Intro
Models
Exterior
Interior
Technology
Night Series
Contact Us
  Satin Brown - Onyx Black Metallic / brūna - melna
  Black Metallic / melna
  White Metallic / balta
  Obsidian Black Metallic / melna
  Velvet Brown Metallic / brūna
  Sodalite Blue Metallic / zila
  Opalith White Metallic / balta
  High Tech Silver Metallic / sudraba
  MANUFAKTUR Alpine Grey Solid / pelēka
  Emerald Green Metallic / zaļa
  Selenite Gray Metallic / pelēka
  Selenite Gray - Obsidian Black Metallic / pelēka-melna
  High Tech Silver - Nautic Blue Metallic / sudraba-zila
  Satin Brown - Onyx Black Metallic /brūna-melna
  High Tech Silver - Obsidian Black Metallic / sudraba-melna
  Pieejamie modeļi
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Strapline Content

  Mercedes-AMG

  Close X
  Strapline Content

  Mercedes-EQ

  Close X
  Strapline Content

  Mercedes-Maybach

  Close X
  Mercedes-Maybach EQS 680
  Eksterjers Mercedes-Maybach EQS SUV eksterjers. Mercedes-Maybach EQS SUV eksterjers pārsteidz ar progresīvu dizainu, ko akcentē izsmalcināti elementi, tiem kopā veidojot īpašo Maybach auru. EQS SUV aerodinamiski optimizētā forma ietver spilgtas detaļas, tostarp Maybach radiatora režģi, elegantu aizmugurējo profilu ar 3D spirāles dizaina lukturiem un ekskluzīvo divu toņu krāsojumu, kas pieejams pēc izvēles. Tā ir elektriska braukšana ar vēl nebijušu eleganci un īpašu burvību, ko simbolizē Mercedes-Maybach.
  LeftRight

  Sērijas un stils

  Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

  Close X
  Nākamā
  Iepriekšējā
   Mercedes-Maybach radiatora režģis ar uzrakstu un vertikālu zvaigzni Mercedes-Maybach radiatora režģis ar uzrakstu “Maybach” un vertikāli novietotu zvaigzni, kas rotā motora pārsegu un ir ekskluzīva luksusa simbols.
   Maybach riteņi Ekskluzīvi 53,3 cm (21 collas) vai 55,9 cm (22 collas)[11]Maybach riteņu diski un melnas riteņu arku uzlikas padara automobiļa eksterjeru vēl elegantāku.

   [11]Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
   DIGITAL LIGHT ar projekcijas funkciju DIGITAL LIGHT lukturi ar projekcijas funkciju sveicina Jūs un atvadās ar īpašu gaismas šovu.
   Aizmugurējā daļa ar jumta spoileru un LED lukturiem ar 3D spirāles dizainu Mercedes-Maybach EQS SUV pārsteidz ar elegantu aizmugurējās daļas dizainu un elegantām detaļām, piemēram, Maybach jumta spoileru.
   Apgaismoti kāpšļi un logotipa projekcija Ekskluzīvs izskats: logotipa projektori un izgaismoti kāpšļi ar Maybach emblēmu pastiprina automobiļa sniegto luksusa izjūtu.

   Virsmā integrēti durvju rokturi Viegla elegance: kad tuvojaties automobilim, durvju virsmā integrētie rokturi [11] pastiepjas jums pretī.

   [11]Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
   Interjers Interior of the Mercedes-Maybach EQS SUV. Mercedes-Maybach EQS SUV interjers. Inovatīvi materiāli un izcilas tehnoloģijas kopā rada Mercedes-Maybach EQS SUV salonu, kas ir īsta komforta paradīze. Elegantais un greznais elektriskais SUV pārsteidz ar novatoriskām tehnoloģijām: pirmo reizi tajā ir izmantota ilgtspējīgi ražota āda. Iespaidīgs ambientais apgaismojums, ekskluzīvi Maybach apdares elementi un augstākās klases izklaides sistēmas rada perfektu atmosfēru.
   LeftRight

   Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

   Close X
   Nākamā
   Iepriekšējā
    Pieskāriena greznība: Maybach dizaina daudzfunkciju stūres rats ar Nappa ādu Jaunākās paaudzes Maybach īpašais daudzfunkcionālais stūres rats ar Nappa ādas apdari apvieno greznību un inovatīvu vadītāja komfortu, kas ir intuitīvāks nekā jebkad agrāk. Ergonomiski izvietotās skārienkontroles pogas ļauj intuitīvi pārvadīt tālruņus, ātrumu, izklaides, navigācijas un braukšanas atbalsta sistēmas.
    Executive sēdekļi un pirmā klase salona aizmugurē Papildu pakotne nodrošina greznu atpūtas telpas atmosfēru Mercedes-Maybach EQS SUV salona aizmugurē. Atmosfēru bagātina augstas kvalitātes komforta aprīkojums un inovatīvi individuālie sēdekļi, kurus ar vienu pogas pieskārienu var noregulēt ērtā atgāztā pozīcijā.[11]


    [11]Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
    MBUX high-end izklaide aizmugurējos sēdekļos Standarta aprīkojumā iekļautā augstākās klases aizmugurējā MBUX izklaides sistēma padara otrās rindas sēdekļu telpu par īpašu pasauli. Neatkarīgi no tā, vai tas ir darbs vai izklaide: augstas izšķirtspējas skārienjutīgie ekrāni ar tiešu piekļuvi internetam un multivides sistēma pielāgojas Jūsu individuālajām vajadzībām.
    Burmester® high-end 4D telpiskās skaņas sistēma ar skaņas personalizāciju Burmester® high-end 4D telpiskās skaņas sistēma ar skaņas personalizāciju piedāvā visaptverošu Dolby Atmos audio pieredzi, piešķirot Jūsu mūzikai vairāk telpas, skaidrības un dziļuma. Dolby Atmos ļauj izvietot diskrētus audio elementus vai objektus trīsdimensiju skaņas laukā un pielāgot tos jebkurai atskaņošanas videi.
    Apdares elementi no koka un polsterējums no ilgtspējīgas ādas Iespaidīgi elegantajā interjerā izmantoti arī ilgtspējīgi apstrādāti materiāli. Mercedes-Maybach EQS SUV ir pirmais Mercedes-Benz AG modelis, kura polsterējumam izmantotā āda ir miecēta ar dabiskiem tanīniem. Šāda apdare kopā ar Maybach raksturīgajiem koka apdares elementiem veido etalonu luksusa klases elektromobiļiem.
    MBUX hiperekrāns Priekšējie braucēji var izbaudīt standarta aprīkojumā iekļauto MBUX hiperekrānu ar Zero Layer izkārtojumu un Maybach raksturīgajām starta animācijām visos trīs displejos. Tas ir aprīkots ar jaunāko MBUX sistēmu, kas nodrošina personalizētu izklaidi un informāciju.
    Pārsteidzošs luksuss: MANUFAKTUR ādas pakotne MANUFAKTUR ādas pakotne, [11] kas ir pieejama pēc pieprasījuma, rada greznu labsajūtas atmosfēru. Izsmalcināta Nappa āda ieskauj Jūs pilnībā, sākot no polsterējuma spilveniem un individuālajiem sēdekļiem un beidzot ar pārsteidzošu virsējo apdari.

    [11]Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
    Greznības baudīšana: MANUFAKTUR Exclusive ādas pakotne Papildiniet šo šedevru ar MANUFAKTUR Exclusive ādas pakotni[11]. Pat loga rāmis ir apdarināts ar vissmalkāko Nappa ādu. Arī instrumentu paneļa pārsegi vadītāja un priekšējā pasažiera pusē ir atbilstošā krāsā. Tas ir neatvairāmais MAYBACH valdzinājums.

