Intro
Models
Exterior
Interior
Technology
AMG
Contact Us
  Polar White
  Night Black
  Spectral Blue Metallic
  Rosé Gold Metallic
  Mountain Grey Metallic
  Iridium Silver Metallic
  Hyper Blue Metallic
  Cosmos Black Metallic
  Digital White Metallic
  MANUFAKTUR Mountain Grey Magno
  MANUFAKTUR Patagonia Red Metallic
  Pieejamie modeļi
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Nākamā
  Iepriekšējā
   CLA 180 Shooting Brake
   CLA 180 d Shooting Brake
   CLA 200 Shooting Brake
   CLA 200 d Shooting Brake
   CLA 220 d Shooting Brake
   CLA 250 e Shooting Brake
   CLA 250 4MATIC Shooting Brake
   Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake
   Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake

   Mercedes-AMG

   Close X
   Nākamā
   Iepriekšējā
    Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake
    Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake

    Mercedes-EQ

    Close X
    Strapline Content

    Mercedes-Maybach

    Close X
    Strapline Content
    Virsbūve Jaunā CLA Shooting Brake virsbūve. Jaunā Mercedes-Benz CLA Shooting Brake virsbūves būtiskākās iezīmes ir jauni krāsojuma varianti, jauni vieglmetāla diski un jauns priekšējais un aizmugurējais apakšējais panelis. Ar dažādām aprīkojuma līnijām varat piešķirt automobilim savu personīgo stilu — izvēlei ir pieejams gan plašs standartaprīkojums, gan, piemēram, paketes Progressive[1] un AMG Line[1]. [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
    LeftRight

    Sērijas un stils

    Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

    Close X
    Nākamā
    Iepriekšējā
     Jauni priekšējie lukturi Ar jauno priekšējo apakšējo paneli saskaņotie priekšējie lukturi MULTIBEAM LED[1] izceļas arī ar jaunu ielaiduma dizainu. Tas attiecas arī uz priekšējiem lukturiem LED High Performance, kas tagad ir iekļauti standartaprīkojumā. Kad atslēdzat vai aizslēdzat automobili, abi lukturu varianti reaģē ar nelielu gaismas šovu.

     [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
     Atveramā panorāmas lūka Atvērts vai aizvērts — bīdāmā panorāmas lūka[1] rada brīvības sajūtu un patīkami gaišu atmosfēru salonā. No ārpuses skatoties, unikālu vizuālo iespaidu rada arī lielā bīdāmā lūka, kas virsbūvei piešķir vieglumu un ekskluzivitāti.

     [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
     Shooting Brake dizains CLA Shooting Brake pārsteidz ar izteiktām virsmām, pieticīgām līnijām un nevainojamām proporcijām — garā garenbāze un platā virsbūve liecina par sportiskumu, savukārt bezrāmju durvis ar hromētām apdares joslām (standartaprīkojumā) izceļ pārlaicīgo eleganci.
     Jauns aizmugures dizains CLA Coupé sportiskā forma līgani pārvēršas sportiskā un elegantā GT aizmugurē. Aizmugurējais buferis ar jauna dizaina difuzoru un jaunie LED aizmugurējie lukturi rada mūsdienīgu, progresīvu pārliecinošu iespaidu.
     Jauns aizmugures dizains Pārliecinošo izskatu pilnveido izteiksmīgais automobiļa rāmis un aizmugurējais buferis ar jaunu difuzora dizainu. Dalītie aizmugurējie lukturi (tagad standartaprīkojumā ar LED tehnoloģiju) atvieglo mantu ievietošanu bagāžniekā un izņemšanu no tā.

