Intro
Models
Exterior
Interior
Technology
AMG
Contact Us
  Polar White
  Mojave Silver
  Obsidian Black Metallic
  Selenite Grey
  Rubellite Red Metallic
  Cavansite Blue
  Brilliant Blue Metallic
  Kalahari Gold MAGNO
  Desert Sand
  Deep Green
  Pieejamie modeļi
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Nākamā
  Iepriekšējā

   Mercedes-AMG

   Mercedes-EQ

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-Maybach

   Close X
   Strapline Content
   Virsbūve G-klases virsbūves aprīkojums G-klases unikalitāte radās pirms 40 gadiem. Leģendāras iezīmes, kas joprojām definē tā neatkārtojamo izskatu.
   LeftRight

   Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

   Close X
   Nākamā
   Iepriekšējā
    Nerūsējošā tērauda pakotne Padariet sava automobiļa izskatu īpaši ekskluzīvu — rezerves riteņa pārsegs, aizmugurējā sliekšņa aizsargs un izgaismotie durvju sliekšņu paneļi ar uzrakstu “Mercedes-Benz” ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda.
    Nakts pakotne Nakts pakotnē vairākiem elementiem ir saglabāts obsidian black tonis, lai padarītu automobiļa izskatu sportiskāku. Atkarībā no krāsojuma izvēles tas rada kontrastus vai plūstošas pārejas.
    MULTIBEAM LED Individuāli regulējamās MULTIBEAM gaismas diodes reaģē uz konkrētām satiksmes situācijām. Daļējās tālās gaismas bloķē gaismas starus citu satiksmes dalībnieku virzienā, tos neapžilbinot. Aktīvās gaismas funkcija optimāli izgaismo redzes lauku.
    Atverams jumta logs Elektriskais atveramais jumta stikla logs nodrošinās vairāk gaismas un gaisa automobilī. Tas padara salona atmosfēru gaišāku gan atvērtā, gan aizvērtā stāvoklī. No saules pasargā kustīgs saules aizsargs.
    Salons G-klases salona aprīkojums Pilnībā pārstrādātais salona dizains nosaka pilnīgi jaunus standartus. Dizaina valoda un iekšējās proporcijas skaidri parāda automobiļa piederību G-klase— pašpārliecināts, izteiksmīgs, leģendārs.
    LeftRight

    Sērijas un stils

    Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

    Close X
    Nākamā
    Iepriekšējā
     Platekrāna vadītāja panelis Divi 12,3 collu instrumentu displeja un multivides displeja ekrāni ir uzstādīti kopā zem nepārtraukta stikla ekrāna. Izmantojot 3 displeja stilus, informācijas attēlojumu instrumentu displejā varat pielāgot atbilstoši savām vēlmēm.
     Vispārējais apgaismojums ar 64 krāsām Iekārtojiet atmosfēru salonā atbilstoši savām vēlmēm vai pašreizējam noskaņojumam. Tiek izgaismotas dažādas zonas, piemēram, krūžu turētājs, kāju daļa, instrumentu paneļa apdare un durvju paneļi.
     Aktīvo daudzkontūru sēdekļu pakotne Pilnvērtīgs sēdekļu komforts pat garos braucienos — iebūvētie gaisa spilveni ļauj plaši pielāgot sēdēšanas pozīciju. Pieejamas astoņas dažādas masāžas programmas, kas sniedz patīkamu siltumu. Dinamiskie sānu balsti nodrošina optimālu atbalstu sānos.
     Aizmugurējo sēdekļu izklaides sistēma Divi 25,4 cm (10 collu) skārienekrāni aizmugurē sēdošajiem pasažieriem rāda personīgo programmu ar izcilas kvalitātes attēlu. Skatieties filmas, spēlējiet videospēles vai atpūtieties, klausoties iecienīto mūziku.
     Atliecamas sēdekļu atzveltnes aizmugurē Ar standarta aprīkojumā ietvertajām atliecamajām sēdekļu atzveltnēm ar 60/40 sadalījumu vien dažās sekundēs varēsit palielināt Mercedes-Benz bagāžas nodalījuma ietilpību.
     G manufaktur G manufaktur padara jūsu G-klases automobili patiesi unikālu. Individualizācijas programma sniedz vairāk nekā miljonu kombinēšanas iespēju. Izvēlieties krāsu shēmu un visā automobilī izmantojiet to pēc saviem ieskatiem — sākot ar instrumentu paneļa šuvēm un beidzot ar stūri.
     Technology G-klases svarīgākās tehnoloģijas
     Nākamā
     Iepriekšējā
      Palīdzības pakotne Modernākās sistēmas palīdz jums pielāgot ātrumu, ievērot drošu distanci un mainīt braukšanas joslu atkarībā no konkrētās situācijas. Tiek samazināts negadījumu risks — pasažieri un satiksmes dalībnieki ir efektīvi aizsargāti.
      Novietošanas stāvvietā pakotne ar 360° kameru Aktīvā novietošanas stāvvietā palīgsistēma ar 360 grādu kameru atvieglo stāvvietas atrašanu, iebraukšanu stāvvietā un izbraukšanu no tās. Pateicoties visaptverošai redzamībai, varēsit novietot automobili stāvvietā pats vai bez satraukuma ļaut automobilim iebraukt stāvvietā.
      Balstiekārta ar adaptīvo amortizācijas sistēmu Palieliniet braukšanas prieku un komfortu. Adaptīvā amortizācijas sistēma pielāgojas jūsu iecienītajam braukšanas stilam. Amortizatori kompensē nelīdzenas virsmas un iztur lielāku amortizācijas spēku.
      Burmester® telpiskās skaņas sistēma Izbaudiet uzlabotu sniegumu un ekskluzivitāti ar leģendāro Burmester skaņu. Jaudīgie skaļruņi nodrošina augstākās kvalitātes telpisko skaņu. Tos var īpaši pielāgot priekšējām un aizmugurējām sēdvietām, lai pastiprinātu klausīšanās baudījumu.
      * Produktu pieejamība katrā tirgū var atšķirties.
      MERCEDES-AMG Mercedes-AMG G-klase. Braukšanas veiktspēja. Autentiska, dinamiska vadāmība, pateicoties raksturīgajam AMG DNS. Laipni lūdzam Mercedes-AMG pasaulē.
      LeftRight

