Virsbūve Jaunā CLE Cabriolet virsbūve. Jaunajā CLE Cabriolet apvienoti tādi CLE Coupé sportiskie dizaina elementi kā ekspresīvie dekoratīvie izciļņi uz dzinēja pārsega, jaudīgā priekšpuse ar zemo dzinēja pārsegu un stilīgais mīkstais auduma jumts ar skaņas izolāciju. CLE ir kabriolets iespaidīga dizaina un dinamiskas braukšanas cienītājiem, kuri dažās sekundēs vēlas iegūt brīvības sajūtu.
Nākamā
Iepriekšējā
  Progresīvs priekšpuses dizains  Iespaidīga priekšpuse — pazemināts dzinēja pārsegs un A veida radiatora uzlikas ar Mercedes-Benz rakstu.
  45,7 cm (18 collu) riteņi standartaprīkojumā, pēc izvēles pieejami līdz pat 50,8 cm (20 collu) riteņi. Uzturot CLE Cabriolet tradīcijas, piedāvājam aerodinamiski uzlabotus vieglmetāla diskus, kuru diametrs ir no 45,7 cm (18 collām) līdz 50,8 cm (20 collām).
  Pilnīgi automātisks un izolēts mīkstais akustiskais auduma jumts. Pilnīgi automātiskais mīkstais akustiskais auduma jumts, kas pieejams trīs krāsās, nodrošina augsta līmeņa komfortu, izolē ārējos trokšņus un pasargā no karstuma, ļaujot baudīt patiesi relaksējošus braucienus.
  Spilgts apgaismojums: divdaļīgi aizmugurējie lukturi ar savienojošu dizaina elementu. Nevainojami plūstošais aizmugures dizains ar divdaļīgiem aizmugurējiem lukturiem un savienojošu dizaina elementu piešķir CLE Cabriolet cēli sportisku izskatu.
  Salons Jaunā CLE Cabriolet salons.

  Instrument panel and beltlines in ARTICO man-made leather in nappa look

  Close

  Mērinstrumentu panelis un sānu līnijas ar napa dizaina ARTICO mākslīgās ādas apdari

  Jaunā CLE Cabriolet standartaprīkojumā ir iekļauta AVANTGARDE salona komplektācija. Napa dizaina mērinstrumentu panelis un citi elementi ar ARTICO mākslīgās ādas apdari piešķir salonam individualitāti un ekskluzivitāti.

  Ambient lighting

  Close

  Salona apgaismojums

  Izveidojiet salonā savām vēlmēm vai pašreizējam noskaņojumam atbilstošu atmosfēru. 64 krāsas un precīzas, tieši izgaismotas gaismas līnijas[1] — salona apgaismojums jebkurai situācijai nodrošina gandrīz neierobežotas apgaismojuma iespējas.

  [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.

  Burmester® 3D-Surround-Soundsystem

  Close

  Burmester® 3D telpiskās skaņas sistēma

  Ļaujieties skaņas baudījumam — Burmester® 3D telpiskās skaņas sistēma[1] nodrošina kvalitatīvu skaņu gan priekšā, gan aizmugurē. Eleganti metāla skaļruņu vāciņi ar Burmester® uzrakstu piešķir salonam elegantus dizaina akcentus. Priekšējos sēdekļos iebūvētie papildu skaļruņi uzlabo skaņas telpiskumu, sniedzot īpašu skaņas baudījumu.

  [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.

  Elegantly designed front seats with integrated speakers

  Close

  Eleganti izstrādāti priekšējie sēdekļi ar iebūvētiem skaļruņiem

  Jaunā CLE Cabriolet priekšējos sēdekļus pēc izvēles var pārveidot 7 zonu masāžas sēdekļos, turklāt tiem ir AIRSCARF apsildes sistēma, kas nodrošina optimālu temperatūru kakla zonā. Sēdekļos iebūvētie skaļruņi vadītājam un blakussēdētājam sniedz aizraujošu telpiskās skaņas sajūtu.[1]

  [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.

  AIRSCARF

  Close

  AIRSCARF

  Izbaudiet optimālu komfortu, ko sniedz AIRSCARF apsildes sistēma[1] ar trim atsevišķām apsildes pakāpēm. Temperatūrai krītoties, vadītāja un blakussēdētāja kaklu kā neredzama šalle aptver silts gaiss. Gaisa plūsmas intensitāti var regulēt, un maksimāls siltums ir iespējams pat braucot lielā ātrumā.

