Intro
Models
Exterior
Interior
Technology
AMG
Contact Us
  Polar White
  High-Tech Silver Metallic
  Black
  Velvet Brown
  Graphite Grey Metallic
  Obsidian Black
  Nautic Blue
  Verde Silver
  MANUFAKTUR Alpine Grey Solid
  MANUFAKTUR Opalite White Bright
  MANUFAKTUR Hyacinth Red Metallic
  Pieejamie modeļi
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Mercedes-AMG

  Close X
  Strapline Content

  Mercedes-EQ

  Close X
  Strapline Content

  Mercedes-Maybach

  Close X
  Strapline Content
  Virsbūve Jaunā E klases universāla eksterjers. Jaunā E klases universāla eksterjers pārsteidz ar izteiksmīgo dizainu, dinamiskajām proporcijām un inteliģento telpas risinājumu. Fascinējošas dizaina detaļas, piemēram, aizmugurējie lukturi ar zvaigznes motīvu, izgaismota radiatora apdare un iegremdētie durvju rokturi, burtiski izstaro mūsdienīgu eleganci un pārliecinoši papildina klasisko Mercedes-Benz universāla izskatu.
  LeftRight

  Sērijas un stils

  Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

  Close X
  Nākamā
  Iepriekšējā
   Izgaismots radiatora režģis Jaunā E klases universāli pavisam jauns akcents likts uz elegantu 3D radiatora režģi — pēc izvēles pieejamais radiatora režģa kontūras izgaismojums piešķir automobilim individualitāti, it īpaši naktī. Izsmalcināto dizainu meistarīgi paspilgtina vienmērīgi izgaismota radiatora reste[1].

   [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.
   DIGITAL LIGHT priekšējie lukturi Drošība uzmanības centrā. DIGITAL LIGHT priekšējie lukturi ar projekcijas funkciju[1] inteliģenti reaģē uz mainīgajiem vides apstākļiem un vienmēr nodrošina optimālu redzamības lauku. Tā pastāvīgi pielāgo brauktuves apgaismojumu konkrētajiem apgaismojuma apstākļiem, situācijai uz ceļa, brauktuvei un laikapstākļiem.
   Progresīva dizaina valoda Jaunais E-klases universālis pārsteidz ar pārliecinošu veidolu. Dinamiskas proporcijas un jutekliski izteiksmīgs dizains apvienojas ar izteiksmīgām detaļām, piemēram, plašu motora pārsegu vai aizmugurējiem lukturiem ar zvaigznes motīvu.
   KEYLESS-GO Comfort Package Vēl vairāk ērtību: izmantojot pakotni KEYLESS-GO Convenience[1] varat iedarbināt un aizslēgt automobili, vienkārši paņemot rokā atslēgu vai saderīgu viedtālruni. Attiecīgajā KEYLESS-GO pakotne iekļautie neizvirzītie durvju rokturi automātiski izvēršas uz āru, tiklīdz atrodaties automobiļa tiešā tuvumā, un atkal ievelkas, kad automobili aizslēdzat.[2]

   [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.
   [2] Lai izmantotu Mercedes me connect pakalpojumus, jums jāizveido Mercedes me ID un jāpiekrīt Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem. Norādītie pakalpojumi, kā arī to pieejamība un funkcijas ir atkarīgi no automobiļa modeļa, ražošanas gada, izvēlētā papildaprīkojuma un valsts.
   Atveramais panorāmas jumta logs Personīgais skatu punkts — jaunais E-klases universālis pēc izvēles var būt aprīkots ar plašu atveramo panorāmas jumta logu[1], kas nodrošina patīkamu apgaismojumu, skatu uz debesīm un pareizo atmosfēru ikkatrā braucienā.
   Aizmugurējie LED lukturi Jaunās E-klases unversāla divdaļīgie aizmugurējie LED lukturi fascinē ar jauno zvaigznes dizainu un inteliģento darbību. Pēc izvēles ir pieejama papildu animācija, kas sveicina vai atvadās no pasažieriem, izmantojot Leaving/Coming Home funkciju.
   Salons Jaunā E-klases universāla interjers. E-klases universāla interjers pārsteidz ar savu personīgo komfortu un intuitīvo darbību ar jaunākās paaudzes MBUX. "Connected Light" gaismas josla, kas stiepjas visā kabīnē, uzsver E-klases dāsno plašuma sajūtu un izceļ augstas kvalitātes interjeru. Izsmalcināti apdares elementi, piemēram, ekskluzīvs melns, porains oša koks ar izgaismoto Mercedes-Benz rakstu, noslēdz dizainu.
   LeftRight

