Intro
Models
Exterior
Interior
Technology
AMG
Contact Us
  Polar White
  Night Black
  Iridium Silver
  Rosé Gold
  Digital White Metallic
  Denim Blue Metallic
  Mountain Grey Metallic
  Red Metallic
  Cosmos Black Metallic
  Mountain Grey MAGNO
  Available Models
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Mercedes-AMG

  Close X
  Strapline Content

  Mercedes-EQ

  Mercedes-Maybach

  Close X
  Strapline Content
  Virsbūve EQB ārējais aprīkojums Dizains, kas pārliecina jau no pirmā acu skatiena — ar raksturīgo melno režģi un nepārtraukto gaismas joslu priekšpusē un aizmugurē EQB nepārprotami norāda piederību EQ saimei.
  LeftRight

  Sērijas un stils

  Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

  Close X
  Nākamā
  Iepriekšējā
   AMG sērija Sportiskums pārnests uz EQB — AMG raksturīgais Black Panel režģis ar diviem režģa elementiem.
   Melns režģis ar integrētu gaismas joslu EQB pauž Mercedes-Benz progresīvo luksusu izteiksmīgā un raksturīgā veidā. Vēl viena Mercedes-Benz pilnībā elektrisko automobiļu atšķirīga dizaina iezīme ir nepārtraukta gaismas josla priekšpusē un aizmugurē.
   Platumu izceļošs aizmugures dizains ar LED gaismas joslu LED aizmugurējie lukturi vienmērīgi iekļaujas konusveida LED gaismas joslā. Skatā no aizmugures tas izceļ EQB platumu horizontālā plaknē. Turklāt numurzīme ir novietota uz bufera, tāpēc bagāžas nodalījuma durvīm ir skaista forma.
   Atveramais panorāmas jumta logs Atvērts vai aizvērts — atveramais panorāmas jumta logs rada brīvības sajūtu un gaišu atmosfēru salonā. No ārpuses skatoties, unikālu vizuālo iespaidu rada lielais atveramais jumta logs, kas virsbūvei piešķir vieglumu un ekskluzivitāti.
   Jaudīgi LED priekšējie lukturi Augstas veiktspējas LED priekšējie lukturi sniedz lielāku drošību naktī un unikālu izskatu. LED tehnoloģija izgaismo ceļu labāk nekā parastie priekšējie lukturi un patērē mazāk enerģijas.
   1. izdevums: elektriskās mobilitātes simbols Ierobežotu laiku pieejamais 1. izdevums apvieno nakts paketes elementus ar AMG virsbūves stila elementiem. Salonā izgaismotā sēdekļu un durvju apdare ar zilām šuvēm simbolizē Mercedes-Benz elektrisko mobilitāti.
   Salons EQB salona aprīkojums Jūtieties elektrificēts katrā braucienā — EQB salona moderno augsto tehnoloģiju atmosfēru raksturo rozā zelta krāsas elementi un izgaismota apdare. Mērķtiecīgi dizaina akcenti, piemēram, cauruļveida elementi ar alumīnija apdari, arī pastiprina kopējo stabila, izturīga un augstas kvalitātes automobiļa iespaidu.
   LeftRight

   Sērijas un stils

   Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

   Close X
   Nākamā
   Iepriekšējā
    Displeja stili Izveidojiet vadītāja paneli atbilstoši savām vajadzībām. Pilnībā digitālajā instrumentu displejā atkarībā no noskaņojuma varat izvēlēties vienu no vairākiem displeja stiliem: Modern Classic, Sport vai Progressive ar informatīvām krāsu izmaiņām.
    Trešā rinda ar diviem sēdekļiem Trešajā, nolokāmajā sēdekļu rindā ir vieta vēl diviem cilvēkiem, kuru auguma garums nepārsniedz 1,65 metrus. Kad trešā sēdekļu rinda ir pilnībā nolocīta, rodas gandrīz līdzena virsma, kas ideāli piemērota preču kraušanai (transportēšanai).
    Kravas nodalījuma pakotne Standarta kravas nodalījuma pakete nodrošina plašas iespējas kravas novietošanai — cita starpā tīkli un spriegošanas siksna sānu paneļos atvieglo kravas nostiprināšanu.
    Daudzkontūru sēdekļu pakotne Daudzkontūru sēdekļu pakete regulē sēdekļu sānu balstus, gluži kā uzvalks, kas šūts pēc individuāla pasūtījuma. Regulējot atzveltnes balstus tā, lai tie jums stingri piekļautos, tiek uzlabots sānu atbalsts braukšanas manevru laikā. Toties piepūšamās kameras rada masāžas efektu jostas daļā.
    Tehnoloģijas EQB svarīgākās tehnoloģijas
    Nākamā
    Iepriekšējā
     Braukšanas palīgsistēmas pakotne Standarta kravas nodalījuma pakotne nodrošina plašas iespējas kravas novietošanai — cita starpā tīkli un spriegošanas siksna sānu paneļos atvieglo kravas nostiprināšanu.
     Novietošanas stāvvietā pakotne ar 360° kameru Novietojiet automobili stāvvietā bez uztraukuma. Aktīvā novietošanas stāvvietā palīgsistēma un 360° kamera palīdz, meklējot stāvvietu, iebraucot stāvvietā un izbraucot no tās un manevrējot.
     Projekcijas displejs Projekcijas displejs pārveido vējstiklu par digitālu vadītāja paneli — virtuāli ģenerēts attēls tiek projicēts vadītāja dabiskajā redzes laukā, lai braukšanas laikā vienmēr būtu redzama svarīga satiksmes informācija.
     MBUX salona palīgsistēma Novatoriska sistēma, kas reaģē uz jūsu kustībām — izvēlētās funkcijas, piemēram, automobiļa gaismas, aktivizējiet ar plaukstu un roku kustībām. Lai lietošana būtu vēl ērtāka, plaukstai tuvojoties displejam, skārienekrāna vadības ierīces tiek izceltas.
     Balss vadība Divi vārdi neskaitāmu vēlmju piepildīšanai — ar “Hei, Mercedes” jūs aktivizējat MBUX balss vadības sistēmu, kas klausa katram jūsu vārdam un nodrošina piekļuvi dažādām funkcijām, piemēram, temperatūras vadībai, nobraucamā attāluma pārraudzībai un prognozēšanas sistēmām.
     MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
     LeftRight

     Eksterjera dizains

     Interjera dizains

     Eksterjera svarīgākie elementi

     Close X
     Strapline Content

     Interjera svarīgākie elementi

     Close X
     Nākamā
     Iepriekšējā
      AMG Performance steering wheel in nappa leather Content
      Strapline Content
      Strapline Content
      Strapline Content
      Izmēģiniet to uz ceļa Dodieties testa braucienā ar EQB. Nosūtiet EQB testa brauciena pieprasījumu, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

      Consumer Information

      We would like to stay in touch with you to keep up to date with our latest product news, marketing services and offers. If you would prefer not to receive future information by either of the methods below please indicate by un-selecting the option. All information provided will be used in accordance with our Privacy and Cookie Policy and not shared with any 3rd party company.