Marco Polo | Mercedes-Benz kemperi

Marco Polo. Piedzīvojumu meklētāju sabiedrotais.

Komforts svarīgs jebkurā ceļojumā

Ar šo jūs deklarējat savu neatkarību.

Komfortabls kemperis prasīgiem kempingotājiem.

Marco Polo ir kompakts kemperis visiem, kas, arī esot ceļā, lielu vērību pievērš dizainam un komfortam. Jo tajā ir daudz, kas ir vajadzīgs braukšanai, dzīvošanai un gulēšanai augstā līmenī: interjerā ir pārdomāta salona izbūve ar pirmklasīgu virtuvi un skapjiem, paceļamo jumtu ar jumta gultu un divvietīgu sēdekli kā komforta gultu, tādējādi 4 personas var ērti gulēt. Augstvērtīgi aprīkots un ar savu intuitīvo informācijas un izklaides konceptu tas fascinē gan ikdienā, gan arī ceļojumos. Uz ielas ar zemā patēriņa un vienlaicīgi spēcīgo motoru tas nosaka mērauklas ne tikai attiecībā uz ārējo izskatu. Ja vēl šodien nezināt, uz kurieni dosieties rīt – Marco Polo sniedz jums brīvību.

Spilgtākās iezīmes.

  1. Dzīvošana & gulēšana
  2. Drošība
  3. Efektivitāte
  4. Braukšanas prieks
Visur kā mājās.

Marco Polo ceļojuma laikā gandrīz katru vietu padara par otrām mājām. Pateicoties modernajai mēbeļu koncepcijai drēbju skapī un mantu kastēm, uz kurām var sēdēt, kā arī ekskluzīvajam aprīkojumam,piemēram, grīdas segumam jahtas optikā un dekoratīvajiem elementiem klavierlakas optikā, jūs ceļā dodaties stilīgi. Un, kā zināms, mājās garšo vislabāk, nedrīkst iztrūkt plaši aprīkota virtuves zona ar iebūvētu aukstuma somu un praktiskām atvilktnē, kā arī lielu atvāžamo galdu. Pirms dodaties ceļā pēc ēšanas, ļaujiet sev atcerēties ceļojumā piedzīvoto, vislabāk uz komforta gultas vai ērtajā jumta gultā – neatkārtojami patīkamajā noskaņas apgaismojuma gaismā1.

Daudz telpas drošībai.

Lai kur arī jūs būtu ceļā –pateicoties sērijveida ATTENTION ASSIST un sānu vēja asistentam drošība ir stabils jūsu ceļojuma pavadonis. Inovatīvās opcionālās asistentu sistēmas un drošības sistēmas, piemēram, DISTRONIC aktīvais distances brīdinājuma asistents 2, adaptīvais bremzēšanas asistents, kas paredzēts Marco Polo un Marco Polo HORIZON, COLLISION PREVENTION ASSIST, kas paredzēts Marco Polo ACTIVITY, joslā noturēšanas asistents un neredzamās zonas asistents, kā arī LED Intelligent Light System paaugstina vēl vairāk jau tā priekšzīmīgo drošības līmeni. Tā Marco Polo brīvā laika automobiļi un kemperi pārtop nākotnes vīzijas automobiļos savā klasē, kuros jūs un jūsu līdzbraucēji var baudīt katru braucienu. Turklāt augstais salona drošības līmenis ir apstiprinājis TÜV Rheinland ar pārbaudes zīmogu „Pārbaudīta pasažieru drošība“3.

Dabas dots talants – arī piedziņā.

Ar Marco Polo brīvā laika automobiļiem un kemperiem brauciens konsekventi virzās efektivitātes virzienā. Tādējādi Mercedes-Benz sniedz atbildības pilnu ieguldījumu nākotnē. Uz kādu mērķi ar dodaties: pateicoties spēcīgajam motoram ar mazu patēriņu, kā arī inovatīvajai BlueEFFICIENCY tehnoloģijai, jūs esat ceļā ekonomiski – neatsakoties no braukšanas komforta un veiklības.

Sajūsmai robežas nepastāv.

Īsos vai garos posmos – ar Marco Polo brīvā laika automobili un kemperi jūs ar vēl lielāku prieku iebrauksiet no ikdienas brīvajā laikā. Spēka pārvads un gaitas iekārta apvieno veiklu braukšanu ar vienreizēju komfortu un jaudīgi un efektīvi pavada jūs līdz jūsu mērķiem. Pat smagu apvidu jūs ar spēcīgo nepārtraukto pilnpiedziņu 4MATIC4 pieveiksiet pārliecinoši – pateicoties optimizētajai saķeres kontrolei un labai gaitas stabilitātei. Vienlaicīgi jūs ar automātisko pārnesumkārbu 7G-TRONIC PLUS5 jūs vienmērīgi pārvaldīsiet gan mierīgus, gan sportiskus pārnesuma veidus. Un optimāli samazinātie salona trokšņi katru nobraukto kilometru padarīs vēl patīkamāku.

1

Nopērkams kā speciālaprīkojums.

2

Aktīvais distances asistents DISTRONIC iegādājams tikai Marco Polo un Marco Polo HORIZON.

3

TÜV Rheinland definētajā ceļu satiksmes negadījuma scenārijā pierādīta automobiļa pasažieru aizsardzība pret kravu un iebūvēto mēbeļu stabilitāte. Šī testa laikā automobiļa konstrukcijas saņemtā trieciena spēks ar ātrumu 56 km/h neradīja būtisku salona deformāciju. Iebūvētās daļas palika neskartas un mēbeļu durvis - aizvērtas.

4

Atsevišķiem motoriem iegādājams kā papildaprīkojums.

5

Automātiskā pārnesumkārba 7G-TRONIC PLUS iegādājama kā standarta vai papildaprīkojums - atkarībā no motora.

Gulēšana. Miera zona.

Ērtas guļvietas līdz pat 4 personām.

Marco Polo 4 personas var sapņot par jauniem piedzīvojumiem: paceļamais jumts sniedz plašu guļvietu 2 personām. Īpaši patīkami ir punktveida elastīgie atsperu elementi zem putu matrača, kas neļauj parādīties skumjām pēc mājām. Divvietīgais sols elektriski pārvirzās guļus pozīcijā un vienlaicīgi atgaiso pneimatiskos sānu vaigus pie atzveltnes un sēdekļa spilveniem, kas brauciena laikā notur no sāniem. Kopā ar gultas pagarinājumu tādējādi veidojas patīkami līdzena guļvieta 2 personām.

Viss patīkamam miegam.

  • Jumta gulta 2 personām ar guļvietu apm. 2,05 m x 1,13 m (apm. 200 kg kopējo slodzi) un aizsargtīklu. Augstvērtīgs, ergonomisks putu matracis jumta gultai ar punktveida elastīgiem atsperu elementiem nodrošina labu ventilāciju un patīkamu gulēšanas komfortu
  • Divvietīgais sols kā komforta gulta 2 personām ar gultas pagarinājumu un guļvietu apm. 2,03 m x 1,13 m
  • Saritināmi aizvari salona aizmugurējā daļā un aizkari priekšējam stiklam, ar kuriem var aptumšot guļamtelpu
  • Elektriski atverams logs salona aizmugurējā daļā pa labi
  • Krāsains stikls salona aizmugurējā daļā ar melnas krāsas stiklu, kas pasargā no ziņkārīgiem skatieniem un samazina sakaršanu no saules