Eksterjers Pilnīgi jaunās Mercedes-AMG G klases eksterjers. Pilnīgi jauno Mercedes-AMG G 63 ieskauj milzu jaudas un izsmalcinātības aura. Tā dizains harmoniski apvieno atlētismu un ekstravertu eleganci. Ikviens elements, sākot no valdonīgā izskata un beidzot ar izsmalcinātajām detaļām, demonstrē AMG apņemšanos nodrošināt īpašu veiktspēju un luksusu.
Nākamā
Iepriekšējā
  AMG īpašais radiatora režģis AMG īpašajā radiatora režģī apvienojas elegance un veiktspēja, to izceļot izteiksmīgiem vertikāliem spraišļiem.
  Ārējais apgaismojums ar zīmola logotipa projekciju Ārējais apgaismojums ar ekskluzīvu gaismas signatūru – prestižās AMG emblēmas projekcija uz zemes.


  55,9 cm (22 collu) AMG kaltie daudzspieķu diski G klases AMG kaltie daudzspieķu diski ar 55,9 cm (22 collu) izmēru un elegantu dizainu izceļas gan ar pārsteidzošu dizainu, gan izcilu veiktspēju[3].
  AMG īpašā izplūdes sistēma melnā krāsā Ne tikai stilam – AMG īpašā izplūdes sistēma melnā krāsā[3][4] ir veiktspējas simbols un ļauj pielāgot dzinēja skanējumu vadītāja noskaņojumam, skaņai sniedzoties no klusinātas murrāšanas līdz sportiskam rēcienam.

  MANUFAKTUR kāpšļi melnā krāsā MANUFAKTUR kāpšļi melnā krāsā[3][5], kas nodrošina ērtu iekāpšanu un izkāpšanu, atjautīgi apvieno eleganci un praktiskumu.
  Oglekļa šķiedras apdare AMG eksterjera oglekļa šķiedras pakotne[3] piešķir automobilim sportisku, modernu eleganci un dinamismu, tā ārienē ienesot vieglu robustumu.


  Interjers Pilnīgi jaunās Mercedes-AMG G klases interjers.

  AMG Performance stūresrats ar oglekļa šķiedras dizainu / MICROCUT mikrošķiedru un AMG pogām

  Close

  AMG Performance stūresrats ar oglekļa šķiedras dizainu / MICROCUT mikrošķiedru un AMG pogām

  AMG Performance stūresrats ar oglekļa šķiedras dizainu un MICROCUT mikrošķiedras apdari tvēriena vietās[1]. Aprīkots ar alumīnija pārnesumu pārslēgiem un izteiksmīgu virziena marķējumu, tas piešķir pilnīgi jaunā Mercedes-AMG G 63 salonam autentisku sacīkšu garu.

  MBUX ar AMG īpašo displeja grafiku

  Close

  MBUX ar AMG īpašo displeja grafiku

  Jaunās paaudzes MBUX multivides sistēma demonstrē ideālu sportiska dizaina, inovatīvas vadības un displeja koncepcijas kombināciju. AMG displejs vizualizē dinamisko orientāciju, un jūs varat pārslēgties starp AMG īpašajiem režīmiem pilnībā digitālajā instrumentu panelī.

  AMG oglekļa šķiedras apdares elementi

  Close

  AMG oglekļa šķiedras apdares elementi

  ​Ļaujiet savā jaunajā Mercedes-AMG G 63 ienākt sacīkšu trases garam. AMG oglekļa šķiedras apdares elementi[5] harmoniski iederas interjerā, piešķirot tam ekskluzivitāti un kontrastējošu eleganci.

  Burmester® 3D telpiskās skaņas sistēma

  Close

  Burmester® 3D telpiskās skaņas sistēma 

  Ļaujieties aizraujošajai pasaulei, ko rada Burmester® 3D telpiskās skaņas sistēma ar līdz pat 31 skaļruni. Tā nav tikai klausīšanās, tas ir vesels ceļojums.

