Intro
Models
Exterior
Interior
Technology
AMG
Contact Us
  Polar White
  Black
  High-tech Silver
  Graphite Grey Metallic
  Velvet Brown
  Nautic Blue Metallic
  Obsidian Black Metallic
  Verde Silver
  MANUFAKTUR Alpine Grey Solid
  MANUFAKTUR Hyacinth Red Metallic
  MANUFAKTUR Opalite White Bright
  Pieejamie modeļi
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Mercedes-AMG

  Close X
  Strapline Content

  Mercedes-EQ

  Close X
  Strapline Content

  Mercedes-Maybach

  Close X
  Strapline Content
  Virsbūve Dinamisks ārējais izskats. No izgaismotā radiatora režģa līdz eleganti dinamiskam aizmugures dizainam ar aizraujošām apgaismojuma detaļām: jaunais E klases sedans runā aizraujošā dizaina valodā un seko progresīviem stilistiskajiem elementiem, kas raksturīgi novatoriskam dinamismam. Sadalītie aizmugurējie lukturi pārsteidz ar savu jauno kontūru un nepārspējamu zvaigžņoto interjeru.
  LeftRight

  Sērijas un stils

  Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

  Close X
  Nākamā
  Iepriekšējā
   Priekšējie lukturi DIGITAL LiGHT ar projekcijas funkciju Optimāla redzamība jūsu drošībai. E klases DIGITAL LIGHT ar projekcijas funkciju nodrošina maksimālu redzamību un komfortu. Lukturi reaģē uz mainīgajiem satiksmes, ceļa un laika apstākļiem, vienmēr nodrošinot situācijai optimāli atbilstošu apgaismojumu un plašu redzamību. Turklāt projekcijas funkcija izgaismoto skata lauku papildina ar animācijām.
   Pakotne KEYLESS-GO Comfort Vēl vairāk ērtību: izmantojot pakotni KEYLESS-GO Comfort[1], varat iedarbināt un aizslēgt automobili, vienkārši paņemot rokā atslēgu vai saderīgu ierīci. Attiecīgajā KEYLESS-GO paketē iekļautie neizvirzītie durvju rokturi automātiski izvēršas uz āru, tiklīdz atrodaties automobiļa tiešā tuvumā, un atkal ievelkas, kad automobili aizslēdzat.
   AIRMATIC balstiekārta un aizmugurējā tilta stūrēšana AIRMATIC pneimatiskā balstiekārta un aizmugurējā tilta stūrēšana nodrošina lielāku braukšanas komfortu un manevrētspēju. Pneimatiskā balstiekārta pārsteidz ar sportiski dinamisku un komforta režīmu izvēli. Aizmugurējā tilta vadība nodrošina īpaši veiklu vai pārliecinošu vadību (atkarībā no ātruma) un mazāku pagrieziena rādiusu.
   Jauns, ekspresīvs dizains ar izgaismotu radiatora režģi Jaunās E klases elegantais dizains apvieno tradīcijas un mūsdienīgumu: plūstošās formas, dinamiskās proporcijas un novatoriskās iezīmes, piemēram, izgaismotais radiatora režģis, veido jaunu izskatu, nezaudējot leģendārā sedana unikālo raksturu.

   [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.
   Dinamiska aizmugure E klases elegantā aizmugure ir pārliecinoša. Dalītie LED aizmugurējie lukturi pārsteidz ar novatoriskām kontūrām, it īpaši tumsā. Tie savienojas centrā, vēl vairāk izceļot aizmugurējās daļas platumu, un piesaista skatienus gan dienā, gan naktī.
   Pakete Driving Assistance Plus Izbaudiet drošību uz ceļa pilnīgi jaunā līmenī — ar paketi Driving Assistance aprīkotā E klase nodrošina maksimālu mieru un komfortu katrā braucienā. Mūsdienīgās braukšanas palīgsistēmas nodrošina augstākās klases atbalstu dažādās situācijās: ātruma regulēšanu, stūrēšanu, joslu maiņu un pat sadursmju riska mazināšanu.[1]

   [1] Mūsu braukšanas palīgsistēmas un drošības sistēmas ir tikai palīglīdzekļi; tās neatbrīvo jūs no autovadītāja atbildības. Ņemiet vērā informāciju īpašnieka rokasgrāmatā un tajā aprakstītos sistēmu ierobežojumus.
   Salons Interjera kvalitāte, kas pārsteidz no pirmā acu uzmetiena. Jaunais E klases sedans paplašina robežas ne tikai dizaina ziņā. Jaunākās paaudzes multivides sistēma MBUX automobilī nodrošina vēl individuālāku pieredzi. Ērtas izklaides, ikdienas darba un citas funkcijas ir intuitīvi un nevainojami saistītas. Tā jaunais E klases sedans rada vēl patīkamāku atmosfēru — relaksējoši rīta braucieni daudzkontūru sēdeklī un ballīšu mūzika vakarā ar DOLBY ATMOS.
   LeftRight

