Intro
Models
Exterior
Interior
Technology
AMG
Contact Us
  Yellowstone Solid
  Polar White
  High-Tech Silver Metallic
  Obsidian Black Metallic
  Cashmere White MAGNO
  Spectral Blue MAGNO
  Classic Grey Solid
  Red Metallic
  Rubellite Red Metallic
  Kalahari Gold MAGNO
  Pieejamie modeļi
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Nākamā
  Iepriekšējā
   Mercedes-AMG GT 43 4MATIC
   Mercedes-AMG GT 53 4MATIC+

   Mercedes-AMG

   Close X
   Nākamā
   Iepriekšējā
    Mercedes-AMG GT 43 4MATIC
    Mercedes-AMG GT 53 4MATIC+

    Mercedes-EQ

    Close X
    Strapline Content

    Mercedes-Maybach

    Close X
    Strapline Content
    Virsbūve Mercedes-AMG GT 4 durvju kupejas ekterjera aprīkojums Mercedes-AMG GT 4 durvju kupeja — lielāka individualitāte. Lielāka pielāgojamība. Lielāks braukšanas sniegums.
    LeftRight

    Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

    Close X
    Nākamā
    Iepriekšējā
     Sportisks dizains Mercedes-AMG GT 4 durvju kupeja iemieso AMG dizaina filozofiju — jutekliska tīrība, iespaidīgas proporcijas un apjomīga virsbūve. Izbaudiet braukšanu jaunā dimensijā.
     AMG raksturīgā priekšpuse Pat Mercedes-AMG GT 4 durvju kupejas priekšpuse kliedēs jebkādas šaubas. Pateicoties kompaktajiem MULTIBEAM LED priekšējiem lukturiem, diviem powerdome izciļņiem un AMG raksturīgajam radiatora režģim, automobilis ir gatavs braukšanai.
     Klasiskais kupejas stils Elegance apvienojumā ar tīru, sportisku raksturu — bezrāmju sānu logi un izteikti slīpais vējstikls, kas noliecas tālu uz aizmuguri, atgādina klasiskā kupejas dizaina elementus.
     Izteiksmīga aizmugure Īpaši kompaktie aizmugurējie LED lukturi, tai skaitā dinamiskais virzienrādītājs, raksturīgā iekraušanas malas līnija, kā arī daudzpakāpju pagarināmais vai pēc izvēles fiksējamais aizmugurējais spoilers rada emocijas.
     Panorāmas jumts Ar panorāmas jumtu salonā var radīt īpaši gaišu un patīkamu atmosfēru. Stikla modulis sniedzas pāri visam jumtam, tādējādi no vējstikla sākuma līdz aizmugurējā loga beigām radot nepārtraukta stikla laukuma iespaidu. No spēcīgiem saules stariem pasargās elektriski vadāms žalūzijveida saulessargs.
     V8 virsbūves dizaina pakotne Divi vienā — ar V8 virsbūves pakotni jūsu automobilim būs izteiksmīgāks dizains, un tikai ar nelielām detaļām tas atšķirsies no jaudīgākiem un prestižākiem astoņu cilindru modeļiem. Vienlaikus jums būs mazāks degvielas patēriņš, ko nodrošina sešu cilindru vienrindas dzinēji.
     AMG virsbūves nakts pakotne Ar AMG nakts pakotni izvēlētie virsbūves elementi ir spoži melnā krāsā. Atkarībā no izvēlētās krāsas tas rada izteiksmīgus kontrastus vai vienmērīgas pārejas. Abos gadījumos tas apliecina, ka jums patīk individuāls, dinamisks dizains un izteikti sportisks raksturs.
     AMG eksterjera Chrome pakotne Ar AMG Chrome pakotni jūsu automobilis izskatīsies īpaši eleganti un stilīgi. Eleganci uzsver papildu elementi no spīdīga hroma, kas atkarībā no automobiļa krāsas veido kontrastējošus vai papildinošus akcentus.
     AMG Aerodynamics pakotne AMG Aerodynamics pakotne ir izstrādāta vēja tunelī, lai uzlabotu vadāmību, braucot ar lielu ātrumu, un sniegtu vēl lielāku braukšanas prieku. Stiprinājumi palielina lejupvērsto spēku, vienlaikus samazinot pretestību. Fiksētā aizmugurējā aerodinamiskā virsma nepārprotami apliecina bezkompromisa sniegumu.
     AMG gaismas attēlojums Pateicoties jaunajam logotipa projektoram, jūsu automobilis jebkurai virsmai piešķirs īstu autosporta stila niansi. Apakšējos sānu paneļos iebūvētais projektors projicē uzrakstu “AMG”, lai radītu pareizo noskaņojumu jau pirms došanās ceļā — tas ir patiesi pievilcīgs elements, it īpaši naktī un tumsā.
     Salons Mercedes-AMG GT 4 durvju kupejas interjera aprīkojums Soli priekšā. Pat esot aizmugurē.
     LeftRight

     Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

     Close X
     Nākamā
     Iepriekšējā
      AMG Performance stūre ar dubultiem spieķiem Arī standarta AMG Performance stūre ar raksturīgajiem dubultajiem spieķiem un nevainojami integrētām vadības pogām sniedz taustāmu un redzamu pievienoto vērtību. Apaļās AMG stūres pogas rada paliekošu iespaidu ar skaidru attēlojumu un perfektu pagriešanas un nospiešanas darbības loģiku. Tas ļauj vadīt svarīgas braukšanas funkcijas un visus braukšanas režīmus, nenoņemot rokas no stūres.
      MBUX sistēma ar hibrīdautomobiļu displejiem Standarta platekrāna vadītāja panelī ir integrēta MBUX multivides sistēma ar AMG hibrīdautomobiļu displejiem un funkcijām. Instrumentu panelī vadītājs var nolasīt elektriskajā režīmā nobraucamo attālumu, enerģijas patēriņu, elektromotora jaudu un griezes momentu, kā arī akumulatora un elektromotora temperatūru.
      Matētas oglekļa šķiedras AMG apdares elements Apdare piešķir salonam individuālu izskatu. Tā harmoniski iekļaujas, vienlaikus radot aizraujošus kontrastus. Tādējādi tā pastiprina un izceļ salona dizainu. Tajā pašā laikā apdare ir ilgmūžīgs rūpīgi izstrādāta augstākās kvalitātes produkta kvalitātes elements.
      Trīsvietīgs vienlaidu sēdeklis aizmugurē Trīsvietīgais vienlaidu sēdeklis aizmugurē padarīs jūsu salonu daudzveidīgāku un jūsu automobili pārvērtīs par ērtu piecvietīgu automobili. Papildu pilnizmēra vidējais sēdeklis var kalpot arī kā roku balsts aizmugurējiem pasažieriem. Praktisks — ja nepieciešams vairāk vietas uzglabāšanai, sēdekļus var ērti nolocīt no bagāžas nodalījuma ar sadalījumu 40:20:40.
      Aprīkojums Mercedes-AMG GT 4 durvju kupejas svarīgākās tehnoloģijas
      Nākamā
      Iepriekšējā
       MBUX papildinātās realitātes navigācija MBUX papildinātā realitāte navigācijai apvieno virtuālo un reālo pasauli, palīdzot atrast ceļu sarežģītos satiksmes apstākļos. Šī tehnoloģija grafiskus navigācijas norādījumus un satiksmes informāciju apvieno reāllaika attēlos. Jūs sasniegsit galamērķi ātri, droši un bez satraukuma.
       MBUX salona palīgsistēma Izbaudiet bezkontakta darbības sniegto komfortu — šī novatoriskā sistēma nosaka un interpretē jūsu plaukstu un roku kustības. Tas nozīmē, ka izvēlētās funkcijas varēsit aktivizēt vien dažās sekundēs. Sistēma spēj atšķirt vadītāju un priekšējo pasažieri, lai jūs varētu piekļūt tieši tām izvēlnēm, kuras vēlaties izmantot.
       Novietošanas stāvvietā pakete ar 360° kameru Apkārtnes pārraudzība — īpaši iespaidīgs ir 360° kameras visaptverošais skats, tai skaitā virtuālais skats no putna lidojuma. Pateicoties gudrajam 4 kameru savienojumam, multivides displejā var redzēt arī šķēršļus, kas faktiski atrodas ārpus redzes lauka. Tas vēl vairāk atvieglo automobiļa novietošanu stāvvietā.
       Projekcijas displejs Uzmanību, sportiska braukšana! Projekcijas displejs ar AMG raksturīgo saturu pārvērtīs jūsu vējstiklu par aizraujošu digitālo vadītāja paneli. Tas nozīmē, ka jūs vienmēr uzreiz redzēsit svarīgāko informāciju. Jūs varēsit koncentrēties tikai uz ceļu un priekšā esošo satiksmi.
       AMG RIDE CONTROL+ Izbaudiet balstiekārtu, kas vienlīdz labi pārvalda gan ekstrēmu sportiskumu, gan relaksējošu komfortu. AMG RIDE CONTROL+ balstiekārta ar daudzkameru pneimatisko balstiekārtu iepriecinās ar skaidri izteikto daudzpusību. Novatoriskā amortizācijas sistēma pielāgojas ne vien braukšanas apstākļiem, bet arī automobiļa slodzei.
       Pieejama kā standarta aprīkojums visiem modeļiem ar sešu cilindru dzinēju..
       AMG DYNAMIC PLUS pakotne AMG DYNAMIC PLUS pakete nodrošina maksimālu braukšanas prieku un izcilu veiklību. Tā apvieno vairākus augstas veiktspējas komponentus pievilcīgā paketē, kas ietver galvenos papildaprīkojuma elementus, lai vēl vairāk uzlabotu braukšanas dinamiku. Tie visi kopā rada vēl emocionālāku braukšanas pieredzi.
       Mercedes-AMG GT 63 S E PERFORMANCE AMG Driving Performance next level. The Mercedes-AMG GT 63 S E PERFORMANCE spearheads the next generation of ultimate high-performance four-doors. Performance-oriented and highly efficient AMG hybrid technology meets proven AMG technology that is state of the art. This is how Performance Luxury reaches the next level.
       LeftRight