     [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
     Standarta aprīkojums Standartaprīkojuma līnijas galvenās iezīmes:
     - Dzinēja pārsegs ar dekoratīviem izciļņiem
     - Radiatora režģis ar Mercedes-Benz rakstu spoži melnā krāsā un vienu matēti pelēku režģa elementu ar hromētiem ieliktņiem
     - Priekšējais apakšējais panelis ar sudrabotiem apdares elementiem
     - Hromēta sānu joslas un logu joslas apdare
     - 43,2 cm (17 collu) 5 dubultspieķu vieglmetāla diski
     - Augstas veiktspējas LED priekšējie lukturi
     Progresīvi Papildaprīkojuma līnijas galvenās iezīmes:
     - Spoži hromēts radiatora režģis ar Mercedes-Benz rakstu un vienu matēti pelēku režģa elementu ar hromētiem ieliktņiem
     - Priekšējais apakšējais panelis ar hromētiem apdares elementiem
     - Aizmugurējais apakšējais panelis ar graudaini melnu lejasdaļu, izpūtējiem un hromētu apdari
     - 45,7 cm (18 collu) 10 spieķu vieglmetāla diski, aerodinamiski uzlaboti
     AMG Line Papildaprīkojuma līnijas galvenās iezīmes:
     - AMG virsbūves dizainu veido AMG priekšējais apakšējais panelis ar hromētu priekšējo sadalītāju, AMG sānu sliekšņu paneļi un AMG aizmugurējais apakšējais panelis ar hromētiem izpūtējiem un apdari
     - Radiatora režģis ar hromētu Mercedes-Benz rakstu un vienu režģa elementu ar hromētu ieliktni
     - Spoža alumīnija sānu joslas un logu joslas apdare
     - 45,7 cm (18 collu) AMG 5 dubultspieķu vieglmetāla diski
     Salons Jaunā CLA Shooting Brake salons. Jaunā Mercedes-Benz CLA Shooting Brake salons pārsteidz ar ietilpīgu dizainu un pilnībā digitālu aprīkojumu pat standarta komplektācijā. Sēdekļu, polsterējuma un citu elementu personalizēšanai līdztekus standartaprīkojumam ir pieejamas papildu paketes Progressive un AMG Line.
     LeftRight

     Sērijas un stils

     Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

     Close X
     Nākamā
     Iepriekšējā
      Daudzfunkcionāla sporta stūre Pārvaldiet automobili tikpat intuitīvi kā viedtālruni. Jaunākās paaudzes stūre vēl precīzāk reaģē uz pieskārieniem, nodrošinot uzlabotu “navigāciju ar pirkstiem”, pavelkot un piespiežot. Jaunā roku uztveršanas funkcija arī reaģē uz pieskārieniem stūrei un ārkārtas situācijā var jūs brīdināt.
      Platekrāna panelis Standartaprīkojumā tagad ir iekļauts 26 cm (10,25 collu) centrālais multivides displejs. Apvienojumā ar 26 cm (10,25 collu) pilnīgi digitālo mērinstrumentu displeju[1] un nepārtrauktu stikla virsmu panelis rada iespaidīgu platekrāna sajūtu.

      [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
      Pārveidota viduskonsole Jaunais dizains piešķir viduskonsolei vēl sakoptāku iespaidu, vienlaikus nodrošinot vairāk vietas. Jaunā veidā izvietotās vadības ierīces ir ērti aizsniedzamas jebkurā brīdī.
      Burmester® skaņas sistēma ar Dolby® Atmos telpisko skaņu 12 skaļruni, 60 vatu zemo frekvenču skaļrunis un 590 vatu jauda nodrošina ekskluzīvu Burmester® skanējumu. Skaļruņi ar elegantiem uzrakstiem rada augstākās klases telpisko skaņu, ko var atsevišķi pielāgot priekšējām un aizmugurējām sēdvietām. Varat arī atskaņot mūziku Dolby® Atmos kvalitātē.[1]

      [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.

