Intro
Models
Exterior
Interior
Technology
AMG
Contact Us
  Polar White
  Night Black
  Iridium Silver
  Rosé Gold
  Digital White Metallic
  Denim Blue Metallic
  Mountain Grey Metallic
  Red Metallic
  Cosmos Black Metallic
  Mountain Grey MAGNO
  Available Models
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Mercedes-AMG

  Close X
  Strapline Content

  Mercedes-EQ

  Mercedes-Maybach

  Close X
  Strapline Content
  Virsbūve EQA virsbūves aprīkojums Ar jauniem, izteiksmīgiem dizaina elementiem EQA demonstrē jaunu elektriskās mobilitātes dzīvesveidu.
  LeftRight

  Sērijas un stils

  Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

  Close X
  Nākamā
  Iepriekšējā
   AMG sērija AMG sērija piešķir sportiskus akcentus ar tādām iezīmēm kā AMG raksturīgais Plack Panel radiatora režģis ar diviem režģa elementiem.
   LED gaismas josla Gaismas joslas priekšpusē, melnā radiatora režģa augšējā daļā un aizmugurē starp aizmugurējiem LED lukturiem, ir EQA vizuālās identitātes elements.
   Jaudīgi LED priekšējie lukturi LED tehnoloģija izgaismo ceļu labāk nekā parastie priekšējie lukturi un patērē mazāk enerģijas.
   Atveramais panorāmas jumta logs Atvērts vai aizvērts — atveramais panorāmas jumta logs rada brīvības sajūtu un gaišu atmosfēru salonā. No ārpuses skatoties, unikālu vizuālo iespaidu rada lielais atveramais jumta logs, kas virsbūvei piešķir vieglumu un ekskluzivitāti.
   Siltumizolējošs tumši tonēts stikls Aizmugurējo sānu logu un aizmugurējā loga tumšais tonējums uzsver sportisko izskatu, kā arī aizsargā no ziņkārīgiem skatieniem un tiešiem saules stariem.
   Salons EQA salona aprīkojums Grandioza ierašanās. Rozā zelta krāsas elementi un jaunais izgaismojuma apdares elements veido EQA progresīvo raksturu atkarībā no izvēlētā dizaina un aprīkojuma sērijas.
   LeftRight

   Sērijas un stils

   Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

   Close X
   Nākamā
   Iepriekšējā
    Daudzfunkcionāla sporta stūre Daudzfunkcionālā sporta stūre no napa ādas ar hromētiem slēdžu paneļiem un DINAMICA mikrošķiedras satveršanas daļu ir ideāls partneris dinamiskai braukšanai.
    Displeja stili Jūs izlemjat, kādu informāciju rādīs gudrā multivides sistēma. Atkarībā no noskaņojuma varēsit izvēlēties kādu no vairākiem digitālā displeja stiliem, tai skaitā: Modern Classic, Sport vai Progressive, jo katrā no tiem ir informatīvas krāsu izmaiņas.
    Advanced pakotne Advanced pakotne papildinās jūsu automobili ar estētiskām un noderīgām papildopcijām. Salonā divi izcili 26 cm (10,25 collu) displeji apvienojas platekrāna vadītāja panelī. Citas funkcijas: aklo zonu noteikšanas palīgsistēma, spoguļu pakete un novietošanas stāvvietā pakete ar atpakaļgaitas kameru.
    Daudzkontūru sēdekļu pakete Daudzkontūru sēdekļu pakete regulē sēdekli, palielinot vai samazinot gaisa daudzumu sēdekļa sānu balstos, gluži kā uzvalks, kas šūts pēc individuāla pasūtījuma. Elektriski regulējamais jostas daļas balsts nodrošina papildu atbalstu mugurkaulam.
    Tehnoloģijas EQA svarīgākās tehnoloģijas
    Nākamā
    Iepriekšējā
     Braukšanas palīgsistēmas pakete Daudzkontūru sēdekļu pakete regulē sēdekli, palielinot vai samazinot gaisa daudzumu sēdekļa sānu balstos, gluži kā uzvalks, kas šūts pēc individuāla pasūtījuma. Elektriski regulējamais jostas daļas balsts nodrošina papildu atbalstu mugurkaulam.
     MBUX inovāciju pakete Digitālais vadības centrs salonā — novatoriska un pārbaudīta aprīkojuma kombinācija, piemēram, projekcijas displejs un salona palīgsistēma, ir ideāli piemērota ērtai lietošanai un detalizētai navigācijas informācijai.
     MBUX papildinātā realitāte navigācijai Papildinātās realitātes tehnoloģija ietver grafiskus navigācijas norādījumus un satiksmes informāciju reāllaika attēlos.
     Pielāgojama amortizācija Lielāks braukšanas prieks pagriezienos vai augsts komforts lielos attālumos — šasija ar pielāgojamu amortizāciju nodrošina abus. Izmantojot DYNAMIC SELECT, jūs izvēlaties programmu un parametrus.
     MBUX salona palīgsistēma Šī novatoriskā sistēma nosaka un interpretē jūsu plaukstu un roku kustības. Tiklīdz jūsu plauksta pietuvojas skārienekrānam vai skārienpaliktnim, MBUX salona palīgsistēma reaģē, palielinot vai izceļot elementus multivides displejā.
     Balss vadība Pasakiet “Hei, Mercedes”, un MBUX sistēma gaidīs jūsu komandas. Pateicoties dabiskās runas izpratnei, MBUX LINGUATRONIC sistēma klausa faktiski katram vārdam.
     MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
     LeftRight

     Eksterjera dizains

     Interjera dizains

     Eksterjera svarīgākie elementi

     Close X
     Strapline Content

     Interjera svarīgākie elementi

     Close X
     Nākamā
     Iepriekšējā
      AMG Performance steering wheel in nappa leather Content
      Strapline Content
      Strapline Content
      Strapline Content
      Izmēģiniet to uz ceļa Dodieties testa braucienā ar EQA. Nosūtiet EQA testa brauciena pieprasījumu, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

      Consumer Information

      We would like to stay in touch with you to keep up to date with our latest product news, marketing services and offers. If you would prefer not to receive future information by either of the methods below please indicate by un-selecting the option. All information provided will be used in accordance with our Privacy and Cookie Policy and not shared with any 3rd party company.