    [11]Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
    Apdares pakotne Exclusive Ar papildaprīkojuma Exclusive apdares pakotni salons iegūst individuālāku izskatu un papildu augstas klases pievilcību. Ekstra apdares elementi, piemēram, uz priekšējo sēdekļu galvas balstiem vai uz salokāmā aizmugurējā roku balsta, veido aizraujošus kontrastus un detaļas.    MANUFAKTUR atzveltnes apdare Cēla elegance: MANUFAKTUR[11]atzveltnes apdare piešķir vadītāja un priekšējā pasažiera sēdekļu atzveltnēm izsmalcinātu izskatu, eleganti papildinot grezno atpūtas telpas atmosfēru aizmugurē. Tā ir augstākā līmeņa vizuālā pieredze.

    [11]Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
    Aprīkojums Jaunā Mercedes-Maybach EQS SUV aprīkojums.
    Nākamā
    Iepriekšējā
     MBUX papildinātās realitātes projekcijas displejs Lai jūs varētu atrast ceļu sarežģītās braukšanas situācijās, MBUX papildinātā realitāte navigācijā[11] apvieno virtuālo pasauli ar reālo. Šī tehnoloģija sapludina grafiskus navigācijas norādījumus un satiksmes informāciju ar to, ko vadītājs redz uz ceļa. Ierodieties galamērķī ātri, droši un bez stresa.

     [11]Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
     MBUX interjera asistents MBUX interjera asistents palīdz izmantot automobili, reaģējot uz ķermeņa valodu. Ja palīgs konstatē roku kustības durvju virzienā, tas to interpretē kā personas vēlmi izkāpt un brīdina par jebkādu sadursmes risku. Galvas kustības virziens norāda, kuru ārējo spoguli jūs vēlaties noregulēt. Turklāt ar dabiskām roku kustībām var vadīt tādas funkcijas kā apgaismojums.
     KEYLESS-GO Plus ērtību pakotne Ar KEYLESS-GO Plus ērtību pakotni Jūs un pasažieri varēsiet izbaudīt izcilas iekāpšanas un izkāpšanas ērtības: priekšējās un aizmugurējās durvis ar elektrisko piedziņu atveras un aizveras automātiski, un automobilis tur jūsu durvis atvērtas, kā to darītu šoferis. Pateicoties elektriskās aizvēršanas funkcijai, durvis aizveras vienmērīgi un gandrīz bez trokšņa.
     TV uztvērējs TV uztvērējs[11][12] pārvērš Jūsu automobili par mājas kinozāli. Neatkarīgi no tā, vai esat sastrēgumā vai vienkārši atpūšaties, digitālā uztveršana ļauj Jums un Jūsu pasažieriem baudīt TV augstā izšķirtspējā multivides ekrānā.

     [11]Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.

     [12]Ekrāna saturs var atšķirties atkarībā no galīgā statusa klienta automobilī.
     MBUX premium navigācija Ar MBUX premium navigācijas sistēmu Jūs galamērķi sasniegsiet ātri un ar visu nepieciešamo informāciju. Jūs varat paļauties uz jaunākajiem karšu datiem, tostarp satelītattēlu, precīzu reāllaika satiksmes informāciju un ātru maršruta izveidi tiešsaistē. Turklāt inteliģentās tīkla funkcijas padarīs Jūsu braucienus vēl drošākus.
     Klimata sagatavošana pirms izbraukšanas Izbaudiet patīkamu salona temperatūru jau no mirkļa, kad iekāpjat savā automobilī. Jūsu Mercedes salonu sasildīs vai atdzesēs priekš Jums tieši vajadzīgajā laikā. Vienkārši iepriekš iestatiet izbraukšanas laiku un vēlamo temperatūru, izmantojot Mercedes me lietotni.
     AIR-BALANCE pakotne AIR-BALANCE pakotne nodrošina individuālu aromātu salonā atbilstoši Jūsu personīgajām vēlmēm un noskaņojumam. Pateicoties atsvaidzinošai jonizācijai, kā arī ārējā un iekšējā gaisa filtrēšanai, Jums tiek nodrošināta augstāka gaisa kvalitāte un labāka pašsajūta.
     ENERGIZING Plus pakotne Komforts visām maņām: šajā pakotnē ir apvienots daudzveidīgs premium aprīkojums un inovatīva inteliģence. Jūsu Mercedes var uzmundrināt un palutināt Jūs īpašos veidos – lai Jūs ilgāk justos modrs pie stūres un brauciens būtu īpaši patīkams. Ar daudzveidīgu komforta programmu klāstu un pievilcīgām papildaprīkojuma iespējām, piemēram, daudzkontūru sēdekļiem.[11]

     [11]Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
     Automobiļa atslēga Automobiļa atslēga glancēti melnā krāsā ar spožu hromētu apdares ietvaru Night Series izpildījumā ir pieejama arī glancēti [11]melnā krāsā ar tumšas ēnas toņa apdares ietvaru.

