Mercedes-AMG E 63 4MATIC+.

Visu laiku spēcīgākais E klases modelis.

Mercedes-AMG E 63 4MATIC+.

Visu laiku spēcīgākais E klases modelis.

 • Eksterjers

  Attēlā redzams Mercedes-AMG E 63 4MATIC+ no priekšpuses.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG E 63 4MATIC+ sāniskā aizmugures skatā.

  Eksterjers. Pārliecinoša un tīra pievilcība.

  Eksterjers. Pārliecinoša un tīra pievilcība.

  Mercedes-AMG automobiļu eksterjerā mēs tiecamies apvienot zīmīgu dizainu un “Driving Performance” garu. Ar Mercedes-AMG E 63 4MATIC+ šī vīzija ir realizēta īpaši spilgtā veidā.

  “Powerdome” izciļņi uz ietvertas konstrukcijas motora pārsega, kas raksturīgs Mercedes-AMG GT automobilim, un platāki spārni izceļ spēku, kas mīt šajos augstas veiktspējas automobiļos. Īpaši zemās gaisa ieplūdes atveres bez režģiem ne tikai izskatās iespaidīgi, bet arī nodrošina kontrolētu gaisa plūsmu ceļā uz lielo mērķi: maksimālu “Driving Performance”. Mercedes-AMG E 63 4MATIC ir līderis ar dziļu balsi. Lai vienmēr trāpītu uz pareizās nots, skaņa pielāgojas DYNAMIC SELECT braukšanas programmām. Tas nozīmē mazinātu AMG skaņu ar braukšanas programmu “Comfort” un īpaši emocionālu skaņu ar programmām “Sport”, “Sport+” un “Race”.

 • Interjers

  Interjers. Pārvalde.

  Attēlā redzama Mercedes-AMG E 63 4MATIC+ salona priekšējā daļa.
  Attēlā redzami Mercedes-AMG E 63 4MATIC+ priekšējie sēdekļi.

  Interjers. Pārvalde.

  Maksimālam sniegumam vajadzīga pilnīga kontrole. Mercedes-AMG E 63 4MATIC+ interjers ir veidots tā, lai visi komponenti kopīgi sniegtu īpaši dinamisku pieredzi.

  Platekrāna kontrolpults, AMG Performance stūres rats un AMG sporta sēdekļi ar optimālu sānu atbalstu un AMG plāksnītēm uz priekšējiem sēdekļiem rada sportiski ekskluzīvu iespaidu. Tā visa pamatā ir viens mērķis – vēl intensīvāk izjust “Driving Performance” garu.

 • Tehnika

  Tehnika. Koncentrē savu enerģiju.

  Attēlā redzama Mercedes-AMG E 63 4MATIC+ priekša no zema skatpunkta.
  Attēlā redzams Mercedes-AMG E 63 4MATIC+ automobiļa AMG motors uz statīva.

  Tehnika. Koncentrē savu enerģiju.

  Pie Mercedes-AMG E 63 4MATIC+ stūres jūs mērķi sasniegsiet ātrāk. Par to gādā AMG 4,0 litru V8 biturbo motors ar fascinējošu 420 kW (571 ZS) jaudu un 750 Nm griezes momentu<p>Norādes par nominālo jaudu un nominālo griezes momentu saskaņā ar Regulas (EK) Nr. 715/2007 spēkā esošo redakciju.</p>. Papildus tam arī spēka pārvada sniegums ir pārliecinošs ar ārkārtīgi īsu reakcijas laiku un augstu efektivitātes līmeni.

  Jo mērķus sasniedz tas, kurš savu enerģiju izmanto mērķtiecīgi. Tieši tā, kā to dara inovatīvā pilnpiedziņas sistēma AMG Performance 4MATIC+. Pilnībā variējamā griezes momenta sadale – no pilnpiedziņas līdz pilnīgai pakaļējo riteņu piedziņai – nodrošina izcilu un situācijai piemērotu saķeri. Tā ir nepieciešama, lai pārnestu uz ceļu milzīgo spēku, ko pievada AMG SPEEDSHIFT MCT 9 pārnesumu sporta pārnesumkārba. Papildu atbalstu, jo īpaši dinamiskas līkumošanas laikā, nodrošina AMG pakaļējā tilta bloķējamais diferenciālis. Veiktspēja bez aplinkiem.