  AMG īpašais sēdekļu dizains

  Close

  AMG īpašais sēdekļu dizains 

  ​Izbaudiet paplašināto apdares piedāvājumu, kas ietver Nappa ādas polsterējumu un AMG īpašo sēdekļu rakstu. Ārkārtīgi precīzi nostrādātie sēdekļi nodrošina lielisku komfortu un atbalstu, padarot katru braucienu īpašu.

  AMG durvju sliekšņi

  Close

  AMG durvju sliekšņi 

  AMG durvju sliekšņu paneļi izstaro izsmalcinātu baltu mirdzumu, radot patīkamu atmosfēru, kad iekāpjat savā automobilī.

  Veiktspēja Jauda, mantojums un nepārspējama veiktspēja. Pilnīgi jaunais Mercedes-AMG G 63 apvieno aizraujošu veiktspēju un izsmalcinātu dizainu. V8 dzinējs, ko papildina AMG Performance izplūdes sistēma, piedāvā uzmundrinošas enerģijas pieplūdumu un sajūsmu gan uz gludām šosejām, gan izaicinājumu pilnos bezceļos. Salonā greznība iet rokrokā ar funkcionalitāti. G 63 ir jauns priekšējais bampers ar izteiksmīgiem vertikāliem spraišļiem pie gaisa ieplūdes atverēm, kas stiprina tā dinamisko stilu un lieliski saskan ar ikoniskajām izplūdes sistēma sānu caurulēm.
  Nākamā
  Iepriekšējā
   AMG 4 litru V8 dzinējs Atklājiet pilnīgi jaunā Mercedes-AMG G 63 spēku. Tā AMG 4,0 litru V8 dzinējs ar integrētu starteri-ģeneratoru (ISG) ir apliecinājums īpašai veiktspējai un efektivitātei. Turklāt tas ir īsta motoru tehnoloģiju meistarklase – ar dubultplūsmas turbokompresoriem starp cilindru blokiem unikālā “karstā V” izvietojumā.
   100% diferenciāļu bloķēšana Trīs diferenciāļu 100% bloķēšanas iespēja garantē kustību uz priekšu pat pašos sarežģītākajos bezceļu apstākļos. Pateicoties šai transmisijas funkcijai, Mercedes-Benz G 63 brauks pat tad, kad saķere būs palikusi tikai vienam ritenim.


   AMG SPEEDSHIFT TCT 9G Pateicoties dinamiskai un vienmērīgai pārnesumu pārslēgšanai, SPEEDSHIFT TCT 9G nodrošina izcili precīzu jaudas piegādi, vienreizēju dinamiku un aizraujošus mirkļus līdz ar katru pārnesumu maiņu.
   AMG ACTIVE RIDE CONTROL balstiekārta AMG ACTIVE RIDE CONTROL balstiekārta paceļ jaunā Mercedes-AMG G 63 veiktspēju nebijušos augstumos. Uz ceļa tā nodrošina izcilu virsbūves kontroli, uzlabojot veiktspēju un vienlaikus paaugstinot komfortu. Bezceļu apstākļos tā nodrošina izcilu saķeri, ļaujot jums piedzīvojumos doties vēl komfortablāk.
   AMG īpašā izplūdes sistēma Ar AMG īpašo izplūdes sistēmu dzinēja skaņa nav blakusprodukts, bet gan rūpīgi veidots meistardarbs, kas atspoguļo automobiļa augsto veiktspēju[5].
   Sazinieties ar mums Jūsu jautājumi par pilnīgi jauno Mercedes-AMG G klasi. Ja jums ir interese par pilnīgi jaunās Mercedes-AMG G klases iegādi un vēlaties, lai ar jums sazinās vietējais pārstāvis, lūdzu, norādiet savu kontaktinformāciju.

   Consumer Information

   We would like to stay in touch with you to keep up to date with our latest product news, marketing services and offers. If you would prefer not to receive future information by either of the methods below please indicate by un-selecting the option. All information provided will be used in accordance with our Privacy and Cookie Policy and not shared with any 3rd party company.