   Sērijas un stils

   Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

   Close X
   Nākamā
   Iepriekšējā
    Acoustic Comfort pakotne Jaunajā E-klases universāla salonā ir akustiski izcila un patīkami klusa atmosfēra. Skaņas izolācija un durvju stiklu paketes mazina un izlīdzina āra troksni, kā arī nodrošina aeroakustiku augstas kvalitātes skaņai.
    Jaunās paaudzes MBUX Jaunākās paaudzes[1] MBUX E-klases universāli rada personisku atmosfēru katrā ceļojumā. Divi ergonomiski novietoti displeji — vadītāja un centrālais displejs — rada visaptverošu digitālo pieredzi, kas nodrošina informāciju, izklaidi un braukšanas palīgsistēmu funkcijas.​

    [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.
    MBUX programmas Jaunajā E-klases universāli var uzstādīt personīgo režīmu, lai nodrošinātu lielāku komfortu un pielāgotu izklaidi. Veicot konfigurāciju, var uzstādīt tādus nosacījumus kā āra temperatūra, ģeogrāfiskā atrašanās vieta, laiks vai nedēļas diena un saistīt tos ar plašu borta funkciju klāstu.[1]

    [1] Lai izmantotu Mercedes me connect pakalpojumus, jums jāizveido Mercedes me ID un jāpiekrīt Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem. Norādītie pakalpojumi, kā arī to pieejamība un funkcijas ir atkarīgi no automobiļa modeļa, ražošanas gada, izvēlētā papildaprīkojuma un valsts.
    MBUX Superscreen ar selfiju un video kameru MBUX Superscreen apvieno 14,4 collu centrālo displeju ar 12,3 collu skārienekrānu priekšējā pasažiera zonā. LCD displejs priekšējam pasažierim nodrošina piekļuvi daudzām lietotnēm un transportlīdzekļa funkcijām. Piemēram, pasažieris var skatīties filmu vai piekļūt sociālajiem tīkliem, atrodoties kustībā. Vizuālā aizsargfunkcija nodrošina, ka autovadītāja uzmanība netiek novērsta no ceļa, proti, saturu nevar redzēt no vadītāja puses[1].
    [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.
    Burmester® 4D telpiskās skaņas sistēma Burmester® 4D telpiskās skaņas sistēma[1] ar Dolby Atmos® standartu un 17 skaļruņiem rada aizraujošu skaņas baudījumu. Sēdekļos integrētie skaņas pārveidotāji ļauj mūziku uztvert ar visu ķermeni. Personīgos iestatījumus var izveidot individuālā skaņas profilā.[1]


    [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.
    Elastīga telpas koncepcija Pateicoties elastīgajai telpas koncepcijai un optimizētajai iekraušanas zonai, jaunais E klases universālis pielāgojas ikvienam braucienam. EASY-PACK bagāžas nodalījuma durvis nodrošina īpaši ērtu lietošanu arī ar brīvroku vadību. Jaunā telpas koncepcija paplašina salona nodalījumu, nodrošinot ievērojami vairāk vietas kājām un lielāku komfortu.
    Aprīkojums Svarīgākie E-klases universāla aprīkojuma elementi
    Nākamā
    Iepriekšējā
     3D vadītāja displejs 3D vadītāja displejā vienmēr vērojiet vissvarīgāko. Brīdinājumi un braukšanas palīgsistēmu funkcijas ir pamanāmi tūlīt, jo tos izceļ satriecoši 3D un ēnojuma efekti. Atkarībā no izmantotās konfigurācijas var iegūt arī aizraujošu 3D attēlu ar automašīnām, kravas automašīnām, autobusiem vai motocikliem, kas atrodas jums priekšā.[1]

     [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.
     MBUX Premium navigācija Ar MBUX Navigation Premium navigāciju jūs galamērķi sasniegsit ātri un gudri. Šajā ziņā varat paļauties arī uz jaunākajiem kartes datiem, tostarp satelīta skatu, precīzu reāllaika satiksmes informāciju un ātru maršruta izvēli tiešsaistē. Un visbeidzot, inteliģentās tīkla funkcijas padara jūsu braucienu drošāku.
     Digitālais papildaprīkojums Jau no pirmā brīža jūsu Mercedes-Benz var piedāvāt vairāk, nekā jūs varētu nojaust. Atkarībā no jūsu transportlīdzekļa modeļa, jūsu izvēlētā speciālā aprīkojuma, ražošanas gada un valsts, daudzas digitālās ekstras tālvadības pultij, navigācijai, uzlādei, GUARD 360° transportlīdzekļa aizsardzībai un izklaidei jau ir iekļautas 36 mēnešu termiņā no jaunā transportlīdzekļa iegādes datums[8]. Ja vēlaties turpināt izmantot digitālo ekstras priekšrocības pēc sākotnējā termiņa, varat tās atjaunot tikai ar dažiem klikšķiem veikalā Mercedes me.

