Intro
Models
Exterior
Interior
Technology
AMG
Contact Us
  Nautic Blue Metallic
  Onyx Black
  High-Tech Silver Metallic
  Diamond White Bright
  Obsidian Black Metallic
  Graphite Grey Metallic
  Emerald Green
  Kalahari Gold
  Rubellite Red
  Mojave Silver
  Pieejamie modeļi
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Nākamā
  Iepriekšējā
   Mercedes-Maybach S 580 4MATIC
   Mercedes-Maybach S 680 4MATIC

   Mercedes-AMG

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-EQ

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-Maybach

   Close X
   Nākamā
   Iepriekšējā
    Mercedes-Maybach S 580 4MATIC
    Mercedes-Maybach S 680 4MATIC
    Virsbūve S-klases virsbūves aprīkojums. Izcila estētika un harmoniska ietilpības sajūta — mūsdienīgs jutekliski pieticīgs dizains. Pagarināts sānu profils ar nevainojamām proporcijām un iegremdētiem durvju rokturiem. Priekšpuses stilu izceļ priekšējie lukturi DIGITAL LIGHT, kas modelim pieejami pirmoreiz, savukārt aizmugurējie divdaļīgie lukturi rada plašuma iespaidu.
    LeftRight

    Sērijas un stils

    Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

    Close X
    Nākamā
    Iepriekšējā
     Uzlabotais S-klases virsbūves dizains Virsbūves dizains atspoguļo mūsdienīgu pieticību — nevainojamas proporcijas, iegremdēti durvju rokturi un jauni diski.
     Harizmātisku iespaidu rada S-klases priekšpuse Priekšpuse pārsteidz ar iespaidīgu radiatora režģi, pagarinātu dzinēja pārsegu un izteikti vertikālu priekšējo plakni ar zvaigznes emblēmu un novatoriskiem DIGITAL LIGHT priekšējiem lukturiem.
     AMG Line AMG Line ir īsts dinamiskuma iemiesojums gan interjerā, gan eksterjerā. AMG priekšējais apakšējais panelis ar A-wing dizainu izceļ automobiļa būtību, kas orientēta uz sniegumu.
     MULTIBEAM LED ar ULTRA RANGE tālajām gaismām Nevainojama redzamība — adaptīvie priekšējie lukturi MULTIBEAM LED ir aprīkoti ar atsevišķi vadāmām gaismas diodēm, kas reaģē uz satiksmes apstākļiem. Daļējās tālās gaismas bloķē gaismas starus citu satiksmes dalībnieku virzienā, tos neapžilbinot. ULTRA RANGE priekšējie lukturi nodrošina apgaismojumu maksimālajā pieļaujamajā attālumā. Arī pagriezienu gaismas un aktīvās apgaismojuma funkcijas optimāli izgaismo redzamības lauku.
     Pakotne Night Pakotne Night padara sportisko salonu vēl iespaidīgāku. Tajā iekļauti daudzi elementi spoži melnā krāsā. Atkarībā no izvēlētā krāsojuma tas rada kontrastus vai plūstošas pārejas. Tas jebkurā gadījumā izcels jūsu automobiļa individualitāti.
     Atveramais panorāmas logs Atvērts vai aizvērts — bīdāms panorāmas logs rada brīvības sajūtu un patīkami gaišu atmosfēru automobiļa salonā. No ārpuses skatoties, unikālu vizuālo iespaidu rada arī lielā bīdāmā lūka, kas virsbūvei piešķir vieglumu un ekskluzivitāti. Novatoriska vadība ar skārienjūtīgu slīdni.
     MANUFAKTUR MANUFAKTUR ir individualizācijas klāsts, kas ietver ekskluzīvus krāsojuma variantus un kvalitatīvu salona aprīkojumu. Rūpīgi atlasīti materiāli un prasmīgu meistaru darbs pilnveido jūsu Mercedes-Benz dizainu, radot īpašu baudījumu maņām. Rezultāts ir automobilis ar īpašu vērtību — izgatavots atbilstoši jūsu vēlmēm un prasībām.
     Salons S-klases salona aprīkojums. S-klase ietver plašu klāstu elegantu materiālu ar kvalitatīvām virsmām. Novatoriskās tehnoloģijas un augstas izšķirtspējas ekrāni liecina par progresivitāti. Tas vēl nav viss — jaunākās tehnoloģijas un informācijas un izklaides iespējas ir apvienotas ar lietošanai ērtu arhitektūru.
     LeftRight