      Plašs un ietilpīgs salons CLA Shooting Brake salonā ir mūsdienīgais un kvalitatīvais modeļa Coupé aprīkojums, kā arī integrēta revolucionārā digitalizētā vadības sistēma. Turklāt papildus pielāgojamajām mantu glabāšanas iespējām CLA Shooting Brake nodrošina arī vairāk vietas pasažieru elkoņiem.
      Ietilpīgs bagāžnieks un ērta iekraušana Praktiskai ikdienas lietošanai nolokāmās aizmugurējo sēdekļu atzveltnes ļauj palielināt bagāžnieka ietilpību līdz 1310 litriem, savukārt dalītie aizmugurējie lukturi atvieglo lielu bagāžas vienību iekraušanu. Bagāžas iekraušanu un izkraušanu no CLA Shooting Brake atvieglo arī sistēma HANDS-FREE ACCESS, kas ļauj atvērt un aizvērt bagāžnieku bez rokām.
      Jauna sēdekļu apdare Salonā CLA Shooting Brake mūsdienīgā elegance ir atspoguļota līdz sīkākajai detaļai — jaunā sēdekļu apdare (piemēram, no ARTICO mākslīgās ādas sage grey krāsā[1]) izceļ kvalitatīvo dizainu, vienlaikus nodrošinot komfortu.

      [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
      Aprīkojums Jaunā CLE Shooting Brake aprīkojuma būtiskākās iezīmes.
      Nākamā
      Iepriekšējā
       Jaunākās paaudzes MBUX Līdz ar jaunākās paaudzes MBUX multivides sistēmas parādīšanos CLA Shooting Brake salons ir kļuvis vēl digitālāks un inteliģentāks. LCD ekrāni ļauj intuitīvi kontrolēt automobiļa funkcijas ar balsi, skārieniem vai žestiem, kamēr sistēma katru reizi apgūst nedaudz vairāk. Displeju izskatu var personalizēt, izvēloties kādu no trim displeja stiliem un trim režīmiem (navigācijas, palīdzības vai apkopes).
       Viedtālruņa integrācija Viedtālruņa integrācijas funkcija[1] ļauj bez vadiem savienot mobilo tālruni ar multivides sistēmu, izmantojot Apple CarPlay™ vai Android Auto™. Šādi varēsit ērti piekļūt svarīgākajām lietotnēm viedtālrunī. Varat arī ātri un ērti izmantot trešo pušu pakalpojumu sniedzēju lietotnes, piemēram, Spotify.

       [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.

       MBUX Entertainment Automobilī instalētais pakalpojums MBUX Entertainment nodrošina tiešu piekļuvi dažādiem mūzikas straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Amazon Music, Apple Music, Spotify vai TIDAL. Pakalpojums TuneIn sniedz piekļuvi dažādām interneta radiostacijām un raidierakstiem. Atkarībā no pakalpojumu sniedzēja var būt nepieciešams lietotāja konts. Pieejamība ir atkarīga no automobiļa modeļa un jebkurā brīdī var mainīties.[1][2][3]

       [1] Šis Mercedes me connect pakalpojums ir pieejams automobiļiem ar MBUX multivides sistēmu. Lai to izmantotu, ir nepieciešams aktīvs Mercedes me connect lietotāja konts. Turklāt automobilis ir jāsasaista ar lietotāja kontu un jāaktivizē pakalpojums Online Music. Turklāt, lai izmantotu pakalpojumu, ir jābūt pieejamam straumēšanas pakalpojumu sniedzēja kontam. Straumēšanas pakalpojumu sniedzēji var atšķirties atkarībā no pieejamības konkrētajā reģionā.

       [2] Piedāvājums ir pieejams tikai atsevišķās valstīs. Pārbaudiet pakalpojumu sniedzēju pieejamību savā valstī. Lai varētu instalēt MBUX Entertainment, ir nepieciešams aktīvs interneta pieslēgums. To var panākt, aktivizējot trešo pušu datu apjoma pakalpojumu Comfort*, ko nodrošina ārējs mobilā tīkla operators (MNO).

       [3] Papildaprīkojums pieejams atkarībā no konfigurācijas.
       Aktīvā joslu ievērošanas palīgsistēma Aktīvā joslu ievērošanas palīgsistēma ir uzmanīgs novērotājs — ja netīšām izbrauksit no savas joslas vai nokļūsit bīstami tuvu citiem satiksmes dalībniekiem, sistēma pārņems stūres vadību, lai atgrieztu jūs atpakaļ joslā. Ja tomēr izbrauksit no joslas, sekos papildu brīdinājums — stūres vibrācija.[1]