     [8] Lai izmantotu pakalpojumus, ir nepieciešams personīgais Mercedes me ID un piekrišana Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem. Transportlīdzeklim jābūt arī savienotam pārī ar atbilstošo lietotāja kontu. Beidzoties sākotnējam termiņam, pakalpojumus var atjaunot par maksu, ja tie tajā brīdī joprojām tiek piedāvāti attiecīgajam transportlīdzeklim. Pirmo reizi pakalpojumu aktivizēšana ir iespējama 1 gada laikā pēc sākotnējās reģistrācijas vai klienta nodošanas ekspluatācijā — atkarībā no tā, kurš nosacījums tiek izpildīts pirmais.
     Digitālais žurnāls Sejas atpazīšana
     E klase atpazīst jūs. Digitālais žurnāls[1] automātiski dokumentē jūsu braucienu datus, ko varat kategorizēt žurnāla lietotnē.

     [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.

     [2] Lai izmantotu Mercedes me connect pakalpojumus, jums jāizveido Mercedes me ID un jāpiekrīt Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem. Parādītie pakalpojumi, to pieejamība un funkcijas ir īpaši atkarīgi no automobiļa modeļa, ražošanas gada, izvēlētā papildaprīkojuma un valsts — ar sejas atpazīšanas funkciju autovadītāja kamera nodrošina vadītāja identifikāciju, kā arī informācijas, multivides un sakaru sistēmas iestatījumus.
     MBUX Entertainment Plus iepriekšēja uzstādīšana Straumējiet videoklipus, izmantojiet jaunākās lietotnes un klausieties savu iecienītāko mūziku — ar šo komplektu izklaides iespējas jūsu Mercedes automobilī sasniedz jaunu līmeni. Citas programmas, piemēram, spēles vai produktivitātes lietotnes, var lejupielādēt tieši no App Store. Nepieciešamo datu paketi var viegli iegūt, ar izvēlēta trešās puses pakalpojumu sniedzēja starpniecību.
     Aktīvā ārkārtas apturēšanas palīgsistēma Augstākās klases palīdzība — aktīvā ārkārtas apturēšanas palīgsistēma uztver ilgstošu vadītāja bezdarbību un spēj parūpēties par jūsu un citu satiksmes dalībnieku drošību, kontrolēti apturot automobili un automātiski veicot ārkārtas zvanu.[1]

     [1] Mūsu braukšanas palīgsistēmas un drošības sistēmas ir tikai palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītāja atbildības. Ņemiet vērā informāciju īpašnieka rokasgrāmatā un tajā aprakstītos sistēmu ierobežojumus.
     Pārkošanās palīdzības pakotne ar attālas novietošanas stāvvietā funkcijām Ar šo pakotni[2] varēsiet baudīt visu komforta spektru, ko piedāvā mūsdienīgās novietošanas stāvvietā palīgsistēmas. Vienkārši izlemiet, kuru pakalpojumu vēlaties izmantot, ņemot vērā konkrēto situāciju autostāvvietā. Aktīvā novietošanas stāvvietā palīgsistēma, kas ļauj novietot automobili, tikai piespiežot vienu pogu. Attālās novietošanas stāvvietā palīgsistēma ļauj novietot automobili, izmantojot lietotni.

     [1] Mūsu braukšanas palīgsistēmas un drošības sistēmas ir tikai palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītāja atbildības. Ņemiet vērā informāciju īpašnieka rokasgrāmatā un tajā aprakstītos sistēmu ierobežojumus.

     [2] Papildaprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
     Aktīvā bremzēšanas un kustības sākšanas palīgsistēma Aktīvā bremzēšanas un kustības sākšanas palīgsistēma[2] var mazināt vadītāja slodzi satiksmes sastrēgumos, 60 sekundēs automātiski sākot kustību un veicot mērenu vadību joslā. Tā automātiski uztur drošu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim un transportlīdzekļiem, kas izbrauc jums priekšā.[1]

     [1] Mūsu braukšanas palīgsistēmas un drošības sistēmas ir tikai palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītāja atbildības. Ņemiet vērā informāciju īpašnieka rokasgrāmatā un tajā aprakstītos sistēmu ierobežojumus.