     [11]Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
     Akustiskā komforta pakotne Izbaudiet maksimālu trokšņa kontroli, esot ceļā: Acoustic Comfort pakotnes skaņas izolācija ievērojami samazina traucējošo ārējo troksni. Tālab mierīgas sarunas ir iespējamas, pat braucot lielā ātrumā. Klusā atmosfēra palīdz koncentrēties un, ierodoties galamērķī, justies relaksēti.
     Aizmugurējie drošības spilveni Inovatīvi gaisa spilveni padara salona aizmugurējo daļu vēl drošāku. Aizmugurējie gaisa spilveni ir iebūvēti priekšējo sēdekļu atzveltnēs un iedarbojas spēcīga frontāla trieciena gadījumā. Tie iedarbojas saudzīgi un pasargā piesprādzētos aizmugurējo sēdekļu pasažierus no saskares ar priekšējiem sēdekļiem. Tie var ievērojami samazināt triecienu galvai un kaklam.
     GUARD 360° Plus automobiļa aizsardzība GUARD 360° Plus automobiļa aizsardzība nodrošina visaptverošu automobiļa apkārtnes uzraudzību. Jūs varat reaģēt nekavējoši, pateicoties pretaizdzīšanas signalizācijai un avārijas atslēgas deaktivizācijai. Ceļā sadursmes noteikšanas funkcija informē Jūs, izmantojot lietotni. Savukārt, palīdzības pakalpojums, nozagta automobiļa gadījumā, palielina iespēju atgūt Jūsu īpašumu.
     Tālvadības parkošanās sistēmas priekšinstalācija Parkošanās lietotne: sistēma automātiski iebrauc jūsu Mercedes automobili stāvvietā un izbrauc no tās, lai jums nenāktos iekāpt vai izkāpt šaurā vietā. Automobiļa novietošanas procesu jūs varat uzraudzīt un kontrolēt no ārpuses, izmantojot viedtālruni. Tas padara parkošanos ievērojami mierīgāku un ļauj izvairīties no nelieliem bojājumiem, ko izraisa durvju atsišana.[10][8]

     [8] Mūsu braukšanas atbalsta un drošības sistēmas ir tikai palīgierīces un neatbrīvo jūs kā autovadītāju no atbildības. Lūdzu, ņemiet vērā informāciju, kas sniegta lietotāja rokasgrāmatā, un tajā aprakstītos sistēmas ierobežojumus.

     [10]Lai izmantotu Mercedes me connect pakalpojumus, jums ir jāizveido Mercedes me ID un jāpiekrīt Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem. Norādītie pakalpojumi, to pieejamība un funkcionalitāte tostarp ir atkarīga no automobiļa modeļa, izgatavošanas gada, izvēlētā papildu aprīkojuma un valsts.
     MAYBACH braukšanas režīms Papildus DYNAMIC SELECT ECO, SPORT, OFFROAD un INDIVIDUAL braukšanas režīmiem Mercedes-Maybach EQS SUV ir arī īpašais MAYBACH režīms. Tas aizstāj klasisko COMFORT programmu un ir radīts, lai nodrošinātu maksimālu braukšanas komfortu aizmugurē sēdošajiem pasažieriem. Tas nodrošina, ka zem aizmugurējiem sēdekļiem notiek tikai minimālas automobiļa korpusa kustības. Šeit ir uzstādīts vibrācijas mezgls, lai līdz minimumam samazinātu balstiekārtas vibrāciju amplitūdu. MAYBACH braukšanas programma ir noklusējuma iestatījums.
     Aizmugurējo riteņu stūrēšana Standarta aizmugurējo riteņu stūrēšana ar 4,5° riteņu pagriešanas leņķi apvieno trīs priekšrocības: vēl labāku saķeri ar ceļu, ievērojami lielāku izveicību un daudz labāku manevrētspēju, piemēram, parkojoties. Lai to nodrošinātu, aizmugurējie riteņi atkarībā no ātruma tiek stūrēti tajā pašā virzienā, kurā priekšējie, vai pretēji.

