana vadītājam un blakussēdētājam, kā arī jostas daļas balsts vadītāja sēdeklī. Tas var palīdzēt uzlabot sēdēšanas un braukšanas komfortu, it īpaši garākos braucienos.
                Papildaprīkojums.
                Sēdekļu apsilde vadītājam un blakussēdētājam Izcila labsajūta, it īpaši aukstajos mēnešos – apsildes sistēma sasilda sēdekļus, lai jūs baudītu patīkamu temperatūru uzreiz pēc iekāpšanas automobilī.
                Papildaprīkojums.
                Vadītāja sēdeklis ar pielāgojamu augstumu un jostas daļas balstu Vadītāja sēdeklis ar pielāgojamu augstumu un jostas daļas balstu ļauj nodrošināt ergonomisku, muguru saudzējošu sēdēšanas pozīciju. Atbilstoši individuālām vajadzībām varat pielāgot sēdekļa garumu un atzveltnes slīpumu, kā arī augstumu un jostas daļas balsta pozīciju.
                Papildaprīkojums.
                Kruīza kontrole Kruīza kontrole var samazināt vadītāja slodzi un saglabāt transportlīdzekļa iepriekš atlasīto ātrumu, nespiežot akseleratora pedāli. Braukšana ar pastāvīgu ātrumu sekmē ekonomisku braukšanu un var palīdzēt ietaupīt degvielu.
                Papildaprīkojums.
                Stūres apsilde Patīkams siltums līdz pat pirkstu galiņiem. Tiešā saskare ar sildītāju ļauj īpaši ātri sasildīt rokas, kas var palielināt komfortu un drošību braukšanas laikā.
                Papildaprīkojums.

                Vispārējas saistību atrunas:

                - Nobraucamais attālums ir noteikts saskaņā ar Direktīvu (ES) 2017/1151. Nobraucamais attālums ir atkarīgs no transportlīdzekļa konfigurācijas.

                - Uzlādes laiks atbilst 10–80 % pilnas uzlādes līmenim, izmantojot līdzstrāvas ātrās uzlādes staciju, kuras spriegums ir 400 V un minimālā strāva ir 500 A.

                - Nominālās jaudas un nominālā griezes momenta dati noteikti saskaņā ar grozīto Regulu (EK) Nr. 715/2007.

                [1] Attēlos var būt redzamas papildu īpašā aprīkojuma daļas.

                [2] Atzīmētie elementi ir digitālas papildopcijas. Lai tās izmantotu, jums ir jābūt personīgajam Mercedes me ID numuram un arī jāpiekrīt digitālo papildopciju lietošanas noteikumiem. Transportlīdzeklim arī jābūt savienotam pārī ar attiecīgo lietotāja kontu. Pēc sākotnējā termiņa beigām digitālās papildopcijas var atjaunot par maksu, ja tās konkrētajā brīdī vēl tiek piedāvātas attiecīgajam transportlīdzeklim. Digitālās papildopcijas pirmo reizi var aktivizēt viena gada laikā pēc sākotnējās klienta reģistrācijas vai darbības atkarībā no tā, kas tiek veikts ātrāk.

                [3] Maks. līdzstrāvas uzlādes jauda

                Maksimālā līdzstrāvas uzlādes stacijas jauda ar 400 voltu un 300 A strāvas padevi; maksimālā uzlādes jauda ir atkarīga no dažādiem faktoriem, piemēram, vides un akumulatora temperatūras un akumulatora uzlādes līmeņa uzlādes sākumā.

                [4] Lai izmantotu Mercedes Benz Wallbox attālās funkcijas un saņemtu over-the-air atjauninājumus, ir nepieciešama lietotne Mercedes me un personīgais Mercedes me ID, kā arī ir jāpiekrīt digitālo papildopciju lietošanas noteikumiem. Lai saņemtu over-the-air atjauninājumus, jums jāpiekrīt attiecīgajam atjauninājumam lietotnē Mercedes me vai jāsniedz vispārēja piekrišana lietotnē Mercedes me, lai saņemtu visus turpmākos atjauninājumus.

                [5] Nav iekļauts piegādes komplektācijā.

                [6] 22 kW uzlādei atkarībā no ražotāja un transportlīdzekļa var būt nepieciešams īpašs aprīkojums “Maiņstrāvas uzlādes sistēma (22 kW maiņstrāvas uzlāde)”. Ja tā nav, transportlīdzekli automātiski uzlādē no wallbox vai elastīgas uzlādes sistēmas, izmantojot maksimālo iespējamo uzlādes jaudu. Uzlādes stacijas maksimālo uzlādes jaudu ir jāpielāgo augšupējai sistēmai (kabeļa šķērsgriezuma laukums un aizsardzība).

                [7] Mūsu vadītāja palīgsistēmas un drošības sistēmas ir tikai palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītājam piemērojamās atbildības. Ņemiet vērā īpašnieka rokasgrāmatā norādīto informāciju un tajā aprakstītos sistēmu ierobežojumus.

                Izmēģiniet to uz ceļa Dodieties testa braucienā ar eCitan kravas furgonu Nosūtiet eCitan kravas furgona testa brauciena pieprasījumu, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.
                Mēs vēlamies ar Jums sazināties, lai Jūs būtu informēti par mūsu jaunākajiem produktiem, mārketinga pakalpojumiem un aktuālajiem piedāvājumiem. Ja turpmāk nevēlaties saņemt informāciju, izmantojot kādu no tālāk norādītajām metodēm, lūdzu, norādiet, noņemot šīs opcijas atlasi. Visa sniegtā informācija tiks izmantota saskaņā ar mūsu Konfidencialitātes un Sīkfailu Politiku, un tā netiks kopīgota ne ar vienu trešo pušu uzņēmumu.