Intro
Models
Exterior
Interior
Technology
AMG
Contact Us
  Onyxschwarz Kalahari Gold Metallic
  Mojave Silver
  Onyx Black
  Graphite Grey Metallic
  Nautic Blue metallic
  Selenite Grey
  Emerald Green
  Kalahari Gold
  Diamond White Bright
  Rubellite Red Kalahari Gold Metallic
  Pieejamie modeļi
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Nākamā
  Iepriekšējā
   Mercedes-Maybach S 580 4MATIC
   Mercedes-Maybach S 680 4MATIC

   Mercedes-AMG

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-EQ

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-Maybach

   Close X
   Nākamā
   Iepriekšējā
    Mercedes-Maybach S 580 4MATIC
    Mercedes-Maybach S 680 4MATIC

    Virsbūve Mercedes-Maybach S-klases virsbūves aprīkojums. Izcila elegance un harmoniska ietilpības sajūta — mūsdienīgs, jutekliski pieticīgs Mercedes-Maybach S-klases dizains. Garāka riteņu bāze, platas aizmugurējās durvis un trešais sānu logs C statnī rada maksimālas ietilpības sajūtu.
    LeftRight

    Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

    Close X
    Nākamā
    Iepriekšējā
     Klātbūtnes un statusa apliecinājums Mercedes-Maybach virsbūve nepārprotami liecina par ekspresivitāti un augstu kvalitāti. Šajā ziņā viens no spilgtākajiem elementiem ir hromētais radiatora režģis ar vertikāliem statņiem.
     Ekskluzīvs Mercedes-Maybach riteņu disku klāsts Stila ziņā saskaņoti diski ir neatņemams automobiļa dizaina elements.
     Jaudīgs nobeigums Izteiksmīgo aizmuguri ar konusveida C statni papildina gaumīgi izvietotie dalītie aizmugurējie lukturi, kas īpaši izceļas nakts tumsā.
     MANUFAKTUR MANUFAKTUR ir individualizācijas klāsts, kas ietver ekskluzīvus krāsojuma variantus un kvalitatīvu salona aprīkojumu. Rūpīgi atlasīti materiāli un prasmīgu meistaru darbs pilnveido jūsu Mercedes-Benz dizainu, radot īpašu baudījumu maņām. Rezultāts ir automobilis ar īpašu vērtību — izgatavots atbilstoši jūsu vēlmēm un prasībām.
     Salons Mercedes-Maybach S-klases salona aprīkojums. Mercedes-Maybach S-klase ietver plašu klāstu izsmalcinātus augstākās kvalitātes materiālus, ka arī dažādus individuāli konfigurējamus sēdekļu variantus. Pieejams plašs klāsts novatorisku tehnoloģiju un augstas izšķirtspējas ekrānu, kas piemēroti gan informācijas attēlošanai, gan funkciju vadībai, gan darbam un izklaidei.
     LeftRight

     Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

     Close X
     Nākamā
     Iepriekšējā
      Komplekts First-Class Komplekts First-Class ceļojot sniedz tādu pašu komfortu kā privātā lidmašīna. Biznesa klases viduskonsole sniedz aizmugurē sēdošajiem gan vizuālas, gan funkcionālas priekšrocības. Tā ietver, piemēram, glāžu turētājus ar temperatūras kontroli un mantu glabāšanas nodalījumus zem elektriski atverama pārsega. Zem elkoņu balsta ir pieejams induktīvs (bezvadu) viedtālruņa lādētājs.
      Pakotne Exclusive Izbaudiet fantastisku atmosfēru ar pakotni Exclusive. Gandrīz visas virsmas ir apdarītas ar izsmalcinātu napa ādu, bet jumta oderējums — ar kvalitatīvu DINAMICA mikrošķiedru apdari. Izcilo luksusa dizainu nevainojami uzlabo papildu apdares elementi.
      High-End salona pakotne Izbaudiet gandrīz nevainojamu greznību. Elektriskās komforta durvis ļauj piekļūt salona aizmugurei ar First-Class aprīkojumu, kur jūs pārsteigs progresīvā Burmester 4D telpiskās skaņas sistēmas audio kvalitāte. Izsmalcināto atmosfēru papildina novatoriskas aprīkojuma funkcijas, piemēram, aktīvais salona apgaismojums un MBUX augstākās klases aizmugurējo sēdekļu izklaides sistēma.
      Pakotne Exclusive Trim Pakotne Exclusive Trim salonā rada individuālu atmosfēru. Papildu apdares elementi priekšējo sēdekļu atzveltņu aizmugurē (atkarībā no aprīkojuma arī uz nolokāmā aizmugurējā elkoņu balsta) un uz viduskonsoles rada dinamiskus kontrastus. Aizmugurē sēdošajiem pasažieriem tas rada vēl augstākas kvalitātes iespaidu.
      MANUFAKTUR Leather pakotne Pakotne MANUFAKTUR Leather paceļ jūsu Mercedes-Maybach atmosfēru un izsmalcinātību jaunā līmenī. Izsmalcinātība, ko var sajust, sataustīt. Augstākās kvalitātes napa ādas apdare visā automobilī — no Executive sēdekļu ekskluzīvā polsterējuma līdz jumta oderējumam ar satriecošiem izšuvumiem.
      Polsterējuma elementi ar Maybach logotipu Visi mūsu automobiļi vienmēr ir izcēlušies ar komfortu visās sēdvietās. Pilnam komfortam garos braucienos var noderēt atsevišķi spilveni, piemēram, šie divi polsterētie spilveni ar ādas pārvalku, rombveida iešuvumiem un Maybach logotipu (iekļauti pakotnē MANUFAKTUR).
      Nolokāmi galdiņi aizmugurē Pārvērtiet automobili mobilā birojā ar diviem galdiem aizmugurē. Divi nolokāmie galdiņi ļauj ātri pārvērst First-Class biznesa klases konsoli par ērtu darba biroju. Mantu paliktņos var novietot piezīmjdatoru vai dokumentus. Galdiņu apdare ir pieskaņots atbilstoši aprīkojumam.
      Aprīkojums Mercedes-Maybach S-klases svarīgākās tehnoloģijas.
      Nākamā
      Iepriekšējā
       MBUX papildinātās realitātes projekcijas displejs Projekcijas displejs projicē vizuālu informāciju jūsu redzes laukā, nenovēršot jūsu uzmanību. Kā piemēru var minēt lielas norādījumu bultas virs pagriezieniem, kur jums jānogriežas. Jums uzreiz būs skaidrs, kas jādara.
       Pakotne Driving Assistance Nokļūšana galamērķī droši un ērti — mūsdienīgās, atjautīgi apvienotās sensoru sistēmas nodrošina daudzas daļēji automatizētas braukšanas priekšrocības. Dažādās vadītāja palīgsistēmas sniedz situācijai atbilstošu atbalstu, brīdinot par sadursmju risku un, ja nepieciešams, iejaucoties — tas ir ieguvums visiem satiksmes dalībniekiem.
       Stāvvietā novietošanas pakotne ar attālinātās novietošanas funkcijām.[1] Lietotne Valet Service: nākotnē varēsiet ērti izkāpt no automobiļa pirms tā novietošanas stāvvietā — sistēma jūsu Mercedes automātiski iebrauks stāvvietā un izbrauks no tās. Jūs varēsiet vērot stāvvietā novietošanu no ārpuses un kontrolēt procesu ar viedtālruni. Tas ievērojami atvieglos novietošanu, kā arī palīdzēs izvairīties no nelieliem bojājumiem, ko var izraisīt neuzmanīga durvju atvēršana.

       [1]Lai izmantotu pakalpojumus, jums jāreģistrējas Mercedes me portālā (pieejams tikai AAE), kā arī jāapstiprina Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumi. Attiecīgajam automobilim arī jābūt savienotam pārī ar lietotāja kontu. Pēc sākotnējā termiņa beigām pakalpojumus var atjaunot par maksu. Pakalpojumus pirmo reizi var aktivizēt 1 gada laikā pēc klienta veiktās sākotnējās reģistrācijas vai ekspluatācijas sākšanas atkarībā no tā, kas tiek veikts ātrāk.
       DIGITAL LIGHT DIGITAL LIGHT spēj radīt ideālu apgaismojumu — optimāli pielāgotu citiem satiksmes dalībniekiem un apkārtējiem apstākļiem. Turklāt DIGITAL LIGHT spēj arī sniegt palīdzību, priekšā uz ceļa projicējot paziņojumus.
       Aktīvā trokšņa kontrole Novatoriskā braukšanas trokšņa kompensācijas funkcija bloķē kaitinošus trokšņus, padarot jauno Mercedes-Maybach S-klasi par miera oāzi. Gan ikdienas braucienos, gan tālos ceļojumos jūs dzirdēsiet tikai to, ko vēlēsieties — to nodrošinās papildaprīkojumā pieejamā progresīvā Burmester® 4D telpiskās skaņas sistēma.
       Maybach braukšanas režīms Īpaši izstrādātais Maybach braukšanas režīms ir pilnībā orientēts uz aizmugurē sēdošo pasažieru komfortu, savukārt režīms COMFORT nodrošina vienlīdzīgu komfortu gan priekšā, gan aizmugurē sēdošajiem. Režīms Maybach nodrošina, ka aizmugurējās sēdvietās virsbūves kustības ir jūtamas mazāk. Papildu iestatījumi ietver īpaši vienmērīgu akseleratora darbību Chauffeur režīmā, retāku pārnesumu pārslēgšanu un kustības uzsākšanu otrajā pārnesumā.
       MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
       LeftRight

       Eksterjera dizains

       Interjera dizains

       Eksterjera svarīgākie elementi

       Close X
       Strapline Content

       Interjera svarīgākie elementi

       Close X
       Strapline Content
       Sazinies ar mums Pirmais solis ceļā uz jūsu Mercedes-Maybach S-klase. Nosūtiet interesējošos jautājumus par Mercedes-Maybach S-klasi, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

       Consumer Information

       We would like to stay in touch with you to keep up to date with our latest product news, marketing services and offers. If you would prefer not to receive future information by either of the methods below please indicate by un-selecting the option. All information provided will be used in accordance with our Privacy and Cookie Policy and not shared with any 3rd party company.