  [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.

  Aprīkojums Jaunā CLE Cabriolet aprīkojuma svarīgākās iezīmes.
  Nākamā
  Iepriekšējā
   Pakotne Memory Pakotne Memory[1] ļauj saglabāt un ērti izvēlēties līdz trim dažādām sēdekļu pozīcijām. Turklāt tiek saglabāti arī stūres, ārējo spoguļu un papildaprīkojumā pieejamā projekcijas displeja iestatījumi. Ja jums ir izveidots lietotāja profils, tas ir jāaktivizē centrālajā displejā, lai varētu atjaunot personīgos iestatījumus.

   [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.


   31,2 cm (12,3 collu) vadītāja displejs Augstas izšķirtspējas vadītāja displejā var ātri skatīt visu svarīgāko informāciju. Tā saturu var iestatīt, izmantojot interaktīvās izvēlnes (no Classic līdz Service), kas intuitīvi un individuāli pielāgosies jūsu vajadzībām.
   30,2 cm (11,9 collu) centrālais displejs ar jaunās paaudzes MBUX 30,2 cm (11,9 collu) centrālais displejs ar jaunās paaudzes MBUX
   Pilnībā stiklots un skārienjutīgs 30,2 cm (11,9 collu) centrālais displejs, kas pavērsts vadītāja virzienā, izceļ jaunā CLE Cabriolet salona kvalitatīvo iespaidu. Tā slīpumu var regulēt, lai, braucot ar nolaistu jumtu, mazinātu saules atspīdumu. Jaunās paaudzes MBUX[1] nodrošina daudzas funkcijas, pakalpojumus un mijiedarbības iespējas. Intuitīva skārienjutīga, balss un žestu vadība. Nevainojami integrēta jūsu digitālajā dzīvē un pielāgojama ar personalizētiem displeja stiliem.[2]

   [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.

   [2] Lai izmantotu Mercedes me connect pakalpojumus, jums jāizveido Mercedes me ID un jāpiekrīt Mercedes me connect pakalpojumu lietošanas noteikumiem. Norādītie pakalpojumi, kā arī to pieejamība un funkcijas ir atkarīgas no automobiļa modeļa, ražošanas gada, izvēlētā papildaprīkojuma un valsts.
   Pakotne Cabriolet Comfort Izbaudiet braucienus ar kabrioletu visa gada garumā, ko nodrošina optimāls komforts ar nolaistu jumtu, lai jūs varētu izbaudīt visus gadalaikus. Kakla līmeņa AIRSCARF apsildes funkcija, AIRCAP caurvēja novēršanas sistēma un pilnībā elektrisks bagāžnieka atdalītājs — paketē ir apvienotas gudras aprīkojuma funkcijas, kas visa gada garumā nevainojami papildina cita citu.
   DYNAMIC BODY CONTROL DYNAMIC BODY CONTROL ļauj izvēlēties maksimālu manevrētspēju vai augsta līmeņa amortizācijas komfortu — sistēma pielāgojas ceļa apstākļiem un jūsu braukšanas stilam. Par 15 mm pazeminātā balstiekārta ļauj nevainojami pielāgoties īpaši dinamiskam braukšanas stilam. Izvēlieties iestatījumus ar DYNAMIC SELECT. Režīmi ECO, Sport, Comfort un Individual — atbilstoši braukšanas apstākļiem, ātrumam un ceļa stāvoklim[1].

   [1] Pēc izvēles pieejams aprīkojums atkarībā no konfigurācijas.

   Sazinies ar mums Jūsu jautājumi par jauno CLE Cabriolet. Ja jūs interesē jaunā CLE Cabriolet iegāde un vēlaties, lai jūsu vietējais izplatītājs ar jums sazināsies, lūdzu, norādiet savu kontaktinformāciju.

   Consumer Information

   We would like to stay in touch with you to keep up to date with our latest product news, marketing services and offers. If you would prefer not to receive future information by either of the methods below please indicate by un-selecting the option. All information provided will be used in accordance with our Privacy and Cookie Policy and not shared with any 3rd party company.