   Sērijas un stils

   Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

   Close X
   Nākamā
   Iepriekšējā
    MBUX Superscreen ar selfiju un video kameru Iespaidīgs digitālais displejs Superscreen ar estētiski tehnoloģisku dizainu ir spilgta salona iezīme. Iebūvētā kamera, rūpīgi izstrādātais un viegli vadāmais displejs un blakussēdētāja displejs ar privāto režīmu padara E klasi par mobilu izklaides un videokonferenču telpu.

    Jaunās paaudzes MBUX Jaunās paaudzes informācijas un izklaides sistēma MBUX nodrošina plašu funkciju un pakalpojumu klāstu, kā arī sniedz jums dažādas iespējas mijiedarbībai ar savu E klasi. Visi displeji (pasažiera displejs pieejams pēc pieprasījuma) veido salona estētiku, turklāt tos var personalizēt, izvēloties dažādus stilus, režīmus un krāsu motīvus.
    Burmester® 4D skaņas sistēma ar Dolby® Atmos telpisko skaņu Izjūtiet E klasi ar visām maņām — Burmester® 4D telpiskās skaņas sistēma ar 17 atsevišķiem skaļruņiem nodrošina unikālu Dolby® Atmos kvalitātes skanējumu. To papildina priekšējo sēdekļu atzveltnēs iebūvētie struktūrskaņas pārveidotāji, kas mūziku ļauj ne tikai sadzirdēt, bet arī sajust.

    Aktīvie daudzkontūru sēdekļi Sajūtama ekskluzivitāte — pakete Multicontour Seat ar atmiņas un masāžas funkcijām nodrošina atsevišķu vadību vadītājam un blakussēdētājam. Komforta kontroles sistēma ENERGIZING ļauj izvēlēties dažādas dziļās masāžas programmas.

    Pakotne Acoustic Comfort Klusuma skaņa. E klases pakotne Acoustic Comfort mērķis ir uzlabota skaņas izolācija. Akustiskais stikls un papildu izolācijas līdzekļi virsbūvē nodrošina īpašu klusumu salonā, katrā braucienā radot relaksējošu skaņas atmosfēru.
    Programmas Individuāls, tieši jums pielāgots komforts — kad vadītājs pirmo reizi ievadījis informāciju, E klase saglabās konkrētos izklaides un komforta iestatījumus. No temperatūras līdz sēdekļu masāžas funkcijai — to visu var optimizēt un automātiski pielāgot jūsu vēlmēm.
    MANUFAKTUR trim elements The MANUFAKTUR flowing lines black piano lacquer trim elements lend an individual alluring feel to your interior. They blend in harmoniously with the interior design of the new E-Class Sedan and create an extremely high-quality finish.
    MANUFAKTUR roof liner The MANUFAKTUR roof liner in black MICROCUT microfibre will provide perceptibly perfect harmony in the interior.
    Aprīkojums Jaunā E klases sedana aprīkojums.
    Nākamā
    Iepriekšējā
     Projekcijas displejs Izcilas, sportiskas braukšanas radītas sajūtas: projekcijas displejs, kas pārvērš vējstiklu par digitālu kabīni. Virtuālais pilnkrāsu attēls vienmēr ļauj tieši skatīt svarīgāko informāciju. Jūs varēsit koncentrēties tikai uz ceļu un priekšā esošo satiksmi.

     .
     Sejas atpazīšana E klase jūs atpazīst, jo vadītāja kamera ar sejas atpazīšanas funkciju nodrošina vadītāja identifikāciju, kā arī spēj veikt informācijas, multivides un sakaru sistēmu iestatījumus.
     3D vadītāja displejs 3D vadītāja displejā vienmēr vērojiet vissvarīgāko. Brīdinājumi un braukšanas palīgsistēmu funkcijas ir pamanāmi tūlīt, jo tos izceļ satriecoši 3D un ēnojuma efekti. Priekšā esošo automobiļu, kravas automobiļu, autobusu un motociklu 3D attēlojumu var konfigurēt.

     Digitālais žurnāls Digitālais žurnāls automātiski dokumentē braucienu datus, ko varat kategorizēt žurnāla lietotnē. Nodokļu deklarēšanas vajadzībām digitālā žurnāla datus var sagatavot ar vienu klikšķi.