       [1] Mūsu braukšanas palīgsistēmas un drošības sistēmas ir tikai palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītāja atbildības. Ņemiet vērā informāciju īpašnieka rokasgrāmatā un tajā aprakstītos sistēmu ierobežojumus.>
       Aktīvās bremzēšanas palīgsistēma Šī palīgsistēma var palīdzēt novērst sadursmes ar priekšā stāvošiem vai braucošiem transportlīdzekļiem, pretī braucošiem transportlīdzekļiem, veicot pagriezienus, kā arī kustīgiem gājējiem un velosipēdistiem. Papildus brīdinājumam par attālumu un sadursmēm sistēma galvenokārt sniedz arī palīdzību, bremzējot atbilstoši situācijai — līdz pat autonomai ārkārtas bremzēšanai.[1]

       [1] Mūsu braukšanas palīgsistēmas un drošības sistēmas ir tikai palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītāja atbildības. Ņemiet vērā informāciju īpašnieka rokasgrāmatā un tajā aprakstītos sistēmu ierobežojumus.
       Aktīvā distances ievērošanas palīgsistēma DISTRONIC Jūs novērtēsit priekšrocības, ko aktīvās distances ievērošanas palīgsistēma DISTRONIC[2] sniedz lēnos satiksmes sastrēgumos. Sistēma mazina vadītāja slodzi, automātiski pielāgojot jūsu ātrumu priekšā lēni braucošajiem transportlīdzekļiem. Vēlamo drošības attālumu var iestatīt vairākos soļos.[1]

       [1] Mūsu braukšanas palīgsistēmas un drošības sistēmas ir tikai palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītāja atbildības. Ņemiet vērā informāciju īpašnieka rokasgrāmatā un tajā aprakstītos sistēmu ierobežojumus.

       [2] Papildaprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
       Aklo zonu palīgsistēma Aklo zonu palīgsistēma[2] palīdzēs jums pārraudzīt notiekošo — it īpaši tūlīt pēc virzienrādītāja aktivizēšanas. Sistēma spēj vizuāli un ar skaņu brīdināt par aklajā zonā iespējamām sāniskām sadursmēm ar citiem satiksmes dalībniekiem. Arī pēc apstāšanās sistēma saglabās modrību un brīdinās, ja grasīsities atvērt durvis nepareizā brīdī.[1]

       [1] Mūsu braukšanas palīgsistēmas un drošības sistēmas ir tikai palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītāja atbildības. Ņemiet vērā informāciju īpašnieka rokasgrāmatā un tajā aprakstītos sistēmu ierobežojumus.

       [2] Papildaprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
       MBUX papildinātās realitātes navigācija MBUX papildinātā realitāte navigācijai apvieno virtuālo un reālo pasauli, palīdzot atrast ceļu sarežģītos satiksmes apstākļos. Šī tehnoloģija grafiskus navigācijas norādījumus un satiksmes informāciju apvieno reāllaika attēlos. Jūs varēsit sasniegt galamērķi ātri, droši un bez satraukuma.
       Stāvvietā novietošanas sistēmas Jaunākās paaudzes stāvvietā novietošanas[2] sistēmas atvieglo novietošanu stāvvietā un izbraukšanu no tās gan turpgaitā, gan atpakaļgaitā. Izmantojot 360° visaptverošā skata funkciju, sistēma nodrošina gan visu tuvumā esošo stāvvietu pārskatu, gan dažādu novietošanas stāvvietā variantu izvēli. Izbraucot no stāvvietas atpakaļgaitā, sistēma spēj arī brīdināt par transportlīdzekļiem, kas tuvojas.[1]

       [1] Mūsu braukšanas palīgsistēmas un drošības sistēmas ir tikai palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītāja atbildības. Ņemiet vērā informāciju īpašnieka rokasgrāmatā un tajā aprakstītos sistēmu ierobežojumus.

       [2] Papildaprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
       Pakotne KEYLESS-GO Convenience Maksimāls komforts ikdienas braukšanai — pakotne KEYLESS-GO Convenience[1] ļauj atslēgt, iedarbināt un aizslēgt automobili, vienkārši paņemot līdzi atslēgu. Sistēma HANDS-FREE ACCESS ļauj atvērt bagāžnieka vāku, pakustinot kāju zem aizmugurējā bufera — tas ir ļoti noderīgi, piemēram, nesot smagus iepirkumu maisus.