      Eksterjera dizains

      Interjera dizains

      Eksterjera svarīgākie elementi

      Close X
      Nākamā
      Iepriekšējā
       Uzraksts “V8 BITURBO” Īstais spēks ir iekšienē. Eleganti integrētais uzraksts “V8 Biturbo” uz automobiļa sāniem ir redzama zīme, kas norāda uz ikviena AMG būtību.
       AMG raksturīgais radiatora režģis AMG radiatora režģis pārsteidz ar vertikāliem režģa elementiem un spoži hromētu centrālo zvaigzni. Tādējādi Mercedes-AMG G 63 būtiski atšķiras, jo priekšplānā ir automobiļa dinamiskais raksturs.
       Izplūdes sistēma AMG Performance Izplūdes sistēma AMG Performance tikai ar vienu pogas spiedienu salonā nodrošina vēl dinamiskāku dzinēja skaņu. No AMG raksturīgās skaņas līdz atturīgam klusumam — izplūdes sistēmas AMG Performance skaņa pilnībā pielāgojas izvēlētajai braukšanas programmai, izmantojot trīs daudzveidīgi regulējamus izplūdes gāzes atlokus. Vadītājs var arī mainīt skaņas parametrus, nospiežot pogu.
       Jaudīga AMG bremžu sistēma Lielie, iekšēji ventilētie un perforētie bremžu diski nodrošina lielisku ātruma samazināšanu. Precīza vadāmība un īss reakcijas laiks garantē optimālu drošību uz ceļa un bezceļā. Elektriskā stāvbremze ir integrēta aizmugurējā tilta suportā, un to var aktivizēt un izslēgt, nospiežot pogu.
       AMG nakts pakotne Īpaši izvēlētie AMG nakts aprīkojuma komplektā ietvertie virsbūves elementi ir spoži melnā krāsā. Atkarībā no izvēlētās krāsas tas rada spēcīgus kontrastus vai plūstošas pārejas. Aizraujošas nianses vai pārliecinoša atturība — abos gadījumos jūs apliecināt, ka novērtējat individuālu, dinamisku dizainu.

       Interjera svarīgākie elementi

       Close X
       Nākamā
       Iepriekšējā
        AMG instrumentu panelis AMG instrumentu panelis piedāvā aizraujošu AMG dizainu un vērtīgu informāciju sportiskiem vadītājiem. AMG galvenā izvēlne, tostarp RACE TIMER un AMG sākuma ekrāns, tiek parādīta augstas izšķirtspējas un krāsaini centrālajā daudzfunkciju displejā.
        AMG nerūsējošā tērauda durvju sliekšņu paneļi AMG durvju ieejas paneļi no cieta nerūsējošā tērauda ar uzrakstu "AMG" ir vēl viens sportisks elements, kas uzlabo salona uztveramo vērtību. Tajā pašā laikā tie aizsargā durvju laukumu pret skrāpējumiem.
        AMG specifisks IWC dizaina analogais pulkstenis Skaitļi ir norādīti atsevišķi izgrieztu lietojumu veidā, uzsverot AMG specifiskā analogā pulksteņa ekskluzīvo IWC dizainu. Gan cipari, gan rādītāji ir izgatavoti no smalka metāla.
        Ekskluzīvs interjers Ekskluzīvais interjers piedāvā kaut ko īpašu ļoti prasīgiem klientiem. Rūpīgi atlasītas kombinācijas atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Individuālās, augstas kvalitātes tikšanās ietver nappa ādu, ar ādu pārklātu instrumentu paneli, ekskluzīvas krāsu variācijas un saskaņotas kontrastējošas virsšuves.
        Sazinies ar mums Pirmais solis ceļā uz jūsu jauno G-klasi. Nosūtiet interesējošos jautājumus par G-klasi, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

        Consumer Information

        We would like to stay in touch with you to keep up to date with our latest product news, marketing services and offers. If you would prefer not to receive future information by either of the methods below please indicate by un-selecting the option. All information provided will be used in accordance with our Privacy and Cookie Policy and not shared with any 3rd party company.