     Digital Extras From the very first moment, your Mercedes-Benz has more to offer than you might realise. Depending on your vehicle model, the special equipment you have chosen, the year of manufacture and the country, many digital extras for Remote, Navigation, Charging, GUARD 360° Vehicle Protection, and Entertainment are already included for a term of 36 months from the date of purchase of the new vehicle[8]. If you would like to continue to benefit from the advantages of the digital extras after the initial term, you can renew them with just a few clicks in the Mercedes me Store.

     [8] A personal Mercedes me ID and consent to the terms of use for the Mercedes me connect services are required to use the services. The vehicle must be also paired with the corresponding user account. Upon expiry of the initial term, the services can be renewed for a fee, provided they are still offered for the corresponding vehicle at that point. First-time activation of the services is possible within 1 year of initial registration or commissioning by the customer, whichever comes first.
     Novietošanas stāvvietā sistēmas Novietošanas stāvvietā sistēmas pārsteidz ar precīziem apkārtnes sensoriem. Memory Parking Assist var automātiski novietot automobili iepriekš apgūtās stāvvietās. Funkcija Remote Parking Assist ļauj novietot automobili stāvvietā, izmantojot lietotni viedtālrunī, un funkcija Automated Valet Parking pirmo reizi ir pilnībā automatizēta.
     Aktīvā ārkārtas apturēšanas palīgsistēma Augstākās klases palīdzība: aktīvā avārijas apturēšanas palīgsistēma uztver ilgstošu vadītāja bezdarbību un spēj parūpēties par jūsu un citu satiksmes dalībnieku drošību, kontrolēti apturot automobili un automātiski veicot ārkārtas zvanu.
     Evasive Steering Assist With safety in mind: thanks to ambient sensors, Evasive Steering Assist[10]can assist you in evasive driving for situations where risk of collision with a pedestrian, cyclist or vehicle is detected and can help to avoid accidents.[8]

     [8] A personal Mercedes me ID and consent to the terms of use for the Mercedes me connect services are required to use the services. The vehicle must be also paired with the corresponding user account. Upon expiry of the initial term, the services can be renewed for a fee, provided they are still offered for the corresponding vehicle at that point. First-time activation of the services is possible within 1 year of initial registration or commissioning by the customer, whichever comes first.

     [10] Optionally selectable equipment depending on configuration.
     Aktīvās bremzēšanas palīgsistēma Standartaprīkojumā iekļautā aktīvās bremzēšanas palīgsistēma ar krustojumu funkciju var palīdzēt izvairīties no sadursmēm ar citiem satiksmes dalībniekiem (gājējiem, velosipēdistiem, transportlīdzekļiem) vai mazināt sadursmju smagumu.
     Active Stop-and-Go Assist Active Stop-and-Go Assist[10]can relieve you of strain during stop-and-go traffic by automatically moving off within up to 60 seconds and with moderate lane guidance. It automatically maintains a safe distance to the vehicle in front and from vehicles cutting in.[8]

     [8] A personal Mercedes me ID and consent to the terms of use for the Mercedes me connect services are required to use the services. The vehicle must be also paired with the corresponding user account. Upon expiry of the initial term, the services can be renewed for a fee, provided they are still offered for the corresponding vehicle at that point. First-time activation of the services is possible within 1 year of initial registration or commissioning by the customer, whichever comes first.

     [10] Optionally selectable equipment depending on configuration.
     Digitālā automobiļa atslēga Digitālā automobiļa atslēga ļauj atslēgt, iedarbināt un aizslēgt E klasi, izmantojot saderīgu ierīci[1] — šādi jums nebūs jānēsā līdzi automobiļa atslēga.