       Eksterjera dizains

       Interjera dizains

       Eksterjera svarīgākie elementi

       Close X
       Nākamā
       Iepriekšējā
        Modeļa apzīmējums iezīmēts sarkanā krāsā Integrētu uzlādes nodalījuma vāciņš un sarkano modeļa apzīmējumu uz bagāžas nodalījuma vāka.
        E PERFORMANCE apzīmējums un spārna Pilnīgi skaidrs: "E PERFORMANCE" emblēma uz spārna automašīnas sānos norāda uz jaudīgo un uz nākotni vērsto hibrīda piedziņas koncepciju.
        AMG dubultās izpūtēja apdares unikālā S modeļa dizainā Spēcīga skaņa jaunā dizainā: standarta AMG dubultā izpūtēja apdare.
        AMG keramikas augstas veiktspējas kompozītmateriālu bremžu sistēma Apstājies, kad to patiešām vēlies: jaudīga un īpaši izturīga AMG keramikas augstas veiktspējas kompozītmateriāla bremžu sistēma, kas ir standarta aprīkojumā.
        AMG vieglmetāla diski ar jaunu dizainu Profesionāls sniegums: jauni 50,8 cm (20 collu) AMG vieglmetāla diski un 53,3 cm (21 collu) AMG kaltie diski divos krāsu variantos, titāna pelēkā un melnā, lai nodrošinātu vislabāko saskari ar ceļu un individuālu izskatu.
        Hibrīdam raksturīgā aizmugure ar vāciņu transportlīdzekļa kontaktligzdai Negaidīti ilgtspējīgs: ekskluzīva atšķirīgā iezīme aizmugurē - integrēta uzlādes ligzda.

        Interjera svarīgākie elementi

        Close X
        Nākamā
        Iepriekšējā
         Mērinstrumentu bloks ar hibrīdam raksturīgiem displejiem The standard widescreen cockpit features the MBUX multimedia system with integrated AMG hybrid-specific displays and functions. In the instrument cluster, you can see the electric range, power consumption, output and torque of all power units as well as the temperatures of all relevant components directly in front of you at all times.
         Multimedia display including special energy floe displays High-quality graphics in the multimedia display visualise the power flow of the entire drive system as well as the speed, power and torque of the electric motor. In addition, the current temperatures of the high-voltage battery and electric motor are clearly displayed in a situational context.
         Multimedia display in the High-Class rear suite In addition to luxurious individual comfort seats and a functional business center console, rear-seat passengers also get a multimedia display for access to extensive infotainment functions and comfort features in conjunction with the optional High-Class rear suite.
         All-electric drive mode Select the all-electric drive mode via AMG DYNAMIC SELECT and you will receive a powerful hallmark AMG start-up sound as acoustic feedback. Because at the push of a button the plug-in hybrid is on its way with zero local emissions- which is not only an advantage in inner cities with access restrictions.
         Sazinies ar mums Pirmais solis ceļā uz jūsu jauno Mercedes-AMG GT 4-Door Coupé. Nosūtiet interesējošos jautājumus par Mercedes-AMG GT 4-Door Coupé, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

         Consumer Information

         We would like to stay in touch with you to keep up to date with our latest product news, marketing services and offers. If you would prefer not to receive future information by either of the methods below please indicate by un-selecting the option. All information provided will be used in accordance with our Privacy and Cookie Policy and not shared with any 3rd party company.