       [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.

       Automātiskā klimata kontrole THERMOTRONIC THERMOTRONIC[1] kontrolē temperatūru atsevišķi katrā no divām zonām. Jūs un jūsu blakussēdētājs varēsit savstarpēji neatkarīgi noregulēt vēlamo klimatu. Turklāt jums tas nebūs jāpārregulē, jo jutīgie sensori uztver apstākļu izmaiņas, piemēram, tiešu saules gaismu.

       [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
       Pakotne Seat Comfort Pakotne Seat Comfort[1] ar dažādām regulēšanas iespējām ļauj noregulēt ideālu sēdekļa pozīciju. Jebkurš vadītājs var piemeklēt sev piemērotus ergonomiskus iestatījumus. Izvēršamais sēdekļa spilvens ir īpašs papildinājums gara auguma vadītājiem. Tas nodrošina augšstilbiem līdz pat par sešiem centimetriem garāku atbalsta virsmu.

       [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
       Bagāžnieka durvis EASY-PACK Patiešām praktiski — bagāžnieka durvis EASY-PACK[1] var atvērt un aizvērt elektroniski, atvieglojot bagāžas iekraušanu un izkraušanu. Bagāžnieka atvēršanu un aizvēršanu var ērti aktivizēt, pieskaroties pogai, un jebkurā brīdī pārtraukt, vēlreiz nospiežot pogu.

       [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
       GUARD 360° automobiļa aizsardzība Plus GUARD 360° automobiļa aizsardzība Plus*[1] nodrošina visaptverošu automobiļa apkārtnes uzraudzību. Pateicoties zādzību novēršanas signalizācijas sistēmai, kā arī ārkārtas atslēgas deaktivizācijai*, varēsit ātri reaģēt. Esot ceļā, sadursmes noteikšanas* funkcija jūs informēs ar lietotnes starpniecību. Savukārt nozagta automobiļa atrašanas* funkcija palielinās iespēju atgūt īpašumu automobiļa nozagšanas gadījumā.

       [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
       Sānu drošības spilveni aizmugurējā pasažieru nodalījumā Sānu drošības spilveni aizmugurējā pasažieru nodalījumā[1] spēcīga sāniska trieciena gadījumā aizsargā aizmugurējās malējās sēdvietās sēdošo pasažieru krūškurvja zonu. Kopā ar standarta logu drošības spilveniem tie nodrošina optimālu aizsardzību, novēršot vai mazinot traumas. Gaisa spilveni piepūšas zonā starp durvīm un pasažieri.

       [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
       PRE-SAFE® sistēma PRE-SAFE® sistēma jūsu vietā izmantos laiku pirms gaidāmā trieciena. Tā var veikt dažādas darbības, lai mazinātu avārijas sekas. Novatoriskā PRE-SAFE® skaņas sistēma skaļruņos ģenerē troksni, kas spēj izraisīt dabisku aizsargrefleksu — šādi jūsu dzirde uz brīdi “izslēdzas” un tiek pasargāta no skaļiem avārijas trokšņiem.
       Balstiekārta ar adaptīvo amortizācijas sistēmu Balstiekārta ar adaptīvi regulējamo amortizāciju[1] ļauj izvēlēties ceļa apstākļiem un jūsu braukšanas stilam atbilstošu maksimālu manevrētspēju vai komfortu. Lai to panāktu, nomainiet amortizācijas līmeni no Comfort uz Sport. Zemāka balstiekārta un sportiska stūres vadība ir lieliski piemērota dinamiskam braukšanas stilam.