     [2] Papildaprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
     Driving Assistance Plus pakotne Braukšanas palīgsistēmas Plus[2] pakotne sniedz maksimālu komfortu un drošību ceļā uz autonomo braukšanu. Kopā ar braukšanas palīgsistēmas pakotni jūs iegūsiet arī aktīvo bremzēšanas un kustības sākšanas palīgsistēmu, kas palīdz mazināt saspringumu, braucot pa autoceļiem. Vēl viena šīs pakotnes priekšrocība: PRE-SAFE® Impulse Side var nodrošināt papildu aizsardzību sānu sadursmju gadījumā ar citiem transportlīdzekļiem.[1]

     [1] Mūsu braukšanas palīgsistēmas un drošības sistēmas ir tikai palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītāja atbildības. Ņemiet vērā informāciju īpašnieka rokasgrāmatā un tajā aprakstītos sistēmu ierobežojumus.

     [2] Papildaprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
     Piekabes manevrēšanas palīgsistēma Taupiet laiku un nervus manevrējot — ar piekabes manevrēšanas palīgsistēmu[2] varēsiet droši un viegli veikt atpakaļgaitas manevrus pat sarežģītās situācijās. Mazāk pieredzējušiem autovadītājiem īpaši noderēs stūres palīgsistēma. Tā automātiski regulē velkošā transportlīdzekļa stūrēšanas leņķi, braucot ar mazu ātrumu.[1]

     [1] Mūsu braukšanas palīgsistēmas un drošības sistēmas ir tikai palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītāja atbildības. Ņemiet vērā informāciju īpašnieka rokasgrāmatā un tajā aprakstītos sistēmu ierobežojumus.

     [2] Papildaprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
     Digitālā automobiļa atslēga Digitālā automobiļa atslēga ļauj atslēgt, iedarbināt un aizslēgt E klases automobili, izmantojot saderīgu viedtālruni[1] — šādi jums nebūs jānēsā līdzi automobiļa atslēga.

     [1] Lai izmantotu šos pakalpojumus, ir nepieciešams personīgais Mercedes me ID, kā arī ir jāpiekrīt Mercedes me connect digitālās automobiļa atslēgas lietošanas noteikumiem. Automobilim arī jābūt savienotam pārī ar attiecīgo lietotāja kontu. Digitālā automobiļa atslēga ir saderīga ar iPhone 11 un jaunākām versijām (izņemot iPhone SE) un Apple Watch 6 un jaunākām versijām (izņemot Apple Watch SE). Šajā gadījumā ir nepieciešama ultraplatjoslas (UWB) piemērotība. Mercedes-Benz pastāvīgi strādā, lai nodrošinātu saderību ar citām ierīcēm.
     Viedmājoklis “Hei, Mercedes, izslēdz mājās gaismu!” Savienojiet savu viedmājokļa sistēmu[2] ar E klases universāli un, esot ceļā, kontrolējiet tādas viedmājokļa funkcijas kā, piemēram, temperatūra, apgaismojums, žalūzijas vai elektroierīces. Izmantojot MBUX balss asistentu, to var ērti kontrolēt ar balss vadību.

     [2] MBUX balss asistents ir Mercedes me connect pakalpojuma “MBUX Voice Assistant” funkcija. Lai izmantotu Mercedes me connect pakalpojumus, jums jāizveido Mercedes me ID un jāpiekrīt Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem. Norādītie pakalpojumi, kā arī to pieejamība un funkcijas ir atkarīgi no automobiļa modeļa, ražošanas gada, izvēlētā papildaprīkojuma un valsts.
     Aktīvie multikontūru sēdekļi Sajūtama ekskluzivitāte — Multikontūru sēdekļu pakotne[3] ar atmiņas un masāžas funkcijām nodrošina atsevišķu vadību vadītājam un blakussēdētājam. Komforta kontroles sistēma ENERGIZING[3] ļauj izvēlēties dažādas dziļās masāžas programmas.

     [3] Papildaprīkojums pieejams atkarībā no konfigurācijas.
     Automātiskā klimata kontrole THERMOTRONIC Automātiskā klimata kontroles sistēma THERMOTRONIC[3] ar 4 klimata zonām salonā nodrošina ikvienam patīkamu klimatu. Vadītājs, blakussēdētājs un aizmugurējie pasažieri var regulēt klimatu pēc savām vēlmēm. Ja vēlēsities, vadību pārņems digitālā ventilācijas vadība — sistēma pilnīgi automātiski regulēs priekšējās ventilācijas atveres.