     [1] Lai izmantotu digitālo automobiļa atslēgu, ir nepieciešams personīgais Mercedes me ID, kā arī ir jāpiekrīt Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem. Turklāt transportlīdzeklim arī jābūt savienotam pārī ar attiecīgo lietotāja kontu. Laižot tirgū, digitālā automobiļa atslēga ir saderīga ar iPhone 11 un jaunākām versijām (izņemot iPhone SE) un Apple Watch 6 un jaunākām versijām (izņemot Apple Watch SE). Priekšnosacījums ir ultraplatjoslas (UWB) funkcija. Mercedes-Benz pastāvīgi strādā, lai nodrošinātu saderību ar citām ierīcēm.
     Digitālā ventilācijas kontrole Vadītājam un blakussēdētājam ir pieejami dažādi automātisko ventilācijas atveru iestatījumi, piemēram, Head (Galva), Body (Ķermenis) vai Evenly distributed (Vienmērīgs sadalījums). Jūsu Mercedes attiecīgi pielāgos gaisa plūsmu. Lietotāju profilos var saglabāt individuālus klimata iestatījumus. Gaisa ventilācijas atveres joprojām var regulēt arī manuāli. Veicot regulēšanu ar roku, soļu motors automātiski pārslēdzas uz brīvgājienu.
     Atveramais panorāmas logs Atvērts vai aizvērts — bīdāms panorāmas logs rada brīvības sajūtu un patīkami gaišu atmosfēru salonā. No ārpuses skatoties, unikālu vizuālo iespaidu rada arī lielā bīdāmā lūka, kas virsbūvei piešķir vieglumu un ekskluzivitāti.
     Viedmājoklis “Hey Mercedes, izslēdz mājās gaismu!” Savienojiet savu viedmājokļa sistēmu ar E klasi un, esot ceļā, kontrolējiet tādas viedmājokļa funkcijas kā, piemēram, temperatūra, apgaismojums, žalūzijas vai elektroierīces. Izmantojot MBUX balss asistentu, to var ērti kontrolēt ar balss vadību.
     PRE-SAFE® Impulse Side PRE-SAFE® Impulse Side paplašina pasīvās aizsardzības koncepciju. Uzlabotā sensoru sistēma spēj uztvert citu satiksmes dalībnieku izraisītas nenovēršamas sāniskas sadursmes. Šādā gadījumā pirotehniski aktivizēts polsterējums sēdekļa atzveltnē pavirza trieciena pusē priekšā sēdošos automobiļa centra virzienā.
     PRE-SAFE® PLUS Sargeņģelis jūsu ceļā — ja pastāv aizmugurējas sadursmes risks, PRE-SAFE® PLUS aizmugurē braucošos tieši brīdina ar ātri mirgojošām brīdinājuma gaismām. Turklāt, aktivizējot apvēršamo drošības jostu spriegotāju, pasažieris tiek sagatavots tūlītējai sadursmei, un tiek mazinātas avārijas sekas.
     Aktīvā distances ievērošanas palīgsistēma DISTRONIC Jūs novērtēsit priekšrocības, ko aktīvā distances ievērošanas palīgsistēma DISTRONIC sniedz lēnos satiksmes sastrēgumos. Sistēma mazina vadītāja slodzi, automātiski pielāgojot jūsu ātrumu priekšā lēni braucošajiem transportlīdzekļiem. Vēlamo drošības attālumu var iestatīt vairākos soļos.
     GUARD 360˚ GUARD 360° automobiļa aizsardzība nodrošina visaptverošu automobiļa apkārtnes uzraudzību — tā ietver, piemēram, paplašinātu zādzību novēršanas signalizācijas sistēmu un aizvilkšanas aizsardzības funkciju. Kustības salonā aktivizē redzamus un dzirdamus brīdinājumus. Mercedes me sadursmes noteikšanas funkcija informēs jūs, izmantojot lietotni.
     Akustisks klātbūtnes indikators Lai jūsu klusi braucošais elektromobilis neapdraudētu gājējus un velosipēdistus, braucot ar ātrumu līdz aptuveni 30 km/h, akustiskais klātbūtnes indikators automobiļa ārpusē ģenerē Mercedes-Benz raksturīgās skaņas. Turklāt, braucot turpgaitā un atpakaļgaitā, skaņas atšķiras.
     AGILITY CONTROL Balstiekārta AGILITY CONTROL ar automobiļa pazemināšanas funkciju nodrošina optimālu saķeri ar ceļu, neietekmējot komfortu. Pasīvā selektīvā amortizācijas sistēma nodrošina nevainojamu braukšanu uz jebkura ceļa seguma, jo tā automātiski pielāgo stabilizāciju un amortizāciju.
     MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
     LeftRight

     Eksterjera dizains

     Interjera dizains

     Eksterjera svarīgākie elementi

     Close X
     Strapline Content

     Interjera svarīgākie elementi

     Close X
     Strapline Content
     Izmēģiniet to uz ceļa Dodieties testa braucienā ar E klases sedanu. Nosūtiet E klases sedana testa brauciena pieprasījumu, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

     Consumer Information

     We would like to stay in touch with you to keep up to date with our latest product news, marketing services and offers. If you would prefer not to receive future information by either of the methods below please indicate by un-selecting the option. All information provided will be used in accordance with our Privacy and Cookie Policy and not shared with any 3rd party company.