       [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
       DYNAMIC SELECT Brauciet tieši tā, kā vēlaties. Viens pieskāriens pogai DYNAMIC SELECT ļauj izvēlēties dažādus braukšanas režīmus, kas nosaka, piemēram, dzinēja, transmisijas, balstiekārtas un stūres vadības iestatījumus. Režīms Sport nodrošina ļoti dinamisku braukšanu, toties pamata režīmā Comfort visi parametri ir ļoti līdzsvaroti. Režīma ECO mērķis ir efektivitāte, taupot degvielu un naudu.
       MERCEDES-AMG Mercedes-AMG CLA Shooting Brake Mercedes-AMG CLA Shooting Brake apvieno sportiska transportlīdzekļa jaudīgās proporcijas ar papildu iegarenā jumta funkcionalitāti, lielajām bagāžas nodalījuma durvīm un mainīgo interjeru. Izteiksmīgais dizains apvienojumā ar veiklu braukšanas dinamiku un elastīgu kravas nodalījumu tagad ir vairāk nekā jebkad agrāk pievilcīga alternatīva aktīviem individuālistiem - un ideāls ievads aizraujošajā AMG Driving Performance pasaulē.
       LeftRight

       Eksterjera dizains

       Interjera dizains

       Eksterjera svarīgākie elementi

       Close X
       Nākamā
       Iepriekšējā
        Jaunā AMG priekšpuse un MULTIBEAM LED priekšējie lukturi [CLA 35 4MATIC Shooting Brake] Jauna priekšpuse ar AMG radiatora režģi un papildaprīkojumā pieejamiem jaunajiem MULTIBEAM LED priekšējiem lukturiem[1] izstaro dinamiskumu.

        [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.

        AMG vieglmetāla diski un AMG jaudīgā bremžu sistēma [CLA 35 4MATIC Shooting Brake] 48,3 cm (19 collu) AMG vieglmetāla diski ar 5 dubultspieķu dizainu un AMG jaudīgā bremžu sistēma ar papildaprīkojumā pieejamiem sarkaniem bremžu suportiem piešķir Mercedes-AMG vēl dinamiskāku izskatu.
        AMG spoilera mala [CLA 35 4MATIC Shooting Brake] Standarta AMG spoileris virsbūves krāsā izceļ automobili vizuāli, kā arī nodrošina labāku saķeri ar ceļu.
        Raksturīgā AMG aizmugure [CLA 35 4MATIC Shooting Brake] Sportisko izskatu izceļ AMG aizmugurējais apakšējais panelis ar difuzoru, jauni aizmugurējie lukturi un AMG izplūdes sistēma ar apaļiem izpūtēja apdares elementiem.
        AMG priekšpuse un MULTIBEAM LED priekšējie lukturi [CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake] Izteiksmīga kombinācija, ko veido AMG radiatora režģis, plati AMG spārni un jauni MULTIBEAM LED priekšējie lukturi[1].

        [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
        AMG cietmetāla diski un AMG jaudīgā bremžu sistēma [CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake] Dinamisko izskatu papildina 48,3 cm (19 collu) AMG cietmetāla diski ar šķērsspieķu dizainu, un AMG jaudīgā bremžu sistēma piesaista apkārtējo uzmanību.
        AMG spoilera mala [CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake] Raksturīgais AMG spoileris uz bagāžnieka vāka papildina dinamisko vizuālo iespaidu.
        AMG raksturīgā aizmugure [CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake] Jaunie aizmugurējie lukturi, AMG aizmugurējais apakšējais panelis ar specifisku difuzora dizainu un AMG izplūdes sistēma padara automobiļa aizmuguri iespaidīgu.
        Īpašais modelis: AMG Street Style Edition Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake ir pieejams kā Street Style Edition modelis ekspresīvā ietērpā. MANUFAKTUR krāsojums mountain grey magno ar tumši pelēku un fluorescējoši oranžu plēves apdari. Saskaņoti matēti melni AMG diski ar spīdīgām malām un specifiskiem AMG bremžu suportiem.
        Pakotne AMG Aerodynamics Aerodinamiskajā tunelī testētais pakotnese AMG Aerodynamics[1] aprīkojums uzlabo vadāmību lielā ātrumā, nodrošinot vēl lielāku braukšanas baudījumu. Noņemamās virsbūves daļas uzlabo saķeri ar ceļu. Palielinātā AMG jumta spoilera mala spoži melnā krāsā ir skaidrs bezkompromisa snieguma apliecinājums.