     [3] Papildaprīkojums pieejams atkarībā no konfigurācijas.
     GUARD 360° automobiļa aizsardzība Plus GUARD 360° automobiļa aizsardzība Plus[1] nodrošina visaptverošu automobiļa apkārtnes uzraudzību. Pateicoties zādzību novēršanas signalizācijas sistēmai, kā arī ārkārtas atslēgas deaktivizācijai, jūs varēsit ātri reaģēt. Esot ceļā, sadursmes noteikšanas funkcija jūs informēs ar lietotnes starpniecību. Savukārt nozagta automobiļa atrašanas pakalpojums palielinās arī iespēju atgūt īpašumu.[2]

     [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.

     [2] Lai izmantotu Mercedes me connect pakalpojumus, jums jāizveido Mercedes me ID un jāpiekrīt Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem. Norādītie pakalpojumi, kā arī to pieejamība un funkcijas ir atkarīgi no automobiļa modeļa, ražošanas gada, izvēlētā papildaprīkojuma un valsts.
     PRE-SAFE® PLUS Sargeņģelis jūsu ceļā — ja pastāv aizmugurējas sadursmes risks, PRE-SAFE® PLUS[1] funkcija aizmugurē braucošos tieši brīdina ar ātri mirgojošām brīdinājuma gaismām. Nospriegojot drošības jostu, pasažieris tiek sagatavots tūlītējai sadursmei un tiek mazinātas avārijas sekas.

     [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.
     Acoustic ambient aizsardzība Lai nodrošinātu, ka jūsu gandrīz klusi braucošais elektriskais transportlīdzeklis neapdraud gājējus vai velosipēdistus, akustiskā apkārtējās vides aizsardzības sistēma ģenerē Mercedes-Benz specifiskas skaņas ārpus transportlīdzekļa līdz apm. ātrumam. 30 km/h. Šeit ir atšķirība starp braukšanu uz priekšu un atpakaļgaitu.
     PRE-SAFE® Impulse Side PRE-SAFE® Impulse Side[1] paplašina pasīvās aizsardzības koncepciju. Uzlabotā sensoru sistēma spēj uztvert citu satiksmes dalībnieku izraisītas nenovēršamas sāniskas sadursmes. Pirotehniski aktivizēts polsterējums sēdekļa atzveltnē pavirza trieciena pusē priekšā sēdošos automobiļa centra virzienā.

     [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.
     Aktīvā distances ievērošanas palīgsistēma DISTRONIC Aktīvās distances ievērošanas palīgsistēmas DISTRONIC komforts plūstošā un nepārtrauktā satiksmē ir tas, bez kura turpmāk vairs nevēlēsities iztikt. Sistēma mazina spriedzi, automātiski pielāgojot jūsu ātrumu priekšā braucošo transportlīdzekļu ātrumam. Nepieciešamo norādīto attālumu var iestatīt vairākos soļos.[3]

     [3] Mūsu braukšanas palīgsistēmas un drošības sistēmas ir tikai palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītāja atbildības. Ņemiet vērā informāciju īpašnieka rokasgrāmatā un tajā aprakstītos sistēmu ierobežojumus.
     AIRMATIC AIRMATIC pneimatiskā balstiekārta[1] nodrošina izcilu braukšanas kvalitāti pat uz sarežģīta ceļa. Adaptīvā amortizācijas sistēma tiek regulēta katram ritenim atsevišķi, tādējādi nodrošinot mierīgu un ērtu braukšanu.[2]

     [1] Papildaprīkojumu var izvēlēties atkarībā no konfigurācijas.

     [2] Mūsu braukšanas palīgsistēmas un drošības sistēmas ir tikai palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītāja atbildības. Ņemiet vērā informāciju īpašnieka rokasgrāmatā un tajā aprakstītos sistēmu ierobežojumus.
     AGILITY CONTROL suspension with selective damping system and vehicle lowering The AGILITY CONTROL suspension[9]with vehicle lowering provides you with optimum road holding without compromising on comfort. At the front axle, the passive selective damping system optimises roll behaviour, damping effect and stabilisation. Thanks to the air-sprung rear axle with the level control system, you enjoy the usual high level of driving safety and comfort even when fully loaded.

     [9]Optionally selectable equipment depending on configuration.

     MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
     LeftRight

     Eksterjera dizains

     Interjera dizains

     Eksterjera svarīgākie elementi

     Close X
     Strapline Content

     Interjera svarīgākie elementi

     Close X
     Strapline Content
     Izmēģiniet to uz ceļa Dodieties testa braucienā ar E-klases universāli Nosūtiet E-klases universāla testa brauciena pieprasījumu, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

     Consumer Information

     We would like to stay in touch with you to keep up to date with our latest product news, marketing services and offers. If you would prefer not to receive future information by either of the methods below please indicate by un-selecting the option. All information provided will be used in accordance with our Privacy and Cookie Policy and not shared with any 3rd party company.