     Sērijas un stils

     Dizaina un aprīkojuma svarīgākie elementi

     Close X
     Nākamā
     Iepriekšējā
      Pakotne Chauffeur Ja izvēlēta pakotne Chauffeur, blakussēdētāja sēdekli var pavirzīt ievērojami tālāk uz priekšu, un EASY ADJUST luksusa galvas balstu var arī nolocīt. Šādi attiecīgajā pusē aizmugurē sēdošais pasažieris var labāk pārredzēt ceļu, kā arī atbalstīt kājas uz atlokāmā kāju balsta blakussēdētāja sēdekļa aizmugurē.
      Pakotne Exclusive Izbaudiet fantastisku atmosfēru ar pakotni Exclusive. Gandrīz visas virsmas ir apdarītas ar izsmalcinātu napa ādu, bet jumta oderējums — ar kvalitatīvu DINAMICA mikrošķiedru apdari. Izcilo luksusa dizainu nevainojami uzlabo papildu apdares elementi.
      Pakotne Exclusive Trim Pakotne Exclusive Trim automobiļa salonā rada individuālu atmosfēru. Papildu apdares elementi priekšējo sēdekļu atzveltņu aizmugurē un uz viduskonsoles rada dinamiskus kontrastus. Aizmugurē sēdošajiem pasažieriem tas rada vēl augstākas kvalitātes iespaidu.
      Daudzfunkcionāla stūre ar koka/ādas apdari Daudzfunkcionālā stūre ar koka/ādas apdari ir elegantu materiālu un novatorisku vadības funkciju apvienojums. Mīkstas ādas un koka kombinācija ir patīkama taustei un izskatās ekskluzīvi.
      Tehnoloģijas S-klases svarīgākās tehnoloģijas.
      Nākamā
      Iepriekšējā
       Progresīvā MBUX aizmugurējo sēdekļu izklaides sistēma Klausieties savu iecienītāko mūziku jebkurā brīdī — pilnībā integrētā izklaides sistēma MBUX ļauj tieši savienot automobili ar pieejamajiem straumēšanas pakalpojumiem. Dziesmas un atskaņošanas sarakstus varat mainīt tikpat viegli kā radiostacijas, izmantojot vadīklas centrālajā displejā vai uz stūres vai, izmantojot brīvroku funkciju, ar balss vadību.
       MBUX papildinātās realitātes projekcijas displejs Projekcijas displejs projicē vizuālu informāciju jūsu redzes laukā, nenovēršot jūsu uzmanību. Kā piemēru var minēt lielas norādījumu bultas virs pagriezieniem, kur jums jānogriežas. Jums uzreiz būs skaidrs, kas jādara.
       *Pieejams tikai noteiktos tirgos. Par pieejamību jautājiet vietējam izplatītājam.
       MBUX aizmugurējais planšetdators Nolokāmajā elkoņu balstā iebūvētā ierīce ļauj kontrolēt priekšējo centrālo displeju un progresīvo MBUX aizmugurējo sēdekļu izklaides sistēmu. Varat regulēt arī tādas funkcijas kā klimata kontrole aizmugurē, aizmugurējie sēdekļi ar klimata funkciju, sēdekļu masāžas funkcija un salona apgaismojums.
       Pakotne Driving Assistance Nokļūšana galamērķī droši un ērti — mūsdienīgās, atjautīgi apvienotās sensoru sistēmas nodrošina dažādas daļēji automatizētas braukšanas priekšrocības. Dažādās vadītāja palīgsistēmas sniedz situācijai atbilstošu atbalstu, brīdinot par sadursmju risku un, ja nepieciešams, iejaucoties — tas ir ieguvums visiem satiksmes dalībniekiem.
       Aktīvo daudzkontūru sēdekļu pakete Maksimāls sēdekļu komforts pat garos braucienos — iebūvētie gaisa spilveni ļauj plaši pielāgot sēdēšanas pozīciju. Ja vēlaties, varat izbaudīt uzmundrinošu vai relaksējošu masāžu. Sportiskas braukšanas cienītājiem dinamiskie sēdekļu sānu polsteri nodrošinās optimālu sānisku atbalstu.
       Aizmugurējā tilta stūrēšana Aizmugurējā tilta stūrēšanas funkcija ar 4,5° stūrēšanas leņķi sniedz trīs priekšrocības: vēl labāka saķere ar ceļu, ievērojami uzlabota vadāmība un, visbeidzot, labāka manevrētspēja, piemēram, novietojot automobili stāvvietā.

       Aizmugurējā tilta stūrēšanas funkcija ar 10° stūrēšanas leņķi gandrīz par diviem metriem samazina pagrieziena rādiusu. Tādēļ ar S-Class var manevrēt gandrīz tikpat ērti kā ar kompaktās klases auto. Savukārt, pateicoties garajai riteņu bāzei, lielākā ātrumā braukšana būs bezrūpīgi izcila.
       MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
       LeftRight

       Eksterjera dizains

       Interjera dizains

       Eksterjera svarīgākie elementi

       Close X
       Strapline Content

       Interjera svarīgākie elementi

       Close X
       Strapline Content
       Izmēģiniet to uz ceļa S-klases testa brauciens. Nosūtiet S-klases testa brauciena pieprasījumu, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

       Consumer Information

       We would like to stay in touch with you to keep up to date with our latest product news, marketing services and offers. If you would prefer not to receive future information by either of the methods below please indicate by un-selecting the option. All information provided will be used in accordance with our Privacy and Cookie Policy and not shared with any 3rd party company.