        [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
        Pakotne AMG Night "Ar AMG pakotnii Night[1] izvēlētie virsbūves elementi ir spoži melnā krāsā. Atkarībā no izvēlētās krāsas tas rada izteiksmīgus kontrastus vai plūstošas pārejas. Aizraujošas nianses vai pārliecinoša atturība — abos gadījumos jūs apliecināt, ka novērtējat individuālu, dinamisku dizainu.

        [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas."
        Pakotne AMG Night II "Pakotne AMG Night II[1] ir lieliski piemērota izsmalcināta dizaina cienītājiem. Dažādi elementi (piemēram, radiatora režģa statņi un datu plāksnītes ar melnu hroma apdari) padara jūsu Mercedes-AMG īpaši pievilcīgu.

        [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas."

        Sarkanas bremžu uzlikas "Sarkanas bremžu uzlikas[1] ar AMG uzrakstu ir pievilcīgs dizaina elements, kas izceļ bremžu sistēmas jaudīgo sniegumu.

        [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas."
        AMG degvielas uzpildes vāciņš Parādiet savu stila izjūtu arī iekšēji — AMG degvielas uzpildes vāciņš[1] ar sudrabotu hromētu apdari, AMG logotips un melni dizaina elementi apliecina, ka pievēršat uzmanību detaļām. Degvielas uzpildes vāciņš tiek piegādāts kvalitatīvā kastītē ar iegravētu AMG emblēmu. Uzstādīšana ir viegla — varat to izdarīt pašrocīgi vai vērsties pie izplatītāja.

        [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.

        Interjera svarīgākie elementi

        Close X
        Nākamā
        Iepriekšējā
         AMG Performance stūre no nappa ādas / MICROCUT mikrošķiedras AMG Performance stūre[1] ar tās raksturīgo saplacināto formu akcentē tās izcelsmi no motorsporta. Polsterējums ir nappa ādas un MICROCUT[1] mikrošķiedras kombinācija, nodrošinot pilnīgu saķeri un precīzu stūrēšanas komandu izpildi, un tā arī vizuāli izceļ materiāla ekskluzivitāti. AMG stūres pogas arī nodrošina koncentrētu un uzmanīgu braukšanas pieredzi un autentisku sacīkšu auto atmosfēru.

         [1] Pēc izvēles atlasāms aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
         AMG Performance sēdekļi AMG Performance sēdekļi no ARTICO/melna MICROCUT[1] mikrošķiedras ar kontrastējošām oranžām šuvēm piedāvā vislabākos apstākļus dinamiskiem braukšanas manevriem ar savu sportisko sēdvietu un perfekto sānu atbalstu. Tie arī vizuāli pasvītro sacīkšu raksturu, savukārt dažādas komforta funkcijas un īpašais polsterējums var izpildīt individuālās vēlmes.

         [1] Pēc izvēles atlasāms aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
         Atjaunināta MBUX multimediju sistēma ar AMG raksturīgiem displeja dizainiem Ideālu sportiskā dizaina un inovatīvās darbības un displeja koncepcijas kombināciju demonstrē jaunās paaudzes MBUX multimediju sistēma. Tas vizualizē dinamiku ar īpašiem AMG displejiem, savukārt pilnībā digitālajā instrumentu panelī varat pārslēgties starp trim AMG displeja stiliem.
         AMG raksturīgie apdares elementi AMG tumša alumīnija/oranža Street Style Edition[1] vai alumīnija AMG Design melnā/sudraba[1] apdares elementi nodrošina sportisku premium izskatu saslonā. Tie piešķir interjeram individuālu bezkompromisa dinamisma izskatu.

         [1] Pēc izvēles atlasāms aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
         Panorāmas bīdāma jumta lūka Izbaudiet tīru braukšanu ar atvērtu jumtu gandrīz kā kabrioletā vai rodsterā — atsvaidzinoši un bez caurvēja. Vienkārši atveriet brīvi regulējamo panorāmas bīdāmo jumta lūku[1]. Pat ja panorāmas bīdāmā jumta lūka ir aizvērta, tās caurspīdīgums ienes vairāk gaismas, lai padarītu automašīnas salonu gaišāku.