     Izvēloties aizmugurējās ass stūrēšanu no papildaprīkojuma klāsta, aizmugurējos riteņus var pagriezt līdz pat 10 grādu leņķim[11]. Tas ievērojami samazina pagrieziena rādiusu. Manevrēšanas laikā jūsu automobilis kļūst gandrīz tik pat izveicīgs kā kompaktklases auto. Savukārt, braucot ātri, Jūs varat baudīt izcilu stabilitāti, ko citādi nodrošinātu tikai palielināta riteņu bāze.

     [11]Papildaprīkojums, pieejamība atkarībā no konfigurācijas.
     Braukšanas palīgsistēmu pakotne Plus Nogādā Jūs galamērķī drošāk un bez stresa: pateicoties mūsdienīgam inteliģentam sensoru tīklam, Jūs varat izbaudīt daudzas daļēji automatizētas braukšanas priekšrocības. Vairāki braukšanas palīgi sniedz Jums atbalstu, kad tas ir nepieciešams, brīdinot Jūs, ja pastāv sadursmes risks, un nepieciešamības gadījumā iejaucoties – visu satiksmes dalībnieku labā.[8].

     [8] Mūsu braukšanas atbalsta un drošības sistēmas ir tikai palīgierīces un neatbrīvo Jūs kā autovadītāju no atbildības. Lūdzu, ņemiet vērā informāciju, kas sniegta lietotāja rokasgrāmatā, un tajā aprakstītos sistēmas ierobežojumus.
     AIRMATIC AIRMATIC pneimatiskā balstiekārta nodrošina izcilu gaitas kvalitāti pat uz sliktas ceļa. Automobiļa klīrenss mainās atkarībā no ātruma. Šāda pielāgošanās var palielināt nobraukuma rezervi. Praktiski: automātiska līmeņošana atkarībā no slodzes. Ar vienu pieskārienu pogai var arī palielināt klīrensu par 25 mm.
     Night Series The Mercedes-Maybach EQS SUV Night Series. Mercedes-Maybach EQS SUV Night Series[11]pārsteidz ar izcilu sportiskumu un noslēpumainu eleganci. Atsevišķas detaļas ar tumša hroma un melnas krāsas apdari, īpašas apdares un polsterējuma krāsas, unikāli kontrasti, kā arī īpašais riteņu disku dizains piešķir šim izpildījumam ekskluzīvu izskatu. Atklājiet patiesi īpašu, neuzkrītoši izteiksmīgu dizainu: individuālistiem, kuri zina tā vērtību.
     [11]Papildaprīkojums, pieejams atkarībā no konfigurācijas.
     LeftRight

     Eksterjera dizains

     Interjera dizains

     Eksterjera svarīgākie elementi

     Close X
     Strapline Content

     Interjera svarīgākie elementi

     Close X
     Strapline Content
     Izbaudiet to uz ceļa Izmēģiniet Mercedes-Maybach EQS SUV. Nosūtiet mums Mercedes-Maybach EQS SUV izmēģinājuma brauciena pieteikumu, un mēs drīz ar Jums sazināsimies.
     Mēs vēlamies ar Jums sazināties, lai Jūs būtu informēti par mūsu jaunākajiem produktiem, mārketinga pakalpojumiem un aktuālajiem piedāvājumiem. Ja turpmāk nevēlaties saņemt informāciju, izmantojot kādu no tālāk norādītajām metodēm, lūdzu, norādiet, noņemot šīs opcijas atlasi. Visa sniegtā informācija tiks izmantota saskaņā ar mūsu Konfidencialitātes un Sīkfailu Politiku, un tā netiks kopīgota ne ar vienu trešo pušu uzņēmumu.