Intro
Models
Exterior
Interior
Technology
AMG
Contact Us
  Spectral Blue Metallic
  Polar White
  Mojave Silver
  Cavansite Blue
  Obsidian Black Metallic
  Graphite Grey Metallic
  High-Tech Silver Metallic
  Selenite Grey
  Red Metallic
  MANUFAKTUR Opalite White Bright
  Pieejamie modeļi
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Nākamā
  Iepriekšējā

   Mercedes-AMG

   Close X
   Mercedes-AMG C 43 4MATIC

   Mercedes-EQ

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-Maybach

   Close X
   Strapline Content
   Virsbūve C-klases virsbūves aprīkojums. Sportiskuma izpausme. Jaunajā C-klasē progresivitāte sastopas ar izsmalcinātību.
   LeftRight

   Sērijas un stils

   Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

   Close X
   Nākamā
   Iepriekšējā
    AMG Line AMG Line izteiksmīgais virsbūves stils piešķir C-klases ārpusei sportisku, ekskluzīvu pieskārienu. Tehniskās īpašības, tostarp veiklā sporta piekare ar Sports Direct-Steer sistēmu.
    Jauna priekšpuse ar radiatora režģi zvaigžņu dizainā Standarta AMG Line uzkrītošais radiatora režģis ar zvaigžņu dizainu hromā.
    Uzkrītošā aizmugure ar divu sekciju aizmugurējiem lukturiem Aizmugurējo lukturu kvalitatīvais dizains aizrauj ar nepārprotamu izskatu. Pirmo reizi C-klases aizmugurējiem lukturiem ir divdaļīgs dizains, un gaismas funkcijas ir sadalītas starp sānu sienu un bagāžnieka vāku.
    DIGITĀLĀ GAISMA ar projekcijas funkciju Izmantojot DIGITAL LIGHT, varat izjust izcilus apgaismojuma apstākļus, kas pastāvīgi tiek pielāgoti citiem satiksmes dalībniekiem un apkārtnei. Turklāt DIGITAL LIGHT jūs aizraus ar savām projekcijas funkcijām.
    Panorāmas bīdāma jumta lūka Neatkarīgi no tā, vai tā ir atvērta vai aizvērta: panorāmas bīdāmā jumta lūka sniedz brīnišķīgu brīvības sajūtu un patīkami gaišu gaisotni interjerā. Skatoties no ārpuses, arī lielā bīdāmā jumta lūka rada unikālu vizuālo iespaidu, piešķirot eksterjeram vieglumu un ekskluzivitāti.
    Pakotne Night Pakotne Night papildina vizuālo izskatu: daudzi ārējie elementi ir melnā krāsā. Tie izceļ jūsu transportlīdzekļa sportisko raksturu un īpašo individualitāti.
    Salons C-klases salona aprīkojums. Ērts un digitalizēts: inovācijām ir sava vieta sportiskajā C-klases interjerā.
    LeftRight