         [1] Pēc izvēles atlasāms aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
         Uzlabotā AMG Performance Seat Package AMG Performance sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim nodrošina ideālu sānu atbalstu, veicot īpaši dinamiskus braukšanas manevrus. Izmantojot daudzkontūru sēdekļa funkciju, varat iestatīt savu ideālo sānu stabilitātes līmeni un elektriski regulēt precīzu sēdekļa pozīciju. Nomierinošu siltumu nodrošina iebūvētā sēdekļu apsilde.[1]

         - AMG Performance sēdekļi
         - Multicontour Seat Package bez masāžas funkcijas
         - Sēdekļu apsilde vadītājam un priekšējam pasažierim
         - Elektriski regulējams vadītāja sēdeklis ar atmiņas funkciju
         - Elektriski regulējams priekšējā pasažiera sēdeklis ar atmiņas funkciju
         - Polsterējums no ARTICO mākslīgās ādas vai ARTICO mākslīgās ādas / MICROCUT mikrošķiedras (atkarībā no modeļa)

         [1] Pēc izvēles atlasāms aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
         AMG Performance augstas klases sēdekļu komplekts Lieliska sānu stabilitāte dinamiskiem braukšanas manevriem apvienojumā ar estētisku pievilcību un komfortu: AMG Performance High-End[1] sēdekļu pakete pārvalda visas disciplīnas. Iestatiet sēdekļa sānu balstus, izmantojot daudzkontūru sēdekļa funkciju, un elektriski noregulējiet sēdekļa stāvokli. Turklāt jūs varat izvēlēties savu individuālo ādas apdari ar iebūvētu sēdekļu apsildi.

         - AMG Performance sēdekļi
         - Multicontour Seat Package bez masāžas funkcijas
         - Sēdekļu apsilde vadītājam un priekšējam pasažierim
         - Elektriski regulējams vadītāja sēdeklis ar atmiņas funkciju
         - Elektriski regulējams priekšējā pasažiera sēdeklis ar atmiņas funkciju
         - Ādas apdare

         [1] Pēc izvēles atlasāms aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
         AMG izgaismoti durvju sliekšņu paneļi ar uzrakstu "AMG" Pat iekāpšana un izkāpšana kļūst par pieredzi. Augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda sliekšņu paneļi ir izgaismoti ar uzrakstu "AMG". Pateicoties maināmajiem pārsegiem, jūs varat apmainīt durvju sliekšņu paneļus pret citām pievilcīgām oriģinālajām Mercedes-AMG vai Mercedes-Benz daļām.[1]

         [1] Pēc izvēles atlasāms aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
         Sēdekļa klimata kontrole vadītājam un priekšējam pasažierim Sēdekļu klimata kontroles sistēma[1] vēdina priekšējos sēdekļus un tos atdzesē, tādējādi kontrolējot arī mitrumu. Vēsākā laikā sēdekļu apsilde ātri sasilda sēdekļu spilvenus un atzveltnes līdz patīkamai temperatūrai. Jūs vairs nevēlaties iztikt bez šīs patīkamās sēdekļu klimata kontroles.

         [1] Pēc izvēles atlasāms aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
         AMG Street Style Edition: sacīkšu trases nojauta pasaules ielās AMG Street Style Edition pārsteidz ar savu iespaidīgo dizainu. Salonā iespaidīgi ir AMG Performance sēdekļi melnā krāsā ar oranžām dekoratīvām šuvēm, AMG Performance stūre, īpaši apdares elementi un sarkanā apgaismojuma sliekšņu apdare.
         Izmēģiniet to uz ceļa CLA Shooting Brake testa brauciens. Nosūtiet CLA Shooting Brake testa brauciena pieprasījumu, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

         Consumer Information

         We would like to stay in touch with you to keep up to date with our latest product news, marketing services and offers. If you would prefer not to receive future information by either of the methods below please indicate by un-selecting the option. All information provided will be used in accordance with our Privacy and Cookie Policy and not shared with any 3rd party company.