    Sērijas un stils

    Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

    Close X
    Nākamā
    Iepriekšējā
     Centrālais displejs Augstas izšķirtspējas centrālais displejs pārsteidz ar nevainojamu attēla kvalitāti. Tam ir skārienjutīga vadība. Portreta orientācijas ekrāns ar pilnu stikla pārklājumu ir nedaudz pavērsts vadītāja virzienā, tādējādi atvieglojot lietošanu un skatīšanu. Šāds formāts ir ērts, piemēram, navigācijas karšu skatīšanai.
     Pakotne ENERGIZING Pakotnes ENERGIZING galvenais mērķis ir jūsu relaksācija. Varat izvēlēties vairākus noskaņas režīmus, piemēram, Vitality vai Refresh, vai arī kādu no trim apmācības programmām.
     Daudzkontūru sēdekļi vadītājam un blakussēdētājam Individuāli izstrādāti, lai jūs palutinātu, ergonomiskie parametri ļauj ieņemt nevainojamu pozu sēžot, un piepūšamie sānu spilveni nodrošina stabilu sānisku atbalstu. Masāžas funkcijas ar sešām dažādām programmām vadītājam un četrām programmām blakussēdētājam padara patīkamu katru braucienu.
     Burmester® 3D telpiskās skaņas sistēma Izbaudiet skanējumu, ko sniedz izcilā Burmester® skaņas sistēma. Kvalitatīvie skaļruņi nodrošina iespaidīgu telpisko skaņu. To var īpaši pielāgot priekšējām un aizmugurējām sēdvietām, lai pastiprinātu klausīšanās baudījumu.
     Salona apgaismojums Apgaismojuma koncepcija sākas viduskonsolē un aptver visu automobili. 64 krāsu shēmas dinamiski mainās vai dažādās krāsās izgaismo dažādas jaunā C-klases zonas. Apsēdieties ērti un atbrīvojieties.
     Technology C-klases svarīgākās tehnoloģijas.
     Nākamā
     Iepriekšējā
      MBUX Entertainment Klausieties savu izvēlēto mūziku jebkurā laikā — pilnībā integrētā sistēma MBUX Entertainment tieši savieno jūsu automobili ar straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Spotify, Amazon music, Tuneln vai TIDAL. Dziesmas un atskaņošanas sarakstus varat mainīt tikpat viegli kā radiostacijas, izmantojot vadīklas centrālajā displejā, uz stūres vai ar balss vadību, nepakustinot ne pirkstu.
      Pieejams tikai kopā ar citu papildaprīkojumu. MBUX Entertainment video demonstrācija. Šī funkcija ir identiski pieejama dažādām modeļu sērijām.
      Aizmugurējā tilta stūrēšana — domā un pielāgojas Optimāla saķere ar jebkuru ceļu. Jaunā aizmugurējā tilta stūrēšana aktīvi pielāgojas braukšanas apstākļiem. Tā nodrošina labāku manevrētspēju, braucot lēni. Lielākā ātrumā tā uzlabo stabilitāti. Tādēļ jaunā C-klase ir gan manevrētspējīga, gan pārāka uz autoceļiem.
      Pakotne Driving Assistance Plus Komforts, drošība un aizsardzība uz ceļa — atjautīgās sensoru sistēmas ļauj baudīt daudzveidīgas daļēji automatizētas braukšanas priekšrocības. Dažādās palīgsistēmas sniedz situācijai atbilstošu atbalstu, brīdina par sadursmju risku un vajadzības gadījumā iejaucas. Ārkārtas situācijā divas iekļautās PRE-SAFE® sistēmas spēj mazināt negadījumu sekas.
      MBUX skārienjutīgās vadības koncepcija Pārvaldiet savu jauno C-klasi tikpat intuitīvi kā planšetdatoru. Skārienekrānu ir viegli apgūt un vēl vieglāk lietot.
      MBUX papildinātās realitātes navigācija MBUX papildinātās realitātes funkcija reāllaikā attēlo priekšā esošo ceļu jaunā C-klases multivides displejā. Tur parādās arī informācija un marķējumi, kas padara braucienus vieglus un ērtus. Tie ietver informāciju par ceļa zīmēm, māju numuriem un pagriezieniem.
      Projekcijas displejs Jaunais projekcijas displejs pārvērš vējstiklu ekrānā. Jaunajā C-klasē tas ir vēl lielāks. Tas, piemēram, parāda visu svarīgāko informāciju, ļaujot nenovērst skatienu no ceļa.
      MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C 43 4MATIC. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
      LeftRight

      Eksterjera dizains

      Interjera dizains

      Eksterjera svarīgākie elementi

      Close X
      Strapline Content

      Interjera svarīgākie elementi

      Close X
      Strapline Content
      Izmēģiniet to uz ceļa C-klases testa brauciens. Nosūtiet C-klases testa brauciena pieprasījumu, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

      Consumer Information

      We would like to stay in touch with you to keep up to date with our latest product news, marketing services and offers. If you would prefer not to receive future information by either of the methods below please indicate by un-selecting the option. All information provided will be used in accordance with our Privacy and Cookie Policy and not shared with any 3rd party company.